سهام عدالت

ابرا اخیراً سرمایه گذاری در سهام و ETF را آغاز کرده است.

برنامه سرمایه گذاری Cryptocurrency Abra ویژگی جدید سرمایه گذاری در سهام را برای کاربران خود اعلام کرده است. به زبان ساده ، کاربران Abra را قادر می سازد تا با استفاده از بیت کوین در سهام سنتی و ETF سرمایه گذاری کنند. ابر که در حال حاضر به عنوان یک اپلیکیشن محبوب در صنعت ارزهای رمزنگاری شده به خصوص در بین مبتدیان شناخته شده است ، امیدوار است که با ادغام دنیای ارز رمزنگاری شده با دنیای مالی سنتی ، تعداد کاربران و پیشنهادات خود را گسترش دهد..

موقعیت ابر در صنعت ارزهای رمزنگاری شده

برای کسانی که با آبرا آشنا نیستند ، این یک کیف پول و ارز مبادله ای است که از یک برنامه واحد کار می کند. برخلاف سایر مبادلات ، Abra فقط در دستگاه های تلفن همراه (Android ، iOS) در دسترس است ، نه در وب.

ابر در سال 2014 تاسیس شد و با فعالیت به عنوان یک سیستم عامل غیر حضوری ، خود را از سایر مبادلات ارز رمزنگاری شده متمایز می کند. به عنوان یک پلت فرم غیر حضوری ، هرگز وجوه سپرده شده کاربر را جمع آوری ، ذخیره یا دسترسی ندارد. درعوض ، آنها از بیت کوین برای پشتیبانی وجوه کاربران استفاده می کنند و آنها را در بلاک چین بیت کوین ذخیره می کنند.

خود بازاریابی به عنوان یک برنامه سرمایه گذاری جهانی برای همه ، عمداً موانع ورود کاربران خود را کاهش داده است. به عنوان مثال ، آنها حداقل سرمایه گذاری کم را 5 دلار برای هر سرمایه گذاری تعیین کرده اند.

اگرچه پیشنهادات ارز رمزنگاری شده آن در مقایسه با مبادلات آنلاین بزرگتر مانند Binance کمی محدود است ، اما ابر در حال حاضر موقعیت خود را برای تبدیل شدن به تقاطع بین جریان اصلی مالی و ارز رمزنگاری شده قرار داده است زیرا این دو صنعت با هم ادغام می شوند.

بیل بارهیدت ویژگی جدید سهام خود را نشان می دهد

CoinCentral این فرصت را پیدا کرد تا با بنیانگذار و مدیر عامل ابر ، بیل بارهیدت در مورد ویژگی جدید سرمایه گذاری سهام این پلتفرم و آینده بازار ارزهای رمزنگاری شده صحبت کند. لذت بردن!

بیل باردیت

مدیر عامل ابرا بیل بارهیدت

در این هفته برخی از ویژگی های سرمایه گذاری جدید را معرفی کرده اید که به کاربران ابر امکان می دهد با استفاده از بیت کوین در سهام سنتی و ETF سرمایه گذاری کنند. ممکن است کمی بیشتر در این باره به ما بگویید?

مأموریت ابرا دموکراتیک کردن دسترسی به همه خدمات مالی برای همه ، صرف نظر از مکان است. به دلایل زیادی که ناشی از دسترسی ، اعتماد و پیچیدگی است – از جمله موقعیت جغرافیایی ، سطح درآمد ، تحصیلات ، ترس و سایر موارد – بیشتر مصرف کنندگان جهانی از محصولات سنتی سرمایه گذاری منصرف می شوند..

ما از لحاظ ساده و ساده ساختن امور مالی و دسترسی به بازارهای عمومی برای افرادی که به طور سنتی کنار گذاشته شده اند ، به درج کامل مالی اعتقاد داریم. علاوه بر این ، ما معتقدیم که ارز رمزنگاری شده ، مانند بیت کوین ، می تواند به عنوان یک بستر جدید برای حل مشکلات دسترسی و اعتماد فوق الذکر عمل کند. تجربه کاربری منحصر به فرد Abra ، استفاده از این سرویس را آسان کرده و برای هر مصرف کننده ، در هر نقطه از جهان کاملاً در دسترس است.

در نهایت ، ما فقط می خواهیم یک محصول عالی بسازیم که طیف وسیعی از سرمایه گذاران ، از انقلابیون گرفته تا آزمایشگران سطح پایین را جذب کنیم..

گام بعدی در تلاش شما برای تبدیل ابر به برنامه برتر سرمایه گذاری جهانی برای همه طبقات دارایی چیست?

