به SXSW خوش آمدید

هر بهار ، مرکز شهر آستین به بلوکهایی تبدیل می شود که در آن مارکهای چهره شما ، فعالیتهای تعاملی و مکانهایی برای تأمین مقدار بی پایان غذا و الکل صورت گرفته است. با قدم زدن در مرکز شهر ، به سختی می توانید ده پا حرکت کنید بدون اینکه برخی از نسخه های نمایشی را تماشا کنید یا یک لیفت ترد به شما تحویل داده شود (یادداشت سردبیر: یا اینکه توسط اسکوتر تقریباً کوتاه می شود.) برای کسانی که مطمئن نیستید ، من به South by Southwest (SXSW) اشاره می کنم ، ویترین ده روزه از بهترین سخنرانان ، موسیقی ، فیلم و فناوری که سال ارائه می دهد.

حیاط قراضه SXSW

CoinCentral’s Steven Buchko و Alex Moskov at the South توسط Scrapyard

نوشتن توصیفی دقیق از SXSW یا آنچه بعضی به طور عادی به آن اشاره می کنند دشوار است جنوبی توسط. این رستوران شامل بارها / رستوران هایی است که به تجربیات مارک دار تبدیل شده اند ، کارهای موسیقی پراکنده در شهر ، نمایش های فیلم و صدها سخنران مشهور که در مورد داغترین موضوعات امروز ارائه می شوند.

مطمئناً ، هر رویداد فناوری که ارزش نمک آن را داشته باشد ، بدون داشتن یکی از تأثیرگذارترین نوآوری های این دهه ، بلاکچین احساس پوچی می کند. خوشبختانه ، SXSW تحویل داد.

Block by Blockchain

South By در کنار موضوعات مهم دیگر مانند ورزش ، آینده هوشمند و روزنامه نگاری ، بلاکچین و ارز رمزنگاری شده را در مسیر خود قرار داده است. این آهنگ شامل چندین سخنران است که ممکن است از آنها شنیده باشید مانند جیمی سونگ ، دوقلوهای Winklevoss ، آری پل و لیندا زی.

در حالی که 2017 و 2018 همه چیز در مورد پیشنهادات اولیه سکه (ICO) و بلاک چین بود ، ارائه کنفرانس رمزنگاری امسال شروع به چرخش در مورد موارد استفاده بتن می کند. به جای اینکه سخنرانانی از صنعت بلاکچین به ما بگویند که چگونه این فن آوری است میتوانست SXSW متخصصان بخش های خارج از کشور را توضیح داد که چگونه فناوری بلاکچین را کمک می کند ، به این صنعت کمک کنید است در حال حاضر به سود تجارتشان است.

در اینجا فقط چند نمونه از گفتگوهای مربوط به صنعت وجود دارد:

  • انقلابی در ایمنی غذا با Blockchain Tech شامل پانلی از سخنرانان سطح VP از شرکت های ایمنی غذا ، ردیابی و کیفیت.
  • برنامه های واقعی دنیای Blockchain مجموعه گسترده ای از برنامه های Blockchain را که از قبل در استرالیا وجود دارد ، نشان داد.
  • بهداشت و درمان و بلاکچین: یک مقدمه عملی شرکت کنندگان را در شرکت های بلاکچین متخصص در نوآوری در مراقبت های بهداشتی آموزش داد.
  • و وعده بلاکچین: امید و هایپ با رویکردی آگاهانه نسبت به مزایای گاهی اوقات اغراق شده فناوری بلاکچین اقدام کردند.

در حالی که جلسات شکست بلاکچین جمعیتی را که برخی از آهنگهای دیگر به ارمغان آورده بودند ، جذب نمی کرد ، این ماده در آنجا بود. بدون بازگشت سرمایه گذاری نجومی ، سخنرانان مجبور شدند برای جلب مخاطب ، ارزش واقعی فناوری بلاکچین را ترسیم کنند. و در بیشتر موارد ، آنها موفق شدند.

اجرا با آهنگ جیمی

در بین جلسات ، تیم CoinCentral از لذت بردن از جیمی سونگ ، توسعه دهنده بیت کوین ، بسیار لذت برد. آنچه که به عنوان یک ملاقات و استقبال سریع آغاز شد ، به یک نشست تحصیلی تقریباً دو ساعته تبدیل شد که در آن ما در مورد همه چیز از وضعیت فعلی بازار ارزهای رمزپایه گرفته تا زندگی خانوادگی خارج از بیت کوین بحث کردیم..

عکس گروهی جیمی آهنگ

دیدار عالی با شما ، جیمی.

این مکالمه در هسته اصلی خود نمونه ای از باز بودن جامعه بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده است. سونگ هیچ مشکلی در وقت گذراندن از روز پرحادثه و شلوغ خود برای گفتگو با چند جوان علاقه مند به رمزنگاری نداشت. در حقیقت, ما باید یادآوری می کرد به او وقت اواخر مکالمه ما باشد تا او برای فعالیت بعدی خود دیر نشود. فکر می کنم یافتن این نوع باز بودن در بسیاری از صنایع دشوار باشد.

خانه Blockchain ConsenSys

هیچ نوشتاری از SXSW بدون ذکر خانه Blockchain به میزبانی ConsenSys کامل نخواهد بود. در Blockchain House ، می توانید سخنرانی های جوزف لوبین ، بنیانگذار ConsenSys را بشنوید ، اصول blockchain را با Black Girls Code بیاموزید ، یا هنگام صحبت با دیگران علاقه مند به فناوری بلاکچین از تازه سازی لذت ببرید.

اگرچه خانه Blockchain کمی از مسیر مورد ضرب و شتم سایر مکان های South By خارج شده بود ، اما هنوز دیوار به دیوار پر از مهمان بود. هر بار که برمی گشتید ، با چهره ای جدید برای ملاقات روبرو می شدید.

صادقانه بگویم ، با توجه به شرایط فعلی بازار ، میزان مشارکت مردم غافلگیر کننده بود. اما ، تعجب آور بود. گفتگوهای من با افرادی که ملاقات کردم عمدتا در مورد پروژه هایی بود که ما روی آنها کار می کنیم – نه قیمت داغ داغ آن هفته تازه کردن این است که بدانید بسیاری از مردم همچنان با اشتیاق به کار در پروژه های بلاکچین ادامه می دهند ، و آنچه را که کلاهبرداری بازار رمزنگاری ممکن است در هر روز انجام دهد ، نادیده می گیرند.

از هودلرها تا سازندگان

به طور کلی ، SXSW 2019 نشان داد که اگرچه قیمت بیت کوین ممکن است آن را نشان ندهد ، صنعت بلاکچین و ارزهای رمزپایه هنوز رونق دارد. افراد بیشتری نسبت به سال گذشته به این فناوری علاقه مند هستند و من مطمئن هستم که سال آینده نیز همین امر صادق خواهد بود.

سرانجام احساس می شود که ما به عنوان یک صنعت در حال رشد هستیم. ما در حال دور شدن از لامبوها و ایده های پای آسمان هستیم تا بتوانیم روی تأثیر اجرای واقعی بلاکچین تمرکز کنیم. گوش دادن به داستان های سانگ در مورد روزهای اولیه بیت کوین ، اندکی از ما در حال حاضر به یاد آورد ، نگران ساخت و ساز و نه قیمت.

من به عنوان یک ساکن آستین ، مشتاقانه منتظر حضور آینده بلاکچین در South by Southwest و یادگیری این هستم که چه مشکلات جدیدی را سال به سال حل می کنیم.