باز کن در حال ارائه راه حل زیرساخت بلاکچین برای برنامه ها برای پذیرش پرداخت ارز رمزنگاری شده بدون نیاز به توسعه گسترده است. برنامه ها می توانند به سادگی به OPEN API متصل شده و پذیرش ده ها ارز رمزپایه مختلف را آغاز کنند.

در دنیای ارزهای رمزنگاری شده که پذیرش کاربر بسیار حیاتی است ، اما در عین حال عقب مانده ، پروژه هایی مانند OPEN با هدف استفاده بیشتر از کاربران بدون اصطکاک انجام می شود.

ما فرصتی برای گفتگو با مدیر عامل OPEN پیدا کردیم کن سنگا در مورد فضای فعلی کارآفرینی بلاکچین و ارز رمزنگاری شده. قبل از OPEN ، Ken به یک شرکت توسعه دهنده برنامه کازینو در 8 رقم کمک کرد و بیش از 20 شتاب دهنده مربوط به فناوری را راهنمایی کرده است.

آیا می توانید تفاوت های اساسی بین OPEN و سایر سیستم عامل های پرداخت رمزنگاری را توضیح دهید?

OPEN Platform در حال توسعه API و بلاک چین خود است.

OPEN یک زیرساخت غیرمتمرکز برای برنامه ها است. ما به برنامه ها و بازی ها اجازه می دهیم فقط با چند خط کد از طریق OPEN API که از قبل فعال است ، پرداخت ارز رمزنگاری شده را بپذیرند. OPEN نیازی به دانش فناوری بلاکچین یا زبان برنامه نویسی مانند Solidity ندارد ، فقط از API استفاده کنید و آماده استقرار پرداخت ها هستید.

سیستم عامل های پرداخت رمزنگاری سنتی مانند Bitpay ، فقط پذیرش بیت کوین یا تعداد کمی ارز رمزپایه را مجاز می دانند. با این حال ، OPEN Platform ، از طریق DEX ، به شما امکان پرداخت با ده ها ارز رمزپایه را می دهد و به کاربران انعطاف بیشتری می بخشد.

هنگامی که از سرویسی مانند Bitpay استفاده می کنید ، فقط یک هش تراکنش ساده دریافت می کنید که می گوید چه مقدار رمزنگاری پرداخت شده است. هیچ ادغامی با برنامه های خلفی وجود ندارد. OPEN به برنامه ها اجازه می دهد رمزنگاری را به عنوان پرداخت هایی بپردازند که در آن پرداخت خود به روزرسانی می شود ، که برای استفاده توسعه دهنده بسیار مهم است.

OPEN همچنین در حال ایجاد OPEN Chain است – یک بلاکچین با توان بالا که از Load Balancing استفاده می کند. این لایه جدید اجازه می دهد تا معاملات از طریق چندین بلاکچین هدایت شود تا از مکانیزم های تولید و اجماع چندین زنجیره استفاده شود. این پروتکل OPEN Chain را قادر می سازد تا بار معاملاتی را در چندین بلاکچین مختلف توزیع کرده و از توان عملیاتی و مقیاس پذیری هر یک استفاده کند. این بدان معناست که ما می توانیم با مکالمه شبکه با یکدیگر و تقسیم بار معاملات ، از حد مقیاس پذیری نظری شبکه های غیرمتمرکز عبور کنیم..

نشانه را باز کنید

مقیاس پذیری ، توان عملیاتی و قابلیت همکاری قابلیت جلوگیری از رقابت بلاکچین ها با راه حل های متمرکز و دستیابی به جریان اصلی را دارد. OPEN در حال تلاش برای تغییر آن است.

همانطور که پروتکل HTTP پایه مبادله داده را ایجاد کرد که بعداً تحت عنوان وب شناخته شد و بیت کوین اولین پروتکل را برای هماهنگی مبادله ارزش بدون یک حزب مرکزی ایجاد کرد ، OPEN در حال ایجاد پروتکلی برای مبادله ارزش و داده است تا وجود Web 3.0 Stack.

