Haasbot یک ربات معاملاتی است که از الگوریتم های هوش مصنوعی (AI) برای نظارت بر بازارهای رمزنگاری و انجام معاملات خودکار استفاده می کند. اصل این است که بازار رمزنگاری هرگز نمی خوابد ، و ما فرض می کنیم که این کار را می کنید ، حتی در چند هفته کابوس آخر افت قیمت. بنابراین در حالی که خواب هستید ، ربات معاملات به شما کمک می کند تا بر اساس پارامترهایی که برای آن تعیین کرده اید ، خرید و فروش انجام شود..

بنابراین آیا هاسبات ارزش این را دارد؟ در اینجا ، ما یک نگاه عمیق به این ابزار می اندازیم تا بتوانید تصمیم خود را بگیرید اگر سرمایه گذاری ارزشمندی برای مدیریت فعالیت های تجاری شما باشد.

چرا از ربات ها برای تجارت استفاده کنید?

خوب ، عنصر معاملات یک شبه تنها یک قسمت از آن است. الگوریتم هوش مصنوعی یک ربات می تواند روند بازار را بسیار سریعتر از انسانی که به صورت دستی کار می کند ، به ویژه در دنیای پر سرعت و پرمخاطره تجارت ارزهای رمزپایه ، تجزیه و تحلیل کند. سپس می تواند از طرف شما معاملات را انجام دهد ، همچنین با سرعت بیشتری نسبت به هر انسان دیگر. برای هر معامله گر ، هر دوی این دلایل می تواند یک پاداش بزرگ باشد ، زیرا هشدار مداوم برای حرکات بازار بسیار پرتنش و زمان بر است.

برای معامله گران جدید ، ربات هایی مانند Haasbot حتی ممکن است ارزش بیشتری داشته باشند. برای یک Noob رمزنگاری ، حجم گسترده ای از اطلاعات جدید برای مصرف می تواند طاقت فرسا باشد. بنابراین ، استفاده از ربات می تواند به صورت خودکار چند معامله اولیه کمک کند ، به یک علاقه مند به رمزنگاری جدید اجازه می دهد تا در هنگام اوقات فراغت به مرور ربات ها بپردازد و از کارهایی که انجام می دهد بیاموزد. معامله گران جدید هنوز هم باید قبل از سرمایه گذاری در نرم افزار ربات ، در مورد تجارت رمزنگاری چیزی را بیاموزند.

درباره Haasbot

Haasbot یکی از بسیاری از ربات های معاملاتی است که امروزه در بازار موجود است. این نرم افزار متعلق به نرم افزار HaasOnline است. شرکتی که در ابتدا توسط مهندس نرم افزار هلندی استفان دو هاس تاسیس شد. HaasOnline Haasbot را در سال 2014 منتشر کرد و از آن زمان تاکنون دو نسخه جدید منتشر شده است. Haasbot 4.0 در سال 2019 وارد بازار می شود.

صفحه اصلی Haasbot

(ناگت کوچک): “هاس” در هلندی به معنای “خرگوش” است ، از این رو آرم مانند اسم حیوان دست اموز Haasonline.)

امکانات

بسته های Haasbot شامل چهار جز components مختلف است:

 • رباتها
 • بیمه ها
 • امانات
 • شاخص های فنی

رباتها

Haasbot بسته به نوع قیمت گذاری شما ، امکان دسترسی به پانزده ربات مختلف را فراهم می کند. اینکه شما چگونه می خواهید تجارت کنید ، ربات انتخابی شما را کنترل خواهد کرد. برخی از نمونه ها عبارتند از:

 • ربات Crypto Index – یک ربات معاملاتی که با مجموعه ای از ارزهای رمزپایه کار می کند ، متعادل با توجه به مشخصات شما
 • InterExchange Arbitrage Bot – اگر می خواهید در تغییرات بین صرافی های مختلف تجارت کنید ، از این یکی استفاده می کنید
 • Order Bot – به شما امکان می دهد سفارشات از پیش تعریف شده را تنظیم کرده و معاملات را در مواقعی که قیمت کمتر از مقداری است که تعیین می کنید ، انجام دهید

بیمه ها

بیمه ها شرایط خاصی هستند که باید برای اجرای سفارش خرید یا فروش رعایت شوند. آنها قوانین مشخصی برای رباتها تنظیم می کنند که برای محافظت از سود شما و به حداقل رساندن ضرر و زیان کار می کنند. چند نمونه:

