اخیراً ، آلون گورن ساخت WP Crypto Exchange, یک افزونه وردپرس که به سایتها امکان می دهد بدون نیاز به ترک سایت ، امکان تبادل نشانه را به کاربران خود ارائه دهند. از آنجا که این افزونه از شرکت نمونه کارها Totle’s API استفاده می کند ، همچنین بهترین نرخ ارز غیرمتمرکز ممکن را به کاربران اعطا می کند.

از نظر تئوری ، هر سایتی که از وردپرس استفاده می کند می تواند این افزونه را در کمتر از 30 دقیقه پیاده سازی کند و به کاربران خود امکان تجارت دارایی های دیجیتال را ارائه دهد ، یک شرکت خصوصیاتی مانند Coinbase و Binance صدها میلیون دلار برای ساخت آن هزینه کردند.

پلاگین WP Crypto Exchange = در.

این راه اندازی استثنایی در نظر گرفتن اندازه گسترده جامعه وردپرس قابل توجه است. وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا (CMS) و تقریباً است 35٪ وب سایت ها در اینترنت از آن استفاده کنید. برای بیان این موضوع ، از هر سه سایت یکی با استفاده از وردپرس ساخته می شود. از بین سایتهای ساخته شده توسط CMS ، 60٪ آنها از وردپرس استفاده می کنند. تقریباً 400 میلیون نفر ماهانه به یک سایت ساخته شده توسط وردپرس مراجعه می کنند.

آلون گورن, همراه با یوزف هولم, Goren Holm را در سال 2018 تاسیس کرد ، یک استودیوی سرمایه گذاری fintech که در درجه اول روی جوجه کشی و تسریع در شروع کار بلاک چین در مراحل اولیه تمرکز دارد. همراه با سرمایه گذاری از طرف سرمایه دار میلیاردر تیم دراپر ، این صندوق به عنوان Draper Goren Holm در سال 2019 تغییر نام داد و از آن زمان فعالیت خود را در فضای سرمایه گذاری بلاکچین گسترش داده است.

Draper Goren Holm در شرکت هایی مانند:

  • توتال, یک تجمیع کننده ارز غیرمتمرکز با یک API که به کاربران امکان می دهد بهترین نرخ معاملات غیرمتمرکز را به بهترین شکل ممکن بدست آورند.
  • ورتالو, شرکتی که کمک می کند جداول سقف شرکت و دارایی های دیگر را به توکن برساند.
  • بازار پول DeFi, شرکتی که برای سپرده های ارزهای رمزپایه حساب های بهره دار ارائه می دهد.

امروز ، ما باید با آلون گورن در مورد صنعت ارز رمزنگاری شده ، استودیوی سرمایه گذاری بلاکچین او Draper Goren Holm گپ بزنیم..

آیا می توانید یک تریلر فیلم دو دقیقه ای از زندگی خود برای ما تهیه کنید؟ چگونه در نهایت درگیر فضای ارزهای رمزپایه شدید?

من از بچگی تکنسین بودم در کالج ، من در چند بانک به عنوان گوی کار می کردم ، سپس در یکی از آنها کار فنی کردم ، اما به سرعت یک پیشنهاد کار تمام وقت از MySpace گرفتم ، بنابراین آن را گرفتم و شبانه مدرسه را به پایان رساندم.

در آنجا (و بعداً در IMDb / آمازون کار می کردیم) ، من و یکی از دوستانم از MySpace تصمیم گرفتیم از فناوری رسانه های اجتماعی برای کمک به مردم برای جمع آوری پول در اینترنت استفاده کنیم. قبل از وجود این کلمه سرمایه گذاری گسترده بود. با گذشت زمان ، این صنعت رشد کرد و در بیشتر موارد به فضای رمزنگاری جذب شد.

