این نبرد حریم خصوصی پدربزرگ شما نیست.

اوقات ساده تر بود که کارت پستال ها ترسناک ترین حمله به حریم خصوصی بودند.

امروز ، حریم خصوصی شخصی ما توسط برنامه های نظارت محرمانه دولت و شرکت بیشمار فناوری Trojan Horses در محاصره است..

حریم خصوصی مریام وبستر, به عنوان کیفیت یا حالت تعریف می شود جدا بودن از شرکت یا مشاهده, یا آزادی از نفوذ غیر مجاز.

نوآوری های فنی در بیست سال گذشته خطوط “جدا از شرکت” و “نفوذ غیر مجاز” را تار کرده است و اکنون حریم خصوصی شخصی ما از چندین جبهه مورد حمله قرار گرفته است.

ما مکانها به طور مداوم در حال ردیابی هستند در تلفن های ما ، که از بدن جدا از هم نیستند. ما تحت نظارت دائمی هستیم.

سیستم عامل های شبکه های اجتماعی بیش از آنچه باید راحت باشیم در مورد ما می دانند.

اطلاعات حساس ما در اطراف شناور است و با هزاران هدف غیرمجاز مبادله می شود.

بسیاری از طرفداران حفظ حریم شخصی شخصاً به دنبال کارآفرینی در زمینه بلاکچین و ارزهای رمزپایه هستند تا راه حل هایی برای رفع نگرانی های حق کاهش حریم خصوصی ما در دنیای دیجیتال ایجاد کنند..

پیشرفت های فن آوری مانند بلاکچین و ضد صفر ، بحث جدیدی راجع به حریم خصوصی ایجاد کرده است. زیبایی این راه حل ها این است که آنها در مقیاس عظیم رمزگذاری یا حداقل تشنج جزئی را ارائه می دهند.

سکه های حریم خصوصی مانند Monero و Zcash به ما آزادی داد و ستد بدون ردیابی را می دهند ، اما این می تواند هزینه های بسیار ناچیز توانمند سازی و امکان فعالیت مجرمانه را در پی داشته باشد.

سیستم عامل مرور مبتنی بر بلاکچین و رسانه های اجتماعی مانند BAT ، Steemit و Sapien فرار از یک مرور اطلاعاتی دستکاری شده و تجربه اجتماعی را ارائه می دهند.

بلاکچین و حریم خصوصیمقاله زیر تحول حریم خصوصی در جامعه معاصر ، اینکه چگونه دنیای دیجیتال واقعیت حفظ حریم خصوصی و خطرات ناخوشایند ناشی از آن را پیچیده کرده است ، و پروژه های بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده چگونگی ارائه راه حل را بررسی می کند..

تاریخچه حقوقی معاصر برای حفظ حریم خصوصی

همانطور که می دانیم حریم خصوصی یک پیشرفت نسبتاً اخیر در جامعه بشری است. حق ما برای حفظ حریم خصوصی به صراحت در قانون اساسی ما ذکر نشده است و اساساً توسط اسناد قانونی تعریف شده است ، که بسیاری از آنها تغییر سریع جامعه را که دوران دیجیتال آغاز کرده است ، گزارش نکرده اند..

ظهور یک الیگارشی فناوری خصوصی الگوی جدیدی ایجاد می کند که در آن سنگر آهسته یک دولت به طور مداوم در حال بازی یک بازی مشت مشت آهن است.

دولت وقتی می خواهد قضاوت علیه شرکت های فناوری را کم کند ، در وضعیت نامطلوبی قرار دارد. این موارد برای جلوگیری از پا در آوردن و خفه کردن بنگاه های خصوصی به کار پا ، سبک اما قاطع نیاز دارد ، در حالی که به طور همزمان از غیرنظامیان در مقابل تاریکی افراد واقعی محافظت می کند.

موارد زیر تعداد انگشت شماری از سوابق قانونی است که به تعیین مکان امروز ایالات متحده در حفظ حریم شخصی کمک کرده است:

  • چهارمین متمم قانون اساسی ایالات متحده (1791):حق مردم در امنیت در اشخاص ، خانه ها ، اوراق و آثارشان, در برابر جستجوها و تشنج های نامعقول ، نقض نخواهد شد ، و هیچگونه ضمانتی صادر نمی شود ، اما بنا به علت احتمالی ، با حمایت سوگند یا تأیید ، و به ویژه توصیف مکان مورد جستجو ، و افراد یا چیزهایی که باید ضبط شود. “
  • “حق حریم خصوصی” (1890): “حق حریم خصوصی” یکی از مقالات تأثیرگذار در قانون آمریکا محسوب می شود ، اولین مقاله حمایت از حق حریم شخصی است و حریم خصوصی را به عنوان “حق رها شدن” تعریف کرد. یکی از نویسندگان مقاله ، لوئیس براندیس ، بعداً به یک دادگاه عالی تأثیرگذار در دیوان عالی کشور تبدیل خواهد شد.
  • اسمیت علیه مریلند (1979): یک مورد باعث تقویت “دکترین شخص ثالث” شد ، اسمیت علیه مریلند تأیید کرد که “شخصی در اطلاعاتی که داوطلبانه به اشخاص ثالث تحویل می دهد ، انتظار حریم خصوصی ندارد.”

