به نظر می رسد که فقط دیروز مردم با کمبود هیجان از دریافت چک 1200 دلاری از دولت ایالات متحده برای کاهش مشکلات سفارشات در خانه و از دست دادن شایع ناشی از بیماری همه گیر ، هیجان زده بودند. با این حال ، اجاره بها امروز است. صورتحساب مواد غذایی برای ژوئن هنوز زیاد نشده است. 1200 دلار ، صرف نظر از اینكه كسی سعی در كشیدن آن داشته باشد ، اگر تاكنون به طور كامل تبخیر نشده باشد ، یا به طرز خطرناكی پایین می آید.

گفتگوهای دور دیگری از بررسی محرک ها قبلاً در محافل سیاسی حلقه زده است ، اما چه کسی می گوید که بسته های محرک اقتصادی آینده می توانند به دست نیازمندان برسند?

بیش از 60 میلیون آمریکایی حتی ذره ای پول CARES ندیده اند و نزدیک به 40 میلیون آمریکایی بیکار هستند. مقداری پیش بینی مدل های اقتصادی بیکاری آمریکا در سال 2021 حدود 15 درصد است و این رقم فقط افرادی است که به طور فعال درخواست بیکاری کرده اند.

برد رابرتسون, بنیانگذار و مدیر عامل شرکت آزمایشگاه های Polyient, دستگاه جوجه کشی بلاکچین و بازی های Polyient, اکوسیستم بازی بلاکچین استدلال می کند که بلاکچین برای تضمین تحویل پول نقد محرک آینده باید مورد استفاده قرار گیرد.

ما این فرصت را پیدا کردیم که با برد ارتباط برقرار کنیم تا در مورد بلاکچین بسته های امدادی بحث کنیم.

آنچه باید در سطح نهادی برای اجرای راه حل های مبتنی بر بلاکچین اتفاق بیفتد?

در دوره ابتدایی آن حجم زیادی از اعتیاد به مواد مخدره پیرامون بلاکچین وجود داشت. ماه عسل های تبلیغاتی به پایان رسیده است. راه حل های بلاکچین باید خود را ثابت کنند. برای دستیابی به جذابیت در سطح نهادی ، راه حل های بلاکچین باید سازگار ، مقیاس پذیر و قابل همکاری باشند.

مدیران شرکت وقت ندارند که بحث کنند “کدام زنجیره برای تجارت و مشتریان ما مناسب است”. آنها فقط به کارایی و صرفه جویی در هزینه علاقه مند هستند.

بنابراین ، برای به دست آوردن موسسات ، عملکرد بین زنجیره ای یک الزام است.

ما قبلاً این مسئله را در بازی های بلاکچین مشاهده کرده ایم: آن دسته از بازی ها و اکوسیستم های بازی که شتاب بیشتری می گیرند ، آنهایی هستند که عملکرد بین زنجیره ای دارند. این امر برای اجرای نهادی نیز صادق خواهد بود.

موارد منفی احتمالی استفاده از بلاکچین برای توزیع پول تسکین دهنده چیست?

بزرگترین نقطه ضعف احتمالی استفاده از بلاکچین برای توزیع پول تسکین دهنده مربوط به COVID احتمال این است که وزارت خزانه داری این پول را فریب دهد.

من لوس نیستم به طور سنتی ، آژانس های دولتی در زمینه استفاده از فناوری جدید سوابق ضعیفی دارند. همه ما روزهای ابتدایی ObamaCare را به یاد می آوریم. اخیراً ، به IRS نگاه کنید. این وب سایتی برای کمک به مردم در پیگیری چکهای تسکین دهنده CARES ایجاد کرد و سایت حداقل دو بار خراب شد.

این بدان معنا نیست که وزارت خزانه داری نباید بلاکچین را برای تسریع در پرداخت های تسویه حساب مستقر کند – کاملاً باید. میلیون ها آمریکایی منتظر چک هایی هستند که قرار بود در ماه مارس تحویل شوند. فقط بدانید که ناهمواری هایی در جاده وجود خواهد داشت – دقیقاً مانند هر ابتکار عمل جدید دولت.

چرا اکنون زمان استفاده از بلاکچین است تا اطمینان حاصل شود که پول تسویه حساب سریعتر تحویل می شود?

زمان استفاده از بلاکچین برای بهبود توزیع پول های کمکی در ماه فوریه بود– اگر قبلا نبود. قبل از CARES به قانون امضا شد.

