میامی یک آرمان شهر در حال توسعه برای کارآفرینان دیجیتال و کارگران از راه دور است. مالیات بر درآمد صفر ایالت ، سواحل ، آب و هوای زیبا و با همان هزینه یک آپارتمان زیرزمین در NYC یا SF ، می توانید با طلوع آفتاب روی آب بیدار شوید.

علی رغم جذابیت بروشور سفر ، سیل پیش بینی شده کارآفرینان هنوز در راه نیست. در مقیاس کلان ، مبتکران فن آوری جهان تمایل دارند به شهرهایی مانند منطقه خلیج و شمال شرقی که استعدادها و سرمایه ها به اندازه کافی جریان دارند ، هجوم آورند..

با این حال ، طی دهه گذشته ، جریان کارآفرینان و سرمایه گذاران توانمند شروع به کاوش فرصت هایی با رشد نامتقارن در بازارهایی کردند که هنوز به سطح اشباع شهر نیویورک و سانفرانسیسکو نرسیده اند. میامی ، همراه با سایر بازارهای راه اندازی ثانویه و سوم مانند آستین ، دنور و آتلانتا ، شروع به دیدن سنبله ها در هر دو کرده است استعداد و سرمایه گذاری.

COVID-19 همچنین باعث تشدید این روند می شود ، زیرا مگاپلاس مدرن از جذابیت چشم پرستاره خود به یک چشم انداز مسری سریع سریع تبدیل می شود. در حال حاضر تقریباً تمام شرکت ها به کار از راه دور کامل روی آورده اند و همراه با کارمندان خود ، مزایای کار از راه دور را مشاهده می کنند..

این ما را به سمت بلاکچین و رمز ارز در میامی سوق می دهد. هسته اصلی اخلاق بلاکچین و ارزهای رمزپایه عدم تمرکز است و استارت آپ های موجود در فضا تفاوتی ندارند. این تمرکز زدایی و تشویق ضمنی آن از راه دور ، میامی را به کانون فعالیت های بلاکچین و ارزهای رمزپایه تبدیل کرده است.

میامی چندین طرح مبتنی بر جامعه بلاکچین را شامل می شود ، از جمله مرکز بلاکچین میامی, کنفرانس بیت کوین آمریکای شمالی, و هاکاتون بیت کوین میامی (که تیم این نویسنده آن را شکست دادند جایزه شماره 1 در سال 2016.)

ما با اریکا جما, مدیر عامل مرکز بلاکچین میامی, مرکز و دستگاه جوجه کشی برای انجمن بلاکچین و ارزهای رمزپایه. وی برای قرار دادن میامی بلاکچین روی نقشه از نزدیک با شهردار و شهر میامی همکاری کرده است.

اریکا جما ، نیک سپانوس ، شهردار میامی ، فرانسیس سوارز ، و اسکات اشپیگل

آیا می توانید یک تریلر فیلم دو دقیقه ای از زندگی خود برای ما تهیه کنید؟ چطور شد که درگیر ارز رمزپایه و فضای بلاکچین شدید?

وقتی جوان تر بودم ، واقعاً به سیاست علاقه داشتم. من واقعاً می خواستم بفهمم از نظر سیاسی چه اتفاقی می افتد. من CSPAN و اخبار را تماشا می کردم. به یاد دارم که به طور خاص یک روز معاون رئیس جمهور را در اخبار و هر آنچه می گفت دروغ می دیدم. او اعداد زیادی را می گفت ، کلمات بزرگ و بسیار کاریزماتیک بود – من او را دوست داشتم ، اما او در واقع چیزی با ارزش منسجم نمی گفت.

من از دوستان در این مورد شکایت می کنم و آنها به من گفتند که برو این پسر ران پل را تماشا کن. من این کار را کردم و بلافاصله گیر افتادم و فهمیدم که من آزادیخواه و مینارشیست هستم. من در مورد فدرال رزرو و چگونگی نقص سیستم پول اطلاعاتی کسب کردم. من نمی خواستم آنچه دکتر پل گفته درست باشد اما این کاملا منطقی بود. او اولین سیاستمداری بود که به من برخورد کرد جایی که احساس کردم آنها به جای اینکه فقط در محافل صحبت کنند ، چیزی با ارزش می گویند.

در 19 سالگی ، نماینده ران پل در ایالت واشنگتن شدم. من از این تجربه چیزهای زیادی آموختم و باهوش ترین افراد را ملاقات کردم که در آن مرحله از زندگی ملاقات کرده ام. افرادی که از طرق مختلف واقعاً باهوش بودند ، اما به طور خاص همه آنها متفکرانی انتقادی بودند که اقدام می کردند.

