NiceHash به یکی از محبوب ترین راه های استخراج Ethereum (ETH) تبدیل شده است. خواه در استخراج تازه کار باشید و یا یک معدنچی باتجربه به دنبال استفاده از NiceHash باشید ، در اینجا چند نکته وجود دارد که باید در مورد استفاده از این نرم افزار ابر استخراج بدانید.

NiceHash چیست?

مستقر در اسلوونی ، NiceHash بزرگترین بازار استخراج رمزنگاری در جهان است. این پلتفرم فروشندگان (ماینرهای معروف) قدرت هش با خریداران قدرت هش را بهم متصل می کند.

نگاه کردن به وب سایت NiceHash, این شرکت دارای بسیاری از آمار چشمگیر است. این بیش از 332،000 کارگر فعال روزانه ، 109،000 کاربر استخراج کننده ، 4،009،000 سفارش و 192،000 BTC در پرداخت دارد.

علاوه بر پشتیبانی از استخراج Ethereum ، NiceHash از انواع دیگر الگوریتم های استخراج نیز پشتیبانی می کند. این به این معنی است که از Bitcoin ، Zcash ، Litecoin و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند.

آیا NiceHash یک راه حل موثر برای استخراج ETH است?

با توجه به بررسی های مختلف آنلاین ، NiceHash یکی از سریع ترین و راحت ترین روش ها را برای استخراج Ethereum ارائه می دهد. با استفاده از استخراج کنندگان NiceHash می توان فرآیند انتخاب الگوریتم بهینه برای هش را خودکار کرد.

در نهایت ، مهم نیست که آیا اتریوم کارآمدترین گزینه است یا نه. اساساً ، این نرم افزار حدس و استراتژی زیادی را که معمولاً در انتخاب الگوریتم و سکه خاصی برای استخراج وجود دارد ، از بین می برد. این همچنین به این معنی است که شما تطبیق پذیری بیشتری با NiceHash نسبت به آن ندارید. یک نقطه ضعف احتمالی این است که کاربران مختلف گزارش داده اند که ممکن است نرخ هش با NiceHash در مقایسه با سایر گزینه های موجود در بازار کمتر باشد.

الگوریتم استخراج Ethereum

یک بار از Ethereum 1.0 استفاده شده است خنجر-هاشیموتو به عنوان الگوریتم رفتن به استخراج آن است. از آن زمان ، Ethereum به به روز شده است اتاش. با این وجود ، در وب سایت NiceHash مشاهده خواهید کرد که استخراج Ethereum با این سیستم عامل هنوز به Dagger-Hashimoto متکی است.

خبر خوب این است که وب سایت NiceHash شامل این موارد است دستورالعمل برای اتصال نرم افزار لازم etminer. این شامل GPU های AMD ، GPU های NVIDIA و دستورالعمل های ساخت Linux است. حتی دستورالعمل هایی برای اتصال به دو مکان مختلف سرور: اتحادیه اروپا و ایالات متحده دارد.

گزینه های نصب NiceHash

اولین قدم برای اجاره فضای رایانه و کسب رمز ارز این است که بررسی کنید آیا دستگاه شما حداقل شرایط سخت افزاری مورد نیاز برای بارگیری NiceHash Miner را دارد یا نه. توجه داشته باشید که NiceHash Miner فقط از GPU های رومیزی با قابلیت محاسبه CUDA 5.0 و بالاتر پشتیبانی می کند.

برای اینکه NiceHash Miner شناسایی شود ، باید درایورهای GPU NVIDIA 387.26 یا جدیدتر نصب شوند. کارت های گرافیک AMD توسط NiceHash Miner پشتیبانی نمی شوند ، بنابراین شما باید بارگیری کنید میراث NiceHash Miner بجای. این نرم افزار از CPU های دارای ویژگی / مجموعه دستورالعمل های AES و SSE42 پشتیبانی می کند. در حال حاضر هیچ برنامه ای برای اجازه دادن به پردازنده های مرکزی بدون این ویژگی ها / مجموعه دستورالعمل ها برای اجرای NiceHash وجود ندارد.

بررسی پشتیبانی ، با در نظر گرفتن سودآوری

اگر مطمئن نیستید که آیا رایانه شخصی شما می تواند این نرم افزار را اجرا کند ، بهترین راه برای تست این کار ابتدا است ماینر را بارگیری کنید. دوم ، شما باید معیار را اجرا کنید ، که به شما ایده خوبی در مورد عملی یا حتی استفاده نکردن NiceHash با سیستم شما می دهد.

در آخر ، باید بررسی کنید ماشین حساب سودآوری برای تعیین سود یا زیان برآورد شده. در بسیاری از موارد ، گزینه سخت افزاری شما سودآور نخواهد بود. البته این بسته به هزینه های برق ، انواع دستگاه های سخت افزاری و قیمت ارزهای رمزنگاری شده متفاوت است.

5 گزینه برتر سخت افزاری برای NiceHash

ماشین حساب سودآوری NiceHash تخمین می زند که گزینه های سخت افزاری باید بیشترین سود را داشته باشد ، از جمله هزینه های برق.

