Bitcoin Private چیست؟?

“حق حریم خصوصی” تاج آزادی در دنیای آزاد است و برای اصول ارائه شده توسط ساتوشی و جامعه ارزهای رمزپایه ضروری است. حریم خصوصی مالی یک اصل مهم در چشم انداز Satoshi از دنیای ارز دیجیتال جدید است ، با این حال ، بسیاری از مردم هنوز در معاملات شبه ناشناس در بلاکچین ها دوراهی گیر کرده اند. علاوه بر این ، سازمانهای دولتی و خصوصی وجود دارند که از مجموعه داده های گسترده و یادگیری ماشین برای شناسایی افراد مرتبط با چنین معامله ای استفاده می کنند. “ ~کاغذ سفید ویژه BTC

با رشد بلاکچین بیت کوین در طول سالها ، ثابت ، اندازه بلوک کوچک و زمانهای بلوک آهسته باعث پردازش مشکلات مربوط به هزینه ها و معاملات باقیمانده شد. علاوه بر این ، ظهور سخت افزار استخراج ASIC بیشتر منجر به شبه متمرکز شدن شبکه از جمله پتانسیل ایجاد بخشهایی از شبکه را ناشناس کنید.

Bitcoin Private (BTCP) اولین نوع “ادغام چنگال” بیت کوین (BTC) و Zclassic (ZCL) در نوع خود است. هدف این بود که خصوصیات پنهان حریم خصوصی Zclassic با انعطاف پذیری ، امنیت و آگاهی از بازار بیت کوین ترکیب شود..

Bitcoin Private با استفاده از airdrop 1: 1 (1 BTCP در هر ZCL و BTC) صادر شد که در 28 فوریه 2018 انجام شد. این امر منجر به توزیع بیشتر سکه در گردش بین دارندگان اولیه BTC و ZCL شده است..

مشخصات خصوصی بیت کوین

https://files.coinmarketcap.com/static/widget/currency.js

عرضه سکه در گردش: 20.3 میلیون

کل عرضه سکه: 21 میلیون

پاداش بلوک: 1.5625 BTCP

زمان بلوک: 2.5 دقیقه

اندازه بلوک: 2 مگابایت

برنامه نصف کردن: 210،000 بلوک

الگوریتم استخراج: Equihash

پروتکل حریم خصوصی: zk-SNARK ها

جدول مقایسه خصوصی بیت کوین

برای رفع توزیع ناهموار ، بیت کوین خصوصی تصمیم گرفت از اندازه بلوک بزرگتر (2 مگابایت) ، زمان بلوک کوتاه تر (2.5 دقیقه) و الگوریتم کار GPU- دوستانه برای استخراج استفاده کند (Equihash) در نهایت ، زنجیره خصوصی بیت کوین قصد دارد کارمزد کمتری نسبت به بیت کوین و همچنین سرعت معاملات چهار تا شش برابر سریعتر ایجاد کند.

“Bitcoin Private ادغام دو سیستم معاملاتی است – معاملات شفاف و محافظت شده. معاملات شفاف با همان اصول بیت کوین کار می کنند – ورودی ، خروجی ، مقدار و امضا. منابع کلیه وجوه ، مقصد و مبالغ به طور شفاف در بلاکچین ذخیره می شود. برعکس ، تراکنش های محافظت شده ، این جزئیات را در بخش خاصی از یک بلوک به نام JoinSplit رمزگذاری می کنند. این معاملات قابل تأیید است اما برای ناظران شخص ثالث قابل رمزگشایی نیست. “ Wh Whitepaper خصوصی بیت کوین

تیم خصوصی بیت کوین

Bitcoin Private در ابتدا توسط Rhett Creighton ، بنیانگذار Zclassic در توییتر پیشنهاد شد. از آن زمان ، دیگران وارد صحنه شدند ، از جمله جیکوب بروتمن ، دکتر ، جوزپه استوتو ، جون لایتون ، کریستوفر سولمون و جف هاپکینز که به نویسنده مقاله خصوصی بیت کوین کمک کرد. تیم خصوصی بیت کوین اکنون بیش از 200 عضو و 20 مهندس را شامل می شود.تیم خصوصی بیت کوین

طرح مشارکت داوطلبانه ماینر خصوصی بیت کوین

این تیم یک کیف پول چند علامت ZCL پیش چنگال با 50،000 Zclassic ایجاد کرد تا در BTCP چنگال شود تا خزانه ای برای توسعه و بازاریابی Bitcoin Private توسط جامعه ایجاد کند.

به منظور کمک به توسعه صندوق ، تیم بیت کوین خصوصی طرحی را تهیه کرد که در آن استخراج کنندگان می توانستند داوطلبانه در ازای دسترسی زودهنگام استخراج معادن به بیت کوین خصوصی ، بودجه خود را اهدا کنند..

استفاده از صندوق به شرح زیر تقسیم می شود:

  • 50٪ – لیست های تبادل
  • 25٪ – بودجه توسعه
  • 15٪ – بازاریابی
  • 10٪ – هزینه های عمومی و اداری

نقشه راه و دستاوردها

با رشد بزرگتر ، Bitcoin Private بوده است خرد کردن نقاط عطف و گرفتن پوشش اصلی جریان رسانه ای.

از مبادلات تا کیف پول ، درگاه های پرداخت و پشتیبانی بازاریابی ، Bitcoin Private اهداف بلند پروازانه ای در آینده دارد اما موفقیت های چشمگیری نیز تا به امروز دارد.

