پایین کشتی?

بهتر است همه دعای ساتوشی را شروع کنند و زود دعا را شروع کنند. این هفته بازار با چکش دیگری روبرو شد و بیش از 15 درصد رشد کرد. در این هفته فقط تعداد معدودی از ارزهای رمزپایه در میان 100 ارز برتر شاهد رنگ سبز بودند. این لیست شامل Bitcoin SV (9.99٪) ، Waves (25.75٪) ، Factom (12.75٪) و Huobi Token (4.27٪) است. اما سه پسر بزرگ چه می شوند?

بیت کوین 14.82٪ سقوط کرد و به زیر 3500 دلار رسید.

XRP 15.77٪ در هفته با قیمت فعلی کمی بیش از 0.30 دلار از دست داد.

اتریوم از هفته گذشته تاکنون 23.19٪ وحشتناک خونریزی کرده است. اکنون می توانید با زیر 90 دلار یک سکه کامل بگیرید.

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (18/12/7)

آمار بازار ارزهای رمزنگاری شده (18/12/7)

اخبار رمزنگاری داخلی

وایومینگ موضع طرفدار بلاکچین دیگری دارد: دولت گاوچران همچنان بی سر و صدا به عنوان یک مرکز رمز ارز و بلاکچین در ایالات متحده فعالیت می کند. کمیته قانونگذاری پس از تصویب یک سری لوایح مناسب برای بلاکچین در ماه فوریه ، اخیراً بخش دیگری از قانون بلاکچین را به لیست اضافه کرد. این لایحه جدید با کسب رأی 13-1 برای ، به بانک های ایالت اجازه می دهد تا خدمات دارایی های بلاکچین را ارائه دهند.

این لایحه ظاهرا محصول کمیته “گروه ویژه Blockchain” است. هدف این کمیته کشف چالش هایی بود که کارآفرینان بلاکچین با آن روبرو هستند.

برای کسانی که در وایومینگ می دانند یا زندگی می کنند ، این حکم تعجب آور نیست. این ایالت لقب گرفت دولت برابري به عنوان اولین ایالتی که به زنان اجازه رأی می دهد و به طور مداوم قانون تدریجی را تصویب کرده است.

شکستن! # وایومینگ کمیته قانونگذاری تصویب شد # بلاکچین # بانک لایحه 13-1 درباره مخالفت شدید صنعت بانکداری. تبریک و تشکر از همه طرفداران! pic.twitter.com/nQDjALykRk

– کیتلین لانگ (CaitlinLong_) 30 نوامبر 2018

نظرسنجی می گوید: رمزنگاری !: طبق نظرسنجی اخیر پلتفرم شغلی Humans ، 29 درصد از مشاغل آزاد ایالات متحده مایلند حداقل بخشی از درآمد خود را با ارز رمزپایه دریافت کنند. مستقلین ادعا می کنند که سیستم های قدیمی بیش از حد طولانی می شوند ، نقل و انتقالات روزانه را محدود می کنند و هزینه های گزافی را از دیگر مسائل دریافت می کنند. به عنوان مثال ، PayPal تقریباً سه درصد از بسیاری از معاملات موجود در این پلتفرم را متهم می کند.

با این حال ، پذیرش بازرگان هنوز هم یکی از بزرگترین موانع راهداری است. نیاز به تبدیل به فیات بسیاری از ارزشی را که درآمد Crypto به همراه دارد از بین می برد. همانطور که گفته شد ، پروژه های زیادی وجود دارد که تجار دوستدار رمزنگاری را به زودی به واقعیت تبدیل می کند.

افرادی که چیزهایی می گویند

Breyer مهم نیست: سرمایه گذار میلیاردر جیم بریر یک بحث صعودی بلند مدت برای ارز رمزنگاری شده در فورچون انجمن جهانی فناوری 2018 وی در مرحله کنفرانس اظهار داشت که اگرچه “در حال حاضر به زمستان هسته ای نزدیک هستیم” ، این صنعت با تعدادی از بهترین دانشمندان علوم کامپیوتر و دکترا پر شده است. دانشجو و فوق دکترا و “شما نمی خواهید در برابر بهترین و درخشان ترین جهان شرط بندی کنید.”

