Bitwage با افتخار این عبارت را نمایش می دهد مشاغل و حقوق برای شرکت های برون سپاری بین المللی در بالای صفحه اصلی آن این شرکت نه تنها تسهیل کننده پرداخت های مرزی برای مشتریان ، کارمندان آنها و پیمانکاران است. این سایت همچنین یک سایت جستجوی کار پیشرفته است ، به ویژه بر روی نیازهای کارگران از راه دور تمرکز دارد. در اینجا نگاهی دقیق به مزایایی که شغل و حقوق Bitwage می تواند برای شما داشته باشد را مشاهده می کنید.

شغل و حقوق Bitwage

عملیات Bitwage دارای سه زمینه تخصص خاص است:

  1. کمک به کارگران از راه دور در تعیین تکالیف شغلی مطلوب در سراسر جهان
  2. کارفرمایان را قادر می سازد تا به کارگران از راه دور ، با هزینه های معاملاتی پایین ، سریع پرداخت کنند
  3. تجهیز کارگران از راه دور برای دریافت حقوق و دستمزد خود به هر یک از بیست و پنج ارز مختلف فیات ، چهار ارز رمزپایه و چهار فلز گرانبها

کارگران از راه دور برای دریافت بخشی یا کل حقوق خود در سرویس ارز رمزنگاری شده حتی نیازی به کارفرمای خود برای ثبت نام در Bitwage ندارند..

جستجوی اشتغال

از 22 دسامبر 2018 ، 19،500 کارگر از راه دور در الگوریتم جستجوی استخدام Bitwage مشترک هستند. در حال حاضر ، بیش از 31000 فرصت شغلی در وب سایت ذکر شده است. کارفرمایان می توانند به سرعت پروفایل ایجاد کرده و مشاغل جدیدی ارسال کنند ، به همان راحتی که کارگران می توانند اطلاعات شخصی خود را ارسال کرده و جستجوی کار خود را آغاز کنند.

مشاغل bitwage و slaries شغل bitwage lisitng

از 22 دسامبر 2018 ، تقریباً 32000 شغل در Bitwage.com ذکر شده است. تصویر: https://jobs.bitwage.com/feed

طبق نسخه موجود در Bitwage سایت اینترنتی,

الگوریتم های یادگیری ماشین ، هر شغل ارسال شده به رسانه های اجتماعی (بر اساس مهارت های شما) را مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می کنند. خودتان از طریق تابلوی مشاغل ما مشاغلی پیدا کنید که مشاغل از راه دور ارسال شده در توییتر ، Reddit و سایر سیستم عامل ها را تأمین می کند.

از زمانی که Bitwage چندین سال پیش به زندگی خود ادامه داده است بیش از 34 میلیون دلار پرداخت به کارگران از راه دور پرداخت شده است.

یک قطعه از عمل

در حال پرسه زدن در اطراف Bitwage شغل ها صفحات ، توافق نامه استخدام آنها را پیدا کردم. این می گوید اگر با استفاده از خدمات آنها شغلی پیدا کردید, شما باید بپذیرید که از طریق Bitwage به شما پرداخت شود. بعلاوه ، بیان می کند که 10 درصد از حقوق سال اول شما پرداخت خواهد شد کار کردن و استخدام کننده که به شما در یافتن کار کمک کرد.

قرارداد استخدام بیت کوین و حقوق بیت المال

وقتی برای کار از طریق سرویس Get Jobs Bitwage استخدام می شوید ، 10٪ هزینه کار یاب از شما دریافت می شود.

خدمات استخدامی برای چندین دهه از همین مدل مبتنی بر هزینه استفاده کرده اند ، بنابراین لزوماً تکان دهنده نیست. با این حال ، ممکن است بسته به شرایط شما ، جستجوی شغل مشابه در یک سایت جستجوی کار بدون کمیسیون ، گزینه مناسب تری باشد. حتی اگر برای یافتن شغل خود از جستجوی استخدام آن استفاده نکرده باشید ، می توانید از Bitwage برای دریافت دستمزد خود استفاده کنید.

سیم کشی پول در سطح بین المللی می تواند بسیار گران و از قضا بسیار کند باشد. این ارزش زمانی پول این مسئله بر تجارت ، افراد ، کارفرمایان و کارمندان تأثیر منفی می گذارد. با این حال ، طبق گفته Bitwage ، استفاده آنها از فناوری بلاکچین به ساده سازی معاملات دستمزد و حقوق و دستمزد بین مرزی کمک می کند. در برخی موارد ، انتقال هایی که پانزده روز طول می کشد اکنون می توانند در همان روز یا با استفاده از سرویس حقوق و دستمزد Bitwage انجام شوند.

با Bitwage ، مکان فیزیکی شما به سادگی مهم نیست. شما می توانید در هر جایی کار کنید ، کارفرمای راه دور خود را از طریق Bitwage فاکتور کنید و در همان روز یا روز بعد حقوق دریافت کنید. باید انتخاب کنید که به کدام ارزهای فیات ، فلزات گرانبها یا رمزنگاری ها بپردازید.

