سکه ، سکه در همه جا

هنگام شروع معاملات ارزهای رمزنگاری شده ، تعداد زیادی سکه برای انتخاب می تواند طاقت فرسا باشد. چگونه می توانید از هزاران نفر خارج ، تصمیم بگیرید که چند نفر را در کارنامه خود نگه دارید?

اگرچه هنگام انتخاب سکه تعداد بیشماری استراتژی وجود دارد ، اما چند روش مختلف وجود دارد که باید آنها را دنبال کنید تا خطر خود را به حداقل برسانید. در این راهنما ، ما نکات و ترفندهایی را در زمینه ساخت نمونه کارها به شما آموزش خواهیم داد ، بنابراین شما تجربه موفقیت آمیز تری در معاملات ارزهای رمزنگاری شده دارید.

از کل کلاه های بازار متنوع شوید

تنوع

یک روش عالی برای به حداقل رساندن خطر نزولی در هنگام معاملات ارزهای رمزنگاری ، متنوع سازی دارایی های مختلف در بازارهای مختلف است.

درصورتی که نمی دانید ، قیمت کل ارزهای رمزپایه در بازار چند برابر می شود و در بازار عرضه می شود. معمولاً هرچه کلاه بازار بیشتر باشد ، نوسان آن کمتر است. نمونه کارها به درستی متنوع شامل ترکیبی از بزرگ (>5 میلیارد دلار) متوسط ​​(250 میلیون تا 5 میلیارد دلار) و کم (<250 میلیون دلار) سکه های کلاه بازاری.

سکه های کلاهک بزرگ مانند بیت کوین و اتریوم ممکن است همان 40-50 runs اجرا را که آلت کوین های کوچکتر انجام می دهند تجربه نکنند ، اما قیمت آنها در بازارهای خرس بهتر است.

نحوه ایجاد تنوع در بین این کلاسها به تحمل خطر شما بستگی دارد. اگر فکر می کنید سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه در حال حاضر یک قمار است ، ممکن است نمونه کارهایی که 95٪ از سکه های بزرگ را تشکیل می دهند برای شما مناسب باشد.

اگرچه ممکن است درآمد یکبار مصرف داشته باشید که اینطور نیست هم از دست دادن ناراحت است. در این صورت ، ممکن است ارزش این را داشته باشد که بیش از نیمی از نمونه کارها را در ارزهای رمزپایه کوچک سرمایه گذاری کنید. سکه های این کلاس احتمال بالا بودن ارزش هیچ چیز در جاده ها را ندارند ، اما آنهایی که در پایان رشد 100-200 برابر دارند می توانند ریسک ارزش آن را داشته باشند.

در پایان ، شما باید ارزیابی جدی از تحمل ریسک و همچنین مقدار پولی را که مایل به از دست دادن هستید انجام دهید و تقسیم سقف بازار خود را بر اساس آن انتخاب کنید.

صنعت را در نظر بگیرید

نکته دیگری که هنگام ساخت نمونه کارها ارز رمزنگاری شده باید به آن توجه کنید ، صنعتی است که هر سکه هدف آن قرار دارد. چند روش مختلف وجود دارد که می توانید به این هدف نزدیک شوید.

در صنایع مختلف متنوع شوید

یک بار دیگر ، تنوع اساسی است. از آنجا که بلاکچین هنوز جوان است ، پیش بینی اینکه کدام بخش از فناوری جدید بیشتر پذیرفته شود دشوار است. برای محافظت در برابر این خطر ، توصیه می شود که در صنایع مختلف در سکه سرمایه گذاری کنید.

شما می توانید محبوب ترین ارزهای رمزپایه را در چند دسته مختلف گروه بندی کنید:

  • ارزها: بیت کوین ، بیت کوین کش ، Litecoin
  • سیستم عامل های Dapp: Ethereum ، NEO ، EOS ، Cardano ، Lisk
  • مالی: Ripple ، Stellar ، OmiseGO ، Wanchain
  • حریم خصوصی: مونرو ، داش ، زکاش
  • رسانه ها: Steem ، BAT

اینها فقط تعدادی از دسته هایی است که می توانید در آنها سکه قرار دهید و به سرعت خواهید دید که همپوشانی زیادی برای برخی از آنها وجود دارد. ایده این استراتژی جلوگیری از سرمایه گذاری زیاد در هر یک از این دسته ها است. اگر به دلایلی آن دسته در نهایت بمباران شد ، نمی خواهید کیف ها را در دست بگیرید.