اینها همچنین افرادی بودند که در زندگی من با بیت کوین آشنا شدند. متأسفانه ، مانند اکثر افراد در روابط سو ab استفاده کننده (من با دولت و رسانه های جریان اصلی رابطه سو ab استفاده می کردم) من مغز همه چیز را از تجربه زمانی که ران پل از دست داد و بیت کوین را فراموش کرد ریخت و به فلوریدا رفت تا در دانشگاه هواپیمایی Embry Riddle که در آن به آنجا رسیدم لیسانس علوم در هوانوردی.

اما ، من هنوز اقتصادم را دوست داشتم – من می توانستم در دانشگاه در مورد اقتصاد اتریش و کینزی میزبان مباحثی باشم و سخنرانی هایی با عناوینی مانند “فساد رسانه های جریان اصلی” ، “روپرت مرداک کیست” و “ذهن ناخودآگاه” انجام دهم.

بعد از دانشگاه ، در صنعت تجارت هواپیما در یک بانک بزرگ وال استریت شروع به کار کردم. مدیر عامل این بانک یک بانکدار افسانه ای بود که ادغام بین بانک آمریکا و مریل لینچ را انجام داد. یک روز ، در پایان یک تماس ویدئویی گروهی ، او آن را به q&a برای همه جوانان مغزم را برای یک سوال خوب دفع کردم و بیاد بیت کوین را به یاد آوردم. از او پرسیدم درباره بیت کوین چه نظری دارید و او و بقیه افراد حاضر در اتاق خندیدند. بعداً همان روز ، از سوراخ خرگوش برگشتم.

یک روز از زندگی اریکا جما چگونه است?

از آنجا که من در قرنطینه گیر کرده ام ، اصلاً پر زرق و برق نیست. برخیز ، صبح روزانه خود را انجام دهم که شامل حرکات کششی است زیرا این امر برای بدن ما بسیار مهم است ، بنابراین من معمولاً سوار کامپیوتر می شوم و اخبار را می خوانم. در حال حاضر وقت زیادی برای رایانه و تلفن در تلاش برای اجرای Blockchain Center به صورت مجازی و میزبان بسیاری از رویدادهای زنده وب کم است. من در سیاتل ، شهر اصلی خود گیر کرده ام ، زیرا کاملاً مطمئن هستم که ویروس کرونا دارم و نمی خواهم مردم میامی را بیمار کنم.

آیا می توانید پشت صحنه چگونگی ایجاد مرکز بلاکچین را به ما معرفی کنید?

در حالی که تمام وقت در فضای تجارت و اجاره هواپیما کار می کردم ، من جامعه کوچکی را تشکیل دادم که می خواستند نحوه خرید بیت کوین را بیاموزند.

از آنجا ، من در اوقات فراغت خود میزبانی از ملاقات ها را شروع کردم فقط برای دیدن نوع جامعه در اطراف میامی. من Crypto Mondays Miami را شروع کردم و پاسخ واقعاً مثبتی بود ، به طور متوسط ​​80-100 نفر در سال 2017/2018. گرفتن ساختمان فقط مرحله منطقی بعدی بود زیرا ما در مکان های تصادفی در سراسر شهر میزبانی می کردیم.

مرکز بلاکچین میامی

برش روبان مرکز بلاکچین میامی

چه کسانی بزرگترین طرفین درگیر هستند?

نیک اسپانوس که مرکز اصلی بیت کوین را در نیویورک تاسیس کرد و ارتباطی از روزهای رون پل من به ایجاد شعبه میامی علاقه نشان داد. ارتباطات وی در میامی از جمله Moishe Mana ، مغول املاک و مستغلات یکی از بزرگترین توسعه دهندگان املاک و مستغلات میامی در افتتاح ساختمان بسیار مثر بود.

موئیشه مانا دارای ساختمانهای زیادی در مرکز شهر میامی است و با بازوی فنی شرکت خود Mana Tech ، وی چشم انداز دارد تا مرکز شهر را به یک مرکز فناوری هزاره تبدیل کند ، و ما بخشی از این چشم انداز هستیم. چه راهی بهتر برای انجام این کار ، ایجاد یک مرکز بلاکچین برای جذب استعدادهای جوان است?

اسکات اشپیگل که از مدتها پیش متعصب بیت کوین و پیرو موسسه میزس بود نیز نقش اصلی را ایفا می کند.

چرا میامی?

