یافتن بیت کوین بعدی

احتمالاً شما در یک نقطه یا لحظه دیگر فکر کرده اید: “من روز پرداخت بیت کوین را از دست دادم. چگونه می توانم تصمیم بگیرم که حالا که از بازار می دانم در چه ارز رمزنگاری شده ای سرمایه گذاری کنم؟ “

خبر بد: بعید است که هر ارز رمزنگاری شده دیگری همان رشد نجومی را داشته باشد که بیت کوین طی چند سال گذشته تجربه کرده و پیش بینی آن غیرممکن است.

خبر خوب: هنوز فرصت های زیادی برای سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه در حال ظهور وجود دارد که به طور بالقوه می توانند برای شما 10-100 برابر بازده داشته باشند. این نکته با احتیاط سنگینی همراه است ، زیرا همانطور که می دانید ارزهای رمزپایه فوق العاده بی ثبات هستند. این مشاوره سرمایه گذاری نیست و شما باید با تحقیق و شهود خود درآمد کسب کنید / ضرر کنید.

در این مقاله ، ما به برخی از استراتژی های اساسی می پردازیم که می توانید هنگام جستجوی ارز رمزنگاری شده بعدی برای دنبال کردن آنها ، آنها را دنبال کنید. ما در اینجا بر گزینه های پرخطر و پاداش بالا تمرکز کرده ایم. اگر به دنبال نکات کلی در مورد سرمایه گذاری هستید ، باید به مقاله ما در مورد چگونگی ساخت نمونه کارهای مناسب ارز رمزنگاری شده مراجعه کنید.

Scour پیشنهادات اولیه سکه (ICO)

پیشنهادات اولیه سکه (ICO) به سرعت به استاندارد استارت آپ های بلاکچین برای جمع آوری کمک مالی برای پروژه خود تبدیل شده است. در یک ICO ، تیم میزبان فروش گسترده ای است که در آن شما نشانه هایی را خریداری می کنید که می توانید در سیستم عامل آنها استفاده کنید. بعد از ICO می توانید این توکن ها را در بازار ثانویه (مبادلات) نیز معامله کنید.

به عنوان مثال ، گولم ICO را برای توزیع اولین رمزهای GNT برگزار کرد. هدف این نشانه ها خرید قدرت محاسباتی در شبکه گولم است ، اما بازرگانان نیز آنها را در صرافی ها خریداری و می فروشند.

شرکت در ICO می تواند یک استراتژی سودآور تجاری باشد. اگر در فروش انبوه NEO سرمایه گذاری کنید (در آن زمان پروژه AntShares نامیده می شد) ، بازگشت سرمایه (ROI) شما 160،000 ~ در حال حاضر. پرجمعیت ، در مورد 5،000٪. OmiseGo ، اطراف 4،000٪. شما تصویر را می گیرید.

بازگشت سرمایه ICO

منبع: ICOBench

سود ICO با بیشترین میزان خطر همراه است. اکثر ICO ها شکست خواهند خورد و تقریباً نیمی از آنها قبلاً این کار را کرده اند.

تحقیقات ICO

مهم است که هنگام انتخاب ارز رمزنگاری شده برای سرمایه گذاری در ICO ، دقت کافی را به خرج دهید. هنگام ارزیابی ارز رمزنگاری شده ، موارد زیادی وجود دارد که باید به آنها توجه کرد ، اما مهمترین ویژگی ها عبارتند از:

  • تیم و مشاوران – این تیم باید در فناوری بلاکچین یا حداقل صنعتی که هدف آن قرار گرفته اند ، تجربه داشته باشد. ترجیحاً هر دو. داشتن مشاوران معتبر نیز نشانه مهمی برای موفقیت ICO است.
  • پاک کردن مشکل / راه حل – در مقاله سفید این پروژه باید به وضوح مشخص شود که هدف پروژه برای حل این مشکل چیست و ارز رمزنگاری شده چگونه آن را حل می کند. اطمینان حاصل کنید که این فقط یک سند پر از BS بازاریابی نیست.
  • توزیع رمز – تیم باید بیش از پنجاه درصد از توکن ها را به شرکت کنندگان در فروش گسترده عرضه کند ، البته نه خیلی بیشتر. درمورد پروژه هایی که در آن تیم و مشاوران بخش قابل توجهی از رمزها را نگه دارند ، مردد باشید.

