اگرچه بسیار خطرناک است ، اما سرمایه گذاری در اوایل پروژه می تواند نتایج بسیار مثمر ثمری داشته باشد. همانند هر سرمایه گذاری هوشمند ، برای محافظت از سرمایه خود نیز باید تحقیق درستی انجام دهید. بازار عرضه اولیه سکه (ICO) تنظیم نشده است ، بنابراین در صورت کلاهبرداری برای شما متوسل نمی شود. همانطور که گفته شد ، ICO ها هر روز محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. بر اساس a. در حال حاضر بیش از 3000 ICO وجود داشته است مطالعه توسط رویترز انجام شده است.

انتخاب ICO برنده می تواند کار دشواری باشد. حتی یک روانشناس نمی تواند تضمین کند که شما جلوتر خواهید آمد. در حالی که هیچ کس از آینده رمزنگاری اطلاع ندارد ، هنوز مراحلی وجود دارد که می توانید برای یافتن بهترین ICO برای سرمایه گذاری انجام دهید.

پروژه ها را در سیستم عامل های بزرگ تأیید کنید

جستجوی شما برای یافتن بهترین ICO باید با تحقیق در مورد آنچه در انجمن های رمزنگاری مشهور مورد بحث قرار می گیرد ، مانند BitcoinTalk. در اینجا می توانید به طیف وسیعی از مشاوره ها و همچنین بینشی در مورد پروژه هایی که مردم از آن هیجان زده اند ، بهره مند شوید. BitcoinTalk تمام مباحث ICO خود را با [ANN] علامت گذاری می کند.

هر دو Reddit و بخارپز انجمن های ICO بسیار فعال دارند. علاوه بر اینکه می توانید از سرمایه گذاری بالقوه خود مطلع شوید ، می توانید نکات بسیار مفیدی را نیز از جانبازان باتجربه دریافت کنید. از پرسیدن سوال نترسید اگر پروژه خود را که در هر یک از این سیستم عامل ها ذکر شده مشاهده نکنید ، می خواهید کاملاً پیش بروید.

بهترین ICO ها تیم توسعه جامد خواهند داشت

همیشه تیم توسعه را در پشت هر ICO مورد بحث تحقیق کنید. اینها افرادی هستند که قرار است سرمایه شما را دریافت کنند. هرگاه تیم توسعه دهنده آنها تجربه انجام کارهای مورد نیاز را ندارند ، هرگز در ICO سرمایه گذاری نکنید. با حساب های شبکه های اجتماعی تیم شروع کنید. تحقیقات رسانه های اجتماعی می تواند موارد زیادی را درباره تیم پروژه نشان دهد.

آیا اعضای تیم با متخصصان دیگر در همان زمینه تعامل دارند؟ این می تواند به شما کمک کند نفوذ فردی را در جامعه تعیین کنید. اگر فرد مورد بحث با سایر توسعه دهندگان معروف رمزنگاری در حال بحث و گفتگوهای فنی باشد ، این نشانه خوبی از تجربه در فضا است. حتماً به دنبال پرچم های قرمز مانند حساب های شبکه های اجتماعی تازه ایجاد شده یا هویت های مختلف بین سیستم عامل ها باشید.

بخش تیم از طریق Dream.io

بخش تیم از طریق Dream.io

وقتی تیم توسعه عمومی نیست ، هرگز در ICO سرمایه گذاری نکنید. به نظر می رسد این یک کار بی فایده است ، اما هر ماه میلیون ها دلار از دست می رود زیرا سرمایه گذاران موفق به تحقیق در مورد تیم توسعه دهنده پروژه نشده اند. در حالت ایده آل ، شما باید بتوانید از طریق اطلاعات تماس ذکر شده مستقیماً با تیم توسعه پروژه صحبت کنید. می توانید مدارک و اطلاعات دیگر آنها را بخواهید که ثابت می کند آنها از نظر فنی توانایی مدیریت پروژه را دارند.

بهترین ICO – سرمایه گذاری خطرپذیر

مهم است که شما با تیم توسعه پروژه ارتباط برقرار کنید. این به شما کمک می کند تا میزان سرمایه گذاری مخاطره آمیز (VC) پروژه ای را که قبلاً به دست آورده است تعیین کنید. بودجه VC منبع حیات بسیاری از استارتاپ ها است. سرمایه گذاران VC افراد حرفه ای باتجربه ای هستند که پول خود را در یک پروژه قرار نمی دهند مگر اینکه مطمئن باشند تیم توانایی انجام وعده های خود را دارد. همانطور که گفته شد ، حتی گاهی اوقات سرمایه داران خطرپذیر نیز اشتباه می کنند.

