تعداد کمی از افراد در جهان هستند که بتوانند در مورد آرایش ، کارآفرینی و ارز رمزنگاری شده مانند میشل فان صحبت کنند.

میشل با ویدئوهای آموزشی آرایش خود که مجموعاً بیش از یک میلیارد بازدید داشته اند ، تعداد طرفداران وفاداری را افزایش داده است که امروز بیش از 8.9 میلیون مشترک در YouTube دارد..

در سال 2011 ، میشل بنیانگذار IPSY ، یک شرکت مستقر در اشتراک بود که ماهانه جعبه هایی از نمونه زیبایی را به حدود 1.5 میلیون مشترک در ماه می رساند. این شرکت در کل جمع آوری کرده است 103.2 میلیون دلار از سرمایه گذاران برجسته مانند شرپا سرمایه و TPG رشد ، ارزش شرکت در 800 میلیون دلار.

اعتبار: لوئیس تروخیلو

در طول راه ، میشل مرتباً رابطه خود را با پول و ثروت به عنوان چیزی صمیمی تر از فقط اعداد ، مرور می کرد. او در مورد پول در سطح مفهومی صحبت می کند و خود را در زمینه سیاست های پولی و تئوری اقتصادی آموزش می دهد. او همچنین در پادکست های بیت کوین ظاهر شد و مصاحبه ای را با نامزد سابق ریاست جمهوری برگزار کرد اندرو یانگ, و با CoinCentral مصاحبه کرد (سلام ، این ما هستیم!)

اخیراً ، میشل به Pathfinder (وسیله نقلیه سرمایه گذاری در مراحل اولیه بنیانگذاران) ، اشتون کوچر و گای اوزاری در یک دور تقریباً 3 میلیون دلاری Seed II برای Lolli پیوست ، سرویسی که به کاربران امکان می دهد هنگام خرید از یکی از آنها پاداش بیت کوین دریافت کنند. خرده فروشان شرکت کننده لولی.

یک جاذبه فلسفی برای تمرکززدایی و حاکمیت بر خود ، نقاط بین تلاشهای کارآفرینی وی را بهم پیوند می دهد ، چیزی که ممکن است در طول تجارب متواضعانه میشل به عنوان دختر مهاجران ویتنامی در ایالات متحده ایجاد شده باشد.

قبل از موفقیت و افتخارات مانند جایزه Streamy ICON و ساختن لیست 30 زیر 30 Forbes 2015 در گروه Art and Style و 30 کارآمدترین کارآفرینان زیر 30 سال 2015 Inc ، قبل از اینکه “تأثیرگذار” باشد ، یک حرفه پردرآمد بود ، میشل می توانست شرح داده شده به عنوان “دختر نوجوان خجالتی پناهندگان فقیر ویتنامی ، و گاهی در دبیرستان خود در تامپا مورد آزار و اذیت قرار گرفت.”

مانند بسیاری از فرزندان نسل اول مهاجران در ایالت ها ، میشل از یک اخلاق مداوم در کار برای پیگیری زندگی بهتر بدون مزایای بزرگ شدن در خانواده ای با پیوندهای شغلی و اجتماعی تقلید کرد..

او در خرد کردن و شلوغی روزمره آرامش یافت. از فروش آب نبات تا وبلاگ نویسی ، میشل به سرعت ارزش یک دلار را فهمید. وقتی او در سال 2007 اولین فیلم خود را در 19 سالگی در YouTube بارگذاری کرد ، با قدرت اقتصاد دیجیتال روبرو شد ، حتی اگر فقط هفته ای 25 سنت از فیلم های او.

در سال 2011 ، یکی از دوستان میشل دکل بازی خود را در مورد هیجان خود در مورد استفاده از آن برای انجام کارهای مختلف توضیح داد: بازی ، رندر تصاویر و استخراج بیت کوین.

میشل یادآوری می کند: “این وقتی اولین بار در مورد بیت کوین شنیدم و کنجکاو شدم.” “پس از آن ، من آنلاین آن را جستجو کردم. من تعداد زیادی از منفی ها را دیدم ، مردم آن را طلا احمق می نامند. اولین برداشت من این بود که این یک روند است. “

مانند بسیاری از طرفداران بیت کوین که روزگاری اولین برداشت منفی داشتند ، میشللوک در اولین برخورد خود با بیت کوین با خنده بازگشت.

میشل ایده بیت کوین را در جیب عقب خود نگه داشت و بر ساخت امپراتوری زیبایی خود تمرکز کرد. سریع به اواخر سال 2015 ، تقریباً زمانی که IPSY 100 میلیون دلار سری B خود را آغاز کرده و میشل جایزه های معتبر را دریافت کرد.

