سال 2019 می تواند سال بزرگی برای Ethereum باشد. سخت چنگال قسطنطنیه سرانجام به سختی با مشکل روبرو شد. اولین پروژه ها با استفاده از فناوری مقیاس گذاری پلاسما از Joseph Poon در چند ماه اجرا می شوند. هنوز تعداد توسعه دهندگان و dapps در Ethereum بیش از سایر پلتفرم های بلاکچین است. به همین دلایل ، بسیاری از پیش بینی های Ethereum برای سال 2019 از طرف صعودی اشتباه می کنند.

با این حال ، هنگامی که Ethereum در سال 2015 راه اندازی شد ، این مزیت را داشت که در نوع خود اولین باشد. موضوع دیگه این نیست. اکنون ایجاد ویتالیک بوترین برای ایجاد فضای مناسب بین سیستم عامل های داپ مانند Tron ، EOS و Zilliqa مورد توجه قرار گرفته است. تقریباً در هر پرتاب جدید از نظر مقیاس پذیری و سهولت استفاده ادعا می شود که نقاط Ethereum را از بین می برد.

ما در حال استخدام توییتر ، Reddit و اخبار رمزنگاری شده برای جمع آوری برخی از تفکرات فعلی در مورد پیش بینی های Ethereum هستیم – گاوها و خرس ها به طور یکسان.

پیش بینی های Ethereum: The Bulls

نیک کانن از Ethereumprice.org ایجاد می کند مورد بسیار معتبر گاو نر برای قیمت Ethereum ، بر اساس افزایش کمبود. ارتقا Constant قسطنطنیه پاداش بلوک استخراج کنندگان را از سه به دو اتر کاهش داد. به روزرسانی قابل توجه بعدی Serenity است که در حال حاضر برای اجرا در سال 2020 تنظیم شده است. در آن زمان ، Ethereum به مدل اجماع اثبات سهام (PoS) منتقل می شود و پاداش بلوک به طور کلی حذف می شود.

Cannon همچنین با اشاره به ارزش بالای ETH که در پروژه های مالی غیرمتمرکز مانند Maker نقش دارد ، باعث ایجاد کمبود بیشتر در عرضه می شود. پیش بینی های Ethereum وی بیان می کند که گرچه گاو نر در سال جاری اتفاق نمی افتد ، اما عرضه فزاینده کمیاب به این معنی است که در نهایت اتفاق خواهد افتاد.

ETH در DeFi شرکت کرده است

ETH در DeFi غالباً سازنده است. منبع: https://mikemcdonald.github.io/eth-defi/

2500 دلار تا پایان سال?

آدام تاد که به زودی معاملات آتی Digitex را راه اندازی می کند ، حتی صعودی است. پیش بینی های Ethereum وی برای سال 2019 شامل قیمت تا حدود 2000 تا 2500 دلار است. البته ، Digitex در Ethereum ساخته شده است که اگر اثبات شود خبر خوبی برای شرکت وی خواهد بود.

تاد استدلال می کند که قیمت پایین فعلی ETH به دلیل دستکاری است و به EOS به عنوان بخشی از مشکل اشاره می کند. او ادعا می کند چون 4 میلیارد دلار EOS ICO در Ethereum برگزار شد ، پس از فعال شدن شبکه اصلی EOS قیمت آن پایین آمد. اکنون که فرصت بهبودی پیدا کرده است ، وی معتقد است که می تواند سر به فلک بکشد.

به نظر می رسد وال استریت از نمای تاد پشتیبان تهیه می کند. تام لی از مشاوران جهانی Fundstrat گفته می شود به مشتریان خود گفته است در اواخر سال گذشته ، “ما اعتقاد داریم Ethereum در شرف تغییر روند است و به شدت صعود می کند.”

نایجل گرین از گروه deVere همچنین کلاه خود را به داخل حلقه انداخت پیش بینی های Ethereum. او همچنین معتقد است که قیمت این محصول تا 2500 دلار افزایش خواهد یافت ، که سیستم عامل های بیشتری از Ethereum و افزایش رایانش ابری بهره می برند. وی همچنین پیش بینی کرد که مقررات بیشتری در راه است و منجر به حمایت بیشتر از سرمایه گذاران می شود که اعتماد به نفس در بازارها را افزایش می دهد.

پیش بینی های اتریوم: پرونده خرس

روزنامه نگار رمزنگاری ، متیو دا سیلوا هدایت خرس ها را بر عهده دارد. او منتقد صریح ویتالیک بوترین است ، با بیان اینکه “دشوار است دریابید که اختراع وی فراتر از تورم حباب رمزنگاری چه تفاوتی ایجاد کرده است.” پیش بینی او از Ethereum این است که مقدار ETH به قیمت مناسب خود نزدیک می شود: صفر. خشن.