این اطلاعات می تواند از اطلاعات مکان تلفن همراه ، سوابق بانکی ، جایی که آخرین فنجان قهوه ، سوابق کارت اعتباری و از لحاظ فنی هر چیز دیگری را که به اشخاص ثالث داده اید ، خریداری کرده اید. دولت به راحتی می تواند این اطلاعات را بدست آورد.

  • جونز علیه ایالات متحده (2012): پلیس یک دستگاه ردیابی GPS را به جیپ آنتوان جونز متصل کرد و حرکات وی را برای هفته ها ردیابی کرد ، سو susp ظن آنها به فروشنده مواد مخدر را تأیید کرد. دادگاه عالی حکم داد که GPS حق حریم خصوصی جونز را نقض کرده است ، زیرا از لحاظ جسمی در ملک وی قرار گرفته است.

نکته اصلی در اینجا این است که به نظر می رسد محدودیت هایی در مقیاس پذیری اجرای قانون وجود دارد. لوئیس مناند در مقاله ای با عنوان “هیچ کجا پنهان نمی شود” در آن اشاره کرد نیویورکر که پلیس می توانست از طریق تئوری جیپ جونز را از طریق ماشین یا هلی کوپتر دنبال کند ، یا بهتر است یک افسر را در هر گوشه خیابان مستقر کند ، و شواهد آنها در دادگاه قابل قبول است.

این واقعیت که این فناوری به طور فیزیکی روی جیپ قرار گرفته است ، اهمیت دارد ، اما خط شروع به تار شدن می کند. مکان های ما به طور مداوم از طریق تلفن های هوشمند و پوشیدنی های ما ردیابی می شود و به نظر نمی رسد که واقعاً از این نظر بد باشیم. در واقع ، کاملاً ارزش افزوده ای است که می توانید با باز کردن یک برنامه یا تماشای ساعت ، به دنیا بگویید که امروز چقدر ورزش نکردید.

در اینجا واقعی می شود: یک روزنه کوچک در قضاوت های اسمیت علیه مریلند و جونز علیه ایالات متحده هر کس و همه را در معرض نظارت گسترده قرار می دهد. به نظر می رسد اگر دولت (یا هر کسی) هر لحظه بتواند به سابقه موقعیت مکانی و موقعیت فعلی شما دسترسی پیدا کند ، استقلال ، حریم خصوصی و امنیت شما بسیار آویزان است..

اگر شرکتی که به شما مکان ، اثر انگشت و سایر اطلاعات شما را می دهید “اشخاص ثالث” محسوب شوند, در صورت توجیه دولت از نظر فنی باید بتواند به آنها دسترسی پیدا کند.

  • که ما را به نزاع اپل و FBI به دنبال قتل عام سن برنادینو در سال 2015, هنگامی که دو تروریست ، سید رضوان فاروک و تاشفین مالک ، که چهارده نفر را به قتل رساند و بیست و دو نفر را زخمی کرد ، کشته شدند. وقتی پلیس آیفون فاروک را بازیابی کرد ، دوباره چیزهایی در دنیای دیجیتال چسبناک شدند و ما دیدیم چه چیزی CNBC “یکی از بالاترین درگیری ها در بحث در مورد رمزگذاری و حفظ حریم خصوصی داده ها بین دولت و یک شرکت فناوری” است.

آژانس امنیت ملی قادر به باز کردن قفل تلفن نبود ، بنابراین FBI از اپل خواست تا قفل دستگاه خود را باز کند. اپل به این دلیل که این سفارش “سنگین نیست” و اینکه اگر به اشخاص ثالث اجازه دهد قفل تلفن خود را باز کنند ، ممکن است مشتری خود را از دست بدهد. این پرونده به سرعت در دادگاه ها آغاز شد ، اما FBI شخصی را پیدا كرد كه یك وسیله باز كردن قفل را فروخته و پرونده را پس گرفت.

این وضعیت مرتبط است زیرا این را نشان می دهد اگرچه ممکن است داده های شما در حال حاضر توسط هر شخص ثالثی که به آن واگذار کرده اید حفظ شود ، این محافظت بعدی در بلوک خردکن دولت است.

درک نیاز به مشاهده

موقعیت هایی مانند FBI در مقابل دعوای اپل به ایجاد اختلاف بین گمنامی و ایمنی کمک می کند. بحث درباره حریم خصوصی غالباً در باتلاقی حل نشده پایان می یابد. یک حالت سکون که به دلیل پیشرفت سریع تکنولوژی ، ناگزیر به سمت از بین رفتن حریم خصوصی حرکت می کند.

برای جلوگیری از پیچیده شدن مسئله ، اجازه دهید با استفاده از ریش تراش Occam’s ، مسئله حفظ حریم خصوصی را به دو اردوگاه ساده تقسیم کنیم: برای قدرت (دولت) و برای سود (شرکتی).

ابزار اصلی دولت برای نظارت ، کنترل است, چه این امر می تواند از شهروندان آن در برابر صدمه محافظت کند و یا از بین برود 1984 اقتدار اورولین.

ابزار اصلی یک شرکت برای نظارت ، برداشت و کالایی سازی اطلاعات است, این امر می تواند تبلیغات / فروش سودآور را تسهیل کند یا اطلاعات مصرف کننده را به حراج بگذارد.

