سخت افزار استخراج ASIC: تکامل Cryptomining

استخراج ارزهای رمزنگاری شده از روزی که فردی می توانست صدها بیت کوین را از طریق رایانه در منزل خود استخراج کند فاصله زیادی داشته است. بخش معدن در طول 9 سال گذشته با محبوبیت بیشتر ارزهای رمزنگاری شده ، تحولات عظیمی را دیده است. هر چه ارزش ارزهای رمزنگاری شده سر به فلک می کشد ، تعداد کارگران معدن در بازار نیز کاهش می یابد. امروز ، استخراج معادن به فعالیتی کاملاً متمرکز تبدیل شده است و امکانات استخراج چند میلیون دلاری ماهانه به وجود می آید.

این امکانات بخش معدن را برای همیشه تغییر داده است. از آنجا که دیگر استخراج ارزهای رمزپایه از کامپیوتر خانگی شما بدون انجام برخی از پیشرفت های قابل توجه برای انجام وظایف یا استفاده از سرویس شخص ثالث مانند سودآور نیست ماینگرت. همه این اعتیاد به مواد مخدره پیرامون فعالیت های استخراج در فضای رمزنگاری منجر به توسعه سخت افزار جدید و قدرتمند استخراج شده است. تراشه های ASIC (Application Specific Integrated Circuit) اکنون استاندارد جدید صنعت هستند.

تراشه های ASIC به جای اینکه یک نسخه کلی برای رایانه شما باشند ، فقط برای انجام یک کار خاص طراحی شده اند. این تراشه های مخصوص برنامه ها معمولاً در صنایعی مورد استفاده قرار می گیرند که به پردازش سنگین از جمله ضبط صدا ، ویرایش ویدئو و طراحی گرافیک نیاز دارند. این تراشه های همه جانبه این امکان را برای حرفه ای ها فراهم می کند که بتوانند کارهای بزرگ را انجام دهند بدون اینکه پردازنده داخلی رایانه خود را خسته کنند.

چرا ASIC Miner بهتر است

استخراج فرآیندی است که با کشف یک معادله ریاضی شامل اجزای بلوک قبلی و فعلی ، به یک کامپیوتر (گره) برای کشف یک عدد نیاز دارد. در شبکه BTC ، این به عنوان اثبات کار شناخته می شود. هنگامی که یک ماینر به درستی به معادله پاسخ داد ، به آنها اجازه داده می شود که بلاک بعدی را به زنجیره بلوک اضافه کنند و به آنها اعطا می شود جایزه. در مورد شبکه بلاک چین BTC ، جایزه 12.5 BTC است.

تراشه های استخراج BW-ASIC

تراشه های استخراج BW ASIC

یک استخراج کننده ASIC قادر است این معادلات اثبات کار را بسیار کارآمدتر از پردازنده مرکزی عادی محاسبه کند. این بدان دلیل است که سخت افزار استخراج ASIC به طور خاص برای استفاده از یک الگوریتم هش خاص مبتنی بر رمزنگاری که می خواهید استخراج کنید ، طراحی شده است. به عنوان مثال ، هنگام استخراج BTC ، SHA-256 از الگوریتم هش استفاده می شود و هنگام استخراج Litecoin ، از آن استفاده می شود رمز نویسی کنید که به کار گرفته شده.

یک استخراج کننده ASIC به شما اجازه می دهد هر ارز رمزنگاری شده ای را که از اسکریپت هش همان برنامه ریزی شده برای استخراج استفاده می کند ، استخراج کنید. این بدان معناست که سخت افزار استخراج ASIC که برای BTC پیکربندی شده است ، می تواند تعداد زیادی رمزنگاری دیگر را از جمله استخراج کند Bytecoin, PetroDollar, و Devcoin – فقط برای ذکر چند مورد.

5 بهترین ماینر ASIC در سال 2018

استخراج بخشی جدایی ناپذیر از فضای رمزنگاری است و فناوری پشت این کار مهم بسیار افزایش یافته است. بخش معدن از همه جهات شاهد رقابت فزاینده ای است و تولیدکنندگان تمام تلاش خود را برای تولید قدرتمندترین معدن کاران تاکنون انجام می دهند. همچنین هجوم ورود تولیدکنندگان سکوهای معدنی به فضای رمزنگاری وجود داشته است که به تصویب رمزنگاری بیشتر کمک کرده است.

در میان این تولیدکنندگان ، تخمین زده می شود Bitmain حدود 53٪ از کل تجهیزات استخراج تا به امروز تولید کرده است و بنابراین ، غالب نیست که تسلط آنها بر بازار را ببینید. حتی با این مزیت بزرگ ، رقابت جدی بین بهترین ها وجود دارد. در زیر 5 سکو برتر استخراج ASIC در سال 2018 آورده شده است.

