bitFlyer’s Hailey Lennon در ورود به بازار ایالات متحده به عنوان صرافی بیت کوین

هایلی لنون ، مدیر انطباق bitFlyer ایالات متحده

هیلی لنون مدیر انطباق bitFlyer USA

هفته گذشته ، استیون بوچکو از کوین مرکزی خوشحال شد که با هیلی لنون ، مدیر انطباق در bitFlyer آمریکا. آنها درباره پرش هیلی به رمزنگاری ، منظر نظارتی فعلی ، و چگونگی تحول در طی چند سال آینده بحث کردند.

bitFlyer بزرگترین صرافی بیت کوین در جهان است. مبدأ ژاپن ، اکنون در اتحادیه اروپا و از نوامبر 2017 ، ایالات متحده نیز فعالیت می کند. این امر باعث می شود bitFlyer اولین مبادله ای باشد که در هر سه منطقه تنظیم می شود. اخیراً ، bitFlyer تصویب کرد که در ایلینوی فعالیت کند و تعداد کل ایالات متحده را به 43 ایالت و سرزمین برساند.

برای بررسی بیشتر و بررسی اینکه آیا این بستر مناسب شماست ، بررسی تبادل bitFlyer ما را بررسی کنید.

مصاحبه

SB: چگونه با ارز رمزپایه آشنا شدید?

HL: من اولین بار در مورد بیت کوین و ایده ارز مجازی در سال 2011 شنیدم. شروع به خواندن درباره آن کردم و آن را بسیار جالب دیدم ، اما در آن زمان نمی دیدم که حرفه من به آن سمت می رود. من قصد داشتم وارد دادخواهی شوم و از طریق دفتر حقوقی بعد از دانشکده حقوق بروم.

چند سال بعد مشاور داخلی شرکت تبادل ارز عمده در سن دیگو شدم. من به عنوان یک مشاور کلی برای کمک به دادخواهی های تجاری ، قانون کار و اخذ مجوزهای انتقال پول به من پیوستم ، اما به سرعت در معرض جنبه ضد پولشویی صرافی فیات قرار گرفتم.

این همان چیزی است که من را وارد Silvergate [بانک] کرد که در آنجا زندگی حرفه ای من وارد فضای ارز مجازی شد. من مدت طولانی است که در مورد رمزنگاری می دانم ، آن را بسیار جالب می دانم و فکر می کنم که پتانسیل زیادی دارد ، اما پس از آن سرنوشت فقط مرا در مرکز آن قرار داد.

از مالی سنتی تا ارز مجازی

SB: انتقال از مالی سنتی به ارز مجازی چگونه انجام شد؟ تفاوت های زیادی وجود دارد?

HL: انتقال چالش برانگیز و مهیج بوده است. تفاوت اصلی فقط در بخشی از استارت آپ بودن است. تیم bitFlyer در حال کار برای ساخت چیزی در ایالات متحده است ، و این شبهای طولانی طولانی و کار سخت است. صرافی های ارز مجازی در موقعیت منحصر به فردی قرار دارند به این دلیل که با این فناوری جدید کار می کنند و گاهی اوقات نمی دانید که یک مسئله یا چالش برای شما ایجاد می شود تا زمانی که به آن نگاه کنید و مجبور شوید یک راه حل را در همانجا پیدا کنید..

شباهت اصلی هدف داشتن یک برنامه انطباق بسیار قوی است. نگرانی در مورد پولشویی ، نظارت بر معاملات و KYC [مشتری خود را بشناسید] همه مانند یک بانک است. و شما باید مطابقت خود را با تمام جنبه های دیگر کسب و کار حفظ کنید.

SB: شما چه مدت قبل از مراجعه به bitFlyer در Silvergate بودید?

HL: کمی بیش از دو سال آنجا بودم و به تیم کمک کردم تا بخش FinTech و برنامه انطباق را برای نمایش مشتریان احتمالی FinTech ایجاد کند. این یک تجربه شگفت انگیز بود. این تیم عالی در Silvergate است.

SB: چگونه در bitFlyer شروع به کار کردید?