سیر تکاملی حفاظت از اطلاعات و حریم خصوصی در هر دو گروه جالب است ، اما مورد قدرت دولت معضل اخلاقی را در بر می گیرد. جستجوی سود شرکت در مقایسه با کشمکش دولت بین وظایف محافظتی و حمایت از حقوق شهروندی آنها کم رنگ است.

بحث ردیابی دولت عمومی

عمو سام اگر یک اجاق گاز آرام در آمازون خریداری کرده اید ، هیچ مزاحم نمی شود و همچنین نمی خواهد بر اساس رفتار مرور شما ، یک کتاب آشپزی برای شما بفروشد.

یک دولت مسئولیت ایمن نگه داشتن شهروندان خود را دارد و نظارت و نظارت بر داده ها به ابزاری مهم برای دور نگه داشتن دنیای زیرزمینی جنایتکار تبدیل شده است..

واقعیت این است که جهان می تواند مکانی تند و زننده باشد و هرکسی نمی خواهد دست به دست هم بدهد و Kumbaya بخواند. قاچاق انسان ، پورنوگرافی کودکان و تروریسم تنها برخی از واقعیت های تأسف برانگیزی است که دولت های سراسر جهان سعی در جلوگیری از آن دارند و با موفقیت متوسط ​​می توانند این کار را انجام دهند. بدون نوعی نظارت عمومی ، توانایی دولت در جلوگیری از افراد بد به طور قابل توجهی تضعیف می شود.

س guال راهنما خود را نشان می دهد: چگونه قدرت (پول ، منابع) را از آدمهای بد دور نگه داریم و همزمان افراد خوب را از نقض حریم خصوصی خود باز داریم?

دنیای پول بد

بر اساس بیانیه دستیار وزیر خزانه داری آمریکا برای تأمین مالی تروریسم ، دانیل گلیزر ، داعش (داعش) چشمگیر درآمد 360 میلیون دلاری در هر سال از مالیات ، اخاذی و سایر فعالیتها.

این پول برای تأمین بودجه فعالیت های روزمره و همچنین پشتیبانی از هسته های تروریستی داعش در سراسر جهان هزینه می شد. اکثریت این پول احتمالاً فیاتی است و در صورت ردیابی می تواند به طور بالقوه مصادره یا مضراب شود. هرچه سریعتر پول ردیابی شود ، تروریسم کندتر گسترش می یابد و زندگی به طور بالقوه نجات می یابد.

با این حال ، اگر داعش بخواهد از ارز رمزنگاری شده ، دارایی پولی غالباً غیرقابل ردیابی که می تواند با مبالغ هنگفت از هر کجا به هر مکان و در هر زمان ارسال شود ، استفاده کند؟ توانایی ارسال مبلغ غیرقابل ردیابی پول تقریباً فوری در هر جای دنیا از ویژگی های جذاب ارز رمزپایه خصوصی است اما در صورت استفاده توسط مجرمان می تواند فاجعه بار باشد.

پروژه های حفظ حریم خصوصی غیرمتمرکز بوده و دارای مرجع اصلی برای تعطیل کردن هرگونه فعالیت غیرقانونی نیستند. همانطور که می توانید تصور کنید ، این مسئله برای واحدهای ضد تروریسم مسئله ای عظیم است. اعطای توانایی به دولت برای پیگیری معاملات ما در ازای نجات جان ما یک معامله کاملاً عادلانه به نظر می رسد ، اما این یک پرچین ضعیف در برابر یک رژیم توتالیتر قادر مطلق در آینده است.

یک طرف بحث ردیابی مالی مشاهده می شود سکه های حریم خصوصی به عنوان عوامل خطرناک ایجاد هرج و مرج و بی نظمی, و به حق.

طرف دیگر بحث دیدگاه دارد سکه های حریم خصوصی به عنوان آنچه که می تواند آخرین چراغ راه ما برای حاکمیت نسل های آینده باشد, و به حق.

توانایی صرف درآمد سخت درآمد خود را به دلخواه ، در یک دلیل ، یکی از م componentلفه های مهم خودمختاری شخصی ما است ، و محدود کردن آن باعث می شود که موجودیت ما سرکوب شود..

نمونه های معروف تر در اطراف حریم خصوصی معاملات هستند و شامل سکه های حریم خصوصی مانند Monero ، Zcash ، Dash و PIVX هستند. هسته ویژگی حریم خصوصی استفاده از آدرسهای مخفیانه ، رمزگذاری یا نوع دیگری از ویژگیهای پوشاندن هویت برای پنهان کردن هویت کاربر (ها) است.

شرکت خصوصی

“حریم خصوصی ممکن است در واقع ناهنجاری باشد”

– وینتون سرف ، خالق همکار نمونه اولیه اینترنت در اوایل دهه 1970 و مدیر ارشد انجیلی اینترنت گوگل

به نظر می رسد شرکت های امروز ما را بهتر از خودمان می شناسند. مثل یک همسایه خزنده که همیشه سعی دارد به اندازه کافی صحبت کند تا چیزی به شما بفروشد.

برای جلوگیری از تلاش برای کسب سود ، نمی توانیم انجام دهیم یا باید انجام دهیم ، اما پیشرفت سریع در جمع آوری داده ها و هدف قرار دادن مخاطبان می تواند عواقب ناخواسته ترسناکی داشته باشد.

