مشاغل بازی ویدیویی

مشاغل بازی های ویدئویی به طور سنتی شامل مواردی مانند برنامه نویسی ، طراحی ، آزمایش و بازاریابی است. Cryptogames با در نظر گرفتن بازیکنان به عنوان بخشی از جامعه بازی ، این افق ها را گسترش می دهد. بیایید نگاهی به برخی از این بازی ها و چگونگی کمک به گسترش مشاغل بازی های ویدیویی در بلاکچین بیندازیم.

BUFF ، حقیقت برهنه چگونگی عملکرد آن

جهانی را تصور کنید که در آن بازی کردن به شما ارز می دهد. بوف پروژه دقیقاً چنین اکوسیستمی را پیاده سازی می کند.

هدف BUFF برای دستیابی به آن است ارائه یک بستر بازی با یک اکوسیستم اقتصادی با استفاده از فناوری بلاکچین است. موفقیت در بازی ها باعث ایجاد پاداش اقتصادی می شود. در این سیستم عامل ، هنگام بازی سکه هایی را در پس زمینه استخراج می کنید. این مشوق های اقتصادی وفاداری به مارک های بازی را افزایش می دهد و راهی کمکی برای شروع کار بازی های ویدیویی نیمه وقت به شما ارائه می دهد.

تصویر شغلی بازی های ویدیویی

BUFF به شما برای انجام بازی های ویدیویی پاداش می دهد.

BUFF از پروتکل Delegated Proof of Stake (DPoS) برای قرار دادن بلوک های جدید در زنجیره بلوک استفاده می کند. این الگوریتم به تقویت هدف ایجاد جامعه در خارج از شبکه کاربران کمک می کند. علاوه بر این ، سکه هایی که با انجام یک بازی به دست می آورید واجد شرایط استفاده در بازی های دیگر در شبکه BUFF هستند.

BUFF با گرگینه برای افزودن قابلیت ها به سیستم آنها. نرم افزار Overwolf به عنوان یک پوشش برای افزودن برنامه ها به بازی ها عمل می کند. این برنامه ها قابلیت های بازی ها را افزایش می دهند و آمار مربوط به بازیکنان را ثبت می کنند.

تصویر شغلی بازی های ویدیویی

BUFF برای ثبت آمار از بازیکنان با Overwolf همکاری کرد.

تکنولوژی

برای تأمین قدرت شغلی بازی های ویدیویی ، مهندسان برنامه ریزی کردند BUFF به عنوان یک پروژه منبع باز ساکن GitHub. آنها از Javascript به عنوان زبان برنامه نویسی استفاده کردند و سیستم را با Ark تغذیه کردند. اکوسیستم Ark با ساده سازی توسعه بلاکچین با ایجاد راه حل های همه در یک ، به کاربران قدرت ایجاد ، شخصی سازی و مقیاس گذاری شبکه های بلاکچین خود را می دهد..

CryptoFights ، Duking It Out

مشابه BUFF, CryptoFights از فناوری blockchain برای پاداش دادن به بازیکنان در بازی های رمزپایه استفاده می کند. با استفاده از گیم پلی بدون سرور ، CryptoFights از یک زنجیره جانبی برای مقیاس پذیری با عملکرد بالا استفاده می کند و با کار روی بلاک چین Ethereum دارایی های بازی را ایمن می کند. درست مثل بازی کلاسیک Street Fighter ، بازیکنان CryptoFights سعی می کنند با استفاده از سلاح ها و زره های مختلف مزایای استراتژیک واقعی را در برابر مخالفان پیدا کنند.

تصویر شغلی بازی های ویدیویی

CryptoFights Enjin را پیاده سازی می کند.

رمز ERC-1155 مبتنی بر Enjin Coin’s Ethereum از اکوسیستم اقتصادی CryptoFights پشتیبانی می کند. استاندارد توکن ERC-1155 از حداقل داده های لازم برای تشخیص یک رمز منحصر به فرد از دیگری و انجام معاملات استفاده می کند.

در نتیجه ، سکه های Enjin کاربران را قادر می سازد تا اقلام درون بازی را از یک سیستم غیرمتمرکز خریداری کنند و کاربران این سکه ها را در کیف پول Enjin ذخیره می کنند. همانند BUFF ، CryptoFights از پروتکل Delegated Proof of Stake (DPoS) استفاده می کند.

آن گربه های لعنتی

CryptoKitties جامعه رمزنگاری را با روشی جدید برای کسب درآمد با بازی های رمزنگاری معرفی کرد. CryptoKitties با استفاده از استاندارد رمز ERC-721 مجموعه های منحصر به فردی را فراهم می کند که در آن جمع کنندگان می توانند مالکیت یک دارایی منحصر به فرد را در اینترنت ثابت کنند.

دارایی ها به لطف منحصر به فرد بودن و دارایی های مطلوب تر که از طریق تقاضای بازار افزایش ارزش پیدا می کنند ، ارزش کسب می کنند.

کارت های تجاری

علاوه بر این ، بازی های کارت بازرگانی دیجیتال یکی دیگر از گزینه های رمزنگاری است. بازی های سوخت امیدوار است که بتواند با این بازار خدمت کند Gods Unchained. این بازی از نشانه های ERC-721 برای ذخیره کارت های معاملاتی در بلاکچین Ethereum و تضمین کم بودن کارت های بازی استفاده می کند.

تصویر شغلی بازی های ویدیویی

Gods Unchained کارت های تجاری را در بلاک چین Ethereum ذخیره می کند.

این کارت ها موجودات ، جادوها و سلاح ها را نشان می دهند. شما نه تنها از کارتها برای انجام بازی استفاده می کنید ، بلکه اگر کارتهایی که متعلق به شماست ارزش خود را افزایش دهند ، هنگام فروش آنها سود خواهید برد. Gods Unchained تا حدودی از گیم پلی Magic The Gathering و Hearthstone تقلید می کند.

Fuel Games قبلاً بازی بلاکچین Etherbots را ایجاد کرده و برخی از مشکلات و مزایای برنامه نویسی بازی Blockchain را آموخته است. اگرچه مالکیت غیر متمرکز دارایی ها سود بسیار خوبی را به همراه دارد ، این شرکت آموخت که قرار دادن تمام گیم پلی ها به طور مستقیم روی بلاکچین منجر به کندی گیم پلی و هزینه های گران معامله می شود..

در نتیجه ، طراحان Gods Unchained گیم پلی بازی را کاملاً خارج از زنجیره حذف کردند. بر اساس تجربه Fuel Games ، آنها موفق به جذب سرمایه خطرپذیر از تعدادی از سازمان های پر قدرت مانند Coinbase شدند.

افکار نهایی در مورد مشاغل بازی های ویدیویی

به طور سنتی ، مشاغل بازی های ویدیویی شامل حرفه ای بودن در صنعت و طراحی بازی ها ، برنامه نویسی آنها یا آزمایش آنها است ، اما ارز رمزنگاری شده چندین روش برای افزایش مشاغل بازی های ویدیویی از طریق بازی های رمزنگاری ارائه می دهد.

با الگوی BUFF ، کاربران به سادگی با انجام بازی ها درآمد کسب می کنند. رویکردهای دیگر شامل بازیکنانی است که دارایی های دیجیتالی دارند و از این مالکیت سود می برند. از آنجایی که ماجراجویی غار کلوسال در سال 1976 بر روی PDP-11 برنامه ریزی شد ، بازی ها همچنان پیشتاز فناوری هستند. به عنوان یک فناوری نوظهور ، انتظار داشته باشید که بلاکچین به نوآوری در سیستم عامل های بازی ادامه دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me