فناوری Blockchain با سرعت حیرت انگیزی در حال گسترش است. این فناوری در حال ایجاد یک فضای مرفه برای کارآفرینانی است که به دنبال راه اندازی کسب و کار بیت کوین هستند. این یک سواری هیجان انگیز برای سرمایه گذاران BTC بوده است و طی نه سال گذشته ، رشد قابل توجهی در فضای رمزنگاری اتفاق افتاده است. امروزه ، فرصتهای بیشماری برای تجارت بیت کوین وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

زمان تکالیف

تلاش شما برای کسب و کار کامل BTC باید با تحقیق آغاز شود. فرصت های تجاری بیت کوین در همه جا وجود دارد ، اما لازم به یادآوری است که همه کشورها طرفدار بیت کوین نیستند. چین فقط مجاز است یکی دستگاه خودپرداز BTC تا زمان تحریم ICO در کشور در سال گذشته فعالیت می کند. امروز ، آن خودپرداز BTC در لابی دفتر مرکزی BTCC نشسته است ، مانند درخت کریسمس تزئین شده است و هیچ BTC در دسترس نیست.

وقت وکیل

برای جلوگیری از از دست دادن سرمایه گذاری خود ، باید قبل از انتخاب مدل تجاری خاص ، با قوانین محلی خود مشورت کنید. کشورها از نظر قانونی بودن رمزنگاری متفاوت هستند. برای جلوگیری از بدترین سناریو ، مانند انداختن در زندان و مصادره تمام رمزنگاری ، باید با دولت محلی خود مشورت کنید. یک وکیل می تواند این قسمت از روند کار را آسان تر کند.

برخی از وکلا در رفتارهای مربوط به ارزهای رمزنگاری شده ، مانند لی اشنایدر از یک شرکت حقوقی معتبر مک درموت ویل & امری. آقای اشنایدر توضیح داد که چگونه تمرینات اخیر وی صرفاً به فناوری بلاکچین اختصاص یافته است مصاحبه با theinformation.com. او نیز تنها نیست. تعداد فزاینده ای از شرکت های حقوقی در جستجوی مشتری های جدید به بازار رمزنگاری جوانه روی می آورند.

بودجه خود را در نظر بگیرید

بودجه موجود شما نقشی اساسی در تعیین اینکه چه مدل تجاری به بهترین وجهی با معیارهای شما سازگار است ، بازی می کند. هزینه تمام مشاغل بیت کوین یکسان نیست. مشاغل راه اندازی BTC مختلف با هزینه کم ، از جمله دستگاههای خودپرداز BTC و کالاها وجود دارد. می توانید هرکدام از این مشاغل را با زیر 20 هزار دلار راه اندازی کنید.

تجارت خودپرداز بیت کوین

تجارت خودپرداز بیت کوین

همچنین مشاغل BTC وجود دارد که نیاز به سرمایه گذاری های بسیار کلانی دارند. اگر در نظر دارید یک عملیات استخراج قابل توجه انجام دهید ، به سرمایه قابل توجهی نیاز خواهید داشت. دکل های استخراج ASIC برای خرید و کار گران هستند. شما خیلی راحت می توانید مقدار قابل توجهی از بودجه خود را صرفاً به سکوهای استخراج معدن اختصاص دهید.

به عنوان مثال ، استاندارد صنعت فعلی استاندارد است Antminer s9. قیمت این واحدها 698 دلار است. یک عملیات استخراج با اندازه بزرگ می تواند به راحتی از صد Antminer s9 تشکیل شود. بسیاری از مزارع بزرگ استخراج معادن حتی شامل هزاران دکل معدن هستند. یک مزرعه استخراج معادن به این اندازه قبل از هرگونه هزینه دیگر با مشاغل ، از قبیل محل کار ، کارکنان و نصب ، به 700 هزار دلار سرمایه گذاری نیاز دارد..

خدمات وام بیت کوین

وام بیت کوین در تهیه سرمایه اولیه تخصص دارد. این خدمات در صورت استفاده صحیح می توانند بودجه شما را به میزان قابل توجهی تقویت کنند. خدمات وام بیت کوین می تواند راهی عالی برای شما باشد که بدون صرف هزینه تمام رمزنگاری های سخت ، کسب و کار بیت کوین را شروع کنید. یکی از نمونه های بستر وام بیت کوین این است سرمایه زنجیر نشده.

سرمایه Unchained به شما دلار وام می دهد و به شما امکان می دهد از Bitcoin یا Ethereum خود به عنوان وثیقه استفاده کنید. کاربران مجازند حداکثر 50 درصد ارزش وثیقه رمزنگاری شده خود را وام بگیرند. وام ها با مدت سه ماه و دو ساله در دسترس هستند. نکته منفی این است که شما به دنبال نرخ ده تا چهارده درصد وام خود هستید. اما ، ممکن است دریابید که تجارت بالقوه شما می تواند با این نرخ بهره مطابقت داشته باشد و همچنان سود قابل توجهی کسب کند.

