Kraken در مقابل GDAX

برای سرمایه گذاران با تجربه, کراکن و GDAX هر دو سیستم عامل خوبی برای شروع سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری شده هستند. با گزینه های تجاری گسترده و نمودار برای تجزیه و تحلیل ، اگر می خواهید از Coinbase به چیزی پیشرفته تر بروید ، این دو مبادله گزینه های خوبی نیز هستند..

در این بررسی “Kraken vs GDAX” ، من مزایا و معایب دو مبادله را مرور می کنم ، بنابراین شما می توانید تصمیم بگیرید که کدام یک برای استراتژی سرمایه گذاری خود بهترین است.

ما بیش از:

Kraken در مقابل GDAX: اطلاعات اصلی

روش های تأمین بودجه

شما می توانید حساب GDAX خود را از سه طریق اصلی تأمین مالی کنید – نقل و انتقالات بانکی (ACH), انتقال سیم, و سپرده ارز رمزنگاری شده. علاوه بر این ، اگر از حساب Coinbase خود استفاده می کنید ، می توانید بلافاصله و با کارمزد صفر وجهی را منتقل کنید.

Kraken نحوه تأمین بودجه حساب خود توسط شما را محدود می کند ردیف راستی آزمایی.

در ردیف 1 ، شما فقط می توانید ارز دیجیتال را واریز و برداشت کنید ، اما این توانایی را دارید تجارت هم ارز دیجیتال و هم فیات. برای دریافت وضعیت ردیف 1 ، باید نام کامل ، تاریخ تولد ، کشور و شماره تلفن خود را ارسال کنید.

واریز وجه و برداشت بانکی (از طریق انتقال وجه) در ردیف 2 یا ردیف 3 موجود است بستگی به کشور محل اقامت شما دارد. Tier 2 علاوه بر این به آدرس شما احتیاج دارد در حالی که برای رسیدن به Tier 3 باید شناسه معتبر دولتی و مدرک اقامت اخیر را بارگذاری کنید. برای واریز و برداشت به عنوان مقیم ایالات متحده ، باید در Tier 3 باشید.

با جابجایی روان Coinbase و روند تأیید دقیق کمتر ، من GDAX را برای افرادی که می خواهند در اسرع وقت شروع به سرمایه گذاری کنند توصیه می کنم.

رابط

طبق تجربه من ، استفاده از رابط GDAX برای یک سرمایه گذار متوسط ​​بسیار ساده تر از Kraken است.

GDAX نمودار قیمت ، دفترچه سفارش ، تاریخچه تجارت و فرم سفارش را به راحتی روی صفحه مشابه قرار می دهد بدون اینکه بهم ریخته باشد. اگرچه ممکن است مدتی طول بکشد تا به آن عادت کنید ، اما هنگام سفارش دادن دیدن همه این اطلاعات ارزشمند است. در GDAX ، شما می توانید بازار (بلافاصله با قیمت بازار پر) ، محدودیت (خرید / فروش با قیمت خاص یا بهتر) و سفارشات ضرر متوقف کنید.

داشبورد Bitcoin GDAX

Kraken با قابلیت ثبت سفارش با استفاده از گزینه های Simple ، Intermediate یا Advanced ، ویژگی های پیشرفته تری از GDAX را ارائه می دهد. سفارشات محدود و محدود را می توان در برگه Simple قرار داد. می توانید ضررهای متوقف ، انقضا ، گزینه های اهرم و بسته شدن مشروط را در برگه های متوسط ​​و پیشرفته تنظیم کنید.

داشبورد بیت کوین Kraken با برگه ساده انتخاب شده است

داشبورد بیت کوین Kraken با برگه پیشرفته انتخاب شده است

کراکن بستر بهتری برای سرمایه گذارانی است که می خواهند انجام معاملات پیشرفته.

اگر استراتژی سرمایه گذاری شما بخواهد خرید و نگه دارید برای مدتی, شما باید انتخاب کنید GDAX.

هزینه های تجارت

GDAX و Kraken هزینه های معاملاتی متغیری دارند که با توجه به حجم معاملات 30 روزه شما تعیین می شود و اینکه آیا شما یک سازنده (ثبت سفارش روی کتاب ها) یا گیرنده (پر کردن سفارش از کتاب ها) هستید.