میشل می گوید: “تا اواخر سال 2015 بود که من در ساخت دارایی هایم جدی می گرفتم.” “من علاقه مند به ایجاد ثروت نسلی بودم. من از یک خانواده مهاجر هستم و می خواستم تبار بعدی خانواده ام را تأمین کنم. آن زمان بود که من به طلا علاقه مند شدم. من فیلم هایی را مشاهده کردم که نشان می دهد چگونه افرادی که در رکود اقتصادی در دهه 1930 طلا و فلزات گرانبها داشتند ، می توانند هزینه های خانواده خود را تأمین کنند. ”

میشل با خنده می گوید: “من همچنین بسیاری از فیلم های توطئه را تماشا کردم.” “من فکر می کردم دنیا در حال پایان است. سرانجام “طلای دیجیتال” بیت کوین را پیدا کردم. من فکر کردم حداقل باید 1٪ از دارایی های دیجیتال را داشته باشم. ”

هنگامی که ساتوشی ها به کیف پول او برخوردند ، میشل به یک دانشجوی پرشور دارایی دیجیتال و یک مدافع بیت کوین تبدیل شد.

میشل می گوید: “این موضوع مربوط به داشتن پوست در بازی است.” “وقتی در واقع ساتوشی دارید ، می خواهید رشد آن را ببینید. شما می خواهید آن را بهتر درک کنید. من تصمیم گرفتم که می خواهم خودم را آموزش دهم و با جامعه بیت کوین آشنا شوم. من اغلب به Bitcoin Reddit مراجعه می کنم. من توانستم چیزهای زیادی یاد بگیرم. ”

میشل آورده شد تا در یک بازه زمانی نسبتاً کوتاه رابطه خود را با پول دوباره مرور کند – او اساساً در کمتر از 10 سال از کار در آرایشگاه ناخن مادرش به جلد Forbes رفت. اهداف او از ثروت مالی و مراقبت از مادرش برآورده شد ، اما چیزی از دست رفته بود.

در اوایل سال 2016 ، میشل همه چیز را رها کرد و به مدت 9 ماه وقفه جهانی گرفت. با یک قدم فاصله گرفتن از تولید محتوای منظم YouTube و اجرای چندین پروژه ، میشل وقت بیشتری را به خود اختصاص داد و او وقت بیشتری را صرف یادگیری کلمه و در نهایت بیت کوین کرد.

Michelle’s Foray to Cryptocurrency:

از طریق خودآموزی ، میشل مورد علاقه خود را دارد: کتاب Saifedean Ammous استاندارد بیت کوین. میشل غیر مستقیم از طریق آموس بود که با جدیدترین سرمایه گذاری خود ارتباط برقرار کرد: لولی.

میشل یادآوری می کند: “من از طریق توییتر به سیفیدان پیام دادم تا از او برای نوشتن کتاب تشکر کنم.” “از زمانی که من او را دنبال کردم ، او سمینارهای جدیدی را برای من DMing ارائه داده است. یک روز ، او به من توصیه کرد که از لولی بازدید کنم و با بنیانگذار صحبت کنم الکس آدلمن. من می دانستم که این شرکت مناسب سرمایه گذاری در من است. ”

میشل به فرصت های بی شماری برای سرمایه گذاری و ترویج پروژه ای در فضای ارزهای رمزنگاری شده نگاه می کند اما مناسب نبود.

میشل می گوید: “من با بسیاری از افراد ، مدیران عامل صرافی های مختلف ملاقات کرده بودم.” منطقی نبود که آنها را تبلیغ کنم. بله ، آنها خرید ارز رمزنگاری را آسان می کنند ، اما در پایان روز ، کیف پول دیگری است که شما در واقع مالکیت کامل آن را ندارید – مانند بانک. وقتی بیت کوین دارید ، باید بانک خودتان باشید ، به اعتقاد من این نکته مهم است. من به تمرکززدایی قدرت اعتقاد دارم. ”

10 سال پیش ، بخاطر ترک کار برای پیگیری کانال YouTube خود ، مورد تمسخر قرار گرفتم. هیچ کس مانند من پتانسیل موجود در سیستم عامل را ندید.

سالها بعد ، به دلیل سرمایه گذاری در BTC و ETH دوباره مورد تمسخر قرار گرفتم.

من آخرین خندیدن را دوست دارم &# 128578؛

– �� (MichellePhan) 19 آگوست 2018

به گفته میشل ، لولی بیشترین احساس را برای او داشت زیرا می تواند خودش را در حال استفاده از آن ببیند ، و همچنین در نهایت یک پایگاه مشتری مشابه تلاش های کارآفرینی موفق قبلی خود را دارد..

میشل می گوید: “من عاشق خرید هستم و پاداش گرفتن (مثل عسل) را دوست دارم.” “من می دانم که بسیاری از زنان نیز چنین کاری می کنند. من همچنین احساس می کنم که بسیاری از آنها راحت نیستند که برای خرید بیت کوین ریسک مالی کنند. برای آنها خارجی است. کسب پاداش چیزی است که آنها با آن آشنا هستند. آنها در کنار آنها با ساتوشی پاداش می گیرند. اگر هنوز نمی خواهید sats را روی هم قرار دهید ، هنوز می توانید در سطح کوچکتر این کار را انجام دهید.

تئوری سرمایه گذاری 2020: خودتان را آموزش دهید ، مشتری باشید

میشل به عنوان یک سرمایه گذار و مدافع ارز رمزنگاری شده ، جاده ای مبهم و مبهم پسا همه گیر را با یک لنز خوش بینانه می بیند.

