Crypto مقایسه یک ارز رمزنگاری شده است ارائه دهنده داده های بازار با ردپای جهانی. وب سایت مقایسه اطلاعات قیمت گذاری بیش از 5000 سکه و مقدار زیادی جفت ارزی متناظر را ارائه می دهد. این شرکت در سال 2014 توسط بنیانگذاران چارلز هایتر و ولاد Cealicu تاسیس شد و در خارج از لندن ، انگلستان مستقر است. حدود 40 نفر مشغول به کار هستند ، عمدتا در لندن. اگرچه ، برخی از کارمندان در خارج از قاره اروپا نیز کار می کنند.

این پلتفرم از هر نوع خدمات تجاری ارائه نمی کند و صرفاً برای نمایش معیارها ، بررسی ها و سایر اطلاعات مفید در زمان واقعی استفاده می شود. بهترین قسمت؟ بیشتر خدمات بصورت رایگان می باشد. ما قصد داریم برخی از ابزارهای جالب موجود را شرح دهیم و ببینیم چگونه می توانید از سایت بهره مند شوید. بیایید به آن برسیم.

شراکت

Crypto مقایسه که به عنوان یک بازیگر کاملا ناشناخته در دنیای داده های مالی شناخته می شود ، با همکاری های جالبی شروع به جلب توجه کرده است. این شرکت معاملات کلیدی با وزنه های سنگین مستقر مانند یاهو را تضمین کرده است. امور مالی ، تامسون رویترز و VanEck.

این شرکت ها اکنون برای اطلاعات قیمت ارز رمزنگاری شده در زمان واقعی به Crypto مقایسه اعتماد می کنند. یاهو از داده های بیش از 100 صفحه نقل قول ارز رمزنگاری شده استفاده می کند در حالی که رویترز این داده ها را در سیستم عامل مالی خود موسوم به Eikon ادغام کرده است. برای VanEck ، Crypto مقایسه در حال ارائه شاخص های ارز رمزنگاری شده با هدف سرمایه گذار سازمانی است.

روندها

سود حاصل از جمع آوری تمام این داده ها به تیم اجازه می دهد تا بینش های جالبی در مورد روند صنعت ارز رمزنگاری شده جمع آوری کند. به عنوان مثال ، کشورهایی که سیاست های لیبرالی نسبت به رمزنگاری دارند ، همچنان بر تعداد مبادلات و گروه های متوسط ​​حجم روزانه تسلط دارند. مردم کره جنوبی با بیت کوین و سایر سکه های کاملاً ثابت تجارت می کنند. مالت و سیشل ، اگرچه جزایر کوچکی هستند ، اما حجم تجارت بیشتری نسبت به ایالات متحده دارند.

روند متوسط ​​حجم روزانه براساس کشور

روند متوسط ​​حجم روزانه براساس کشور

برای این و سایر روندها و به روزرسانی های داده ، می توانید آنها را دنبال کنید صفحه متوسط.

بررسی ها

Crypto مقایسه زمینه ای برای بررسی در چندین زمینه است که علاقه مندان به ارزهای رمزپایه نیاز به مشاوره دارند. بیشتر این بازخورد ها از طرف کاربران واقعی است ، هرچند گاه به گاه هرزنامه پیوند وابسته وجود دارد. احتمالاً می خواهید این مطلب را با سایر سایت های مرور ترکیب کنید تا تصویر کلی بهتری داشته باشید. بخشهای اصلی قابل توجه شامل مبادلات ، راه حلهای استخراج و کیف پول است. حجم گسترده اطلاعات موجود بسیار چشمگیر است.

مبادلات

لیست مبادلات ارزهای رمزنگاری شده گسترده است. به حدی که احتمالاً قبل از پیمایش به پایین لیست خسته خواهید شد. شما می توانید تمام اطلاعات معمول مربوط به هر صرافی مانند مکان ، کارمزد و سکه های موجود را پیدا کنید. با این حال ، بیشتر کاربران بررسی های مبتنی بر کاربر را بررسی می کنند تا از مزایا و معایبی که سایر معامله گران در حال حاضر تجربه می کنند ، مطلع شوند..

معدن

اگر به استخراج ارز رمزنگاری شده علاقه دارید ، این بخش برای شما مناسب است. استخراج ارز رمزنگاری شده یک حوزه وسیع است و برای افراد ضعیف نیست. فقط به همین دلیل ، بسیاری از علاقه مندان جدید به استخراج ابر به عنوان راهی برای تأمین درآمد خود روی آورده اند. در اینجا ، می توانید تجزیه و تحلیل شرکت ، گزینه های قرارداد ، استخرهای استخراج و موارد دیگر را جبران کنید.