فاز 1 سکوی تجاری خصوصی بیت کوین

سکوی خصوصی بازرگان بیت کوین فاز 1

دستاوردها عبارتند از:

  • مشارکت فروشنده و درگاه پرداخت – به دلیل علاقه زیاد فروشندگان ، تیم برنامه خود را تسریع کرده و مرحله اول را در 13 آوریل راه اندازی می کند.
  • لیست های مبادله – HitBTC لیست BTCP را با گفتگوها و ارسال های ارائه شده به Binance و Kucoin تأیید کرده است. همچنین توسط Komodo در BarterDEX ذکر شده است.
  • بازاریابی ، پشتیبانی و روابط عمومی – BTCP یک برنامه سفیر ایجاد کرده است و در حال حاضر نیز دارد بیش از 17 کشور نمایندگی. آنها همچنین در حال افزایش خدمات مشتری و تبلیغات هستند.
  • کیف پول های رسمی و راه حل های پرداخت – این تیم درخواست بررسی را برای بررسی به تیم Trezor ارسال کرده است و در مرحله ادغام کیف پول های Ledger است. توسعه کیف پول iOS و راه حل copay شامل پسوند کروم در حال پیشرفت است.

&# 128153 ؛ سلام سفیران! اگر کسی شرکتی دارد یا شرکتی را می شناسد که بتواند BTCP را به عنوان نوعی پرداخت DM PLZ بپذیرد!! &# 128153؛ وارسی sunnyvinNakheel Jewellers and Nilesh Jewellers امارات متحده عربی / دبی و شارجه &# 128525؛&# 128525؛&# 128525؛ آن برچسب&# 128293؛&# 128293؛&# 128293؛ &# 128153؛ # بیت کوین خصوصی # BTCP $ BTCP &# 128153؛ pic.twitter.com/hox9nXwQpn

– سفیران خصوصی Bitcoin (@ btcp_ambassy) 18 مارس 2018

انتقادات و چالش ها

Zclassic ، سلف بیت کوین خصوصی ، گذشته ای ترسیم شده درگیر جنجال ها است. این شامل مشکلات عملکرد کیف پول ، اقدام قیمت وحشی ، صدور ناموفق توکن های airdrop و معاملات غیرقانونی بالقوه غیرقانونی در Bittrex بود. این باعث اشتباه نگه داشتن دارندگان شده است.

تا به امروز ، برخی از افراد سپرده های Zclassic خود را با مبادلاتی مانند Cryptopia دریافت نکرده اند. اگرچه بیت کوین خصوصی یک پروژه کاملاً جدید است و عمدتا عوامل جدیدی دارد ، اما این سابقه قبلی هنوز پروژه را تحت تعقیب قرار می دهد.

از کجا بخریم Bitcoin Private

از آنجا که این سکه کاملاً جدید است ، فقط یک مکان مناسب برای خرید این سکه ها وجود دارد, تجارت ساتوشی. همچنین در Nanex در دسترس است اما حجم بسیار کمتری دارد.

از کجا استخراج Bitcoin خصوصی

Equihash الگوریتمی محبوب برای استخراج GPU است که همان چیزی است که Bitcoin Private بر اساس آن بنا شده است. وجود دارد استخر ساخته شده و نگهداری شده همچنین استخرهای استخراج و تأیید اعتبار.

Bitcoin خصوصی را در کجا ذخیره کنید

کیف پول های مختلفی برای بیت کوین خصوصی وجود دارد از جمله الکتروم و کیف پول کامل گره برای ویندوز ، لینوکس و مک علاوه بر این ، وجود دارد یک کیف پول کاغذی و یک سرویس گیرنده تلفن همراه iOS.

افکار نهایی

Bitcoin Private کارهای زیادی برای آن انجام داده است. با استفاده از نام بیت کوین ، جامعه توسعه دهندگان ، فناوری حفظ حریم خصوصی Zclassic و اخلاق عدم تمرکز ، BTCP یک ترکیب زنجیره بلوک جدید و در عین حال اصلی است. “چنگال ادغام” اولین نوع از این نوع است ، بنابراین در سطح آزمایش فنی بسیار جالب است.

ما با یک عضو تیم خصوصی Bitcoin مواجه شدیم که نظر خود را در مورد پروژه به اشتراک گذاشت:

جوزپه استوتو از بیت کوین خصوصی

“ما می خواهیم این یک فناوری مورد استفاده طولانی مدت باشد. ما در حال ارائه در جلو استراتژی محصول و جبهه کشش / پذیرش کاربر نهایی هستیم. ما معتقدان بزرگی هستیم که اجازه می دهیم کشش به خودی خود صحبت کند. ما به سختی کار خواهیم کرد و این ماموریت را نشان خواهیم داد. مردم می توانند ببینند که آیا با این کار موافق هستند یا خیر و ببینند که ما یک تیم واقعی هستیم. ما اجازه خواهیم داد که آن را تعریف کند. ” جوزپه استوتو ، مدیر بازاریابی خصوصی بیت کوین

یک انتقاد بزرگ این است که چگونه airdrop نهنگ های ZCL و BTC را با 20.3 میلیون از 21 میلیون BTCP که در حال گردش است ، مورد علاقه قرار داد. علی رغم ترویج این اخلاق ، این امر چندان غیرمتمرکز نیست.

اگرچه گذشته ای ناپایدار و بحث برانگیز از سوی Zclassic ، بسیاری از کاربران را دچار تردید کرده است ، اما از طرف تازه واردان و OG ها ، بیت کوین خصوصی از آن حمایت و اشتیاق کرده است. این ، همراه با توسعه سریع و نقاط عطف مشخص ، تاکنون خوش آیند است.

بنابراین در حال حاضر ، بیایید ببینیم چه اتفاقی می افتد!