برای متن ، این چیزی است که من نوشتم: pic.twitter.com/nTaY7FAuAZ

– متیو د سیلوا (matthewde_silva) 12 سپتامبر 2018

وب سایت رمزنگاری Wallet Investor کمی سخاوتمندانه تر است ، اگرچه برای هر کسی که در ETH حضور داشته باشد کمتر از اطمینان خاطر است. تحلیل آنها این است که قیمت بیش از نصف از ارزش فعلی آن یعنی حدود 140 دلار به حدود 63 دلار خواهد رسید. هرچند دلیل این امر را توضیح نمی دهد ، فقط با بیان اینکه پیش بینی آنها براساس “تجزیه و تحلیل فنی هوشمند” است.

بنیانگذار Blockgeeks ، Ameer Rosic نیز به همین ترتیب نزولی است ، و اظهار عقیده خود در توییتر مبنی بر اینکه می توانیم به طور کلی “80٪ اصلاح” دیگر برای بازار رمزنگاری انتظار داشته باشیم. او همچنین در مورد پایگاه کاربران Dapp Ethereum بسیار تند است. احتمالاً همین دلیل چشم انداز نزولی او است.

اگر فکر می کنید اکنون بازار خرس خراب است ، فقط صبر کنید

پیش بینی: 80٪ اصلاح دیگر مو را شاهد خواهیم بود.

واقعیت به زودی آغاز خواهد شد.

اتریوم MCap 20 میلیارد دلار واقعاً؟ فقط 1200 کاربر داپ لول

EOS: 4 میلیارد دلار مکاپ. بر اساس چه چیزی؟ فرزندخواندگی صفر.

ترون 1.8 میلیارد دلار مکاپ. حتی از کجا شروع کنم!! pic.twitter.com/2cCOOMpP4e

– Ameer Rosic (AmeerRosic) 18 اکتبر 2018

نظر کارشناسان Ethereum چیست؟?

خود باترین بوده است معروف بی علاقه در اعتیاد به مواد مخدره قیمت ، ترجیح می دهم به جای پتانسیل فن آوری blockchain تمرکز می کنند. با این حال ، در یک قسمت اخیر او از پادکست Unchained پذیرفت که قیمت ETH مهم است. وی توضیح داد که اگر به صفر برسد ، امنیت شبکه به طور حتم به خطر می افتد.

وی همچنین اذعان کرد که Ethereum بخشی از سهم خود را در بازار به شرکت های جدید وارد از دست داده است. با این حال ، مثل همیشه ، او پیش بینی خاصی از قیمت نکرد.

اگر اتریوم سهم بازار خود را از دست داده باشد ، به نظر می رسد جو لوبین کمتر از این نگران است. در ماه دسامبر ، بنیانگذار ConsenSys یک توئیتر حماسی از حقایق و آمار را ارائه داد تا از عقیده خود مبنی بر اینکه بلاکچین “چیزی بیش از یک بازار نیست” پشتیبانی کند. این یک حرکت است. “

محدودیت بازار فعالیت را منعکس نمی کند. شبکه های غیرمتمرکز در حال رشد هستند.

-10B + درخواستهای API روزانه توسط infura_io

-1 میلیون+ trufflesuite بارگیری ها

-1 میلیون+ metamask_io بارگیری ها

-12K + زنده Etereum گره ها

-48M + بی نظیر # اتریوم آدرس ها

-3 برابر LinkedIn # بلاکچین فرصت های شغلی

– جوزف لوبین (ethereumJoseph) 1 دسامبر 2018

دو سنت ما

برای آنچه ارزش دارد ، در اینجا دو سنت ما ارائه شده است. بزرگترین ضعف اتریوم همیشه مقیاس پذیری بوده است. وقتی هنوز پلتفرم غالب بود ، اهمیت کمتری داشت. با این حال ، اکنون بچه های جدیدی در شهر وجود دارد. اگر پروتکل پلاسما به آنچه می خواهد برسد و Ethereum بتواند با سرعت معامله با رقبایی مانند EOS رقابت کند ، می تواند موقعیت خود را به عنوان توسعه دهنده پلت فرم انتخابی حفظ کند.

ارتقا Se سرنیتی و جنبش مالی غیرمتمرکز نیز پرونده گاو نر را کاملاً معتبر جلوه داده است. بعلاوه ، بازارهای رمزنگاری در اواخر حرکت مثبت تری نشان می دهند. اگرچه 2500 دلار ممکن است جاه طلبانه باشد ، اما پیش بینی کلی ما این است که Ethereum هنوز هم توانایی های زیادی برای آینده ای روشن و سرسخت نشان می دهد.

تصویر ویژه با مجوز از Pixabay