شرکت هایی مانند Google یا Facebook داده های شما را از نظر فنی نمی فروشند ، اما آنها این اطلاعات را در شبکه های تبلیغاتی برای تبلیغاتی که از ابزارهای خرید آگهی خود استفاده می کنند در دسترس قرار می دهند – و با این کار سود بالقوه ای کسب می کنند.

هرچه اطلاعات یک شرکت بهتر باشد ، تصمیمات فروش ، بازاریابی و تبلیغات آگاهانه تری می تواند بگیرد. به جای پرتاب اسپاگتی روی دیوار و امید اینکه چیزی بچسبد ، تبلیغ کنندگان می توانند پیام ها را برای مخاطبان خاص هدف خود تنظیم کنند. از آنجا که این تبلیغات بیشتر مربوط به این مخاطبان است ، احتمال خرید کالاها یا خدمات بیشتر است.

“داده ها برای ارائه بهتر تبلیغات مرتبط تر استفاده می شوند. من همین الان تبلیغاتی برای اسباب بازی های سگ گرفتم که بسیار خوب است زیرا من سگم را خراب می کنم. اگر هیچ داده ای برای استفاده وجود نداشت ، من می توانستم از طریق تعمیرگاه های سراسر کشور از طریق تبلیغات مربوط به تغییرات روغن تخفیف ، موضوعی را پیدا کنم که کمتر به آن مرتبط باشد. ”

تروی اوسینوف, بنیانگذار آژانس بازاریابی دیجیتال JUICE و رئیس سابق خرید مشتری در Buzzfeed

در حالی که داده ها همیشه نقش اساسی در اقتصاد مصرف کننده دارند ، رسانه های اجتماعی توانایی جمع آوری داده ها را افزایش داده و میزان جمع آوری را به سطوح بی سابقه ای رسانده اند. از زمانی که انتقال در پی ارزش افزوده عظیم رسانه های اجتماعی اتفاق افتاده است ، افراد عادی واقعاً از این که دائماً داده هایشان جمع آوری می شود ، اذیت نشده اند..

“مردم واقعاً راحت شده اند که نه تنها اطلاعات و انواع مختلف ، بلکه به صورت بازتر و با افراد بیشتری را به اشتراک می گذارند. این هنجار اجتماعی فقط چیزی است که با گذشت زمان تکامل یافته است. “

– مدیر عامل فیس بوک مارک زاکربرگ در سال 2010.

خطر اینکه شرکتهای آنلاین شما را به مناطق جدید راحتی سوق دهند و اطلاعات شما را جمع کنند عمیق تر از تلاش برای فروش چیزهای شما است. وقتی این مجموعه های بزرگ داده سو mis مدیریت می شوند و به دست اشخاص ثالث مخرب می افتند ، این خطر وجود دارد.

بیایید کشف کنیم.

تصویر الکسا

در ماه مه 2018 ، یک زن و شوهر اورگان در خانه بودند و در مورد کفهای چوب سخت صحبت می کردند. شوهر از یکی از کارمندانش در سیاتل یک تماس تلفنی دریافت کرد و گفت که وی ایمیل کامل مکالمه را دریافت کرده است. Amazon Echo این زوج (“بلندگوی هوشمند” آمازون) ، ضبط کرد گفتگو کرد و آن را ارسال کرد.

توضیحات آمازون در مورد وضعیت به شرح زیر بود:

“اکو به دلیل وجود کلمه ای در مکالمه پس زمینه که به نظر می رسد مانند” الکسا “از خواب بیدار شد. سپس مکالمه بعدی به عنوان درخواست” ارسال پیام “شنیده شد. در آن زمان ، الکسا با صدای بلند گفت: “به چه کسی؟” در آن زمان ، مکالمه پس زمینه به عنوان یک نام در لیست تماس مشتری تفسیر شد. الکسا سپس با صدای بلند پرسید ، “[نام مخاطب] ، درست است؟” الکسا سپس مکالمه پس زمینه را “درست” تعبیر کرد. هرچقدر که این رشته از وقایع بعید به نظر برسد ، ما در حال ارزیابی گزینه هایی هستیم که احتمال این پرونده را حتی کمتر کنیم. “

گرچه این داستان به تنهایی باید برای هر کسی که یک دستگاه هوشمند در خانه خود دارد ناراحت کننده باشد ، این فقط نوک کوه یخ است.

با توجه به همه موارد ، این می توانست بسیار بدتر از این پیش برود. با شنیدن واژه بیداری خود ، الکسا ، Echo فعال می شود و شروع به ارسال یک ضبط به رایانه های آمازون می کند. وای به نام الکس یا الکسا و اکو شدن.

جف بزوس

مدیر عامل آمازون جف بزوس (تصاویر گتی)

همانطور که در نشت اسنودن مشخص شد ، آژانس امنیت ملی توانسته است مخفیانه اقدام به این کار کند پیوندهای اصلی ارتباط را هک کنید بین مراکز داده گوگل و یاهو و به طور بالقوه داده ها را از صدها میلیون حساب کاربری جمع آوری کند.

اگر هکرها موفق به استخراج میلیون ها مکالمه از پایگاه داده آمازون شوند ، چه می شود?

بله.

اگر این نوع هک هماهنگ اینترنت اشیا a کمی دور از ذهن به نظر می رسد ، دوباره فکر کنید.