HL: به همان روشی که بسیاری از انتقال های من اتفاق افتاده است – این فرصتی بود که به نوعی در دامان من افتاد.

من با شهرت bitFlyer در ژاپن آشنا بودم و از شنیدن برنامه های آنها برای راه اندازی در ایالات متحده و اتحادیه اروپا هیجان زده شدم. تصمیم سختی برای ترک نقش من در سیلورگیت بود ، اما احساس می کردم برای یک چالش جدید آماده هستم.

من برای این نقش از سن دیگو به سانفرانسیسکو نقل مکان کردم. من فقط احساس کردم که این یک فرصت بسیار جالب برای عضویت در تیمی از افرادی است که سعی در تأثیرگذاری در این صنعت دارند. من از فرصت استفاده کردم و با آن دویدم.

SB: در Silvergate چه چیزی یاد گرفتید که توانستید آن را به bitFlyer منتقل کنید?

HL: این نقش به من این فرصت را داد تا نبض خوبی را به صنعت بطور كلی داشته باشم: بازیگران اصلی ، شركتهای معتبر در صنعت و استانداردهای صنعت. به من این امکان را داد تا تصور کنم که فروشندگان شخص ثالث و موسسات حقوقی به خوبی در فضا مورد استفاده و اعتماد قرار گرفته اند. بازگرداندن این نقش به یک نقش داخلی ، به من اجازه داد تا با اجرای هرچه بیشتر برنامه انطباق ، به bitFlyer راه اندازی کنم..

آرم bitflyer

روند تنظیم مقررات ایالات متحده

SB: موانع نظارتی که برای راه اندازی bitFlyer در ایالات متحده مجبور به غلبه بر آنها بوده اید چیست؟ آیا هیچ چیز عمده ای وجود داشته است?

HL: نه ، هیچ چیز عمده ای نیست. من فکر می کنم یک تصور غلط در مورد فضا این است که خیلی منظم نیست. فقط اینطور نیست. تنظیمات مختلفی برای فعالیت در این فضا وجود دارد. در سطح فدرال ، شما FinCEN دارید و سپس هر ایالت مجوزهای انتقال دهنده پول خود را دارد. همچنین برای به دست آوردن BitLicense هماهنگی و تعامل زیادی با NYDFS [بخش خدمات مالی نیویورک] لازم بود. تیم آنها فوق العاده کامل است و مسلماً روند معاینه آنها در ایالات متحده سخت ترین است.

دریافت آن مجوزها به زمان نیاز دارد. گرچه من آن را “مانع” نمی دانم ، اما کاری است که باید انجام شود. این که بتوانید در چندین ایالت عملیاتی باشید و در هر یک از کشورها به مشتریان خدمات ارائه دهید ، یک چالش است.

این روز یک سوال بود: چگونه ضمن خدمت به همه مشتریانی که می خواهیم خدمت کنیم ، خدمات عالی به آنها ارائه دهیم و تجربه ایمنی را در فضای ارزهای مجازی ارائه دهیم ، در حالی که رعایت آن را در اولویت قرار می دهیم.?

SB: این منطقی است. به همین دلیل است که شما بچه ها در حال اجرا به صورت دولتی هستند?

HL: دقیقاً! من قبلاً آن را لمس کرده ام ، اما در سطح فدرال با FinCEN ، صرافی هایی که به مشتریان امکان خرید و فروش ارز مجازی با فیات را می دهند ، باید به عنوان MSB (تجارت خدمات پولی) ثبت نام کنند. از این طریق ، آنها ملزم به مطابقت با قانون رازداری بانک و کلیه مقررات مبارزه با پولشویی و همچنین یک برنامه انطباق قوی در برنامه خود هستند. که شامل آموزش و انجام ممیزی های مستقل است.

سپس ، هر ایالت نوعی اساسنامه انتقال دهنده پول دارد که منجر به روند درخواست می شود. هر اساسنامه ارز را متفاوت تعریف می کند و اینکه انتقال پول نیز متفاوت است.