پشتیبانی جامعه

عامل مهم دیگری که هنگام یافتن بهترین ICO برای سرمایه گذاری باید در نظر گرفت ، سطح حمایت جامعه در پروژه است. GitHub یک زمینه اصلی برای پروژه های با منبع باز مانند بیت کوین است. این پلتفرم به توسعه دهندگان از سراسر جهان اجازه می دهد تا همزمان روی یک پروژه کار کنند.

فعالیت GitHub شبکه Lightning

فعالیت GitHub شبکه Lightning

یک پروژه با یک GitHub فعال ، شاهد حمایت قوی جامعه توسعه است. در مقابل ، پروژه ای با فعالیت کم یا زیاد فعالیتی ندارد. همچنین باید سیستم عامل را بررسی کنید سستی کانال و تلگرام. هر دوی این سیستم عامل ها به ICO اجازه می دهند سرمایه گذاران بالقوه را از این امر آگاه کنند.

مقاله سفید را بررسی کنید

پس از پایان تحقیقات پس زمینه ، آماده بررسی مقاله سفید هستید. شما باید Satoshi Nakamoto’s را بخوانید کاغذ سفید بیت کوین اگر با آنچه باید یک مقاله سفید جامع بخواند آشنا نیستید. در اینجا خلاصه ای از بخشهای متداول موجود در بیشتر روزنامه های سفید آورده شده است.

  • بررسی اجمالی – این جایی است که شما از مشکلات بازار مطلع می شوید که پروژه قصد دارد آنها را اصلاح کند. این بخش شامل آمار ، مطالعات و نمودارهایی است که دلایل ضروری بودن این سیستم عامل را در بازار پشتیبانی می کند.
  • مشخصات فنی – بخش مشخصات فنی مقاله سفید جایی است که می توانید دقیقاً از عملکرد پلت فرم مطلع شوید. این بخش باید شامل فلوچارت باشد که کاربرد پلت فرم را توضیح دهد.
  • نقشه راه – نقشه راه به شما می گوید برنامه اجرای شرکت چگونه است. شما می توانید در این بخش چیزهای زیادی در مورد میزان برنامه ریزی توسعه برای سرمایه گذاری بالقوه خود بیاموزید. طول آن معمولاً یک صفحه است.
  • اطلاعات رمز – بخش اطلاعات رمز به شما می گوید که پلت فرم از چه نوع توکن استفاده می کند. این باید به شما بگوید که آیا توکن روی یک بلاکچین منحصر به فرد عمل می کند یا اینکه از بلاکچین دیگری بازمی گردد. نشانه های ERC-20 متداول ترین نوع رمز ICO است که امروزه وجود دارد. این نشانه ها در بلاکچین Ethereum کار می کنند.
  • تیم – بخش تیم به شما می گوید چه کسی پروژه است. شما می توانید ببینید که چه کسی این پروژه را تأسیس کرده و چه کسی در حال توسعه است در این بخش است. بیشتر بخشهای تیم شامل یک تصویر بهمراه یک مزاحمت کوچک است که تجربه اعضای تیم و افتخارات قبلی را توضیح می دهد.

درباره کد تحقیق کنید

شما هرگز نباید در یک ICO سرمایه گذاری کنید که هیچ کد کار در آن وجود ندارد. با توسعه دهندگان تماس بگیرید و از آنها کدگذاری پروژه خود را بخواهید. به آنها بگویید که شما علاقه مند به سرمایه گذاری در پروژه آنها هستید و می خواهید کدگذاری را بررسی کنید تا مطمئن شوید که سالم است. اگر آنها پاسخ دهند “مشکلی نیست ، منبع باز است” که نشانه خوبی برای جدی بودن آنها در پروژه است. شما فقط باید با استفاده از کدگذاری منبع باز در ICO سرمایه گذاری کنید زیرا جامعه آزاد است که کد را از نظر فنی معتبرتر بررسی کرده و به آن کمک کند..

مصمم باشید و گوشه ها را برش ندهید

اکنون که درک بهتری از فاکتورهای کلیدی مورد بررسی در این فرآیند سرمایه گذاری رمزنگاری پیدا کرده اید ، آماده یافتن بهترین ICO هستید. هیچ کس به طور قطعی نمی تواند بگوید که آیا سود خواهید برد ، اما می توانید با پیروی از پروتکل مناسب هنگام سرمایه گذاری در ICO ، شانس خود را به نفع خود حفظ کنید..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me