در حالی که من در آن شرکت بودم ، ما رمزنگاری و استخراج را آزمایش کردیم تا ببینیم آیا برای تراکنش های خرد کارایی دارد یا خیر ، اما برای زمان اولیه خیلی زود بود. همچنین ، یکی از اولین شرکای ما Boostfunder بود ، پلت فرم سرمایه گذاری جمعی که آدام دراپر ایجاد کرد و در نهایت به BoostVC تبدیل شد. او خیلی زود وارد رمزنگاری شد و بنابراین با دیدن آنها ، حضور در روزهای نمایش و دیدار با بسیاری از شرکت هایشان چیزهای زیادی یاد گرفت..

چند سال پیش ، من در هنگام پیوستن به یکی از سرمایه گذاران قبلی خود برای راه اندازی یک صندوق رمزنگاری و تغییر نام تجاری کنفرانس سرمایه گذاری جمعی خود به Crypto Invest Summit (اجلاس LA Blockchain کنونی) ، به همه فضا پرداختم. من از آن زمان صندوق را ترک کردم و Goren Holm Ventures را شروع کردم که سال گذشته وقتی تیم Draper شریک ما شد ، آن را به Draper تغییر دادیم Goren Holm.

چگونه Draper Goren Holm به وجود آمد؟ ممکن است کمی درباره این شرکت بگویید?

دراپر گورن هولم قبلاً Goren Holm Ventures نامیده می شد. اساساً این نمونه کارهای استارت آپ های بلاکچین در مراحل اولیه بود که من و یوزف هولم توسط مشاوره یا سرمایه گذاری در شرکت ها جمع آوری شدیم. در آن زمان سرمایه گذار خارجی نداشتیم.

اوایل سال گذشته ، فهمیدیم آنچه ساخته ایم بسیار ارزشمند است و واقعاً خوب کار می کند ، بنابراین تصمیم گرفتم با جمع آوری پول و رشد تیم و فرصت ها ، مقیاس آن را بسازم. در طی آن روند ، تیم دراپر دومین سرمایه گذار ما بود و بقیه مراحل مالی را انجام داد. بخشی از این معامله این بود که ما مارک تجاری جدید خواهیم گرفت و به شرکای برابر تبدیل خواهیم شد. ما اکنون مقیاس بندی می کنیم! ما در استارت آپ های بلاکچین قبل از بذر سرمایه گذاری می کنیم و آنها را تقویت می کنیم و رویدادهای حماسی بلاکچین / رمزنگاری را تولید می کنیم.

آلون گورن ، تیم دراپر ، یوزف هولم

برای شخصی که می خواهد درگیر شود ، یا به عنوان یک سرمایه گذار یا به عنوان یک کارآفرین ، چگونه فرصت را در فضای ارزهای رمزپایه تعریف می کنید?

فرصت ها فراوان ، بی نظم و عالی است. همه باید شرکت کنند ، اما همه باید وقت خود را صرف درک فضا کنند. در صنایع در حال ظهور و بهم ریختگی ، بسیاری از معاملات بد ، کلاهبرداران و معاملات بد وجود دارد.

همه کارها را انجام ندهید تا زمانی که بتوانید در آن پیمایش کنید. با جامعه دوست شوید. شما باهوش ترین افراد جهان را ملاقات خواهید کرد و بسیار یاد خواهید گرفت.

آیا می توانید به سرعت خوانندگان در Totle کمک کنید؟ چرا بچه ها تصمیم گرفتید با Totle’s API کار کنید?

Totle یکی از اولین شرکت های نمونه کار ما است. اولین باری که محصولشان را دیدم عاشقشان شدم. این اولین باری بود که هنگام استفاده از صرافی غیرمتمرکز احساس ترس نمی کردم.

آنها روشی را ایجاد کردند که معاملات DEX را به هر جایی که در آن تجارت بهترین قیمت را بدست آورید هدایت کنند و یک API ایجاد کردند که مهندسان می توانند این ابزار را در محصولات خود ادغام کنند. می خواستم برای افراد غیرتخصصی به همین سادگی باشد و بنابراین تصمیم گرفتم از آن برای ساخت افزونه وردپرس Cryptocurrency استفاده کنم.