این چه نوع پتانسیلی را به فضا می آورد?

OPEN بر توسعه دهنده متمرکز است و در حال متمرکز کردن جهان متمرکز موجود با رمزنگاری است. چرا این مهم است?

خوب ، کل برنامه ها نمی توانند و به زنجیره بلوکی منتقل نخواهند شد. باید زیرساختی وجود داشته باشد که به داده ها امکان انجام معاملات در جهان غیرمتمرکز و متمرکز را بدهد. این همان چیزی است که OPEN در حال ساخت آن است.

این زیر ساخت با توان بالا و قابلیت همکاری برای پذیرش توسعه دهنده و کاربر بسیار حیاتی است.

علاوه بر این ، OPEN با داشتن API زنده و استخر رشد برنامه نویسان خود ، متمرکز بر تهیه ابزارهای مورد نیاز توسعه دهنده و جریان اصلی است..

آیا می توانید در مورد برخی از مشارکت های فعلی OPEN که ایجاد کرده است و نحوه سود آنها برای مصرف کنندگان بگویید?

OPEN با یک شرکت پردازش پرداخت مستقر در کره همکاری می کند و قصد دارد به زودی عمومی شود. این مشارکت به شرکت امکان می دهد تا به راحتی راه حل های پرداخت ارز رمزنگاری شده به هزاران بازرگان خود را که در معاملات داخلی و مرزی شرکت دارند ، ارائه دهد..

ما همچنین اخیراً آزمایشگاههای نوآوری OPEN Blockchain خود را اعلام کردیم که در آنجا با برخی از برترین موسسات دانشگاهی در سراسر جهان از جمله دانشگاه کالیفرنیای جنوبی ، دوک ، دانشگاه تونجی و بسیاری دیگر همکاری می کنیم. ما در حال کار با اعضای هیئت علمی و دانشجویان برای تحقیق در مورد موضوعات پیشگام در فضای بلاکچین هستیم.

OPEN راهی آسان برای شرکای خود در پذیرش ارز رمزنگاری شده به عنوان پرداخت بدون نیاز به یادگیری بلاکچین فراهم می کند. با استفاده از تعداد بیشتری از شرکا ، مصرف کنندگان می توانند از ارز رمزنگاری شده مورد علاقه خود برای پرداخت کالاها و خدمات در مکان های بیشتر استفاده کنند..

در جبهه تحقیق ، OPEN امیدوار است که در خط مقدم بلاکچین بماند و معتقد است که دانشگاه ها نقشی اساسی در ایجاد موارد استفاده جدید و تحولات در صنعت دارند..

OPEN GitHub تا به امروز بیش از 800 تعهد دارد و باعث توسعه بسیار بالایی می شود. چگونه پروژه به چنین سطح بالایی از علاقه جامعه توسعه دهنده دست یافته است?

OPEN در واقع بیش از 2000 تعهد از هر دو چرخه توسعه OPEN Chain و OPEN API دارد! این پروژه را از نظر توسعه مطابق با Crypto Miso در 20 پروژه برتر از نظر توسعه قرار می دهد.

سکوی باز

گرچه ممکن است بسیاری از پروژه ها بر روی بازاریابی یا تبلیغات تبلیغاتی متمرکز باشند ، ما در تولید یک محصول واقعی و موثر که می تواند توسط هزاران توسعه دهنده و شرکت استفاده شود ، ثابت قدم بوده ایم. از ابتدا ، ما همانطور که از طریق مجموعه رشد توسعه دهنده (20٪ از توکن) و به روزرسانی های فنی ثابت خود نشان داده ایم ، بر توسعه دهنده تمرکز کرده ایم..

چگونه می خواهید این را حفظ کنید?

ما قصد داریم ابزارهای اضافی را برای کمک به توسعه دهندگان بیشتر از جمله SDK ها و شبکه آزمایشی آینده خود منتشر کنیم.

