سکه Binance چرا بهترین عملکرد رمزگذاری شده در سال 2019 بوده است

از ابتدای سال 2019 ، Binance Coin (BNB) بسته رمزارزها را هدایت کرده و طی سه ماه کوتاه بیش از 200 درصد رشد کرده است. این عملکرد Bitcoin (38.9٪) ، Ethereum (30.7٪) ، Litecoin (187.8٪) و تقریباً همه ارزهای رمزپایه دیگر تاکنون در سال جاری را نابود کرده است..

سکه بومی بزرگترین مبادله رمزنگاری در جهان به بالاترین سطح قبلی خود بازمی گردد در حالیکه بقیه 80 تا 90 درصد کمتر از آن باقی مانده اند. بنابراین ، جای تعجب نیست که به سرعت در حال افزایش هفتمین سقف بزرگ بازار است.

سکه Binance در رتبه بندی درپوش بازار

Binance Coin در رتبه بندی درپوش بازار افزایش یافته و رتبه هفتم را به خود اختصاص داده است.

گرچه این رشد سریع را می توان به چه چیزی نسبت داد؟ دستکاری در بازار؟ اصول قوی؟ شانس کور؟ مثل همیشه ، جواب خیلی ساده نیست. در حالی که هیچ کس به طور قطعی نمی داند که چرا Binance Coin عملکرد بسیار خوبی داشته است ، اما چند عامل وجود دارد که قطعاً تأثیر مثبت داشته است.

Binance Burns BNB هر سه ماهه

حداقل ، این کار را می کند فعلا. هر سه ماهه ، Binance 20 درصد BNB را که از کارمزد سیستم عامل مبادله جمع می کند ، می سوزاند. با این کار آنها را برای همیشه از گردش دور می کند. Binance سوزاندن سکه های Binance را ادامه می دهد تا زمانی که 100 میلیون سکه از گردش خارج شود.

سوختن سکه ها تأثیرات جالبی در قیمت سکه دارد. با کاهش عرضه در گردش ، سوختگی ها تعادل عرضه / تقاضا را جابجا می کنند. برگشتن آن به Econ 101 ، کاهش عرضه در حالی که تقاضای ثابت را حفظ می کند ، قیمت ها را بالاتر می برد.

مغناطیسی تر ، تأثیر روانشناختی سوزاندن سکه در بازار است. در دنیای منطقی ، هر سوزاندن رمز باعث حداقل تغییر در قیمت Binance Coin می شود. مبادله فقط یک تا دو درصد از عرضه را از گردش خارج می کند ، اما قیمت بلافاصله پس از سوختن بسیار بیشتر از آن می شود. تغییرات تأمین ، به ویژه از چنین اندکی ، در دنیای عقلانی بیشتر احساس می شود.

سکه Binance اکنون دارای یک واقعی نرم افزار

حالا ، قبل از اینکه همه طرفداران BNB ما را با چنگک های خود بدرقه کنند ، بگذارید توضیح دهیم. Binance Coin از قبل از نظر فنی از برخی کاربردها برخوردار بود. شما می توانید هزینه Binance خود را با آن پرداخت کنید تا تخفیف دریافت کنید ، آن را مانند ارزهای رمزپایه معامله ای خرج کنید و از طریق پاداش در چند سیستم عامل مختلف کسب کنید.

با این حال ، Binance Coin در توانایی خود برای انجام آن فعالیت ها منحصر به فرد نیست.

ابزار واقعی Binance Coin همراه با راه اندازی زنجیره Binance و با انتشار نهایی مبادلات غیرمتمرکز مرتبط (DEX) ادامه خواهد یافت. شبکه Binance Chain از 18 آوریل فعال شد. و تیم Binance در 23 آوریل BNB را از نشانه ERC20 به نشانه محلی در زنجیره جدید تغییر می دهد..

سپس ، “به عنوان پرداخت برای هر انتقال در شبکه” لازم است. با توجه به حجم فعلی Binance ، این تغییر باید منجر به افزایش قابل توجه تقاضای BNB شود.


اما چرا حالا?

اعلامیه Binance Chain چیز جدیدی نیست. این شرکت برنامه های خود را در مارس 2018 به اطلاع عموم رساند.

اما اکنون ، تیم چیز ملموسی را تولید کرده است. در اواخر فوریه سال جاری ، آنها آزمایشگاه Binance Chain را راه اندازی کردند. و اکنون آنها شبکه اصلی را در زیر کمربندهای خود قرار داده اند.

به دنبال اخبار مربوط به راه اندازی testnet و راه اندازی mainnet ، قیمت BNB زن و شوهر دیگری را به سمت بالا حرکت داد.

قیمت Binance پس از انتشار منتشر می شود

قیمت Binance پس از انتشار منتشر می شود

اعتبار Binance’s مقدم بر خود است

شاید تأثیرگذارترین (سنجش در عین حال دشوار) عامل شهرت ستاره ای Binance در جامعه رمزنگاری باشد. با گمانه زنی ها بخشی سالم از سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده ، گاهی اوقات عوامل غیر مرتبط می توانند قیمت رمز را تغییر دهند.

Binance اغلب اولین تلاش سرمایه گذاران برای ایجاد altcoins است. بنابراین منطقی است که Binance Coin یکی از اولین altcoin هایی است که آنها خریداری می کنند.

CZ ، مدیرعامل Binance ، چهره شناخته شده ای در فضای رمزنگاری است که پیروان فرقه مانند آن را در توییتر دنبال می کنند. بسیاری او را به عنوان نمونه ای از چگونگی اجرای اخلاقی ارز رمزنگاری شده تحسین می کنند. (اگرچه ، برخی فکر می کنند که او ممکن است سخاوتمندانه همانطور که اجازه می دهد نباشد.) به هر صورت ، حضور او همچنان Binance Coin را به کانون توجهات می کشاند.

بودجه است # SAFU. (اصل کلمه # SAFU)https://t.co/Q7rCRspNW5

– CZ Binance (cz_binance) 11 فوریه 2019

اگرچه ما دوست نداریم آن را بپذیریم ، شهرت و شهرت به شدت بر قیمت سکه تأثیر می گذارد. هرچه تعداد سرمایه گذاران بیشتر از یک رمز علامت داشته باشند ، احتمال چرخش در مسیر درست بیشتر است.

سرانجام ، یک تجربه مثبت با استفاده از سیستم عامل اعتماد به رمز اصلی را به همراه می آورد. و اکثر مردم در مورد مبادله چیزی جز اظهارات درخشان ندارند.

آینده سکه Binance

این مقاله را به عنوان انجیل در نظر نگیرید. در سرمایه گذاری BNB خطرات زیادی وجود دارد. وقتی نوبت به سودمندی می رسد ، Binance Coin واقعاً تسویه حساب یک ترفند است. این شامل هیچ قابلیت قرارداد هوشمند نیست ، بنابراین DApp های مبتنی بر Binance تقریباً ممنوع هستند.

وضعیت بالقوه آن را به عنوان یک امنیت به آن اضافه کنید. شرکتی که پشت این صرافی قرار دارد قبلاً با مشکلات نظارتی روبرو شده است و مجبور شده است به کشوری دیگر برود. مسائل حقوقی آینده در صورت شدت کافی می تواند باعث سقوط قیمت ها شود.

همانند هر سرمایه گذاری ، به ویژه ارز رمزنگاری شده ، انجام تحقیقات خود و هوشیاری در مورد هر یافته جدید ضروری است. در حالی که Binance Coin امروز یک فرصت سرمایه گذاری خوشمزه به نظر می رسد ، فردا هر اتفاقی می افتد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map