حدود 60 میلیون آمریکایی هنوز هزینه ای از CARES ندیده اند. تقریباً 40 میلیون آمریکایی بیکار هستند. قانون گذاران در افزایش پرداخت های بیکاری برای میلیون ها آمریکایی فعال بودند ، اما آنها هیچ کاری انجام نداد تا اطمینان حاصل کند آژانسهای کاریابی دولتی می توانند موج درخواستهای جدید را پردازش کنند. بیشتر این آژانس ها هنوز به فناوری متمرکز دهه 1980 متکی هستند.

چرا ایالات متحده از پذیرش این فناوری تا این حد عقب است؟ چه تردیدی وجود دارد ، به ویژه هنگامی که می تواند اطمینان حاصل کند که مردم پول تسویه حساب خود را با سرعت بیشتری دریافت می کنند?

ایالات متحده از کانادا ، چین ، سوئیس ، مالت و غیره عقب است زیرا قوانین و مقررات ما بلاکچین و ارزهای رمزپایه را به حاشیه می برد و این باعث می شود این فناوری نتواند به واقع در آمریکا جلب کند..

مقررات فعلی ما نشان دهنده یک ذهنیت طولانی مدت در میان برخی از قانونگذاران و سیاستگذاران است که فناوری بلاکچین و ارزهای رمزپایه را با جرم مرتبط می دانند.

این کاملاً تقصیر آنها نیست ؛ اطلاعات غلط زیادی وجود دارد ، اما تحقیقات این دیدگاه را پشتیبانی نمی کند. مجرمان در هنگام نقض قانون 800 برابر بیشتر از ارزهای فیات سنتی نسبت به ارزهای دیجیتال استفاده می کنند.

خبر خوب این است که یک ذهنیت منسوخ شده به آرامی در حال فروپاشی است. در سال 2019 ، نمایندگان وارن دیویدسون (R-OH) و دارن سوتو (D-FL) قانون تاکونومی Token و قوانین طبقه بندی دیجیتال را معرفی کردند.

در فوریه گذشته ، سناتور شرود براون (D-OH) پیشنهاد کرد از دلار دیجیتال برای توزیع کمک هزینه COVID استفاده شود ، و اخیراً ، یک گروه دو حزب متشکل از دوازده عضو کنگره نامه ای به وزیر خزانه داری منوچین ارسال کرده و از او خواسته است که بلاکچین را برای توزیع پول تسویه حساب کند..

در هر مورد ، قانونگذاران در تلاشند تا Capitol Hill را به قرن 21 برسانند. دفتر مرکزی شرکت های من ، Polyient Labs و Polyient Games ، در آریزونا قرار دارند و ما می بینیم که David David Schweikert (R-AZ) این کار را اینجا انجام می دهد: کمک به ایجاد یک فضای کسب و کار که از بلاکچین استقبال می کند..

شوایکرت ، براون ، دیویدسون و سوتو همه وظیفه دارند کارها را به مناطق خود برگردانند. آنها تشخیص می دهند که بلاکچین یک شغل ساز است.

آیا بحران COVID ایالات متحده را مجبور می کند که در مورد بلاکچین و ارز دیجیتال سرعت بیشتری کسب کند?

آره. ما در حال حاضر علائمی را مشاهده می کنیم: درخواست سناتور براون برای دلار دیجیتال ، نامه کنگره به Mnuchin که از وزارتخانه خود می گوید برای پرداخت COVID از بلاکچین استفاده کند.

قانون گذاران می دانند که روش های پرداخت سنتی دیگر آن را کاهش نمی دهند. منظور من این است که سازمان امور مالیاتی به ارسال چک های جسمی برای شهروندان متوسل شده است – و میلیون ها چک از بین رفته است. بحران COVID ، نمایندگان مجلس را مجبور به پذیرش شکسته شدن روشهای قدیمی می کند.

به همین ترتیب ، صنایع اکنون باید بپذیرند که زنجیره های عرضه جهانی شکسته است. ما در چند ماه گذشته آن را از نزدیک دیدیم: کمبود حیاتی تجهیزات پزشکی ، غذا ، دستمال توالت. شما به آن می گویید.

من به شما تضمین می دهم: مکالمات در حال حاضر در مجموعه های C در سراسر کشور در حال انجام است. مدیران می گویند “ما به یک روش غیرمتمرکز ، قابل اعتماد و شفاف برای ردیابی ، ردیابی و حسابرسی موجودی کالا نیاز داریم.” به نظر می رسد که این یک دستورالعمل برای بلاکچین است.

متشکرم ، برد!