هزینه دریافت کننده برای تمام سکه ها در GDAX از 0.1 to تا 0.25 ranges است, و GDAX هیچ هزینه سازنده ای ندارد.

در Kraken ، هزینه سازنده برای معاملات بیت کوین ، Ethereum و Litecoin معمولاً از حدود است 0.00 to تا 0.16 با یک هزینه دریافت کننده بین 0.10 and و 0.26. بستگی به استراتژی تجارت شما دارد, Kraken ممکن است گزینه بهتری برای تجارت Ethereum و Litecoin باشد به دلیل حداکثر هزینه تجارت (0.26٪ در مقایسه با 0.30٪ در GDAX).

از آنجا که این هزینه ها از شخصی به فرد دیگر تعلق می گیرد ، پیشنهاد می کنم از این هزینه استفاده کنید برنامه هزینه GDAX و برنامه هزینه کراکن برای تخمین هزینه های چند معامله ای که ممکن است انجام دهید. با استفاده از این برآوردها ، می توانید تصمیم بگیرید که آیا تفاوت هزینه ها برای تغییر سیستم عامل به اندازه کافی مهم است یا خیر.

ارزهای رمزپایه موجود

Kraken از چندین سکه و جفت تجاری مانند:

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • خط تیره
 • EOS
 • اتریوم کلاسیک
 • اتریوم
 • گنوز
 • ایکونومی
 • Litecoin
 • خربزه
 • آگوور
 • اتصال به اینترنت
 • Dogecoin
 • لومنز ستاره ای
 • مونرو
 • موج دار شدن
 • زکاش

GDAX فقط از بیت کوین ، Ethereum و Litecoin پشتیبانی می کند تجارت شایعات زیادی در مورد افزودن ارزهای بیشتر به این لیست توسط GDAX وجود دارد. با این حال ، این شرکت اظهارات رسمی در تایید این موضوع انجام نداده است.

اگر شما علاقه مند به تجارت سکه های کمتر شناخته شده جایگزین هستید (هر سکه ای که بیت کوین نباشد) ، Kraken باید انتخاب شما باشد. به دلیل محدودیت در بازار کمتر ، سکه های جایگزین ذاتاً یک سرمایه گذاری خطرناک تر هستند ، اما به همین دلیل می توانند بازده بیشتری داشته باشند.

محدودیت های انتقال

GDAX حداکثر تعیین شده برای مبلغی را که می توانید در یک روز واریز کنید ، ندارد. در عوض ، آنها محدودیت سپرده ACH شما را از سن حساب ، سابقه خرید و تأیید حساب شما تعیین می کنند. سپرده های ACH معمولاً طی 3-5 روز کاری تأیید می شوند. سپرده های سیم در GDAX به 250،000 دلار محدود می شود و وجود دارد بدون محدودیت برای سپرده ارزهای رمزپایه.

حد برداشت GDAX است 10،000 دلار در روز.

سقف سپرده Kraken برای همه یکسان است و 25000 دلار در روز هنگام ارائه یک دلار اثبات منبع وجوه. محدودیت برداشت نیز به 25000 دلار در روز محدود شده است. سپرده های کراکن 1-5 روز کاری برای تأیید طول می کشد.

اعتماد شرکت

Kraken و GDAX هر دو مبادلات معتبری هستند که در مقررات ایالات متحده فعالیت می کنند و هر روز معاملات با ارزش تقریباً 1 میلیارد دلار انجام می دهند..

Kraken توسط Payward ، Inc اداره می شود و در سانفرانسیسکو واقع شده است. مبادله دریافت شده است 6 میلیون دلار بودجه از چندین سرمایه گذار برجسته از جمله Blockchain Capital. از زمان راه اندازی آن در سال 2013 ، حجم معاملات در این سیستم عامل تقریباً هر 5 ماه دو برابر شده است – سرعت رشد چشمگیر. این رشد نشان دهنده اعتمادی است که تاجران و اعضای جامعه به مبادله دارند.

