اجلاس IOHK 2019 در تاریخ 17 و 18 آوریل در میامی ساحل ، فلوریدا برگزار شد.

IOHK یک شرکت فناوری است که هدف آن استفاده از نوآوری های نظیر به نظیر برای توانمندسازی سه میلیارد نفر بدون دسترسی به خدمات مالی کافی است. IOHK در سال 2015 توسط چارلز هوسکینسون و جرمی وود تاسیس شده است و کمک کرده است سطح بالایی از همکاری بین دانشگاه و تجارت را تأمین و تسهیل کند و از همه مهمتر بلاکچین را به چندین روش منحصر به فرد در پروژه های خود اعمال می کند. امروز ، IOHK بعنوان یک شرکت غیرمتمرکز با بیش از 200 کارمند و پیمانکار در سراسر جهان فعالیت می کند.

IOHK دارای سه محصول اصلی است:

  1. Cardano – محصول خیمه IOHK. کاردانو یک پلت فرم blockchain اثبات سهام است که بر اساس تحقیقات بررسی شده توسط همسالان ساخته شده است.
  2. دادالوس – a مشتری کیف پول کاملاً ویژه برای دارندگان ada برای ذخیره نشانه های خود.
  3. Ouroboros: الگوریتم رمزنگاری که کاردانو را تأمین می کند.

هدف اجلاس IOHK ارتقا مشارکت جامعه ، شبکه سازی و اتصال بیش از 200 کارمند غیرمتمرکز IOHK زیر یک سقف در ساحل زیبا و آفتابی میامی بود.

این رویداد شامل سخنرانانی از بخشهای مختلف صنعت بود كه شامل مدیر عامل و بنیانگذار IOHK چارلز هوسكینسون ، مدیر ارشد محصولات Cardano ، مدیر عملیات آفریقایی IOHK جان O’Connor ، رئیس بنیاد Cardano ناتان قیصر و بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Wolfram Research استیون ولفرام.

IOHK همچنین برجسته ساخت Sheldley از Cardano را برجسته کرد. نامگذاری شده به نام پرسی بیشه شلی ، شاعر رمانتیک و نویسنده کتاب اوزیمندیاس, مرحله توسعه شلی قصد دارد این پیام را ارسال کند که هنگام ساختن یک امپراطوری ، سازندگان باید مراقب ترک یک میراث خوب باشند. شناخته شده است که این “مرحله تمرکززدایی” برای کاردانو است.

اگر این رویداد را از دست داده اید ، می توانید جریانهای مستقیم روز 1 و 2 را مشاهده کنید:

روز 1:

روز 2:

جان وودارد ، مدیر عامل شرکت آزمایشگاه های Wolfram Blockchain (WBL) ، در حال کشف زمینه های بالقوه همکاری با IOHK است. جون اظهار داشت: “من از اجلاس IOHK الهام گرفتم – چارلز هوسكینسون ، جرمی وود و تیم آنها متمرکز بر ارائه راه حل های تحقیقاتی برای ساخت Cardano DLT و كمك به این راه حل ها برای پیشرفت جهان هستند.” “کار آنها کاملاً در تضاد با شرکتهایی است که در مورد نوآوری تقریباً نوعی بازی رقابتی با جمع صفر صحبت می کنند.”

ادی گارسیا ، مدیر عامل یک ساختمان dApp در Cardano تماس گرفت کنسرت, بیشتر این رویداد را با اعضای انجمن IOHK و Cardano ملاقات کرد. ادی خاطرنشان می کند: “این کنفرانس Crypto یا کنفرانس متوسط ​​Blockchain شما نبود که همه در مورد قیمت ارزهای رمزنگاری شده صحبت می کنند – در واقع همه چیز در مورد علم و فناوری و به طور خاص در مورد توسعه Cardano بود.” “برای ما ساختن dApp بر روی Cardano ، واقعاً جالب بود که شخصاً با بازیگران اصلی این جامعه ملاقات کرده و ایده ها را به اشتراک بگذاریم.”

دیوید سیمر ، مدیرعامل و بنیانگذار شرکت موج مالی, به کاردانو کمک می کند تا بتواند استاندارد را برای یک اکوسیستم دیجیتال مسئول تنظیم کند. “اجلاس سران محلی زیبا برای به اشتراک گذاشتن ایده ها با دیگر رهبران اندیشه و کاوش در نقشه راه کاردانو بود. ما خوشحالیم که موج بعدی محصولات مالی فراگیر را که ADA فعال می کند ، مشاهده خواهیم کرد. ” “کاردانو اولین زنجیره بلوکی است که منابع و فناوری مناسب را در جهت رعایت مقررات ، حفظ حریم خصوصی و امنیت سرمایه گذاران قرار می دهد. برای بخشی که با نقض اعتماد عمومی بسیار مشهود روبرو است ، ما معتقدیم که کاردانو می تواند به تغییر شکل تصویر اغلب شایسته عدم مسئولیت کمک کند. “

بسته بندی کردن:

اجلاس IOHK 2019 با یک نمایش توسط Creedence Clearwater Revisited و گروه استیو میلر ، دو گروه خارق العاده اگر من باید این را بگویم ، به پایان رسید..

اختتامیه این رویداد همان احساسات رایجی بود که طی دو روز برداشت کردم:

  • گشودگی و دسترسی – برای بسیاری ، این اولین بار بود که با تیم های IOHK و Cardano ملاقات می کرد و بازیکنان اصلی ، ده ها مغز معمولاً بی نام و بی چهره در پشت محصولات جلا که می شناسیم ، برای نشان دادن آنچه که آنها کار کرده اند مورد توجه قرار گرفتند. بر. حتی در مراسم اختتامیه ، چارلز هوسکینسون ، مدیرعامل سابق Ethereum و بنیانگذار IOHK در Forbes Crypto Rich List با ارزش خالص 500 – 600 میلیون دلار ، در حال بازگشت به اطراف بود تا مطمئن شوید که همه اوقات خوبی را سپری می کنند.
  • تمرکز بر آثار کلاسیک – من به عنوان یک گیک موسیقی ، سعی می کنم روانشناسی آنچه را که برخی پروژه ها برای رویدادهای آنها به ارمغان می آورند درک کنم. Creedence Clearwater Revisited و گروه استیو میلر مدرسه عالی هستند ، که با دید IOHK هماهنگ می شوند تا چیزی بسازند که آزمایش زمان را داشته باشد.

به طور کلی ، دیدن شرکت هایی مانند IOHK که میزبان رویدادهایی هستند که تیم های آنها و توسعه دهندگان مشتاق را به اکوسیستم متصل می کنند ، بسیار جالب است..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me