چه بخواهید و چه نخواهید ، شما باید مالیات سود سرمایه رمزنگاری شده خود را پرداخت کنید. با این حال ، در واقع چند کشور هستند که از سود سرمایه گذاری رمزنگاری صفر درصد مالیات می گیرند. هنوز مکان های دیگری وجود دارد که نیش مالیات رمزنگاری را به حداقل می رساند. بخش اول این مقاله به کشورهایی متمرکز است که ارزهای رمزپایه (و بطور کلی سودهای سرمایه ای) را با نرخ مالیات بسیار پایین یا صفر مالیات می دهند.

بخش دوم نگاهی گذرا به سه بهشت ​​مالیاتی دریایی دارد. یکی از علاقه مندان قدیمی کارائیب در میان خریداران بهشت ​​است. دیگری با هواپیما فقط یک ساعت در شرق کارولینا ساکن است. و اما دیگری نسبتاً تازه وارد است ، یکی مخصوصاً برای شهروندان اصلی سرزمین اصلی ایالات متحده. با کمی تخیل ، تماس های مناسب و یک وکیل مالیاتی عالی ، شما نیز می توانید سرمایه گذاری رمزنگاری و منافع تجاری خود را به یک پناهگاه مالیاتی رمزنگاری منتقل کنید.

کشورهایی که سرمایه کم رمزنگاری آنها پایین است نرخ مالیات به دست می آورند

این به هیچ وجه یک لیست جامع نیست. شما همچنین باید اخبار را برای تغییرات در سیاست های مالیاتی رمزنگاری و سود سرمایه در سراسر جهان رصد کنید. این لیست با نرخ مالیات رمزنگاری نشده یا پایین شامل کشورهایی از اروپا ، آمریکای جنوبی ، آسیا و آمریکای مرکزی است:

  • بلاروس: هیچ مالیات بر سود سرمایه تا سال 2023 از ارزهای رمزپایه دریافت نمی شود.
  • آلمان: صفر درصد مالیات بر سود رمزنگاری ، اگر بیش از یک سال نگه داشته شود.
  • مالت: در حال حاضر هیچ مالیات بر سود سرمایه برای رمزنگاری ها وجود ندارد. مالت ، یکی از اعضای اتحادیه اروپا ، یک پناهگاه مالیاتی دریایی با استقرار است.
  • پاناما: مالیات بر رمزنگاریها (یا سایر اشکال سود سرمایه) برای سودهای غیرپاناما. این پناهگاه مالیاتی آمریکای مرکزی همچنین روش های بی شماری را برای به دست آوردن وضعیت اقامت دائم ارائه می دهد.
  • پرو: این کشور در حال توسعه اخیراً نرخ مالیات بر عایدی سرمایه خود را به 5 درصد کاهش داده است که در پایین ترین نرخ در آمریکای جنوبی است. این نرخ برای ساکنان و افراد غیر مقیم به طور یکسان اعمال می شود.
  • کشور پرتغال: در حال حاضر ، مالیات بر سود سرمایه رمزنگاری وجود ندارد مگر اینکه شما بصورت تمام وقت تجارت رمزنگاری به عنوان تجارت بپردازید.
  • سنگاپور: ارائه می دهد الف صفر درصد نرخ مالیات بر سود سرمایه ، و این نیز در مورد سود رمزنگاری اعمال می شود.

در همین حال ، بازگشت به جبهه خانه

ایالات متحده آمریکا: برای مودیان در بازه های پایین درآمد ، هیچ گونه مالیات بر درآمد فدرال برای سود طولانی مدت سرمایه اعمال نمی شود. سرمایه گذاری رمزنگاری خود را برای بیش از یک سال نگه دارید و مشروط بر محدودیت های درآمد ، مالیات بر سود سرمایه صفر دارید. (به عنوان مثال اظهارنامه مشترک مالیاتی متأهل با درآمد مشمول مالیات 77 ، 200 دلار یا کمتر ، به عنوان مثال از مالیات سود سرمایه بلند مدت معاف خواهد بود. پرونده های مجرد می توانند حداکثر 38600 دلار درآمد مالیاتی داشته باشند و همچنان از پرداخت طولانی مدت معاف باشند مالیات بر سود سرمایه.)

در اینجا شواهدی وجود دارد که چرا سرمایه گذاری طولانی مدت رمزنگاری نسبت به تجارت کوتاه مدت رمزنگاری برتر است. حداقل از نقطه نظر مالیات بر درآمد فدرال. به عنوان مثال ، جان و سوزی مالیات دهنده متاهل هستند و اظهارنامه مشترکی ارائه می دهند. حقوق و دستمزد آنها 54000 دلار است. آنها سود سرمایه ای طولانی مدت 12000 دلاری دارند. این صورت است که لایحه مالیات بر سود سرمایه 2018 آنها در 15 آوریل به نظر می رسد:

درآمد مشمول مالیات آنها کمتر از 77،200 دلار است و سود سرمایه ای 12000 دلاری آنها نیز به عنوان طبقه بندی می شود بلند مدت. بنابراین ، آنها پرداخت خواهند کرد صفر در مالیات بر سود سرمایه برای سال 2018.