لاپنرانتا شهری در شرق فنلاند است و حدود 60،000 نفر در آن زندگی می کنند. در اواخر اکتبر 2016 ، هکرها توزیع انکار سرویس (DDoS) را راه اندازی کردند و به سیستم های گرمایشی حمله کردند و ساکنان حداقل دو بلوک مسکونی را بدون گرما ترک کردند. هوا زیر صفر.

حال تصور کنید که یک هک در مقیاس میلیون ها دستگاه اینترنت اشیا برای مکالمه ها / فیلم های صمیمی وجود دارد ، یا بدتر از آن ، هر بلندگو هوشمند را مجبور به بازی همزمان DJ Khaled می کند.

مسابقه هری پاتر

مگر اینکه در سال 2018 زیر صخره ای زندگی کنید (شاید وضعیت بهتری هم داشته باشید!) ، احتمالاً رسوایی داده های فیس بوک-کمبریج آنالیتیکا را شنیده اید.

رسوایی حول اطلاعات قابل شناسایی شخصی بیش از 87 میلیون کاربر فیس بوک بود که به سیاستمداران فروخته شد تا به طور بالقوه بر نظرات رای دهندگان تأثیر بگذارد.

بیشتر اطلاعات از طریق مسابقه های شخصیتی جمع آوری شده است که کاربران را مجبور می کند کادر انتخاب صفحه یا سایت برای دسترسی به همه موارد از اطلاعات نمایه شما تا دوستان شما را علامت بزنند..

از نظر کاربرانی که به دلیل نیاز شدید و کسالت محض به آنها دامن می زد ، این یک معامله بود.

مسابقه هری پاتر

در حال حاضر بدنام و بیش از حد مورد اشاره در این مقاله است زیرا این مسابقه خنده دار و کمی درمانی هری پاتر است.

اینک میلیون ها پروفایل در اختیار کمبریج آنالیتیکا قرار گرفت. این اطلاعات احتمالاً حاوی نمایه عمومی ، پسندیدن صفحه و تولد کاربران و همچنین دسترسی به خبرخوان ها ، جدول زمانی و پیام های کاربران بود. سپس کمبریج آنالیتیکا پروفایل های روانشناختی از افراد داده ایجاد می کند ، که ممکن است برای ایجاد موثرترین تبلیغات که می تواند فرد خاصی را برای یک رویداد سیاسی تحت تأثیر قرار دهد ، استفاده شده است..

سیاستمداران و کمپین هایی که این اطلاعات را خریداری کرده اند در پشت کمپین های 2015 و 2016 دونالد ترامپ و تد کروز و همچنین رای گیری در مورد Brexit 2016 قرار داشتند..

مارک-زاکربرگ-کاپیتول-هیل -770x337

مارک زاکربرگ برای دیدار با سناتور دیان فاینشتاین ، عضو رده بندی کمیته قضایی سنا پیش از شهادت خود ، به کپیتول هیل می رسد. تصویر: AP.

تمایز مهمی که بسیاری از مردم مبهم می کنند این است که رسوایی فیس بوک-کمبریج آنالیتیکا هک نبوده است. مردم داوطلبانه موافقت کردند که اطلاعات خود را برای چیزی بی ضرر به عنوان یک مسابقه رها کنند. با این حال ، فقط یک نگاه اجمالی در پشت صحنه تأثیرات و تحرکات اقتصاد داده ، تمام آنچه را که برای بی انگیزگی یک ملت لازم است ، لازم است..

از آن بدتر ، آژانس گزارش دهنده اعتباری Equifax در واقع برای اطلاعات حساس تر (شماره های تأمین اجتماعی ، تاریخ تولد ، آدرس و غیره) 143 میلیون آمریکایی در سال 2017 هک شد.

بنابراین ، نه تنها نمی دانیم که افراد بالقوه اطلاعات ما را دارند ، بلکه می توان مستقیماً از این اطلاعات برای افتتاح حساب های بانکی ما ، گرفتن وام و خرید به نام ما استفاده کرد..

در اتاق های هیئت مدیره هر شرکت تجاری عمومی ، مانند فیس بوک و گوگل ، تضاد عمده منافع بین به حداکثر رساندن ارزش سهامدار و حفاظت از داده های کاربران آنها وجود دارد.

با 39.94 میلیارد دلار و 95.38 میلیارد دلار فقط در درآمد تبلیغات به ترتیب فقط در سال 2017 ، تصور سناریوهایی که ممکن است فیس بوک و گوگل مقیاس های سود را جبران کنند کار سختی نیست.

اگرچه تهدید آگاهانه توسط تبلیغ کنندگان با استفاده از حریم خصوصی ما نگران کننده است ، اما خطر واقعی هنوز در اشخاص ثالث است که می توانند و با سو bad نیت از این اطلاعات استفاده خواهند کرد.

تا کنون ، هر کسی که به حریم خصوصی شخصی خود بپردازد مجبور به تصمیمی کاملاً ناخوشایند شده است: تحملش کند و زندگی عادی داشته باشد ، یا از تجملاتی که اینترنت و رسانه های اجتماعی ارائه می دهد چشم پوشی کند و از شبکه خارج شود..

پروژه های بلاکچین متمرکز بر ناشناس بودن و حفظ حریم خصوصی داده ها ، محافظت از فعالیت آنلاین ، اطلاعات حساب و رفتار مرور شما در برابر افتادن ناخودآگاه به خزانه شرکت ها ، بازارهای اطلاعات اطلاعات شخصی یا دست اشخاص ثالث مخرب است..

