آمار سریع استخراج Bytecoin

آمار سریع استخراج Bytecoin

Bytecoin ، ظاهرا سایه دار است بلاکچینی که Monero از آن استفاده کرده است ، هنوز هم می تواند یک گزینه مناسب برای سرمایه گذاری در قدرت هش شما باشد. با این حال ، مانند هر ملاحظه قبل از استخراج که ممکن است انجام دهید ، استخراج Bytecoin به تعداد رسیده است.

خلاصه سریع

Bytecoin اولین بلاک چین در صحنه بود که بومی آن با آن راه اندازی شد کریپتونوت, ستونی برای فناوری ناشناس سازی Bytecoin. در سال 2012 ، Bytecoin با استفاده از امضاهای حلقه ای معاملات غیرقابل اتصال بین آدرس های مخفی کاری را ایجاد می کند و یک اکوسیستم ناشناس ماندن در بلاکچین خود را تقویت می کند. اکثر موارد استفاده از Bytecoin با Bitcoin و سایر ارزهای رمزپایه پردازش پرداخت همپوشانی دارد. با این حال ، عامل تمایز Bytecoin بین بلاکچین کامل ناشناس و حضور اول در بازار مشترک است.

برای اطلاعات کامل در مورد Bytecoin ، به توضیحات مفصل ما مراجعه کنید ، که نحوه کار Bytecoin و مکان خرید و فروش را پوشش می دهد..

آیا استخراج Bytecoin می تواند سودآور باشد?

قبل از اینکه به دنیای معدن بپردازید ، یک برنامه ریزی اساسی لازم است تا به خودتان راهی بدهید و اهداف خود را مشخص کنید. سودآوری استخراج Bytecoin ، مانند اکثر سکه های قابل استخراج دیگر ، می تواند به چند عامل اصلی کاهش یابد و قدرت هش کردن شما در همه عناصر دیگر مهم است. به عبارت ساده ، هرچه دکل شما در هر ثانیه می تواند هش کند و هر روز هزینه اجرای آن دکل کمتر باشد ، سود بیشتری می توانید بدست آورید.

What to Mine Bytecoin Mining Calculator

ماشین حساب سودآوری استخراج Bytecoin

خوشبختانه پیش بینی این ارقام نسبتاً آسان است و بسیار مفید است ماشین حساب سودآوری. با کمی بینش در مورد هزینه های اولیه و هزینه های عملیاتی خود ، می توانید درک کنید که چقدر می توانید استخراج کنید و چه زمانی ممکن است نقطه تعادل هزینه های سخت افزار خود را ببینید.

با آزمایش چند سناریوی مختلف با قدرت هش کردن از گزینه های مختلف CPU ، GPU یا سخت افزار ASIC ، می توانید تصویری بدست آورید که هرچه قدرت هش بیشتر در عملکرد خود داشته باشید ، سریعتر به سرعت خود خواهید رسید و فضای بیشتری ایجاد می کنید برای سرمایه گذاری جدید یا گرفتن سود.

تصمیم گیری در مورد سودآوری استخراج Bytecoin بسیاری از س questionsالات مربوط به سودآوری هر سکه قابل استخراج را در بر می گیرد. این س questionsالات با قدرت هش کردن شما آغاز می شوند و در سایر مناطق مورد توجه گسترش می یابند ، که می تواند حاشیه دکل استخراج شما را کوچک یا گسترده کند. برخی از فاکتورها مانند هزینه هر کیلووات انرژی شما یا وزنی که دکل شما نیاز خواهد داشت ، به راحتی در یک ماشین حساب سودآوری منعکس می شوند اما تصویر کلی از چالش های احتمالی خط اصلی شما را نشان نمی دهند. جابجایی های سیاسی یا بادهای اقتصادی می تواند هزینه انرژی یا دسترسی شما به منابع خوب برق را تغییر دهد. نرم افزار و سخت افزار ممکن است خراب شوند ، و منجر به کاهش غیرمنتظره زمان پیش بینی سود شما شود. علاوه بر این ، و این باید کاملا واضح باشد ، قیمت رمزنگاری ها به طور گسترده ای در نوسان است.