چه جدید به طور همزمان

چگونه زیرساخت ها به عنوان یک سرویس (IaaS) با بلاکچین روبرو می شوند: IaaS یک تجارت بزرگ ، در حال رشد است و پروژه های بلاکچین قطعه ای می خواهند.

Stablecoins و Curves ارز: تاریخچه چه چیزی می تواند به ما بیاموزد؟: بسیاری از مردم از گزینه های متعدد پایدار Bitcoin خوشحال هستند. به همین دلیل است که ممکن است تمام آنچه که در آن شکسته شده اند نباشد.

tZERO چیست؟ (و چرا ممکن است یک معامله بزرگ باشد): اگر 2017 سال ICO بود ، به نظر می رسد 2019 ممکن است سال STO باشد. tZERO به نظر می رسد در صورت وقوع پیشگام باشد.

زمان خرید بیت کوین: راهنمایی برای انباشت ساتوشی ها: بازاریابی در بازار یا افزایش بازار – دانستن زمان خرید بیت کوین سخت است.

SEC در مورد تأثیرگذاران رسانه های اجتماعی ICO سرکوب می کند: تبریک می گویم ، DJ Khaled. خودت بازی کردی.

برنامه Blockchain’s Killer؟ موفق ترین پروژه های رایانه ای توزیع شده تاکنون: ما هنوز در جستجوی اولین برنامه قاتل blockchain هستیم. یکی از این پروژه ها می تواند عنوان را به خود اختصاص دهد.

چگونه می توان از کیف پول کاغذی بیت کوین برای ایمن نگه داشتن رمزنگاری استفاده کرد: بعضی اوقات باید با کمی جوهر و کاغذ آن را لگد بزنید..

درک مالیات ارزهای رمزنگاری شده: نحوه محاسبه مالیات بیت کوین 101: مالیات می آید. مطمئن شوید که وقتی او آماده است.

زمان مالیات! نحوه محاسبه ضررهای بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده شما: پوشش نقره در این بازار خرس – ادعای ضرر و زیان شما.

چالش های رایانش ابری و چگونه بلاکچین می تواند کمک کند: دنیای فناوری حول محاسبات ابری می چرخد. در حال حاضر خوب است ، اما مسائل زیادی در چشم انداز است.

کابوس های بازار بیت کوین: نهنگ ها و HODLers به ​​سرزنش: چه کسی مقصر بازار پایین است. و آیا بیت کوین هرگز بهبود می یابد?

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

ویتالیک دکترای افتخاری دریافت می کند: Vitalik Buterin ، جهنم طلب Ethereum ممکن است در سال 2014 تحصیلات خود را رها کرده باشد ، اما این مانع از دریافت مدرک فعلی نمی شود. جمعه گذشته ، دانشکده تجارت و اقتصاد دانشگاه بازل برای کار ابتکاری وی با فناوری بلاکچین به دکتر Buterin دکترای افتخاری اعطا کرد. رئیس دانشکده ، پروفسور دکتر الکساندر برنتسن تمایز وی را در جشن Dies Academiscus تقدیم کرد.

Buterin در پاسخ به این تمایز پاسخ داد: “من افتخار می کنم که دکترای افتخاری را از دانشگاه بازل ، قدیمی ترین دانشگاه سوئیس دریافت کردم. سوئیس بخاطر تحقیقات نوآورانه بلاکچین شهرت دارد. ”

اعتباربخشی Blockchain استرالیا وارد می شود: مژده به مردمان unda ‘. اکنون می توانید دیپلم پیشرفته Blockchain کاربردی ، اولین دوره بلاکچین معتبر کشور را دریافت کنید. این دوره که توسط Blockchain Collective تهیه شده است ، موضوعات متنوعی از بلاکچین را پوشش می دهد. برخی از عناوین شامل مدلهای تجاری بلاکچین ، قابلیت همکاری ، اجرای قراردادهای هوشمند و ایجاد چارچوبی برای توافق نظیر به نظیر است. ثبت نام کنید!