این حتی به سادگی رفتن و درخواست برای هر ایالت نیست. شما باید تجزیه و تحلیل اولیه نظرات ایالت در مورد ارز مجازی به عنوان یک ارز و اگر مبادله ارز مجازی در تعریف آنها از انتقال پول است ، انجام دهید..

ایالات وجود دارد که ما “منع عملی” می دانیم زیرا دولت برگشته است و اعتقاد ما را تأیید کرده است که اساسنامه آنها کاری را که ما انجام می دهیم پوشش نمی دهد. اما اکثر کشورها احساس می کنند که حتی اگر هنگام نوشتن اساسنامه فرستنده پول خود به فکر ارز مجازی فکر نکرده باشند ، باز هم این تعریف به اندازه کافی گسترده ای است که پول مجازی را پوشش می دهد. این ایالت ها ما را ملزم می کنند تا مراحل صدور مجوز را طی کنیم.

این یک فرآیند طولانی است که شرکتی مانند ما در واقع قادر به راه اندازی و عملیاتی شدن است.

اندیشه در مورد مقررات آینده

SB: فکر می کنید با شروع سایر کشورها تعریف آنچه در واقع ارز مجازی و مبادله ارز مجازی محسوب می شود ، فرایندهای نظارتی طی مثلاً پنج تا ده سال دیگر تغییر خواهد کرد?

HL: این یک سوال عالی است و سوالات مختلف مردم در مورد اینکه میتوانست اتفاق می افتد و همچنین چه باید رخ دادن. من فکر می کنم دو مسیر وجود دارد که ممکن است رخ دهد.

یک جهت این است که ما از طریق مجوزهای دولتی و تنظیم مقررات به ایالت ادامه دهیم. از این نظر ، من فکر می کنم برخی از ایالات ممکن است از نیویورک پیروی کنند. آنها ممکن است چیزی مشابه BitLicense را اعمال کنند ، مجوز و برنامه ای جدا از فرآیند انتقال پول آنها که واقعاً در خطرات خاص ارز مجازی فرو می رود: مواردی مانند انطباق ، امنیت سایبری و امنیت اطلاعات و همچنین نحوه مدیریت یک شرکت ذخیره سازی کیف و گرم و سرد.

من فکر می کنم ایالات دیگر می توانند به طور بالقوه از این قدم ها پیروی کنند.

فکر دیگر در مورد اینکه این کجا می تواند پیش رود ، منشور بانکی FinTech در سراسر کشور است. این موضوعی است که OCC [دفتر نظارت بر ارز] درباره آن صحبت کرده است. از این نظر ، این امکان را فراهم می کند تا در سراسر کشور مبادلات ارزی مجازی تنظیم شود.

این استراتژی موافقان و مخالفانی دارد. این ایالت حق خود را از دست می دهند که دریابند چگونه می خواهند از حمایت از مشتری استفاده کنند و چگونه می توانند به شرکتها اجازه دهند در ایالت خود فعالیت کنند. اما در طرف دیگر ، این یکنواختی بسیار بیشتری ایجاد می کند ، و یک شرکت مانند ما مجبور نیست که بفهمد که چگونه می تواند در همه این حوزه های مختلف قضایی ایالت درخواست.

SB: آیا در حال حاضر تجارت کالاها و اوراق بهادار چگونه است؟ آیا مقررات ایالتی با این قوانین وجود دارد?

HL: در اینجا CFTC و SEC وارد می شوند. SEC نظارت بر فروش و تجارت اوراق بهادار و CFTC معاملات آتی را تنظیم می کند. اگرچه معاملات آتی و اوراق بهادار عمدتا توسط نظارت فدرال تنظیم می شوند ، من فکر می کنم برخی از ایالت ها روش خاص خود را در مورد حمایت از مشتری در این زمینه دارند.

در مورد مبادله ارز مجازی ، قسمت گیج کننده این است که FinCEN در سطح فدرال برای تنظیم مشاغل خدمات پول وجود دارد ، اما مانند نظارت رسمی دولت بر ارز مجازی نیست و در واقع یک رژیم صدور مجوز نیست. آنها بیشتر در سطح فدرال حسابرس هستند.

