DDEX: تبادل دیجیتال غیر متمرکز

DDEX به ارزهای رمزنگاری شده کیف پول به کیف پول قدرت می بخشد. مزیت بزرگ مبادله DDEX این است که شما می توانید بدون نیاز به افتتاح حساب و به اشتراک گذاشتن نام ، آدرس و سایر اطلاعات شخصی خود ، به طور ایمن به تجارت توکن بپردازید. هیچ دوره قفل و کارمزدی برای واریز و برداشت ندارد. این صرافی غیرمتمرکز نه تنها به جلوگیری از سرقت کمک می کند بلکه باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود.

جزئیات اصلی DDEX

سایت اینترنتی: https://www.ddex.io/

طبقه بندی ارز: ترکیبی غیر متمرکز

پروتکل سفارش باز: Hyrdo بیش از 0x طرح سفارش

توکن های معامله شده: نشانه های اتریوم ERC20 (در حال حاضر) ، QTUM (برنامه ریزی شده)

پشتیبانی از MetaMask: آره

پشتیبانی لجر: آره

تطابق: خارج از زنجیره

توافق: روی زنجیره

هزینه واریز: هیچ یک

هزینه برداشت: هیچ یک

هزینه معامله: 0.1 ((+ GAS)

DDEX چیست?

DDEX یک برنامه غیرمتمرکز است. این برنامه غیرمتمرکز یا dApp به عنوان تبادل عمل می کند. مبادلات به شما امکان می دهد یک دارایی را با دارایی دیگر معامله کنید. DDEX با متفاوت است Coinbase, مهر بیت, و سایر مبادلات ارزهای رمزنگاری شده که ممکن است در مورد آنها شنیده باشید زیرا برای پر کردن سفارش ، نیازی به واریز رمز نیست. به همین دلیل هیچ اطلاعات شخصی ارسال نمی شود.

بنابراین ، چگونه کار می کند?

از نظر فنی ، DDEX یک رله است. رله ها اطلاعات نقدینگی را پخش می کنند. رله ها اساساً یک کتاب سفارش از پیام های امضا شده توسط رمزنگاری ساخته شده توسط سازندگان بازار تهیه می کنند. یک سازنده یا سازنده بازار ، به سادگی هرکسی است که قصد تجارت مقدار مشخصی از یک دارایی را برای دارایی دیگر با قیمت مشخص در مدت زمان مشخص دارد..

دستورالعمل هایی که سازنده به رله صادر می کند ، سفارش نامیده می شود. سازندگان را تأمین کنندگان نقدینگی نیز می نامند. سازندگان اطلاعات نقدینگی را که رله ها پخش می کنند ارائه می دهند.

بعداً ، یک گیرنده موافقت می کند دارایی را با قیمت خاص سازنده معامله کند. وقتی این اتفاق می افتد ، سفارش پر می شود. یک قرارداد هوشمند ایجاد می شود و سفارش در بلاکچین تسویه می شود. این فرآیند تسویه سفارش نامیده می شود.

حل و فصل سفارشات برای نشانه های ERC20 در شبکه Ethereum توسط پروتکل 0x انجام می شود. این صرافی در نهایت آرزو دارد که زنجیره بلوک شود. در آینده پشتیبانی از بلاک چین های دیگر را نیز به همراه خواهد داشت. طبق مقاله سفید ، پشتیبانی از بلاک چین QTUM مورد بعدی است. در آن زمان ، DDEX از نشانه های ERC20 و QRC20 پشتیبانی خواهد کرد.

پشته DDEX

پشته DDEX

DDEX ، مانند سایر رله ها ، اطلاعات نقدینگی را خارج از زنجیره رله می کند و از 0x در لایه تسویه سفارش استفاده می کند. این امکان را برای آن فراهم می کند تا رله سفارش خارج از زنجیره سریع ، اما تسویه سفارش بر روی زنجیره را تغییر ندهد.