مالیات های رمزنگاری کوتاه مدت بسیار بیشتر است

آن معامله شیرین را با این معامله مقایسه کنید. در اینجا ، درآمد 12000 دلاری خانواده مالیات دهندگان همه کوتاه مدت است (یک سال یا کمتر نگهداری می شود). درآمد مشمول مالیات آنها برابر 54000 دلار است. در اینجا نگاهی داریم به افزایش بزرگ مالیات ناشی از تجارت کوتاه مدت:

درآمد مشمول مالیات آنها کمتر از 77،200 دلار است و سود سرمایه ای 12000 دلاری آنها نیز به عنوان طبقه بندی می شود کوتاه مدت. بنابراین ، آنها پرداخت خواهند کرد 1440 دلار در مالیات بر سود سرمایه برای سال 2018.

مگر اینکه در تجارت کوتاه مدت رمزنگاری یا تجارت تمام وقت رمزنگاری به عنوان یک کسب و کار مهارت کافی داشته باشید ، به هر حال ، نگه داشتن سرمایه گذاری های رمزنگاری شده خود را به مدت بیش از یک سال در نظر بگیرید. پس انداز مالیات می تواند چشمگیر باشد!

از بسیاری جهات ، ایالات متحده می تواند یکی از بهترین پناهگاه های مالیاتی خشکی باشد. به خصوص اگر درآمد سالانه شما متوسط ​​نباشد و برای مدت طولانی روی رمزنگاری سرمایه گذاری کنید.

پورتوریکو: پناهگاه مالیاتی نزدیک برای شهروندان سرزمین اصلی ایالات متحده

پورتوریکو آمریکا بوده است قلمرو از آنجا که در جنگ اسپانیا و آمریکا (1898) از کنترل اسپانیا خارج شد. این جزیره زیبا گذشته بسیار جالبی دارد (ممکن است بعضی از ساکنان بگویند غم انگیز است). اکنون به لطف مقررات ویژه مالیات بر درآمد ، بهترین روزها ممکن است برای پورتوریکو در پیش باشد. در اینجا چگونگی استفاده شخصی از این اجناس مالیاتی آورده شده است:

واجد شرایط بودن قانون 20 وضعیت خدمات صادرات:

اساساً ، این بدان معنی است که شما به پورتوریکو نقل مکان می کنید ، تجارت خود را در اداره دولتی مناسب در سن خوان ثبت می کنید و سپس انتظار دارید که نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها 4 درصد باشد (این 17 امتیاز پایه کمتر از مالیات شرکت های سرزمین اصلی ایالات متحده است نرخ 21 درصد). تجارت پورتوریکو شما باید عملکرد داشته باشد همه از فعالیت های آن است در پورتوریکو و در هیچ کشور دیگری ، از جمله سرزمین اصلی ایالات متحده ، با این حال ، مهم نیست که در کجا مشاغل پورتوریکو فعالیت می کنید مشتریان واقع شده اند تا بتواند از نرخ مالیات فوق العاده پایین 4 درصد برخوردار شود.

پناهگاه مالیاتی رمزنگاری Cabo Rojo PR

Cabo Rojo ، روابط عمومی: نرخ مالیات فوق العاده پایین شرکت پورتوریکو و صفر مالیات بر درآمد سرمایه گذاری ، باعث می شود صاحبان مشاغل رمزنگاری و سرمایه گذاران کاملاً در خانه خود احساس کنند. تصویر: DW Pendergast ، ژوئیه 2012.

سرمایه گذاران رمزنگاری شاد می شوند

واجد شرایط بودن قانون 22 وضعیت سرمایه گذاران انفرادی:

این همچنین یک سود برای تجار و سرمایه گذاران رمزنگاری (سهام ، اوراق قرضه ، فارکس ، معاملات آتی و غیره) است که شهروندان ایالات متحده هستند. قانون 22 کلیه مالیات بر سود ، سود سهام و سود سرمایه را حذف می کند. اگر به پورتوریکو بروید ، اقامت دائم خود را تأسیس کنید و درآمد زیادی از بازارهای رمزنگاری بدست آورید ، هیچ مالیات بر درآمد پورتوریکو یا فدرال ایالات متحده ندارید. ساکنان Bonafide پورتوریکو اظهارنامه مالیاتی ایالات متحده را ارائه نمی دهند یا مالیات را در زمان مالیات پرداخت نمی کنند. در عوض ، آنها مطالبات مالیات بر درآمد خود را به دولت پورتوریکو پرداخت می کنند. با این حال ، با قانون 22 ، حتی پرداخت مالیات بر سود پورتوریکو نیز به یک خاطره دور تبدیل می شود. حداقل تا سال 2035 ، یعنی زمانی که مقررات فعلی قانون 20 و قانون 22 منقضی می شوند.