یکی از این پروژه ها ، توجه اساسی (BAT) ، به قدرت و انگیزه استفاده از مرورگر ناشناس متمرکز آن کمک می کند. مرورگر BAT’s Brave با استفاده از قراردادهای هوشمند به تبلیغ دهندگان اجازه می دهد تبلیغات را با رمزهای پرداخت قفل شده مستقیماً به کاربران ارسال کنند. سپس کاربران می توانند از BAT کسب شده خود در موارد مختلفی مانند مقالات و محصولات برتر ، کمک های مالی به سازندگان محتوا ، خدمات داده یا تصاویر با وضوح بالا استفاده کنند..

خانه شجاع

صفحه اصلی مرورگر شجاع.

BAT و بسیاری دیگر از پروژه های دارای Facebook و Google در مدل های تجاری خود ، دارای مدل های تجاری هستند که حول جایگزینی م componentلفه واسطه شخص ثالث در شبکه های تبلیغاتی می چرخند. در نتیجه ، سیستم عامل ها می توانند بدون جمع آوری یا ذخیره اطلاعات شخصی گسترده ، تجربه مرور یا تجربه اجتماعی را ارائه دهند.

وقتی داده ترسناک می شود &# 128123؛

تنظیم سابقه در جونز علیه ایالات متحده (2012) جایی که دولت نمی تواند با قرار دادن فیزیکی GPS بر روی شما یا اموال شما به حریم خصوصی شما حمله کند ، اما همه نظارت عمومی مشکلی ندارد?

بگذارید برون یابی کنیم.

تخمین زده می شود که بیش از 40 میلیون دوربین امنیتی در ایالات متحده وجود دارد و تقریباً 245 میلیون دوربین نظارت تصویری مستقر در سطح جهان وجود دارد. تخمین زده می شود که صنعت نظارت تصویری تقریباً تولید شود 25 میلیارد دلار در سراسر جهان و در حال رشد.

وضعیت کنونی نظارت تصویری اساساً در سراسر جهان جای خالی تولید می کند. در حالی که این دامنه دید تقریباً همه جا ، بسیاری از نقاط جهان را روشن می کند ، فیلم هنوز باید با چشم انسان و مغز لک خورده تماشا و الک شود.

پیشرفت در نرم افزار تشخیص چهره ، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین این امکان را دارد عبور از محدودیت های شرایط انسانی. آنچه باید به صورت دستی انجام شود می تواند توسط الگوریتم ها تجمیع و تجزیه و تحلیل شود ، انواع داده ها و تجزیه و تحلیل الگوها را هرگز در مقیاس آشکار می کند.

به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم هشدار به دنبال یک مرد سفید پوش پیراهن قرمز که یک پمپ بنزین را دزدیده و با یک دوج Durango در آستین ، تگزاس ترک شد ، هشدار می دهد. به جای اینکه پلیس به صورت دستی از طریق تصاویر اسکن کرده و همه دوربین ها را مشاهده کند تا زمانی که کسی را پیدا کند که با این جزئیات مطابقت داشته باشد ، یک سیستم با پشتیبانی AI / ML به طور فرضی قادر به جمع آوری تمام مسابقات فعلی در زمان واقعی با درجه بالایی از ویژگی است.

ما 640،000 “سفید” ، 320،000 “مرد” ، 20،000 “با پیراهن قرمز” ، 40 “با Dodge Durango” پیدا کردیم. یکی در فاصله دو مایلی هشدار است. هویت Kyle Joseph Mitchell است ، قد 6’2 ، سن 31 ، آخرین مکان Chevron 2710 Bee Caves Rd، Austin، TX 78746، USA. آیا ما برای نظارت و اطلاع رسانی به همه واحدهای محلی اقدام می کنیم؟ “

مسلماً ، ما ممکن است کمی از این سطح تجزیه و تحلیل و خروجی مثر فاصله داشته باشیم ، اما اگر یک بار به اینجا برسد ، اوضاع مشکل است. پکن ، پایتخت چین در حال حاضر است صد در صد با توجه به اداره ایمنی عمومی پکن ، تحت پوشش دوربین های نظارتی قرار گرفته است. بسیار م effectiveثر و مطمئن ، ممکن است تأثیرات کوتاه مدت سطح بالاتری از امنیت و ایمنی باشد ، اما در دستان اشتباه یک دولت اقتدارگرا یا فاسد یا هکرها ، آینده دوپا می شود.

داده ها ارزش خود را از طریق جفت سازی و تجزیه و تحلیل دریافت می کنند و طبق گفته کارشناس امنیت بروس اشنایر, چیزی مانند داده های موقعیت مکانی ما “نشان می دهد که در کجا زندگی می کنیم ، کجا کار می کنیم و چگونه وقت خود را می گذرانیم. اگر همه ما مانند تلفن هوشمند ردیاب موقعیت مکانی داشته باشیم ، همبستگی داده ها نشان می دهد که ما با چه کسی وقت خود را صرف می کنیم – از جمله اینکه شب را با چه کسانی صرف می کنیم. “

برخی از تجزیه و تحلیل رفتار و پیش بینی ها را بیاندازید ، و اکثر آزادی ها بلافاصله از کار می افتند.