میشل اظهار می دارد: “همه گیری نمی توانست تنظیم بهتری برای ارز رمزپایه فراهم کند.” “بانک فدرال در حال چاپ تریلیون دلار است که می تواند منجر به تورم سریع شود. ممکن است یک گالن شیر 12 دلار قیمت داشته باشد و مردم می خواهند بپرسند که چه اتفاقی برای پول آنها افتاده است. این امر علاقه و علاقه زیادی به بیت کوین را به دنبال خواهد داشت. “

میشل این واقعیت را که صدها میلیون نفر در سراسر دنیا در خانه هستند ، یک فرصت یادگیری بسیار مثمر ثمر و قدرتمند می داند.

میشل می گوید: “هر شخصی در این دنیا از راه دیگری وقت خود را برای پول می گذارد.” “این مسخره است که اکثر مردم در مورد پول نمی دانند. مردم وقت زیادی را در دست دارند و اکنون فرصتی عالی برای کشف این دنیای دیوانه است. سیاست های پولی همیشه در حال تغییر است ، اما پروتکل بیت کوین بسیار ساده است. این اقتصاد اتریش را دنبال می کند. هرچه افراد بیشتر در مورد پول بیشتر بدانند ، می توانند وقت و انرژی خود را صرف چیزی با ارزش کنند.

میشل به منظور یافتن بهترین فرصت های پیش رو ، به کارآفرینان توصیه می کند که خود را جای مصرف کنندگان خود بگذارند.

میشل می گوید: “تعداد رسمی افرادی که مدعی بیکاری هستند حدود 30 میلیون نفر است و در حال افزایش است.” “این فقط افرادی است که اقدام به ثبت نام کرده اند ، نه افرادی که قادر به این کار نیستند زیرا سایت ها خراب می شوند یا فقط فرصتی برای آن نداشته اند. بنابراین ، به احتمال زیاد بسیاری از افراد بدون درآمد قابل استفاده خواهند بود. “

وی افزود: “اگر آنها اقلام خرج یکبار مصرف را کاهش دهند ، ممکن است بیشتر برای وسایل ضروری هزینه کنند. همچنین افراد تمایل دارند در خانه بمانند. من فکر می کنم با بازگشت به خارج نوعی تروما وجود دارد. [کارآفرینی] قرار است در استفاده از آن انتقال استفاده کند. خود مشتری باشید و راه خود را ادامه دهید. ”

نگاه به جلو: افکار نهایی با میشل

میشل خود را با اشتیاق و خودآموزی سرگرم می کند.

میشل خاطرنشان می کند: “برای من بسیار جالب است که تعداد زیادی میلیاردر و ثروت بسیار زیاد به سمت بیت کوین نقل مکان می کنند.” “منظور من این است که فقط همین هفته پل تودور جونز گفت که او تقریباً 2٪ از دارایی های خود را در بیت کوین برای محافظت در برابر ریسک دارد و با سرمایه گذاری های خود بسیار محافظه کار است. اگر تیتان های مالی بزرگی دارید و رهبران فکری به بیت کوین می پرند ، این می تواند بسیار بزرگ باشد. تاثیری را که بوفت می گوید شروع به خرید بیت کوین در بازارها می کند تصور کنید. من علاقه مندم ببینم چه کسی شروع به تبدیل می کند. ”

میشل و مارک آرایش شخصی وی ، EM Cosmetics.

میشل فان با کمی ذوق مدرن دیجیتال ، کمی از رویای سنتی آمریکایی را تجسم می بخشد. داستان موفقیت کسی که لپ تاپ (یا تلفن هوشمند) خود را تغذیه می کند و یک شرکت میلیون دلاری راه اندازی می کند دیگر به عنوان یک رویداد دور از ذهن سورئال تلقی نمی شود. امروز ، این یک امر عادی است.

صدها هزار سازنده محتوا در یوتیوب ، توییتر ، اینستاگرام ، فیس بوک ، توئیچ و اکنون تیک توک میلیاردها دلار در سال از بینندگان کسب می کنند که احتمالاً همین چند دهه پیش یک تلویزیون تیوب را تماشا می کردند.

شرکت های کاملاً دور از مرکز (غیرمتمرکز) میلیارد دلاری از کارهای چوبی خارج می شوند و استعدادهای بالایی را به خود جذب می کنند که احتمالاً چند دهه پیش وارد یک JP Morgan یا Goldman Sachs شده بودند..

میشل شاید در دوران نوجوانی گذشته از هر دغدغه مالی خود به خوبی تکامل یافته باشد ، اما او رابطه قدرتمندی با پول در سطح فلسفی حفظ کرده است.

میشل می گوید: “وقتی می بینید چه اتفاقی در جهان می افتد ، حتی در سطح دولت ، افرادی را می بینید که در موقعیت خود قرار دارند تا قدرت خود را پس بگیرند.” “بیت کوین یک پول مستقل است که برای افراد آزاد ساخته می شود ، که به نظر من شبیه اخلاق آمریکایی است.”