هشدار داده شوید ، ماشین حساب استخراج بیت کوین شرایط سخت بازار را که در حال حاضر معدنچیان در این سطح قیمت با آن روبرو هستند ، برجسته می کند. ممکن است لازم باشد قبل از کسب سود سالم توسط معدنچی خرده فروشی ، سطح بالاتری از قیمت Bitcoin را پس بگیریم. از طرف دیگر ، اگر یک HODLer طولانی مدت هستید ، ممکن است درد را تحمل کنید. به یاد داشته باشید که این ماشین حساب ها فقط تخمین می زنند و ممکن است مسافت پیموده شده شما متفاوت باشد.

ماشین حساب استخراج بیت کوین

ماشین حساب استخراج بیت کوین

کیف پول

بخش کیف پول کمابیش همان قسمت مبادلات است اما به نظر می رسد راه حلهایی را پیشنهاد می کند که تیم شخصاً از آنها استفاده می کند و یا به آنها اعتماد دارد. بررسی کیف پول رومیزی ، موبایل و سخت افزار با لیستی از سکه های پشتیبانی شده و ویژگی های امنیتی مختلف در اینجا گنجانده شده است.

نمونه کارها

اگر مدتی در رمزنگاری بوده اید ، ممکن است قبلاً برنامه ای را برای کمک به شما در مدیریت نمونه کارها انتخاب کرده باشید. در غیر این صورت ، تیم کار فوق العاده ای انجام داده است که کاربران ثبت نام شده را با یک ردیاب نمونه کارها بسیار سکسی ارائه می دهد. هرچند ، ممکن است مدتی طول بکشد تا بتوانید Lambos خود را روی ماه بیاورید!

ردیاب نمونه کارها Crypto مقایسه

ردیاب نمونه کارها Crypto مقایسه

Crypto مقایسه API

داده های Crypto مقایسه API یکی از بهترین ویژگی های آنهاست. API مخفف رابط برنامه نویسی برنامه است و به توسعه دهندگان اجازه می دهد داده های بازار را از سرور شرکت در جایی آنلاین بازیابی کنند. از قبل می توانید این کار را در اکثر صرافی های ارز رمزنگاری شده انجام دهید ، اما از آنجا که Crypto مقایسه در طیف گسترده ای از مبادلات و بازارها داده ها را جمع می کند ، این برخی از داده های جالب اطلاعات اضافی را فراهم می کند.

سرویس پایه API رایگان است ، که برای هر کسی که می خواهد برخی از داده ها را بدست آورد و برنامه های خود را خرد کند بسیار مناسب است. API از حوصله این مقاله خارج است و برای استفاده کامل از آنها به دانش برنامه نویسی نیاز خواهید داشت. بدون توجه به این ، چشم های خود را برای برنامه های بعدی و رابط های کاربری کاربر پوسته نگه دارید زیرا از API های اینگونه برای ایجاد آنها استفاده می شود. این ارتباط برای ما افراد نه چندان تمایل فنی را آسان تر می کند که بتوانیم با آخرین روند رمزنگاری ارتباط برقرار کنیم.

تماس API متناسب با نیازهای شغلی شما

تماس API متناسب با نیازهای شغلی شما

آنچه جامعه می گوید

نگاهی کوتاه به شبکه های اجتماعی و سایت های اعتماد نشان می دهد که کاربران معمولاً ابزارها و ویژگی های Crypto مقایسه را دوست دارند. برخی از کاربران از رابط کاربری پیچیده و زبان دشوار شکایت دارند. به طور کلی ، به نظر می رسد که بستری است که تعداد کمی از کاربران برای مشاوره به ویژه کاربران جدید به آن مراجعه می کنند.

نتیجه

Crypto مقایسه مطمئناً تنها پس از حدود پنج سال کارنامه ، رزومه چشمگیری دارد. با بالغ شدن بازارهای ارزهای رمزنگاری شده ، رقابت برای ارائه جامع ترین داده های در زمان واقعی برای سرمایه گذاران خرده فروشی و موسسات فراهم خواهد شد..

با توجه به سرمایه گذاری سرویس های خبری سنگین وزن مانند رویترز و یاهو! مالی ، ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که سرمایه گذاری واقعی نهادی در گوشه گوشه باشد. مدل تجاری Crypto مقایسه کاملاً هوشمندانه است زیرا به شما امکان می دهد یک سرویس عملاً رایگان برای خرده فروشی داشته باشید در حالی که درآمد کافی از موسسات کسب می کنید.

همانطور که قبلا ذکر شد ، رابط کاربری می تواند کمی شلوغ شود و این امر باعث می شود کاربران جدید نتوانند بیشترین بهره را از سیستم عامل ببرند. این هزینه کمی است که باید برای خدمات رایگان پرداخت کنید. اگر داده ها بازی شما هستند و مخصوصاً اگر برنامه نویس هستید ، Crypto مقایسه فقط یک انتخاب مناسب برای شما خواهد بود.