Dragonmint 16T 16.0 TH / s

30 میلیون دلار تحقیق می تواند شما را به دست بیاورد؟ اگر شما توسعه دهندگان شرکت Halong Mining هستید که این مبلغ هنگفت را صرف تحقیق و توسعه کرده اید ، می تواند یکی از قدرتمندترین دکل های استخراج ASIC در تمام زمان ها باشد. Dragonmint از پروتکل ASICBOOST استفاده می کند که کارایی فرآیند استخراج را 20٪ بهبود می بخشد. این دکل قابل توجه فقط با استفاده از 0.075J / GH می تواند در سرعت 16TH / s استخراج کند. که کمتر از نزدیکترین رقیب آن Antminer S9 است.

[youtube https://www.youtube.com/watch؟v=SRCsQUyR7_I]

Antminer S9 14.0 TH / s

Antminer S9 یکی از محبوب ترین سکوهای سخت افزاری استخراج ASIC در بازار است. این واحد یکی از کارآمدترین استخراج کنندگان در کره زمین است و برخلاف Dragonmint ؛ این واحد شامل یک منبع تغذیه با خرید است. یک درگاه داخلی مدیریت وب به شما امکان می دهد بر فعالیت های استخراج خود کنترل بیشتری داشته باشید. این یک استخراج کننده مستقل است که برای کار کردن به هیچ کامپیوتر میزبان اضافی نیاز ندارد.

Antminer R4 8.6 TH / s

Antminer R8 به معدنچیان مقرون به صرفه تر از S9 برای استخراج با قدرت بالا می دهد. این واحد همان بهره وری S9 را دارد و از پروتکل TSMC ’16NM FinFET استفاده می کند که در یک زمان موثرترین پروتکل استخراج در جهان بود. این واحد دارای 126 تراشه AS13 BM1387 برای دستیابی به نتیجه است. این واحد به دلیل ترکیبی از عوامل از جمله یک قیمت با قیمت مناسب تر همراه با یک رابط کنترل بصری ، محبوبیت گسترده ای پیدا کرده است.

Antminer S7 4.73 TH / s

Antminer S7 یکی از مقرون به صرفه ترین گزینه هایی است که برای هرکسی که می خواهد به صورت جدی وارد فضای استخراج رمزنگاری شود ، در دسترس است. این واحد در حال حاضر در نوزدهمین دوره تولید خود است و از زمان انتشار اولیه در اواسط سال 2015 بر بازار تسلط دارد. این واحد دارای 135 تراشه 28nm BM1385 ASIC است که توسط فن های دوتایی خنک نگه داشته می شوند.

Avalon 6 3.50 TH / s

Avalon 6 یکی دیگر از سکوهای استخراج قابل اعتماد است که طی سال گذشته مورد قبول بوده است. در حالی که این واحد از نظر کارایی زیر S7 است ، یافتن دستگاه استخراج ASIC دیگری که در همان قیمت قابل مقایسه باشد دشوار است. این استخراج کننده از هشتاد تراشه A321B ASIC برای برآوردن تمام نیازهای استخراج شما استفاده می کند. این دکل به دلیل نرخ هش مناسب و هزینه پایین ، در بین ماینرها یک انتخاب محبوب است.

سخت افزار استخراج ASIC – آقایان موتورهای خود را راه اندازی می کنند

سخت است که بگوییم فناوری معدن به کجا خواهد رفت. تولیدکنندگان تلاش قابل توجهی برای ایجاد سکوهای استخراج کارآمد و قدرتمندتر انجام می دهند و شما می توانید انتظار داشته باشید که با ادامه گسترش بازار رمزنگاری ، این روند افزایش یابد. هزینه بالای این سکوهای استخراج ، بسیاری از کارگران معدن را از ورود به فضای آن منصرف کرده و همچنین منجر به توسعه فن آوری های جدید مانند استخرهای استخراج و الگوریتم های اثبات سهام شده است..

امیدوارم در آینده شاهد بازگشت به روزهای قدیمی استخراج باشید. جایی که هر شخصی می تواند به زنجیره بلوک بپیوندد و شانس مناسبی برای کسب برخی از Satoshis های رایگان با استفاده از چیزی غیر از یک کامپیوتر خانگی را دارد.

بچه ها شما چی فکر می کنید؟ آیا آماده ورود به دنیای استخراج ASIC هستید؟ به ما اطلاع دهید توییتر و حتماً در خبرنامه ما ثبت نام کنید تا در حین وقوع ، در بالای آخرین تحولات رمزنگاری باقی بماند.