به خاطر داشته باشید که تمام ساکنان پورتوریکو همچنان موظف به پرداخت مالیات تأمین اجتماعی و مدیکر به دولت ایالات متحده هستند. قانون 22 پورتوریکو به سادگی مالیات بر سود ، سود سهام و سود سرمایه را حذف می کند.

برمودا و جزایر کیمن

ایالات متحده از شهروندان خود از تمام درآمد جهان مالیات می گیرد ، صرف نظر از اینکه واقعاً در آمریکا اقامت دارند یا نه. تنها راه رهایی از این تعهد ، انصراف از تابعیت ایالات متحده است. صرف مهاجرت به کشوری دیگر شما را از سیستم مالیاتی ایالات متحده خلاص نخواهد کرد. اگر به Caymans بروید و یک حساب بانکی (با هر ارز) باز کنید ، هنوز باید سود کسب شده را به IRS گزارش دهید. اگر در کیمن یا برمودا رمزنگاری یا طلا خریداری می کنید ، هنگام فروش آن هنوز باید سود یا زیان سرمایه خود را به عمو سام گزارش دهید. مهم نیست که شما ممکن است هرگز حتی سود سود یا سود سرمایه رمزنگاری شده خود را بازگردانید. از نظر سازمان امور مالیاتی ، شما هنوز به آنها مالیات بر درآمد فدرال مدیون هستید. هیچ پناهگاهی برای رمزنگاری برای شما وجود ندارد ، حداقل بدون انجام مقدمات جدی تری در خارج از کشور.

برمودا و کیمن ها از سواحل دوست داشتنی برخوردار هستند. اگر گلف باز باشید ، برمودا دارای بهترین دوره های آموزشی قابل تصور است. هر دو کشور قوانین محافظت از دارایی و حریم خصوصی قوی را ارائه می دهند. با این حال ، اگر شهروند ایالات متحده هستید ، همچنان موظف هستید همه سودهای این دو پناهگاه را به IRS گزارش دهید. روزهایی که شهروندان ایالات متحده با چمدانی پر از اسکناس های 100 دلاری به یک پناهگاه پرواز می کردند ، یک حساب بانکی مخفی باز می کردند و از سودهای بدون مالیات لذت می بردند مدتهاست که سپری شده است.

مطمئناً ، اگر شما یک میلیونر هستید (میلیاردر بهتر است) می توانید وکلای مالیاتی دریایی استخدام کنید که می توانند به شما در تأسیس شرکت ها یا تراست های خارجی کمک کنند. بسته به میزان تهاجمی و خلاق بودن مشاوران مالیاتی دریایی شما ، آنها ممکن است قادر به ایجاد واحدهای منحصر به فرد ضدعفونی کننده مالیات باشند که باعث می شود پول بسیار کمتری به IRS بپردازید. از نظر قانونی.

پول با خوشحالی استقبال کرد

برخی دیگر از پناهگاه های معروف دریایی شامل اتریش ، باهاما ، باربادوس ، بلیز ، جزایر ویرجین انگلیس ، جزیره من ، لیختن اشتاین ، لوکزامبورگ ، مالت و سوئیس است. ایالات متحده نیز یک است پناهگاه برتر دریایی برای سرمایه گذاران غیرآمریکایی ، زیرا دولت ایالات متحده از سود حاصل از آنها به خزانه های آمریکا مالیات نمی دهد و یا از سود سرمایه آنها مالیات نمی گیرد. اگر در کشوری زندگی می کنید که از درآمد جهانی خود از شهروندان خود مالیات نپذیرد و تصمیم به سرمایه گذاری در خزانه های آمریکا یا کسب سود در سهام ایالات متحده نداشته باشد ، به هیچ دولتی بدهکار مالیات نخواهید بود..

مشاوران مالیات و هزینه های جاری

ایالات متحده (و سایر کشورها) OECD ملت ها) قوانین سختگیرانه گزارش حساب در خارج از کشور را دارد. عدم اعلام موجودیت حساب بانکی یا اوراق بهادار خارجی شما می تواند شما را در معافیت با بانک های دارایی قرار دهد. پس از ایجاد منافع مالی خارج از کشور (لطفاً از نظر قانونی) ، باید بهترین موارد مالیات را استخدام کنید تا اظهارنامه مالیات بر درآمد فدرال (ایالت ، شهر) خود را تهیه کنید. هزینه های سالانه برای چنین کارهایی ویژه مالیاتی می تواند قابل توجه باشد ، و باعث می شود برای اکثر سرمایه گذاران ریزپردازان کوچک ، مقرون به صرفه نباشد.

Crypto Tax Havens و Common Sense

اگر شما یک سرمایه گذار رمزپایه یا صاحب مشاغل هستید که می خواهید مالیات بر درآمد خود را کاهش دهد ، به احتمال زیاد پناهگاه مالیاتی مناسبی برای استقبال از شما ، پول نقد و تجارت شما وجود دارد. قبل از اقدام به خارج از کشور ، در بهترین مشاوره حقوقی ، مالیاتی و مالی موجود سرمایه گذاری کنید ، بنابراین از درگیری های بی مورد یا مجازات های مالیاتی جلوگیری می کنید.