مزایای

DDEX با سایر رله ها و مبادلات غیرمتمرکز مانند EtherDelta متفاوت است. از مشوق های اقتصادی در لایه شبکه استفاده می کند. این لایه تشویقی هماهنگی اجرای دستورات را انجام می دهد. پروتکل Hydro “قوانین اجرای سفارشات غیرمتمرکز را تعریف می کند و سازوکار مطابقت سفارشات را” در این لایه انگیزه ارائه می دهد.

لایه مشوق نقدینگی را بهبود می بخشد. مبادلات غیرمتمرکز با نقدینگی ضعیف روبرو می شوند. لایه تشویقی DDEX به دوگانگی باز / بسته مبادلات غیرمتمرکز ساخته شده در بالای پروتکل 0x می پردازد..

از آنجا که همه مجاز به مطابقت دادن سفارشات در یک صرافی غیرمتمرکز باز هستند ، صرافی های غیرمتمرکز باز بیشتر در معرض برخورد سفارشات هستند. برخوردهای نظم را بعضاً برخورد تجاری می نامند. این موارد زمانی رخ می دهد که بیش از یک آدرس سعی در مطابقت با یک سفارش باز داشته باشد.

صرافی های غیرمتمرکز بسته تنها با اجازه دادن به صرافی برای مطابقت با یک سفارش باز ، با مسئله برخورد سفارشات مقابله می کنند. در اجرای بسته ، چندین معامله گر نمی توانند به همان سفارش متعهد شوند.

از آنجا که سفارشات در مبادلات غیرمتمرکز بسته به اشتراک گذاشته نمی شوند ، نقدینگی می تواند مسئله مبادلات نوپا با استفاده از 0x برای تسویه باشد. لایه تشویقی DDEX از پروتكلی استفاده می كند كه نه تنها برخوردهای تجاری را از بین می برد بلكه به مبادلات غیر نقدینگی بیشتری نیز اجازه می دهد تا نقدینگی خود را از نظر استراتژیك جمع كنند..

تیم

افرادی که پروتکل Hydro را ایجاد کردند ، مبادله دیجیتال غیرمتمرکز را به عنوان مدرکی برای اجرا ایجاد کردند. این تیم متشکل از تیان لی ، کوین وست ، دیوید شین ، بوون وانگ ، اسکات وینگز و شانچوان یین است..

تیم DDEX

DDEX از پشتیبانی دریافت کرد Draper Dragon, سرمایه اجماع, و اخیراً الکسیس اوهانیان, از شهرت Reddit ، در سرمایه اولیه. در اینجا درباره تیم ، مشاورانی مانند Ohanian و پروتکل هیدرولیک اطلاعات بیشتری کسب کنید: https://thehydrofoundation.com/.

شرکای استراتژیک DDEX

شرکای استراتژیک DDEX

نتیجه

با توجه به لایه شبکه منحصر به فرد خود ، DDEX باید از نظر نقدینگی خود را از سایر مبادلات غیرمتمرکز متمایز کند. تا کنون مبادله شروع خوبی داشته است. این امکان تجارت بسیاری از سکه های ارزشمند را فراهم می کند.

حتی اگر بنیانگذاران آن را به عنوان نمونه ای از آنچه می توان در بالای پروتکل Hydro در مقاله سفید اجرا کرد ، تحسین می کنند ، از آنجا که هزینه های معامله را می گیرد ، این یک پروژه درآمدزا است. به همین ترتیب ، با افرادی مانند The Ocean ، Paradex ، Ethfinex و سایر رله هایی که هزینه های معامله را شارژ می کنند ، رقابت می کند. برخی از این رقبا مانند Radar Relay که دارای رابط کاربری بسیار نرم و پشتیبانی از کیف پول بیشتری است ، نقدینگی مناسبی را ارائه می دهند ، تعداد قابل توجهی بازار را در اختیار دارند و همچنین دارای همکاری های استراتژیک چشمگیر هستند. جالب است که ببینیم اتحادیه ها در دنیای مبادلات غیر متمرکز که به طور فزاینده ای رقابت می کند ، تشکیل می دهند.

منابع اضافی

سایت اینترنتی

تلگرام

متوسط

توییتر

فیس بوک

Reddit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me