فیش حقوقی خود را تقسیم کنید

پس از ثبت نام در Bitwage ، می توانید از آن استفاده کنید توزیع ها ویژگی برای اختصاص میزان دستمزد شما به کجا:

  1. بانک به بانک: این ساده ترین انتقال Bitwage است.
  2. حساب پس انداز ابر (Bitwage Cloud): اجازه می دهد تا دستمزد شما با هر 25 ارز ، چهار رمزنگاری (XBT ، ETH ، LTC و VOX) یا چهار فلز (طلا ، نقره ، پلاتین و پالادیوم) پس انداز شود. با استفاده از شبکه Visa می توانید وجه را از طریق کارت نقدی برداشت کنید. همچنین می توانید با استفاده از همان کارت بدهی با بیت کوین خرید کنید.
  3. گزینه شبکه بیت کوین (بلاک چین بیت کوین): دستمزد خود را در بیت کوین دریافت کنید.

به انعطاف پذیری موجود با گزینه های بالا فکر کنید. شاید شما مایل باشید 80 درصد از دستمزد خود را فیات دریافت کنید ، و آن را درست به حساب بانکی خود واریز کنید. شاید شما ترجیح دهید 10 درصد آن را در بیت کوین و 10 درصد آن را نقره ای دریافت کنید. حساب پس انداز ابری شما سپرده های فیات ، بیت کوین و نقره شما را دریافت می کند (برای استفاده از ویژگی حساب پس انداز ابر نیازی به باز کردن حساب پس انداز جدید نیست). شاید دوست داشته باشید دریافت کنید همه دستمزد شما در بیت کوین. Bitwage مطمئناً پذیرای شما خواهد بود و معامله حداکثر تا روز آینده انجام می شود.

به نظر می رسد این جنبه از خدمات این شرکت به وزن آن از نظر طلا باشد (بیت کوین؟). می توانید به Bitwage دستور دهید که سه معامله (یا بیشتر) را به طور همزمان پردازش کند ، بنابراین در وقت و دردسر شما صرفه جویی می کند.

ساختارهای کارمزد

در وب سایت Bitwage:

برای محصولات پایه ما هیچ هزینه ای پرداخت نمی شود.

با این وجود ، شما همچنان می خواهید ارز ، رمز ارز یا فلزات گرانبها را هنگام دریافت پرداخت پرداخت کنید. به عنوان مثال ، اگر کارفرمای شما 1000 دلار به شما پرداخت کند و تصمیم بگیرید که پرداخت را با بیت کوین (XBP) دریافت کنید, از شما کمیسیون 2.50٪ بالاتر از هزینه دریافت خواهید کرد نرخ اواسط بازار (MMR) برای سکه (این درصد اضافی مبتنی بر MMR با توجه به اندازه پرداخت شما نوسان خواهد داشت).

نرخ مشاغل و دستمزد در اواسط بازار

هزینه تبدیل فیات به بیت کوین Bitwage نسبت به رقبای دیگر آن برتر است. Bitwage همچنین می تواند معامله را حداکثر در همان روز یا روز بعد انجام دهد. تصویر: https://www.bitwage.com/rates

اگر از طریق همان 1000 دلار بیت کوین دریافت کنید Coinbase یا بیت کوین محلی, هزینه اضافی شما به ترتیب 4.00 یا 4.50 درصد خواهد بود. مشتری های غیر حق بیمه Bitwage روز بعد پرداخت Bitcoin خود را دریافت می کنند. برعکس ، Coinbase برای پرداخت 7 روز و Local Bitcoins تا 15 روز ممکن است طول بکشد.

نسخه پایه (غیر حق بیمه) Bitwage به شما امکان می دهد حقوق خود را در یک حساب ارزی دریافت کنید. از دریافت کنندگان دستمزد نیز به ازای هر سپرده به هر یک از بیست و پنج ارز محلی ، 1 درصد کسر می شود.

Movin ‘on Up

Bitwage ارائه می دهد یک حق بیمه سرویس. این افزودنی انعطاف پذیری بیشتری از جمله تحویل وجوه در همان روز را برای شما فراهم می کند. حق بیمه همچنین به شما این امکان را می دهد که دستمزد خود را در هر 25 حساب مختلف ارزی ، رمزنگاری و فلزات دریافت کنید. بسته به خدماتی که می خواهید ، هزینه های مختلفی برای پرداخت حق بیمه در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال ، بگویید شما یک کارفرما هستید که می خواهد حقوق و دستمزد شما را تأمین کند (برای چندین کارگر). در اینجا هزینه های رفتن به کارت ACH و کارت اعتباری به ترتیب:

بودجه حقوق و دستمزد با بدهی ACH: 0.50٪ + .50 دلار به ازای هر حقوق و دستمزد از کارفرما

بودجه حقوق و دستمزد با کارت اعتباری: 3.50 + +. 30 دلار برای هر حقوق و دستمزد از کارفرما

واضح است که بودجه حقوق و دستمزد از طریق ACH گزینه مقرون به صرفه ای است. با این حال ، داشتن یک سیستم پشتیبان مانند کارت اعتباری ، همیشه ایده خوبی است ، فقط در صورت نیاز.

در پایان

همه گفته شده است ، Bitwage به نظر می رسد یک سیستم پرداخت g0-to بسیار مناسب برای کارفرمایان و کارگران از راه دور آنها است. هزینه معاملات معقول است و پرداخت به سرعت اتفاق می افتد. کارگران و کارفرمایان از انعطاف پذیری انتخاب ارز و توزیع پرداخت نیز برخوردار هستند. در مقایسه با رقبای اصلی خود ، به نظر می رسد Bitwage پیشرو در فناوری پرداخت مرزی مقرون به صرفه است.

تمام داده ها بر اساس وب سایت Bitwage از 22 دسامبر 2018 است.