دفتر مرکزی GDAX ، دفتر مرکزی آن در سیلیکون ولی ، در سال 2012 به عنوان شعبه ای از تاسیس شد Coinbase. این پلتفرم با موفقیت بیش از 20 میلیارد دلار دارایی دیجیتال برای 8 میلیون نفر مبادله کرده است. GDAX همچنین از Andreessen Horowitz ، Union Square Ventures و بورس اوراق بهادار نیویورک سرمایه گذاری دریافت کرده است ،.

سه ماه پیش ، قیمت اتریوم تقریباً بلافاصله در GDAX از بیش از 300 دلار به 10 سنت سقوط کرد. این امر ناشی از یک سفارش فروش چند میلیون دلاری بود که باعث فروش چندین اتوماتیک در جلوه دومینوی کتاب سفارش شد. اندکی بعد بازار بهبود یافت ، اما چندین کاربر در سقوط عجیب و غریب فلش مقدار قابل توجهی پول از دست دادند. GDAX در ازای بازسازی اعتماد بازار ، پول از دست رفته به افراد آسیب دیده از این حادثه را پس داد.

امنیت صندوق

هر دو GDAX و Kraken از بهترین شیوه های صنعت برای تأمین سرمایه های دیجیتالی شما استفاده می کنند. علاوه بر این ، GDAX تمام سپرده های دلار آمریکا (USD) را در بانک های دارای بیمه FDIC نگه می دارد تا 250،000 دلار برای هر سپرده گذار.

Kraken تمام سپرده های جدید سکه را در کیف پول های رمزگذاری شده ای که آفلاین هستند و هکرها قادر به دسترسی به آنها نیستند ، ذخیره می کند. آنها فقط سکه های دیجیتال را بصورت آنلاین به عنوان ابزاری برای حفظ نقدینگی عملیاتی در بورس نگه می دارند. Kraken همچنین برای جلوگیری از هرگونه احتمال a ، ذخایر کامل را حفظ می کند اجراییه بانک.

GDAX اکثر دارایی های دیجیتال خود را در ذخیره سازی سرد (آفلاین) در درایوهای USB رمزگذاری شده با پشتیبان گیری کاغذ نگه می دارد. کمتر از 2٪ دارایی های دیجیتالی آنها به صورت آنلاین نگهداری می شود, و کسانی که هستند ، به طور کامل توسط GDAX بیمه می شوند.

پشتیبانی مشتری

Kraken و GDAX معمولاً از مشتریان خود پشتیبانی خوبی ارائه می دهند – چیزی که اغلب در صرافی های کمتر شناخته شده وجود ندارد.

شما می توانید در هر دو سیستم عامل یک بخش پرسش و پاسخ جامع پیدا کنید که موضوعات پشتیبانی مشترک و همچنین سوالات مربوط به سرمایه گذاران مبتدی را پوشش دهد. Kraken همچنین شامل یک دقیق است راهنمای تجارت برای کمک به شما در شروع کار.

هر دو شرکت بلیط پشتیبانی را از طریق ایمیل مدیریت می کنند ، و زمان پاسخگویی GDAX به طور معمول 2-3 روز کاری است.

اخیراً ، کراکن در بسیاری از انجمن ها به دلیل داشتن زمان پاسخ کند و نادیده گرفتن بلیط های پشتیبانی مشتری ، انتقاداتی را دریافت کرده است (اگرچه من هرگز چنین چیزی را تجربه نکرده ام).

اگر سرمایه گذار جدیدی هستید که ممکن است برای شروع به کمک نیاز داشته باشد ، به جوزا و سیستم پشتیبانی قوی آن اعتماد کنید.

نتیجه

GDAX و Kraken دو نوع مختلف سرمایه گذار را هدف قرار داده اند.

GDAX دارای یک رابط کاربری ساده است که برای سرمایه گذاران که می خواهند به آن پایبند باشند بهترین است سرمایه گذاری اولیه سکه با تأیید حساب آسان.

کراکن, با انتخاب بزرگ جفت سکه ، مناسب است سرمایه گذاران باتجربه تری که به تجارت جایگزین سکه علاقه مند هستند.

(به لیست کامل بررسی های ارز Crypto Exchange CoinCentral مراجعه کنید)

مقایسه های بیشتر GDAX

 • GDAX در مقابل Coinbase
 • GDAX در مقابل جوزا

مقایسه های بیشتر Kraken

 • Kraken vs Coinbase
 • کراکن در مقابل جوزا