میامی دره سیلیکونی آمریکای لاتین است ، بیشتر شرکت های بزرگ فناوری LatAm HQ خود را در فلوریدا جنوبی دارند. Blockchain یک فناوری جهانی است ، ساخت منطق مرکزی برای قاره آمریکا فقط منطقی است.

من بازارهای اشباع نشده را دوست دارم ، میامی مانند یک شهر کوچک شهر بزرگ است. اگر سخت کار می کنید ، آسان تر است که در اینجا برای کار خود شناخته شوید و پشتوانه مناسب خود را بدست آورید.

دولت محلی خیلی حمایت می کند. شهردار میامی به افتتاحیه این مرکز آمد و مراسم برش روبان را برای مرکز Blockchain میامی انجام داد. سازمان توسعه مرکز شهر و شورای چراغ های ویژه برای دیدن موفقیت ما جالب توجه هستند.

از نظر بانکی, میامی دومین بانک بین المللی در ایالات متحده است. فلوریدا همچنین مالیات بر درآمد ایالتی ندارد. با بدتر شدن مالیات و شرایط زندگی در نیویورک و اس اف ، فلوریدا و به طور خاص میامی از این استعداد استقبال می کند ، بسیاری از شهرهای سراسر جهان برای تبدیل شدن به مرکز بعدی فناوری در تلاشند..

مویشه مانا به ایجاد فرصتی برای میامی کمک کرده است که بسیاری از شهرها قبلاً آن را ندیده اند. تیم وی بسیار آینده نگر است و فرصت هایی را برای شرکت ها و استارتاپ ها فراهم می کند تا از سراسر جهان به میامی بروند.

میامی از مزیت جمعیت فوق العاده متنوعی برخوردار است و این به عنوان تلاقی برای تجارت در آمریکای جنوبی و کارائیب دیده می شود. اما می توان استدلال کرد که این کیفیت اغلب باعث ایجاد انگ در زمینه کارآفرینی میامی شده است – که به غیر از جذابیت در آمریکای جنوبی ، یک استارتاپ بهتر است در یک مرکز راه اندازی دیگر مانند NYC ، SF ، آستین ، بوستون و غیره باشد. آیا فکر می کنید این استدلال معتبر است?

مانند همه موارد ، به شرایط و نیازهای استارتاپ مورد نظر بستگی دارد. آیا آنها می خواهند مخاطبان آمریکای لاتین را لمس کنند؟ آیا آنها برای نگهداری دلارهای مالیاتی خود ارزش قائل هستند؟ آیا آنها برای کیفیت بهتر زندگی ارزش قائل هستند؟ چند نکته مطمئناً است ، صحنه راه اندازی میامی هنوز در حال رشد است ، که شناخت آن را آسان تر می کند. استعداد فنی گران قیمت کمتر از آمریکای جنوبی در دسترس است و ثروت زیادی در اینجا وجود دارد که می خواهد به دارایی های دیگری غیر از املاک و مستغلات تبدیل شود. میامی مزایا و چالش هایی دارد اما در اینجا مطمئناً بسیار سرگرم کننده است.

شهر میامی از بلاکچین و ارز رمزپایه پذیرفته شده است. فکر می کنید چرا اینطور است?

شهردار فرانسیس سوارز فردی آینده نگر است که موافقت می کند مرکز شهر باید یک مرکز فناوری باشد. او درک می کند که شهر ما یک فرصت عمده برای استفاده از زنجیره بلوک برای زنجیره تأمین دارد زیرا ما یک فرودگاه بین المللی و یکی از بزرگترین بنادر دریایی کشور داریم..

وی به عنوان اولین شهردار متولد میامی ، به شهر اهمیت می دهد و از استعدادهای جوان و استارت آپ ها برای انتقال به اینجا و ارتقا quality کیفیت مشاغلی که بومیان میامی می توانند در آنجا استخدام شوند ، حمایت می کند. سوارز همچنین در Greenspoon Marder ، یک شرکت حقوقی که نمایانگر پروژه هایی در چندین مورد استفاده از بلاکچین است ، شریک است. او از منظر کسب و کار رشد نمایی پیش بینی شده صنعت بلاکچین را درک می کند و می خواهد اطمینان حاصل کند که شهر ما از دست نخواهد داد.

چشم انداز Moishe Mana مبنی بر اینکه مرکز شهر را به یک مرکز فناوری هزار ساله تبدیل می کند ، تنها با پر کردن مشاغل بلاکچین تحقق می یابد. پیش بینی می شود این صنعت به سرعت رشد کند و استعدادهای جوان فناوری را به خود جلب کند.

نقش دولت ها را در کجا می بینید زیرا بلاک چین به طور گسترده تری پذیرفته می شود?