 • تغییر مطلق قیمت و تغییر درصد قیمت – این یک سیگنال تجاری را به ربات ارسال می کند تا در صورت افزایش یا کاهش سکه خاص در قیمت مطلق یا درصد ، یک ردیف برای خرید و فروش بوت ارسال کند.
 • هزینه ها را پشت سر بگذارید – این اطمینان می دهد که ارزش معاملات توسط هزینه های معامله از بین نخواهد رفت
 • Never Buy Higher – این امر به ربات می گوید که هرگز معامله ای را با قیمت خرید بالاتر از آخرین قیمت فروش منعقد نکند

امانات

ایمنی یک رویداد مشخص است که باعث خرید یا فروش می شود. گاوصندوق ها برای جلوگیری از ضرر و زیان ناشی از افت قابل توجه در بازار طراحی شده اند ، در حالی که بیمه ممکن است فقط از خرید و فروش خرید جلوگیری کند.

نمونه هایی از موارد ایمنی برای Haasbot عبارتند از:

 • پمپ قیمت – قیمت را در طی یک روند صعودی دنبال می کند و با شروع افت قیمت فروش می کند
 • Stop Loss Fixed Price – به شما امکان می دهد برای جلوگیری از ضرر در معامله ، قیمتی را تنظیم کنید که زیر آن ربات باید به طور خودکار موقعیت های شما را بفروشد.
 • غیرفعال کردن پس از معاملات X – معاملات بعدی را پس از انجام تعداد معینی مسدود می کند

شاخص های فنی

برای تجزیه و تحلیل شرایط بازار برای عرضه و تقاضا می توانید از شاخص های فنی استفاده کنید ، که می تواند شاخص های خرید یا فروش را ارائه دهد. Haasbot بسته به نوع قیمت شما ، ده ها شاخص فنی در دسترس دارد.

برخی از مثالهای ساده تر عبارتند از:

 • شاخص قدرت نسبی (RSI) – سعی می کند با مقایسه مقدار سودهای اخیر در برابر ضرر ، یک مورد از خرید یا فروش بیش از حد دارایی را ارزیابی کند.
 • خرید / فروش ثابت – می توانید نقاط قیمت را برای سیگنال های خرید و فروش از قبل تعریف کنید
 • نرخ تغییر – تغییر قیمت را از یک دوره به دوره دیگر اندازه گیری می کند

با پیکربندی ربات ها با بیمه ، ایمنی و شاخص های فنی ، می توانید تعدادی از Haasbots مختلف را تنظیم کنید تا بسته به شرایط شما ، و در آن دسته از لایه های Haasbot مشترک شوید..

Haasbot با 20 تبادل مختلف از جمله Binance ، Bittrex و Gemini ادغام می شود.

قیمت گذاری

Haasbot سه سطح مختلف را ارائه می دهد و می توانید سه ، شش یا دوازده ماه مشترک شوید. همه برنامه ها شامل پشتیبانی از همه مبادلات ، پشتیبانی مشتری و ویژگی های اصلی است. با این حال ، برنامه های مبتدی و ساده شامل دسترسی به همه ربات ها ، بیمه ها ، ضمانت ها و شاخص هایی که با برنامه پیشرفته دریافت می کنید نیستند..

پیشنهادهای قیمت گذاری برای برنامه های شش ماهه را می توانید در زیر مشاهده کنید (قیمت گذاری به BTC است).

برنامه 6 ماهه قیمت گذاری Haasbot

قیمت گذاری Haasbot – گزینه های 6 ماهه

شما همچنین می توانید مقایسه ویژگی ها از طبقات مختلف قبل از خرید.

جایگزین، گزینه ها

اگر می خواهید Haasbot را با برخی از ربات های معاملاتی موجود در بازار مقایسه کنید ، می توانید 3Commas ، Cryptohopper ، Gunbot یا Gekko را نیز بررسی کنید..

نتیجه گیری – آیا باید در Haasbot سرمایه گذاری کنید؟?

مهمترین نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که هر اتوماسیون معاملاتی ، شامل Haasbot ، فقط مطابق با قوانینی است که برای آن تعیین کرده اید کار خواهد کرد. اگر شما یک تاجر رمزنگاری هستید که در بازارهای فعلی درآمد کسب کرده اید ، این احتمال وجود دارد که بتوانید Haasbot را راه اندازی کنید تا استراتژی فعلی خود را بدون آسیب رساندن به درآمد خود اجرا کند..

با این حال ، اگر قبلاً پول خود را در رمزنگاری از دست داده اید ، Haasbot قصد ندارد این روند را تغییر دهد. بنابراین اگر سرمایه گذاری را انتخاب می کنید ، مطمئناً توجه به نحوه استفاده از آن ارزشمند است. حداقل اطمینان حاصل کنید که استراتژی معاملاتی شما به این معنی است که می توانید هزینه های خود را پرداخت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me