یادگیری ماشینی به یک چرخه فضیلت متکی است که در آن نرم افزار با جمع آوری اطلاعات بیشتر و محاسبات پیشرفته ، این قابلیت را بهبود می بخشد تجزیه و تحلیل سریع داده ها در چندین مجموعه داده.

دوربین مدار بسته

دوربین مداربسته (تصویر از طریق Pixabay)

به عنوان مثال ، یک وضعیت نظارت گسترده و پیشرفته می تواند چیزی را مشخص کند که چه زمانی و کجا می خواهید غذا بخورید ، حتی قبل از اینکه آن را بشناسید ، با تجزیه و تحلیل مکان ، زمان صرف شده بین معاملات غذا و گزینه های معمول رستوران ردیابی کنید..

این اطلاعات غیر از پتانسیل تجاری آن بی گناه و صریحاً کاملاً بی فایده به نظر می رسد ، اما تأثیرات آن بر روانشناسی و آزادی ما بسیار زیاد است.

گرین والد خاطرنشان کرد: در یک سخنرانی TED توسط گلن گرین والد ، روزنامه نگار مشهور به دلیل نقش خود در انتشار یک سری گزارش ها در مورد برنامه های نظارت جهانی دولت بر اساس اسناد طبقه بندی شده توسط ادوارد اسنودن ،,

“وقتی در حالتی هستیم که می توانیم تحت نظارت قرار بگیریم ، جایی که می توان ما را تحت نظر گرفت ، رفتار ما به طرز چشمگیری تغییر می کند. دامنه گزینه های رفتاری که وقتی فکر می کنیم به شدت تحت نظارت قرار گرفته ایم ، در نظر می گیریم. “

آینه سیاه S04 E07: CHYYNA!大哥

در اوایل سال جاری ، دولت چین سیستمی را برای نظارت و درجه بندی رفتار هر شهروند و تعیین امتیاز شهروندان به آنها اعمال کرد.

اگر یک شهروند کاری را انجام دهد که به نظر شما رضایتبخش نیست ، مانند دریافت بلیط پارکینگ یا اعتراض به دولت در شبکه های اجتماعی ، چند امتیاز از امتیاز خود کسب می کند.

اگر آنها کار مطلوبی مانند کار عمومی خوب یا کمک به خانواده خود در شرایط غیرمعمول سخت انجام دهند ، چند امتیاز دریافت می کنند.

تمام ستاره های دارای امتیاز بالایی مانند وام های بانکی مساعد یا قبض های گرم شده با تخفیف ، مزایایی دریافت می کنند ، در حالی که خرید چند چیز از قبیل بلیط قطار سریع السیر از داشتن دانس کم امتیاز منع می شود.

نمره شهروند چین

خانواده های متمدن خلبان شهر رونچنگ در تابلوهای اعلانات عمومی مانند اینها نمایش داده می شوند. (سیمینا میسترئانو)

این برنامه در حال حاضر در چند ده شهر اجرا می شود و به عنوان یک سیستم اعتبار ملی در سال 2020 مورد استفاده کامل قرار می گیرد.

مطابق با Foreignpolicy.com, محققان چینی که درحال طراحی هستند طرح ملی همه این موارد توسط یک شبکه نامرئی از اطلاعات به هم پیوند می خورند. “

چین ، کشوری که تقریباً پر از پوشش خواهد بود 626 میلیون دوربین نظارتی تا سال 2020 ، مقدار بی شماری از داده ها را در اختیار خواهد داشت همه چیز شهروندان آن در حال انجام هستند ، و اساساً فکر می کنند.

افکار نهایی

“اگر چیزی دارید که نمی خواهید کسی از آن مطلع شود, شاید از ابتدا نباید این کار را می کردی.

اریک اشمیت ، مدیر عامل سابق گوگل ، در ویژه برنامه CNBC 2009 “درون ذهن Google”

به نظر می رسد این یک احساس مشترک است. اگر هیچ کار غیرقانونی یا اشتباهی انجام نمی دهید ، چرا باید مخفی شوید؟ به هر حال ، چه انسانی که قاتل یا فروشنده مواد مخدر نیست ، حتی می خواهد بدون اینکه تحت نظر قرار بگیرد ، وجود داشته باشد؟ زندگی بررسی نشده (توسط شخص دیگری) ارزش زندگی را ندارد ، درست است?

این واقعیت که مکان های کمتری برای پنهان شدن وجود دارد این سال را به وجود می آورد که آیا اصلاً حق مخفی شدن داریم؟.

بسیاری از مدافعان ارزهای رمزپایه و بلاکچین از حمایت خود برای حمایت از حریم خصوصی خود دریغ نمی کنند. درجات این حریم خصوصی از تمایل به محافظت از داده ها گرفته تا یک مأموریت قاطع و قاطع برای حفظ همیشه هویت آنها از شبکه است..

داده ها واقعاً یک دارایی سمی هستند ، جایی که هر جمع کننده ای مانند فیس بوک ، گوگل ، آمازون یا حتی دولت ایالات متحده هنگام ذخیره آن خطر بزرگی را متحمل می شود. با گذشت زمان ، ذخایر داده ها ثروتمندتر می شوند و هدف بسیار پردرآمد تری برای هکرها محسوب می شوند.