از نظر بیت کوین ، امیدواریم که نقش دولتها از نظر مالی صادقانه تر شود ، زیرا مردم خواهان یک سیستم مالی شفاف هستند.

اکنون افراد بیشتری نسبت به گذشته آگاه هستند که فدرال رزرو پول را بیش از حد چاپ می کند ، این دانش مردم را به سمت ارزهای جایگزین ، پول سالم و بلاکچین سوق می دهد..

چشم انداز شما برای آینده میامی چیست?

ما می خواهیم یک مرکز فن آوری هزار ساله باشیم که رقیب سانفرانسیسکو است اما با تأکید بر فناوری های غیرمتمرکز و کیفیت زندگی بهتر.

من تصور می کنم که مرکز شهر میامی اولین جایی خواهد بود که بازرگانان انبوه بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را می پذیرند. این طرحی است که ما در مرکز بلاکچین میامی در حال کار بر روی آن هستیم.

بیایید یک آزمایش فکری انجام دهیم. فکر می کنید دنیا تا پایان سال 2020 به یک میلیارد دلار بیت کوین چه عکس العملی نشان می دهد؟ در مورد یک بیت کوین 10 دلاری تا پایان سال 2020 چطور؟?

1 میلیون بیت کوین – وال استریت ممکن است عجیب باشد و تلاش دیگری برای کاهش قیمت (به عنوان مثال بازارهای آتی) انجام دهد. ما قبلاً شاهد بودیم که مدیران عامل بانک های بزرگ بیت کوین را در 20 کیلوگرم شرم می کنند و ما قبلاً شاهد بودیم که BIS دولت را به مشارکت دعوت می کند وقتی ترازو وارد صحنه شد. با 1.000.000 دلار بیت کوین ، موسسات خوشحال نخواهند شد.

اگر این اتفاق بیفتد ، “انتقال ثروت” که بسیاری پیش بینی کرده اند اتفاق خواهد افتاد. این تأثیر بیشتر در کشورهای فقیرتر احساس می شود ، جایی که من پیش بینی می کنم مردم قادر به سرنگونی دولتهای فاسد خواهند بود.

10 دلار بیت کوین باعث می شود همه به من بگویند که من کلاهبردار هستم. اما اشکالی ندارد زیرا اصول اساسی هنوز پابرجا هستند و فرصت خوبی برای خرید بیشتر این دارایی است که خارج از کنترل دولت ها است.

آیا ویژگی هایی وجود دارد که فکر می کنید اکثر پروژه های بلاکچین از آن بی بهره اند؟ به طور کلی ، چگونه بیشتر پروژه ها می توانند پیشرفت کنند?

اگر ما در مورد مورد استفاده از ارز رمزنگاری شده بلاکچین صحبت می کنیم ، این شرکت ها فاقد تیم بازاریابی هستند. از آن خوشحالم زیرا بیشتر ارزهای رمزپایه غیرمتمرکز نیستند و نباید تصویب شوند زیرا تعداد کمی کنترل را در دست دارند.

اگر ما در مورد پروژه های مورد استفاده از بلاکچین صحبت می کنیم ، آنها فاقد شرکت هایی هستند که مایل به تغییر وضعیت موجود هستند و هزینه اتخاذ چیز جدیدی را که از نظر بسیاری آزمایش نشده و اثبات نشده است ، متحمل می شوند. پروژه های مورد استفاده بلاکچین معمولاً قابلیت همکاری بین شرکتها را افزایش می دهد ، ثابت می شود همه شرکتهای یک صنعت یک پروژه را اتخاذ می کنند.

به طور کلی ، این آموزش است که فاقد است. کمبودی که تقریباً در هر جنبه از زندگی در سراسر جهان دیده می شود.

آیا پروژه هایی در این فضا وجود دارند که به عنوان نمونه های درخشان ارزهای رمزپایه و بلاکچین کار کنند?

من از پروژه های بیت کوین و شبکه رعد و برق هیجان زده هستم. وجه زنجیره بلوکی که بسیار هیجان انگیز است جنبه های غیرمتمرکز و درگیر شدن تئوری بازی است. وقتی این دو جنبه در یک پروژه گنجانده نشوند ، من تمایل دارم که آنقدرها به آن اهمیت ندهم مگر اینکه به یک مشکل خاص صنعت بپردازد.

من همچنین از Ravencoin و هر پروژه STO که موفق شود هیجان زده هستم ، حتی اگر مقدار زیادی از آن را در هک Cryptopia از دست دادم. من فکر می کنم که توکن سازی “اوراق بهادار” یک ارتقا huge عظیم در بازارهای مالی است که نیاز به ارتقا دارند.