ما راه اندازی قابلیت های جدید سرمایه گذاری خود را بعنوان یک نقطه عطف مهم نه تنها در جهت رسالت کلی ما در دموکراتیک سازی دسترسی به خدمات مالی بلکه همچنین چگونگی نگاه صنعت به سرمایه گذاری و ارز رمزنگاری شده به عنوان پروتکل جدید پول در آینده می دانیم. مفهوم سرمایه گذاری در سهام کسری سهام ، همانطور که ابر با این اعلامیه فعال کرده است ، امروز یک مفهوم جدید است که فردا به سهام جدول تبدیل می شود. و این واقعیت که این همه بر اساس بیت کوین ساخته شده است ، به اعتقاد ما ، یکی از بهترین برنامه ها برای پذیرش انبوه ارزهای رمزپایه است.

چگونه تصمیم گرفتید چه ارزش سهام به پیشنهادهای ابر اضافه شود?

برای انتشار دسترسی سریع آخرین ویژگی ما (دارایی های سنتی) ، ابر در ابتدا 50 دارایی جدید از جمله سهام مانند فیس بوک ، اپل ، آمازون ، گوگل ، نتفلیکس ، کالاهایی مانند SPDR Gold Trust ، ETF مانند Vanguard Growth و S را ارائه می دهد.&P 500 و شاخص هایی مانند Russell 2000. (سرمایه گذاران اکنون می توانند برای دسترسی به نسخه اولیه ثبت نام کنند اینجا.)

ما می توانیم دارایی های بیشتری اضافه کنیم و خواهیم کرد ، اما هدف از انتشار دسترسی سریع این است که درک بهتری از تعامل سرمایه گذاران جهانی با این محصولات داشته باشیم. در مورد اینکه چرا و چگونه پیشنهاد اولیه را انتخاب کردیم ، لیست کوتاه با ترکیبی از حجم و پوشش تعیین شد. بنابراین نه تنها محبوب ترین سهام و ETF را در سطح جهانی در نظر گرفتیم ، بلکه برای اطمینان از داشتن پوشش متنوع و جغرافیایی متنوع نیز تلاش کردیم.

ابرا چگونه کار می کند

ابرا چگونه کار می کند

به نظر می رسد ابرا متعهد شده است تا به عنوان بستر سرمایه گذاری ترجیحی برای همه سرمایه گذاران ، بزرگ و کوچک تبدیل شود. لطفاً کمی در مورد تعهد ابرا برای ارائه راه حل های سرمایه گذاری به سرمایه گذاران از طبقات مختلف درآمد در سراسر جهان بگویید.

باز هم ، این در مورد دسترسی است. ما در حال ساخت محصولات سرمایه گذاری با پشتوانه بیت کوین هستیم زیرا برای اولین بار می توانیم واقعاً دسترسی به فرصت های سرمایه گذاری را در مقیاس جهانی دموکراتیک کنیم. مهم نیست که کجا زندگی می کنید و چه مقدار درآمد کسب می کنید تا بتوانید سرمایه گذاری کنید و در بازارهای سرمایه شرکت کنید.

شما تجربه زیادی در زمینه کارآفرینی ، به ویژه در صنعت فناوری دارید. تفاوت کارآفرینی در صنعت رمزنگاری با سایر صنایع چیست?

کارآفرینی در صنعت رمزنگاری از سایر صنایع متفاوت است زیرا دارای چندین مانع نظارتی است که باید به طور موثری با آنها کنار آمد. مدیران عامل فناوری ، مانند اوبر برایان چسکی و Airbnb’s تراویس کالانیک ، می توانند برای شما داستانهایی از بارهای نظارتی را که هر شرکت با رشد هر دو شرکت متحمل شده است ، برای شما تعریف کنند. اما برای رمزنگاری ، جمع آوری تیم حقوقی مناسب و سرمایه گذاران برای دستیابی به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود بسیار باورنکردنی است..

6. شما اولین سخنرانی TED خود را در مورد بیت کوین در سال 2012 ارائه دادید. شما شاهد تغییر صنعت ارز رمزنگاری شده در هفت سال گذشته بوده اید. آیا می توانید به ما بگویید که آینده صنعت ارزهای رمزنگاری شده چگونه خواهد بود?

آینده صنعت ارزهای رمزنگاری منجر به این خواهد شد که کاربران بدون اینکه حتی متوجه شوند وی از بیت کوین یا ارز دیجیتال دیگر استفاده می کند ، معاملات مالی را انجام دهند. مشابه آنچه که اکثر کاربران اینترنت از عملکردهای اساسی اینترنت نمی فهمند ، اکثر کاربران ارز رمزنگاری شده پروتکل های اساسی رمز ارز را درک نمی کنند. آینده صنعت منجر به افزایش آگاهی و دسترسی به ارزهای دیجیتال به ویژه در مناطقی می شود که زیرساخت های بانکی / مالی محدودی دارند. علاوه بر این ، با ورود بازیگران نهادی مالی به بازار ، می توان انتظار داشت که شاهد دارایی دیجیتال و همچنین کالاها و مشتقات باشیم..

ممنون از وقت و بصیرتتون!