در صنایع مورد علاقه خود دوبار پایین بیاورید

حتی هنگام نگه داشتن سکه در یک مجموعه متنوعی از صنایع ، باید سرمایه اضافی را در صنایعی که بیشتر به آنها اطمینان دارید قرار دهید.

یک ایده مشهور در صنعت ارزهای رمزپایه وجود دارد که فقط یک سکه در هر گروه برنده می شود. اما فقط اینطور نیست. نگاهی به بخشهای تجاری دیگر بیندازید. دلتا ، آمریكا ، جنوب غربی (خطوط هوایی) ، AT&T ، Verizon ، T-mobile (حامل های سلول) ، Chase ، Wells Fargo ، Bank of America (موسسات مالی) – و این لیست همچنان ادامه دارد. افراد ترجیحات خود را دارند و دسته بندی آن ها برای زنده ماندن چندین ارز رمزپایه شده به اندازه کافی بزرگ است.

به عنوان مثال ، اگر فکر می کنید بلاکچین و ذخیره سازی پرونده اجتناب ناپذیر است ، ممکن است در Sia ، Filecoin و Storj سرمایه گذاری کنید. یا ، اگر به پروژه های زنجیره تأمین اعتقاد زیادی دارید ، VeChain و Waltonchain می توانند مقدار قابل توجهی از نمونه کارها را به شما اختصاص دهند.

به دنبال سنگهای پنهان باشید (اگر وقت دارید)

بهترین سکه هایی که می توانید در کارنامه خود داشته باشید ، اغلب آنهایی هستند که افراد زیادی در اختیار شما قرار نمی دهند. عقل در مخالفت با جمعیت وجود دارد.

یافتن سکه هایی که هنوز محبوب نشده اند ، فرایند زمان بری است. این معمولاً شامل روزها (یا حتی هفته ها) تحقیق و بررسی برخی از مقاله های سفید است. حتی بررسی پنجاه پروژه فقط ممکن است منجر به یکی دو مورد شود که شما صلاح می دانید روی آنها سرمایه گذاری کنید.

با این حال ، این یک یا دو سکه می تواند کلید یک نمونه کاره موفق uber باشد. بیایید به چند نمونه نگاه کنیم:

  • سرمایه گذاران اولیه AntShares (NEO فعلی) ، این را دیده اند ~160،000٪ بازگشت سرمایه خود.
  • یک سرمایه گذاری در Bitquence (اکنون Ethos) می توانست برای شما به ارمغان بیاورد 4300٪ برگشت.
  • و ، نمونه کارها تقریباً رشد می کردند 4،000٪ با پیدا کردن OmiseGO در اوایل.

همانطور که می بینید ، یافتن سکه در اوایل ارزش بسیار زیادی دارد. اگر وقت کافی برای تحقیق و پول کافی برای پذیرش خطر را داشته باشید ، واقعاً می تواند جواب دهد.

معاملات ارز رمزنگاری شده همه آزمایش و خطا است

همانطور که سبد خرید و فروش معاملات ارزهای رمزنگاری شده خود را ایجاد می کنید ، احتمالاً روشهای دیگری را خواهید یافت که با استراتژی معاملاتی شما نیز مطابقت دارند. علاوه بر این ، به احتمال زیاد مشاوره هایی را که مکیده است امتحان می کنید. حتی ممکن است متوجه شوید که با نکات ذکر شده در اینجا موافق نیستید.

و اشکالی ندارد تبدیل شدن به یک معامله گر ارز رمزپایه یک فرایند یادگیری است و هر سرمایه گذار با تجربه تر شدن ناگزیر سبک منحصر به فرد خود را شکل می دهد. نکته مهمی که باید بخاطر بسپارید این است که ذهنی باز و در عین حال شکاک داشته باشید و از سواری لذت ببرید.