رابط تبادل رعد و برق bitFlyer

رابط تبادل رعد و برق bitFlyer

SB: من می دانم که SEC کاملاً مصمم است که می گوید ICO ها را به عنوان پیشنهادات اوراق بهادار طبقه بندی می کنند. آیا این تاثیری در مبادلات خواهد داشت?

HL: بله ، این چیزی است که ما به طور صرافی از آن آگاه هستیم زیرا هنوز این منطقه خاکستری ICO وجود دارد که نیاز به درک مفاهیم مربوط به اوراق بهادار در فضا دارد. در این مرحله ، bitFlyer نماد ICO را لیست نمی کند ، زیرا ما احساس نمی کنیم که راهنمایی های کافی کافی در مورد آنچه لازم است برای اطمینان از مطابقت آنها با SEC و سایر تنظیم کنندگان ما ، چه در داخل و چه در خارج وجود دارد ، وجود دارد..

سازمان تنظیم مقررات در ژاپن ، FSA ، ICOs را از درخواست در ژاپن بدون مجوز ارز مجازی هشدار داده است. من فکر می کنم روشهایی وجود دارد که قوانین مختلف پیرامون ICO بر ما تأثیر می گذارد. این بدان معنا نیست که یک ICO و یک توکن نمی تواند یک تجارت مشروع باشد ، اما این فقط زمینه ای است که همه باید در آن محتاط باشند.

در مورد مبادله ارز مجازی نیز همین مورد وجود دارد. یک شرکت فقط باید وقت بگذارد تا پیامدهای مربوط به تجارت و خدمات ارائه شده را درک کند. آنها باید درک کنند که چگونه این امر می تواند آنها را در برابر سایر الزامات نظارتی برای مطابقت با آنها باز کند. من فکر می کنم در آینده ، صرافی ها باید با احتیاط در انتخاب لیست خود در سیستم عامل خود ادامه دهند ، زیرا به نوعی ، صرافی باعث تسهیل مشتریانی می شود که در آن سکه ها یا سکه ها شرکت می کنند..

SB: لیست ICO وجود ندارد ، اما آیا شما برنامه ای برای گسترش و افزودن انواع دیگر ارزهای دیجیتالی دارید که ICO ندارند؟ یا اینکه فعلاً به بیت کوین می چسبید?

HL: بله ، قطعاً! ما روز اول را فقط با بیت کوین راه اندازی کردیم اما قصد داریم سکه های دیگر را در آینده نزدیک به سیستم عامل خود معرفی کنیم. ایالات متحده جهتی را که bitFlyer ژاپن در این زمینه اتخاذ کرده دنبال خواهد کرد. در ایالات متحده ، ما کمی بیشتر از یک فرآیند برای انجام داریم ، و برخی از تنظیم کنندگان ایالت می خواهند بخشی از این روند تصمیم گیری باشند. آنها می خواهند اطمینان حاصل کنند که صرافی واقعاً نمایه ریسک جدیدی را که یک سکه به بورس اضافه می کند ، درک می کند. bitFlyer USA قطعاً قصد دارد در آینده سکه هایی فراتر از بیت کوین ارائه دهد.

افکار نهایی

SB: بسیاری از مبادلات دیگر وجود دارد. آنچه bitFlyer را متمایز می کند?

HL: من فکر می کنم این دو برابر است. bitFlyer در ژاپن چنین شهرت و شهرت خوبی کسب کرده است. اما فراتر از آن ، ما در نظر داریم که به یک بازیگر مبادله ارز مجازی در سطح جهانی تبدیل شویم.

ما در ژاپن و ایالات متحده مجوز داریم و اخیراً مجوز فعالیت در اتحادیه اروپا را به ما داده اند. این به ما امکان می دهد امروز سه حوزه قضایی کلیدی داشته باشیم و امیدواریم که در آینده حوزه های قضایی بیشتری داشته باشیم.

هدف کلی تجارت فرامرزی است – اجازه دادن به مشتریان در همه نهادهای bitFlyer در سیستم عامل ما و تجارت با یکدیگر. این امکان را به مشتریان bitFlyer ایالات متحده و اتحادیه اروپا می دهد تا از بازار مبادله ارز مجازی ژاپن و همچنین افزایش حجم و نقدینگی بهره مند شوند. این یک جنبه است.