پرداخت ها

یکی از مهمترین جنبه هایی که هنگام استخراج Ethereum یا هر ارز رمزنگاری شده دیگر با NiceHash باید در نظر گرفت ، نوع پرداخت آن است. ممکن است فکر کنید از آنجا که ETH را استخراج می کنید ، پرداخت ها ETH خواهد بود. این سیستم عامل خاص اینگونه نیست.

BTC تنها روش پرداخت در NiceHash است ، صرف نظر از اینکه رمزنگاری را تصمیم می گیرید استخراج کنید. این بدان معناست که اگر می خواهید ETH دریافت کنید ، برای تبدیل وجوه BTC خود باید از صرافی ارز رمزنگاری شده استفاده کنید..

هش کردن: خریداران و فروشندگان

در حالی که رقبا عمدتا اشتراک ماهیانه می فروشند ، NiceHash این کار را نمی کند. حداقل مبلغی که برای شروع استخراج Ethereum نیاز دارید 0.005 BTC است. با استفاده از سایت متوجه خواهید شد که قراردادها به عنوان مقدار BTC در روز ذکر شده است. با این حال ، شما می توانید برای بیشتر یا کمتر از یک روز قرارداد ایجاد کنید.

این سایت دو گزینه برای پیشنهاد قیمت خرید هش ریت ارائه می دهد: پیشنهاد استاندارد و قیمت ثابت. اساساً ، قیمت گزینه ثابت احتمالاً بیشتر از قیمت پیشنهادی استاندارد خواهد بود اما روند یافتن یک مطابقت را ساده می کند. با انتخاب پیشنهاد پیشنهادی استاندارد ، این احتمال وجود دارد که توسط یک کاربر دیگر بیشتر از شما پیشنهاد داده شود.

عکس صفحه NiceHash بازار

صفحه بازار NiceHash آمار مستقیمی برای سفارشات قدرت هش ارائه می دهد. این شامل Dagger-Hashimoto و الگوریتم های دیگر است.

هزینه های خرید و فروش NiceHash

خواه در حال خرید و فروش قدرت هش برای ETH یا ارز رمزنگاری شده دیگری هستید ، باید توجه داشته باشید که تمام هزینه ها در BTC محاسبه می شود.

خریداران: هزینه ارسال سفارش غیر قابل استرداد 0.0001 BTC وجود دارد. مبلغ هزینه شده برای سفارشات برای خرید قدرت هش (مقدار هزینه نشده برای سفارش های لغو شده مشمول این هزینه نمی شود) 3 درصد است.

فروشندگان: هزینه های پرداخت برای مانده های کمتر از 0.1 BTC به یک کیف پول خارجی 5 درصد است. تعادل بیشتر یا مساوی 0.1 BTC با کیف پول خارجی دارای 3 درصد هزینه است. پرداخت های موجودی بیشتر یا برابر با 0.001 BTC به کیف پول NiceHash 2 درصد است.

هزینه های برداشت و ودیعه

برای برداشت از 0.001 (حداقل مقدار) تا 0.1 BTC به هر کیف پول بیت کوین ، مبلغ 0.0001 BTC وجود دارد. اگر برداشت از هر کیف پول بیت کوین بیشتر از 0.1 BTC باشد ، هزینه 0.1 درصد مبلغ برداشت شده است. کسانی که به دنبال مبادله وجوه از طریق Coinbase هستند می توانند این کار را به راحتی انجام دهند. مهمتر از همه ، هیچ مبلغی برای بیش از 0.001 BTC به کیف پول Coinbase ارسال نمی شود.

نقشه سرور NiceHash

NiceHash به شما امکان می دهد تا قدرت مزرعه استخراج خود را بفروشید. سایت توصیه می کند سکوهای خود را به نزدیکترین مکان متصل کنید این نقشه شش مکان موجود در سراسر جهان را نشان می دهد.

رقبای NiceHash

وقتی نوبت به استخراج Ethereum می رسد ، به غیر از NiceHash گزینه های دیگری نیز وجود دارد. به عنوان مثال ، شما می توانید تصمیم بگیرید که به طور کلی به استخر استخراج نکنید. با این حال ، استخراج کنندگان با تعداد محدودی دکل معمولاً این کار را انتخاب نمی کنند زیرا احتمال حل الگوریتم و دریافت پاداش کمتر است.

حتی اگر NiceHash محبوب ترین انتخاب باشد ، چند رقبای اصلی دیگر نیز وجود دارند. استخر نانو, به عنوان مثال ، بیش از 130،000 استخراج کننده فعال دارد. هزینه ها فقط 1 درصد است. بعلاوه ، Nanopool هزینه بلوک های عموی را پرداخت می کند. این بدان معناست که اگر دکل های شما حداقل به حل الگوریتم نزدیک بودند ، می توانید انتظار دریافت پاداش را داشته باشید. اترین راه حل دیگری ارائه می دهد. بیش از 75000 کنکوری فعال دارد. همچنین 1 درصد هزینه دارد و به بلوک های عموی پرداخت می کند.