آیا می توانید از طریق برنامه Token Swap ما را راهنمایی کنید؟ چرا تصمیم گرفتید این کار را شروع کنید؟?

برنامه تعویض توکن به گونه ای طراحی شده است که توکن OPEN موجود ما را با توکن پروتکل جدید و آتی ما عوض کند در حالی که وفادارترین طرفداران ما را با گزینه پاداش های اضافی پاداش می دهد. مبلغ جایزه تا زمانی که دارنده رمز کیف پول خود را ثبت کند تعیین می شود. عکس های فوری برای گرفتن موجودی کیف پول گرفته شده است.

(لطفا ببینید اینجا برای اطلاعات بیشتر)

OPEN در حال پیشرفت بزرگ است ، و از طریق نقاط عطف نقشه راه بخار می یابد. آیا می توانید در مراحل بعدی پروژه با ما صحبت کنید?

OPEN در حال حاضر به شدت بر توسعه فنی و شرکای ادغام متمرکز است. با استفاده از API زنده ، اکنون قصد داریم testnet خود را در ماه سپتامبر منتشر کنیم و به ساخت ویژگی های اضافی ادامه دهیم – بسیاری از آنها در هفته های آینده اعلام می شوند!

آیا با توجه به پیشرفت فعلی ، جدول زمانی بلند پروازانه تری تعیین خواهید کرد?

ما در واقع از نقشه راه اصلی خود بسیار جلوتر هستیم. ما قبلاً API ، مستندات و مولد داربست خود را که برای استفاده تجاری آماده است ، منتشر کردیم. ما قصد داریم به زودی آزمایش آزمایشی خود را آزاد کرده و برای تفهیم توان و مقیاس پذیری آزمایش تهاجمی انجام دهیم.

شما اخیراً از تشکیل آزمایشگاه های نوآوری Open Blockchain همراه با مشارکت با دانشکده مهندسی Viterbi در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی خبر داده اید. ما می فهمیم که این بازوی OPEN برای بررسی بیشتر نوآوری های بلاکچین فراتر از پروژه فعلی تنظیم شده است. آیا می توانید در مورد انواع تحقیقات انجام شده چیزی به اشتراک بگذارید?

کن سنگااین یکی از هیجان انگیزترین کارهای ما است. ما فقط در حال تحقیق و توسعه روندهایی نیستیم که اکنون بزرگ هستند اما آنچه ممکن است در آینده نیز بزرگ شود ، برای ایجاد ارزش و سودمندی طولانی مدت. ما با چندین دانشگاه همکاری داریم.

برخی از پروژه های در حال انجام که می توانیم افشا کنیم شامل مبادله اتمی بین زنجیره ای و مبادلات غیرمتمرکز است.

آیا در آینده با سایر دانشکده ها و سازمان های تحقیقاتی مشارکت خواهید کرد?

آره! گوش به زنگ باشید.

ما درک می کنیم که استفاده از OPEN با هزینه معامله 3٪ همراه خواهد بود که برای تأمین بودجه رشد توسعه دهندگان استفاده خواهد شد. در حالی که این دلیل شایسته ای است ، اما چگونه می خواهید کاربران را متقاعد کنید که استفاده از این سیستم عامل هزینه ای ارزشمند است?

این هزینه به OPEN بر نمی گردد. این هزینه برای استفاده مجدد و ادغام توسعه دهندگان بیشتر و همچنین رشد و کمک به توسعه دهندگان موجود ، در استخر رشد توسعه دهنده قرار می گیرد..

به عنوان مدیرعامل ، چه چیزی بیشترین زمان و تلاش را در OPEN می گیرد؟ آرزو می کنید کجا بیشتر وقت داشته باشید?

از آنجا که صنعت در سرتاسر جهان در بسیاری از قاره ها به سرعت در حال توسعه است ، قطعاً برای پیشرفت های OPEN در سفر است.

ای کاش وقت بیشتری برای شناخت پروژه های جدید داشتم.

متشکرم!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me