خطر خود را در برابر این عوامل کمتر قابل کنترل که می تواند سودآوری شما را تحت تأثیر قرار دهد با ایجاد برخی از سناریوهای بالا و پایین ، رد کنید. به عنوان مثال ، اگر قیمت Bytecoin به نصف کاهش یابد ، عملکرد شما چه شگفت انگیزی است؟ شکست شما حتی اگر دو برابر قیمت داشته باشد چیست؟ یک قدم جلو بروید و گزینه های جایگزین را در منابع انرژی جستجو کنید. در صورت تغییر نیروهای اقتصادی مورد انتظار در طول فعالیت ، متنوع سازی منبع تغذیه شما از فعالیت معدنکاری شما محافظت می کند.

به طور خلاصه آیا استخراج Bytecoin سودآور است? احتمالاً ، اما خطر وجود دارد. تحقیق کنید ، از منابع موجود استفاده کنید و در بودجه خود بسازید. سکوهای کوچک به ندرت ارزش بیشتری نسبت به هزینه برق دارند ، اما چه کسی می داند ، قیمت رمزنگاری ها به طور گسترده ای نوسان می کنند.

صحبت از نوسانات است

ارزهای رمزپایه بی ثبات هستند ، تکان دهنده نیستند و Bytecoin نیز معاف نیست. وارسی نمودارهای قیمت مربوط به سال 2014 برای Bytecoin است.

قیمت Bytecoin پس از خبر Binance

افزایش قیمت Bytecoin پس از تصویب Binance

Bytecoin در طول تاریخ قیمت خود چند مورد قابل توجه داشته است. آخرین اوج به اخبار و پس از آن تصویب BCN در بزرگترین جهان نسبت داده شد تبادل رمزنگاری ، Binance, در 8 مه 2018. با این حال ، روند کلی قیمت Bytecoin تا حد زیادی به جنبش های بازار رمزنگاری گسترده و البته بیت کوین غالب بازار گره خورده است..

پذیرش کاربر و رشد مورد استفاده احتمالاً به رشد سوخت شبکه Bytecoin و حدس و گمان قیمت بازار کمک خواهد کرد. با این حال ، سودآوری استخراج به این بستگی دارد که آیا Bytecoin می تواند با وجود افزایش کوتاه مدت قیمت ، رشد قیمت طولانی مدت را تجربه کند یا حداقل ارزیابی بالاتری از هزینه های عملیاتی استخراج شما ایجاد کند.

آنچه در فروشگاه است

در حال آماده سازی برای Bytecoin ، اخیراً نقشه راه به روز شده از 28 ژوئن, 2018 ، برخی از تاریخ های خاص در آینده نزدیک نامگذاری شده است. این شامل یک چنگال سخت برنامه ریزی شده در تاریخ 31 آگوست است. در حالت ایده آل ، این اهداف بلند مدت ، از جمله گسترش به بازار آفریقا در Q3 2018 ، می تواند منجر به ایجاد پایه قیمت بهتر در Bytecoin شود.

نقشه راه Bytecoin

نقشه راه Bytecoin – گام بعدی به بازارهای جدید و هارد فورک آینده

جمعش کن

سودآوری استخراج Bytecoin قطعاً در کوتاه مدت امکان پذیر است. اما همچنان که آینده اتفاق می افتد و تیم منبع باز برنامه های خود را ارائه می دهد ، دستاوردهای بزرگ باید دیده شود. جامعه استخراج قوی است و به نظر می رسد Bytecoin دوستانه ASIC است, حداقل تا پایان سال 2018, اکوسیستم را برای استخراج در مقیاس بزرگ از چیپستهای ASIC دوستانه Cryptonote باز بگذارید.

به طور کلی ، سودآوری نتیجه مستقیم دستیابی عملیات به نرخ هش ، قدرت ارزان و قابل پیش بینی و رشد پایدار قیمت Bytecoin خواهد بود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me