چگونه بلاکچین و ارز رمزنگاری شده می توانند زندگی روزمره را تغییر دهند?

در مورد ارز رمزنگاری شده ، برای یک فرد عادی ، این کاملاً به این بستگی دارد که در کدام کشور زندگی می کنید. در مکانهایی مانند ونزوئلا ، آرژانتین و زیمبابوه ، این به شدت زندگی را تغییر می دهد زیرا شما یک ارز با ثبات تر از پول ملی خود دارید. در مکانهایی مانند ایالات متحده ، ارز رمزنگاری شده به جوانان آگاه اجازه می دهد تا متنوع شوند و احساس نکنند که به کشتی غرق شده گره خورده اند.

در مورد بلاکچین ، تا زمانی که 5G و اینترنت اشیا widely به طور گسترده توزیع نشود ، این وضعیت برای هر فرد معمولی روز به روز تغییر نخواهد کرد.

داستان مورد علاقه شخصی یا به یادماندنی ترین خبر فوری شما که در مرکز بلاکچین میامی با آن روبرو شده اید چیست?

داستان مورد علاقه شخصی من مربوط به پرداخت هزینه افرادی است که در مرکز بلاکچین برای ما کار آزاد کرده اند. در حال حاضر ، حداکثر هزینه حواله برای کسی که پول از ایالات متحده به ونزوئلا می فرستد 56٪ است. یکی از پیمانکاران ما صاحب فرزندی شد و من می خواستم به او هدیه ای بفرستم … اگر می خواستم فیات بفرستم ، حداقل 3 روز طول می کشد و بین هر دو دولت 56٪ آن را به کودکی که به آن نیاز داشت تبدیل نمی کند اکثر!!! من بیت کوین ارسال کردم ، او ظرف ده دقیقه آن را دریافت کرد و یک خانواده درگیر تحت فشار بیشتر تحت فشار یک دولت دزد قرار نگرفت.

برخی از روشهای کسی که این مطالب را می خواند و از او الهام می گیرد و می خواهد به شما کمک کند چگونه است ، چگونه می تواند درگیر شود?

در مورد بیت کوین به مردم بگویید و اینکه این بیت کوین در پاسخ به بحران مالی بحران 2008 ، سرمایه داری مخرب ایجاد شده است. به آنها بگویید که نتیجه چاپ پول بیشتر فدرال رزرو به معنای کاهش قدرت خرید دلار ما است.

مرکز بلاکچین میامی

مرکز بلاکچین میامی

به دوستان و خانواده خود در مورد اهمیت بلاکچین برای امنیت و استقلال مالی آموزش دهید.

در مرکز بلاکچین ، ما همیشه به دنبال افرادی هستیم که بخواهند مشارکت داشته و با جامعه به اشتراک بگذارند. ما در صورت تمایل افراد به آموزش بیت کوین به دیگران و منابعی برای افرادی که می خواهند در خانه یاد بگیرند ، منابعی داریم ، به خصوص وقتی همه در خانه گیر کرده اند. می توانید به blockchaincenter.com یا ایمیل بروید [ایمیل محافظت شده]

گزینه خوب دیگر این است که به میامی بروید و مرکز بلاکچین و کیفیت عالی زندگی را برای خود تجربه کنید. اگر کارگر از راه دور هستید ، برای چند ماه به اینجا بیایید و به انجمن ما بپیوندید!

هر چیز دیگری که دوست دارید خوانندگان ما بدانند?

با توجه به زمان ، از ویروس کرونا نترسید. آماده بودن خوب است ، اقدامات احتیاطی خوب است اما نگذارید ترس شما را فرا گیرد. افراد زیادی وجود دارند که من احترام آنها را از دست داده ام زیرا آنها اصرار دارند که دولت حقوق اساسی دیگران را از آنها بگیرد زیرا آنها شخصاً می ترسند.

روزگار در حال تغییر است ، بیت کوین برای بسیاری از کشورها مهاجرت است و ما مجبور خواهیم شد یکی از نادیده گرفتن هنجارهای اجتماعی یا التماس از دولت برای احساس امنیت کاذب را انتخاب کنیم. آزادی را انتخاب کنید ، آزادی را انتخاب کنید و بدانید که آمریکا یکی از معدود کشورها در جهان است که بر اساس قانون اساسی ساخته شده و به فرد حقوق می بخشد. کسانی که خواهان رژیم های توتالیتر هستند ، خوب است که به کشوری بروند که ایالات متحده نیست.

با تشکر از صحبت شمادر مورد مرکز بلاکچین میامی, اریکا!