پرداخت قبض ها معمولاً یک تجربه سرگرم کننده نیست. شما احتمالاً هر ماه چندین صورت حساب تکراری را کنترل و پرداخت می کنید. از آنجا که پرداخت قبوض با رمزنگاری آسان تر می شود ، ممکن است بخواهید جوانب مثبت و منفی این کار را بررسی کنید. خدمات پرداخت قبض Crypto با طیف گسترده ای از ساختارهای قیمت گذاری ، از ملایم تا وحشی ارائه می شود. یک سرویس حتی ادعای عنوان متمایز از اصلاً بدون هزینه. در اینجا نگاهی کوتاه به چهار شرکت کننده در کریپتو صورتحساب پرداخت است.

پرداخت صورتحساب با رمزنگاری

ما در اینجا در مورد پرداخت قبوض صحبت می کنیم ، نه لزوماً برای خرید یک کالای مصرفی در یک فروشگاه یا آنلاین. برای آن معاملات ، هر تعداد کارت بدهی متصل به رمزنگاری می توانند این کار را برای شما انجام دهند. در این مقاله ، تمرکز بر این است که آیا پرداخت قبض های خود را با رمزنگاری منطقی می دانید – یا خیر.

بگذارید بگوییم شما باید در پایان یک ماه مشخص هزینه آب و برق ، تلفن همراه ، کابل ، اینترنت ، مالیات بر دارایی ، ماشین و بیمه درمانی را پرداخت کنید. چگونه می توانید بخشی از بیت کوین ، Ethereum و … خود را گرفته و از آن برای پرداخت قبض های ماهانه خود استفاده کنید؟ خدمات رمزنگاری صورتحساب بی شماری وجود دارد که به راحتی می توانند این کار را برای شما انجام دهند.

به عنوان مثال ، در Coinbills.com شما می توانید “هرگونه صورتحساب را از هر شرکتی در ایالات متحده آمریکا پرداخت کنید.”

راحتی با قیمت مناسب ارائه می شود

مطمئناً فوق العاده به نظر می رسد ، اما هزینه های مربوطه چیزی غیر از این است. به هزینه پرداخت قبض برق 120 دلاری خود نگاه کنید. این رقم عظیم 15 درصدی است, یا 18 دلار بنابراین اکنون قبض برق شما تا 138 دلار است. شاید شما می خواهید مالیات سالانه املاک خود را پرداخت کنید. افراد مالیات ، ترجیحاً به موقع ، 2900 دلار می خواهند. Coinbills برای پرداخت آن 5 درصد کارمزد از شما دریافت می کند ، بنابراین قبض مالیات موثر شما را به 3،045 دلار افزایش می دهد. این هزینه 145 دلار است ، فقط برای پرداخت قبض با بیت کوین.

اما اگر شما یک حساب بانکی یا حساب جاری دارید ، نوشتن چک یا پرداخت صورتحساب بصورت آنلاین با کارت نقدی / اعتباری ممکن است در صورت وجود کارمزد اندک باشد. حتی ساده ACH-روال پرداخت صورتحساب در بسیاری از بانک ها رایگان است و پرداخت ها معمولاً طی یک تا سه روز کاری انجام می شود.

Litebills.com به نظر می رسد یک شرکت خواهر برای Coinbills است. در اینجا می توانید همان عملکرد پرداخت قبض را با استفاده از Litecoin انجام دهید. با این حال ، این هزینه ها با هزینه های Coinbills یکسان است.

پرداخت صورتحساب با رمزنگاری Coinbill dot com

هزینه Coinbills بسته به اندازه صورتحساب شما از 5 تا 15 درصد است. تصویر: با این سرویس می توانید هر صورتحسابی را از هر شرکتی در ایالات متحده پرداخت کنید. تصویر: وب سایت Coinbill.com از تاریخ 29 دسامبر 2018.

بدون هزینه در زمین زیر زمین

اگر اهل Aussie هستید ، می توانید استفاده کنید اتاق نشیمن ساتوشی(LROS) برای پرداخت کلیه قبض های شما از طریق رمزنگاری. طبق وب سایت LROS:

“هیچ هزینه جداگانه ای وجود ندارد ، مبلغ محاسبه شده مبادله ای که در صفحه اصلی مشاهده می کنید شامل همه موارد است و تنها مبلغی است که شما باید پرداخت کنید. اتاق نشیمن ساتوشی از اسپرد ارز درآمد کسب می کند. “

پرداخت اسکناس با رمزنگاری اتاق نشیمن Satoshi

اتاق نشیمن مشتریان Satoshi می توانند حداکثر 50،000 دلار استرالیا به حساب های بانکی خود ارسال کنند. محدودیت پرداخت قبض $ 1000 AUD برای هر معامله است ، اما انجام چندین معامله مجاز است. تصویر: اتاق نشیمن وب سایت Satoshi.com از 29 دسامبر 2018.

LROS به کاربران امکان پرداخت قبض در بیش از 19000 مشاغل استرالیایی را می دهد. علاوه بر این ، مشتریان می توانند به هر حساب بانکی استرالیا پول ارسال کنند.

اگر شما یک کانادایی هستید ، بylls.com خدمات پرداخت قبض رمزنگاری هزینه های متوسطی را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، پرداخت آن اسکناس مالیاتی 2900 دلاری که قبلاً ذکر شد ، فقط 0.75 دلار به علاوه یک اضافه هزینه 0.95 درصدی دارد. هزینه کل 28.30 دلار (CAD) خواهد بود. این بسیار کمتر از 145 دلار است که توسط Coinbills برای یک معامله مشابه با ارزش دلار دریافت می شود. Bylls پرداخت را برای شما در مدت یک روز کاری انجام می دهد.

