آیا ICO امیدوار کننده و تحویل کمتری دارند؟

آمار ICO

سال 2017 برای ارزهای رمزپایه یک سال شکست بود. با افزایش قیمت سکه های محبوب ، این بخش هجوم سرمایه گذاران جدید را به خود جلب کرد. با توجه به اطلاعات از ICOwatchlist.com, در مجموع 2.3 میلیارد دلار در سال از طریق کمپین های مختلف تأمین مالی سرمایه ICO جمع آوری شد.

از محل اعتبارات پروژه ، FileCoin در صدر لیست قرار دارد و با موفقیت 522 میلیون دلار خیره کننده جمع آوری می کند. این میزان قابل توجهی از سرمایه است و نشان دهنده اعتماد سرمایه گذاران به بازار است.

سریع به جلو 2018 و 6.7 میلیارد دلار از تلاشهای تأمین مالی جمع در سال 2018 جمع شده است. تلگرام با 1.7 میلیارد دلار از پیش فروش ICO بیشترین بودجه را به خود اختصاص داده است. با این حال ، آنها فروش بسیار پر هیاهوی خود را در ماه مه لغو کردند تا سرمایه گذاران عمومی را نگران کنند. تلگرام دلیل لغو ICO خود را مشخص نکرد. گمانه زنی ها حاکی از آن است که مقررات سختگیرانه تری ممکن است در تأثیرگذاری در تصمیم گیری آنها نقش اساسی داشته باشد.

تلگرام در خارج شدن از ICO خود تنها نیست. در اینجا تعداد انگشت شماری از پیشنهادات دیگر سکه وجود دارد که در میانه جمع آوری کمک های مالی آنها از بین رفته است.

نگاهی اجمالی به برخی از خرابی های ICO

شکاف N شکاف

Slot N Slot کلاهبرداری نبود ، اما به دلیل عدم توانایی ادامه کار در توسعه ، لیست ICO های ناموفق ما را ایجاد کرد. هدف این پروژه فراهم آوردن بستری بسیار ارزان قمار خودمختار بود كه برای هر كس در جهان قابل دسترسی باشد. قرار بود از Ethereum برای ارائه خدمات خود استفاده کند.

SlotNSlot ICO

ایده تیم لزوماً اصیل نبود. با این حال ، آنها تلاش خود را برای ICO و تولید یک نسخه بتا قابل پخش انجام دادند. در طول مراحل طراحی و توسعه سیستم عامل ، توسعه دهندگان با موانع و مشکلات زیادی روبرو شده اند. پس از این درک ، آنها با صدور بیانیه مطبوعاتی نشان دادند که شکست خورده اند و در کل پروژه را رها می کنند.

SlotNSlot ICO لغو شد

وان کوین

OneCoin یکی دیگر از فلاپ های بزرگ ICO بود که بسیاری از کارشناسان آن را یک طرح بین المللی Ponzi از ابتدا اعلام کردند. این یک وب سایت پر از مشکلات فنی و غلط های املایی داشت. آنها همچنین نمونه اولیه کار ندارند ، که برای یک پروژه ICO ضروری است. OneCoin برخلاف اکثر ICO هایی که از Bitcoin یا Ether برای جذب سرمایه استفاده می کردند ، بودجه را با ارز فیات نیز پذیرفت. چندین دولت قبلاً در مورد OneCoin و اینکه این یک کلاهبرداری احتمالی است ، به شهروندان خود اخطارهایی داده بودند. در واقع ، دولت ایتالیا عملیات OneCoin را به حالت تعلیق درآورد در کشورش.

OneCoin ICO

دراپلکس

Droplex در ابتدا با جعل هویت یک شرکت دیگر به عنوان یک ICO قانونی شناخته شد. ظاهراً ، whitepaper Droplex یک کلمه به کلمه کپی از کوانتوم مقاوم در برابر لجر بود. متأسفانه ، چند سرمایه گذار بی خبر به دام افتادند و Droplex تقریباً 25000 دلار از آنها کلاهبرداری کرد. سرمایه گذارانی که با QRL آشنایی داشتند ، پرچم های قرمز برافراشته و به سایر سرمایه گذاران هشدار دادند ، بنابراین خوشبختانه خسارت کمترین بود.

Droplex ICO

موضوع

پیش از این ، ما بررسی کردیم که چرا بسیاری از ICO ها از کار می افتند. به غیر از مسائل فنی ، اختلافات منطقه ای و ایده های بد پروژه ، ما همچنین دریافتیم که اکثر ICO ها نمونه اولیه عملکردی برای آنچه که در بلندمدت می خواهند بسازند ندارند. برخی دیگر حتی از نقشه راه کاملاً بی اعتبار هستند. برخی از ICO ها نیز زمان قابل توجهی را برای تکمیل تصاویر سفید ، وب سایت ها و فعالیت های بازاریابی خود صرف می کنند. با این حال ، این مبلغ ظالمانه سرمایه جمع شده در پیشنهادات اولیه سکه را توجیه نمی کند.

این مبتکران هستند که باید یک گام فراتر بروند و به سرمایه گذاران خود حقیقت در مورد فن آوری خود و آنچه را که می تواند برای انقلابی در یک صنعت انجام دهد ، و نه آنچه که امیدوارند روزی بدست آورد ، بگویند. این حقیقت سخت و دشوار دادن به سرمایه گذاران ممکن است برای برخی بلعیدن یک قرص تلخ باشد ، اما این امر به شما کمک می کند تا مردم از سرمایه گذاری در پروژه هایی که ممکن است با شکست روبرو شوند ، جلوگیری کند..

همچنین ، بیشتر سرمایه گذاران امروزه در مورد پروژه ها به اندازه کافی تحقیق نمی کنند و در نهایت فقط به این دلیل که دیگران این کار را می کنند ، روی آنها سرمایه گذاری می کنند. اکثر سرمایه گذاران ICO پروژه های ICO را بر اساس میزان بالا رفتن ارزش رمز ارزیابی می کنند. افزایش ارزش رمز به طور همزمان نشان دهنده موفقیت ICO است که به نوبه خود سرمایه گذاران بیشتری را جذب می کند.

نتیجه

برخی از ICO ها با ایده های ابتکاری خود واقعاً تغییر پایدار در جهان ایجاد می کنند. با این حال ، شانس این است که اکثر آنها به وعده ها یا انتظارات خود عمل نمی کنند. فقط امیدوار کننده ترین و ابتکاری ترین پروژه ها باقی خواهند ماند. بقیه به احتمال زیاد از بین می روند. بنابراین ، برای سرمایه گذاران بسیار مهم است که بین تلاش بازاریابی زیرکانه و گمراه کننده و توسعه معتبر محصول تفاوت قائل شوند. ایجاد یک تفاوت واضح بین این دو به سرمایه گذاران کمک می کند تا ICO های تضمین شده برای موفقیت را انتخاب کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map