نکته دیگری که ما را متمایز می کند این است که اگرچه bitFlyer به دلیل تبادل و موفقیتی که کسب کرده ایم بسیار مشهور است ، ما همچنین در حال توسعه فناوری بلاکچین سازمانی به نام “miyabi” هستیم. “miyabi” یک فناوری بلاکچین اختصاصی است که bitFlyer برای ادغام در سیستم های خود برای شرکت های مختلف ایجاد کرده است.

من همیشه تحت تأثیر قرار گرفته ام که اگرچه ما در صنعت تبادل بیت کوین سرآمد هستیم ، اما مأموریت کلی bitFlyer این است که جهان را از طریق بلاکچین ساده تر کند. من فکر می کنم که گاهی اوقات پتانسیل بلاکچین مورد توجه قرار نمی گیرد و در بسیاری از مواقع ، توجه به بالا یا پایین بودن قیمت بیت کوین امروز در اخبار است..

به طور کلی ، پتانسیل طولانی مدت برای بلاکچین وجود دارد که می تواند کارهای زیادی انجام دهد. bitFlyer فناوری بلاکچین را لایه دوم آنچه شرکت در تلاش است تا به صنعت بیاورد می داند. برخی از فعالان این صنعت در تلاشند تا اهداف ارز مجازی و بلاکچین را پیش ببرند. خوب است عضوی از شرکتی باشید که در آن سهیم است.

SB: آیا چیز دیگری وجود دارد که دوست داشته باشید خوانندگان ما بدانند?

HL: بسیاری از سو تفاهمات کلی در مورد ارز مجازی وجود دارد و من فکر می کنم سه باور غلط وجود دارد که من و شاید افراد دیگری را که می خواهند مشروعیت را به فضا بیاورند ناامید می کند.

تصورات غلط این است که بیت کوین تنظیم نشده ، ناشناس است و بیشتر از پول نقد یا جریمه ای برای پولشویی یا جرم استفاده می شود. به نظر می رسد همه اینها درست نیستند.

گزارشی بود که از آن بیرون آمد بیضوی حدود چند هفته پیش که سعی داشت موارد استفاده برای بیت کوین و میزان واقعی آن را به منابع غیرقانونی مرتبط تجزیه و تحلیل کند. آنها دریافتند که فقط 0.61٪ پول وارد شده به مبادلات در چهار سال گذشته به طور قابل اطمینان از منابع غیرقانونی بوده است. در این آمار جای تفسیر وجود دارد ، اما من فکر می کنم هنوز هم گویا است. وقتی این ایده وجود دارد که بیت کوین فقط برای موارد غیرقانونی مورد استفاده قرار می گیرد ، اخبار جالب توجه است..

بیت کوین می تواند بسیاری از خوبی ها را برای جهان به ارمغان بیاورد. این خدمات مالی را در دسترس افرادی قرار می دهد که به سیستم بانکی از جمله افراد در کشورهای در حال توسعه دسترسی ندارند و پرداخت های مرزی را در مقیاس جهانی باز می کند. احتمال بلاکچین بی حد و حصر است. بسیاری از موارد خوب می تواند همراه با فناوری رمزنگاری و بلاکچین باشد. تصورات غلط نباید مورد توجه این صنعت باشد یا قادر به انجام آن است.

متشکرم

از شما هیلی متشکریم که وقت خود را برای یک روز شلوغ خود صرف کردید و با ما در مورد روندهای نظارتی در ایالات متحده صحبت کردید. این یک موضوع پیچیده است که هنوز در حال توسعه است ، اما واضح است که شما و تیم شما برای هر گونه تغییر ممکن است آماده باشید.

ما نمی توانیم با اظهارات نهایی شما بیشتر موافقت کنیم و خوشحالیم که می بینیم bitFlyer در تلاش است تا بیت کوین و فناوری بلاکچین را بیشتر قانونی کند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map