پرداخت صورتحساب با رمزنگاری Bylls dot com

سایت bylls.com مستقر در کانادا هزینه های متوسطی را برای پرداخت قبض رمزنگاری ارائه می دهد. با این سرویس می توانید صورتحساب بیش از 7000 شرکت و نهاد کانادایی را پرداخت کنید. تصویر: وب سایت Bylls.com از 29 دسامبر 2018.

از حوادث مالیاتی آگاه باشید

وقتی قبض را در رمزنگاری پرداخت می کنید ، رمزعبور از کیف پول شما کسر می شود. با این حال ، این شرکت در واقع پرداخت را با ارز فیات دریافت می کند. بنابراین ، هنگامی که سرویس پرداخت قبض رمزگذار شما را به فیات تبدیل می کند ، یک رویداد مشمول مالیات اتفاق می افتد. شما باید این معامله را در زمان مالیات مستند کنید.

بگذارید بگوییم شما ماه گذشته بیت کوین را با قیمت 4000 دلار خریداری کردید. شما تصمیم دارید با استفاده از Coinbills 90 دلار کابل ، تلفن و اینترنت خود را پرداخت کنید. بیایید فرض کنیم وقتی بیت کوین را پرداخت می کنید ، 5000 دلار معامله می شود. شما تازه 18 دلار سود سرمایه کوتاه مدت ایجاد کرده اید که باید به IRS گزارش شود. این ریاضیات است:

قدردانی بیت کوین از 4000 دلار تا 5000 دلار = 25٪

مبنای هزینه 90 دلاری که برای پرداخت قبض استفاده شده است: 90 / 1.25 دلار = 72 دلار

سود خالص = 90 دلار

مبنای هزینه = 72 دلار

سود سرمایه = 18 دلار

اگر هر ماه پنج اسکناس با رمزنگاری بپردازید ، در پایان سال 60 رویداد مشمول مالیات برای این اتفاق خواهید داشت. سایر خریدهای رمزنگاری شده خود (استارباکس ، بارگیری موسیقی و غیره) را در طول سال اضافه کنید و یک فصل آماده سازی مالیاتی بسیار شلوغ پیش رو دارید.

شما باید اطمینان حاصل کنید که راحتی پرداخت در رمزنگاری بیش از اشکال آشکار هزینه پرداخت قبض و زمان و هزینه اضافی مالیات است.

مزایای احتمالی پرداخت قبوض در Crypto

پرداخت صورتحساب با رمزنگاری ممکن است برای شرایط شما منطقی باشد اگر:

  • شما یا یک حساب بانکی فیات سنتی ندارید یا نمی خواهید استفاده کنید.
  • شما ترجیح می دهید در اکوسیستم رمزنگاری معامله مالی کنید.
  • شما استرالیایی هستید و می توانید به اتاق نشیمن Satoshi (بدون هزینه) دسترسی پیدا کنید.
  • شما یک کانادایی هستید و می توانید از Bylls (هزینه های متوسط) استفاده کنید.
  • حساب بانکی رمزنگاری شما ویژگی پرداخت قبض را ارائه می دهد.
  • شما به هزینه های معاملاتی مربوط نیستید.
  • سود و زیان سرمایه ، پیش پرداخت مالیات و مسائل حسابداری امور ساده ای است که شما از عهده آنها برمی آیید.

یک جایگزین سنتی

با ورود بیشتر رقبا به فضای پرداخت قبض ، شاید هزینه های معامله کاهش یابد. با این حال ، بانک های فیات سنتی از قبل خدمات پرداخت قبض آنلاین را ارائه می دهند. بسیاری از آنها بدون هزینه هستند. بنابراین ، تردید وجود دارد که یک پرداخت کننده اسکناس رمزنگاری خالص (غیر از اتاق نشیمن Satoshi) می تواند با سرعت و هزینه های معامله پایین بانک فیات محلی شما مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال ، JPMorgan Chase خدمات آنلاین BillPay خود را ارائه می دهد. شما می توانید صورتحساب ها را به صورت یکبار پرداخت کنید و یا پرداخت های ماهانه مکرر را تنظیم کنید. در رمزنگاری معامله نمی شود ، اما قبض های شما پرداخت می شود و هنگام استفاده از این سرویس هزینه ای دریافت نمی کنید. به عبارت دیگر ، جالب نیست ، اما ساده ، سریع ، رایگان و قابل اعتماد است.

باحال یا گول خورده

همیشه به کار بردن یک فناوری جدید بسیار سرگرم کننده است ، خصوصاً وقتی سریع و راحت باشد. با این حال ، مطمئن شوید که هزینه های مربوط به وضعیت اقتصادی شما منطقی است. پرداخت 15 درصد هزینه اضافی فقط برای پرداخت قبض ساده ای که ممکن است به صورت رایگان (از طریق ACH) در بانک فیات شما انجام شود ، اضافه نمی شود. چرا در عوض آن هزینه اضافی 15 درصدی را در جیب خود نگه ندارید?

در میان پرداخت کنندگان قبض رمزنگاری ، هیچ هزینه ای وجود ندارد اتاق نشیمن ساتوشی به نظر می رسد برنده روشن است. اگر و هنگامی که آنها خدمات خود را در سراسر جهان ارائه می دهند ، سایر خدمات پرداخت اسکناس اسکناس با قیمت بالا ممکن است مجبور شوند هزینه های خود را کاهش دهند یا خطر از دست دادن مشتری را داشته باشند. این یک مزیت بزرگ برای مصرف کنندگان متمرکز بر رمزنگاری خواهد بود. رقابت در بین خدمات پرداخت قبض حتی اگر هزینه های معامله را کاهش می دهد به بهبود سرعت و قابلیت اطمینان کمک می کند.