نظارت گسترده اشتیاق ما به آزمایش ، خلاقیت ، ماجراجویی و مخالفت را تحت تأثیر قرار می دهد.

جنبش حفظ حریم خصوصی برای جلوگیری از این نیست که کمپین دونالد ترامپ بداند که شما هافلپاف هستید زیرا به همه گفته اید که یک گریفیندور هستید. این برای محافظت از آینده شما و نسل های بعدی است که در جهانی متولد نمی شوند ،.

اگر تحولات سریع در هوش مصنوعی هر شاخصی باشد ، آینده ساخته شده بدون پایه محکم برای حریم خصوصی انسان مکانی ترسناک است.

خوشبختانه ، بسیاری از ما در کشورهایی زندگی می کنیم که هنوز حرفی برای استدلال در مورد امتیازات شهروندان و مواردی از این دست داریم. با این حال ، بسیاری از آزادی هایی که ما برای محافظت از آنها خیلی سریع می جنگیم ، به آرامی از زیر ویژگی های جالب جدید پلتفرم اجتماعی و دزدی اطلاعات داده شده با برنامه ریزی منظم دولت فرار می کنند..

پروژه های بلاکچین با محوریت حریم شخصی ، نیاز به یک مرجع مرکزی و همچنین مسئولیت امنیت داده ها را از بین می برند. این راه حل ها می توانند از وقوع هک Equifax دیگر جلوگیری کنند ، این یک ارزش افزوده بسیار زیاد است.

اگر تقاضای حریم خصوصی بیشتر شود ، رقبا برای ارائه آن بوجود می آیند. البته اگر این گزینه بدون اصطکاک اتخاذ شود. (* اشاره * سلام کارآفرینان بلاکچین ، زمان کمتری را برای تصاویر سفید اپرای صابون آلوده به اصطلاحات خاص صرف کنید و بیشتر برای UI / UX صرف کنید).

با این وجود ، وضعیت فعلی نوآوری در زمینه بلاکچین حریم خصوصی در بهترین حالت ناقص است. به گفته بنیانگذار Ethereum ، ویتالیک بوترین در “حفظ حریم خصوصی در بلاکچین,”

“ایجاد یک فناوری” مقدس “بسیار دشوارتر است که به کاربران امکان می دهد کاملاً تمام کارهایی را که اکنون می توانند در یک بلاکچین انجام دهند ، اما با حفظ حریم خصوصی انجام دهند. در عوض ، توسعه دهندگان در بسیاری از موارد مجبور می شوند با راه حلهای جزئی ، اکتشافات و مکانیزمهایی که برای ایجاد حریم خصوصی در کلاسهای خاصی از برنامه ها طراحی شده اند ، مبارزه کنند. “

در حال حاضر ، بهترین کاری که می توانیم انجام دهیم نظارت و آزمایش راه حل های محرمانه مانند نهال های کوچک است. هرچه تقاضای حریم خصوصی بیشتر باشد ، سرمایه گذاری در توجه و سرمایه بیشتر برای ایجاد یک گزینه مناسب فراهم می شود.

نظارت گسترده

در حالی که پرونده های مختلف دادگاه به طور مداوم درباره حق حریم خصوصی ما تصمیم گیری می شود ، ما باید این سوال را از خود بپرسیم که آیا واقعاً آن را می خواهیم.

در دنیایی که خیلی سریع می توانیم داده های پروفایل فیس بوک خود را برای چیزی بی معنی مانند مسابقه شخصیت هری پاتر ، یا اثر انگشتمان برای اپل ، یا حتی مکالمه های داخلی با آمازون ، رها کنیم ، دشوار است تصور گسترده ای از یک گزینه حریم خصوصی برای معاملات یا مرور ما.

ما این ایده را داریم که دولت ما از حیطه اختیارات خود در زندگی خصوصی ما عبور می کند ، به راحتی ما را تحریک می کند.

  • چاپ انگشت شست اجباری؟ نوه اوه.
  • ردیابی مکان ثابت؟ به هیچ وجه ، خوزه.
  • یک سخنران در خانه ما که به مکالمات ما گوش می دهد؟ قطعا نه.

با این حال ، برای اپل ، فیس بوک ، گوگل و آمازون سریعاً داوطلب می شویم بدون هیچ گونه فکر اضافی.

مهمتر از هر راه حل فوری برای حفظ حریم خصوصی ، درک صحیح این مسئله است که چرا حریم خصوصی برای فراموش شدن از اهمیت زیادی برخوردار است.

با پیروی از موارد مهم حفظ حریم خصوصی ، خود را تیز نگه دارید زیرا به طور حتم ظاهر می شوند ، به خود آموزش دهید که امروز می توانید چه مراحلی را بردارید زندگی خود را رمزگذاری کنید, و به الکسا بگویید تا این مقاله را به اشتراک بگذارد.

شما باید برای حق خود ، خصوصی بودن بجنگید.

بیشتر خواندن:

چگونه کل زندگی خود را در کمتر از یک ساعت رمزگذاری کنید

AMA با رایان ناکاشیما ، نویسنده فناوری برای آسوشیتدپرس ، که اخبار مربوط به نحوه ردیابی موقعیت مکانی شما توسط گوگل را منتشر کرده است ، حتی گاهی اوقات که به شما می گوید.

داده ها و جالوت: نبردهای پنهان برای گرفتن اطلاعات و کنترل دنیای شما