سایر مواردی که باید مورد توجه قرار گیرد: هرگونه همکاری قابل توجه ، اینکه آیا تیم قبلاً محصولی را ایجاد کرده است و اندازه صنعتی که آنها هدف قرار داده اند. همه این موارد می تواند منجر به سرمایه گذاری مطلوب شود.

صرافی های کمتر شناخته شده را بررسی کنید

حتی اگر شانس خود را برای شرکت در یک ICO جالب از دست ندهید ، پس از ورود سکه به بورس ، باز هم می توانید سرمایه گذاری کنید. در این زمان ، به دلیل اینکه سرمایه گذاران ICO به دنبال سودهای کوتاه مدت هستند ، اغلب اوج کوتاه می افتد و پس از آن فوری تخلیه می شود. این یک فرصت عالی برای بدست آوردن سکه های موردعلاقه شما برای قیمت های سطح ICO (یا حتی پایین تر) است.

فراتر از دوره کوتاه پس از ICO ، هنوز فرصت دارید که روی یک سکه سرمایه گذاری کنید قبل از اینکه صرافی های بزرگ شروع به لیست کردن آن کنند. رمزنگاری و مبادلات غیرمتمرکز مانند IDEX مین های طلا برای این نوع سکه ها هستند. همان استراتژی های تحقیقاتی که در بالا ذکر شد ، در مورد سکه های این دسته نیز صدق می کند.

تبادل IDEX

جستجوی سکه ها با کلاهک کوچک بازار (<100 میلیون دلار) که هنوز در صرافی بزرگی مانند Binance ثبت نشده است. می توانی چک کنی CoinMarketCap برای دیدن اینکه سکه ها در کدام مبادلات فعال هستند. اطمینان حاصل کنید که به درستی تحقیق کرده و سکه هایی را پیدا کرده اید که فکر می کنید دارای اصول اساسی هستند.

پس از یافتن سکه ای که به آن اطمینان دارید ، آن را خریداری کنید و (این سخت ترین قسمت است) صبر کنید. ممکن است روزها ، هفته ها یا حتی ماه ها طول بکشد تا سکه شما به میزان قابل توجهی از آگاهی برسد. اگر واقعا به اصول سکه اعتقاد دارید ، این بازه زمانی مهم نیست. پس از پیوستن سکه به صرافی عمده ، در صورت تمایل نسبت به تجارت آن اقدام کنید.

زمان وقایع مهم

یک استراتژی محبوب دیگر در انتخاب اینکه ارز رمزنگاری شده برای سرمایه گذاری چیست ، انتخاب سکه براساس نقشه راه پروژه و تقویم رویداد است. این یک استراتژی کوتاه مدت است و اجرای آن معمولاً بسیار دشوارتر از سایر استراتژی هایی است که ما به آنها پرداخته ایم.

قیمت ارز رمزنگاری شده پس از اعلامیه مهم همکاری یا نقطه عطف توسعه ، افزایش می یابد. اگر پروژه های خاصی را در توییتر دنبال می کنید یا در کانال تلگرامی آنها فعال هستید ، معمولاً پیش از عموم مردم که کمتر درگیر آن هستند ، در مورد این اطلاعیه ها اطلاعاتی کسب خواهید کرد..

با استفاده از این اطلاعات ، بعضی اوقات می توانید زودهنگام یک پروژه را بخرید و پس از اعلامیه موج بزنید. هر چند این موارد منفی بالقوه دارد. انجام زمان بندی صحیح بسیار دشوار است. و در یک بازار خرس ، حتی چشمگیرترین اعلامیه ها نیز می توانند تحت احساسات منفی خرد شوند.

بعلاوه ، ممکن است بقیه بازار نسبت به اخبار آنگونه که انتظار دارید واکنش نشان ندهند. نمونه اخیر آن Verge’s است اعلامیه مشارکت PornHub. در حالی که برخی از طرفداران این خبر را به عنوان یک خبر مثبت می دیدند ، اکثریت بازار چنین نکردند و قیمت به همین ترتیب سقوط کرد.

هوشیار باشید

مهمتر از همه ، شما فقط باید مراقب باشید که به دنبال ارز رمزنگاری شده برای سرمایه گذاری هستید. هر روز که به طور فعال به دنبال آنها هستید فرصت های جدید سرمایه گذاری رخ می دهد. به subreddits بپیوندید ، معامله گران رمزنگاری را در توییتر دنبال کنید ، به طور مداوم درباره پروژه های جدید تحقیق کنید – در اصل ، خود را در فضای بلاکچین غرق کنید. شما هرگز نمی دانید که روی چه سنگهای قیمتی گیر خواهید افتاد.