مشاغل مشهور بیت کوین را باید در نظر گرفت

تعدادی از محبوب ترین مشاغل BTC در سراسر جهان شکوفا شده اند. خواهید فهمید که بعضی از اینها بیشتر از بقیه برای موقعیت مکانی شما مناسب است. هنگام بحث در مورد مشاغل بیت کوین هیچ یک از ویژگی های همه جانبه وجود ندارد. فقط تحقیق به شما کمک می کند تا بهترین گزینه های سرمایه گذاری را تعیین کنید. بیایید لحظه ای به چند محبوب ترین مدل کسب و کار BTC که امروز دیده می شوند ، نگاهی بیندازیم.

خودپرداز BTC

خودپردازهای بیت کوین شروع به محبوبیت بیشتر می کنند. این دستگاه ها به کاربران امکان خرید ، ارسال و فروش BTC را به صورت ناشناس می دهند. هزینه این ناشناس بودن به صورت هزینه معاملات است که بسیار بیشتر از گزینه های آنلاین مانند Coinbase است. خودپرداز BTC اگر در مکان مناسب قرار گیرد می تواند درآمد قابل توجهی برای شما فراهم کند. شما می خواهید قبل از خرید یک واحد ، قانونی بودن آنها را در کشور خود تأیید کنید.

مزیت دستگاه خودپرداز BTC این است که یک سیستم تجاری خودکار است و فقط از شما می خواهد کیف پول گرم را با BTC نگه دارید. نکته منفی این است که نوسانات قیمت می تواند بر ارزش BTC در کیف پول گرم شما تأثیر بگذارد. در بسیاری از کشورها ، مانند ایالات متحده ، خودپرداز BTC شما فقط مجاز به فروش BTC به کاربران است. فروش مستقیم BTC برای فیات بدون انطباق با KYC به دلیل قوانین ارز فیات در ایالات متحده غیرقانونی است. مشتریان می توانند تمام BTC مورد نظر خود را از دستگاه های شما خریداری کنند ، اما برای فروش آن مجبور به رفتن به جای دیگری هستند.

حواله BTC

شرکت های حواله بیت کوین در سراسر جهان در حال رونق هستند. شرکت های حواله بین المللی پول ارسال می کنند. ملتهایی مانند هند و آفریقای جنوبی بسیار متکی به پرداخت حواله هستند. شرکت های حواله BTC می توانند گزینه ای مقرون به صرفه برای فرآیند سنتی ارسال پول در سطح بین المللی به این مشتریان ارائه دهند. خدمات حواله رمزنگاری معاملات فوری و نرخ های کاهش یافته را به مشتریان ارائه می دهد. یک شرکت حواله رمزنگاری می تواند یک تجارت هوشمند بیت کوین باشد که اگر در منطقه ای زندگی می کنید که پرداخت های حواله از اجزای اصلی اقتصاد محلی است ، باید به آن توجه کنید..

پرداخت های جهانی حواله از طریق بانک جهانی

پرداخت های جهانی حواله از طریق بانک جهانی

عملیات استخراج

استخراج معادن BTC به لطف توسعه سکوهای استخراج و استخرهای استخراج با قدرت بالا هنوز سودآور است. استخرهای استخراج ، قدرت پردازش هر کاربر در شبکه را ترکیب می کنند. قدرت هش اهرمی اضافه شده به استخرهای استخراج این توانایی را می دهد تا اثر بخشی همه کارگران معدن را افزایش دهند. معدنچیان سود خود را با توجه به کمک های هش تقسیم می کنند.

امروزه سکوهای استخراج Application Specified Integrated Chips (ASIC) بهترین گزینه برای استخراج BTC هستند. این تراشه ها در محاسبه الگوریتم BTC’s Hash-256 هزاران برابر موثرتر از GPU ها یا CPU ها هستند. هرچند سکوهای ASIC مقدار قابل توجهی از سرمایه گذاری شما را به خود اختصاص می دهند.

همچنین باید هزینه های عملیاتی خود را نیز در نظر بگیرید. مناطقی که دارای گزینه های انرژی ارزان و تجدیدپذیر هستند برای عملیات استخراج مناسب ترند. اگر یک عملیات استخراج در منطقه ای با هزینه برق بالا راه اندازی کنید ، ممکن است دریابید که سود نمی کنید. کمتر از چهار میلیون BTC برای استخراج وجود دارد. این کمبود باید به افزایش تقاضا برای BTC کمک کند و قیمت آن نیز باید بر این اساس افزایش یابد. تخمین زده می شود آخرین BTC تا سال 2140 استخراج شود.

فرصت های تجاری بیت کوین

دیدن اینکه چگونه فناوری بلاکچین انبوهی از فرصتهای تجاری جدید را به دنیا ارائه می دهد ، هیجان انگیز است. بسیاری از افراد در فضای رمزنگاری بر این باورند که بازار غیر متمرکز تا سالهای متمادی نیز شاهد رشد خواهد بود. اکنون با افتتاح مشاغل بیت کوین ، خود را عاقلانه در این انقلاب اقتصادی دیجیتال قرار می دهید.