آیا می توانید تجربه خود را با Totle لمس کنید?

من فکر می کنم بیشتر در بالا به این پاسخ دادم ، اما محصول آنها عالی است. اگر مستقیماً به Totle.exchange مراجعه کنید ، می توانید جزئیات نحوه معاملات را برای دستیابی به بهترین قیمت ها مشاهده کنید. به نظر من ، بهترین مکان برای تجارت رمزنگاری است. من عاشق Uniswap ، Kyber و بقیه DEX های جذاب هستم ، اما اینکه بتوانم بهترین قیمت ها را در همه مکان ها در یک مکان عوض کنم ، چیزی است که واقعاً حماسی است.

من عملکرد PAY API آنها را نیز دوست دارم. هر علامت ERC20 را روی محصول خود بپذیرید و بخواهید آن را به عنوان نشانه ای از انتخاب شما در کیف پول خود نشان دهد. فوق العاده ساده ، تمیز و اینکه آینده چگونه باید به نظر برسد.

آیا می توانید ما را در فرآیند راه اندازی صرافی شخصی خود از ابتدا با استفاده از افزونه راهنمایی کنید؟ پلاگین چگونه کار می کند?

در واقع از آنچه فکر می کردم راحت تر بود. اساساً من مجبور شدم برخی اصول اولیه PHP را بیاموزم و فقط چند سطح دشوارتر از برش و چسباندن کد Totle بود ، اما ساخت آن بسیار ساده و ساده برای تولیدکننده محتوا متوسط ​​است که فنی نیست.

من آن را در عرض یک یا دو روز ساخته ام ، اما برای من مهم بود که آن را از طریق فرایند تأیید WordPress.org بدست آورم ، بنابراین برای به روزرسانی آسان و حداکثر قرار گرفتن در معرض افراد خارج از حباب DeFi ، در فهرست رسمی افزونه ها قرار می گیرد. در آن زمان من آن را بیشتر سفارشی کردم تا به هر کسی اجازه دهم هزینه های شخصی خود را جمع کند و آن را بهینه کنم.

دیوانه وار ساده کار می کند. شما آن را نصب می کنید (فقط چند کلیک از آنجا که در فهرست است) و سپس [wpdex] را در هر مکانی از سایت خود تایپ می کنید و مبادله خواهید داشت! من آموزش ایجاد کردم در wpcryptoexchange.com به مردم بیاموزند که چگونه پلاگین را سفارشی کنند و اگر می خواهند فانتزی شوند هزینه ها را جمع می کنند.

آیا استفاده از افزونه با همان تعهداتی که انجام صرافی واقعی دارد نیز همراه است?

نه … شما از این نظر واقعاً مبادله شخصی خود را ندارید … این امر غیر حضوری است و معاملات را به بهترین صرافی های غیرمتمرکز موجود هدایت می کند. اینطور است که باید باشد.

شما مشتری را می آورید ، مبادلات موجود کارها را انجام می دهند ، هزینه خود را دریافت می کنید (در صورت تمایل) و کاربر هرگز سایت شما را ترک نمی کند و هرگز رمزنگاری خود را در هر کجا واریز نمی کند. Totle توسط Quantstamp نیز محافظت می شود بنابراین از برخی اشکالات و غیره محافظت می کنید …

آیا افزونه مسئولیت اضافی برای سایتهایی که از آن استفاده می کنند ایجاد می کند?

نه ، اما فکر می کنم همه باید در آموزش مردم و احتیاط مسئول باشند.

شرکت هزینهای پلاگین چگونه می تواند از آن درآمد کسب کند?

نه … هیچ هلدینگ برای این کار وجود ندارد. این منبع آزاد است و هر کسی که بخواهد آن را تمدید کند یا آن را بهبود بخشد می تواند کمک کند و در انجام آن به من کمک کند. &# 128578؛

ممنون ، آلون!