قانون ارزهای رمزنگاری شده متناسب با گسترش بازار به توسعه خود ادامه می دهد. طی سال گذشته ، بخش ارزهای رمزپایه سیل قانون جدیدی را تجربه کرد. دولت ها اکنون به دنبال درگیری در این کشور هستند غرب وحشی فضای رمزنگاری از طریق انواع مقررات جدید.

تنظیم ارز رمزنگاری شده

در طی رالی بازار رمزنگاری سال 2017 ، بسیاری از دولتها به این نتیجه رسیدند که وقت آن رسیده است که به بررسی تنظیم بیت کوین بپردازند. بیت کوین در طول سال به بالاترین حد خود رسید و بازار معاملات رمز ارز بیش از 800 میلیارد دلار بود. همانطور که انتظار داشتید ، این هجوم سرمایه جدید بیت کوین توجه مقامات دولتی را به خود جلب کرد ، برخی از آنها ، بیت کوین را تهدیدی برای سیستم مالی فعلی می دانستند..

علی رغم ترس آنها ، بسیاری از این دولتها از این فناوری استقبال می كنند ، و امروز ، تعداد زیادی از كشورهای دوست بلاك چین برای تجارت و تجارت شركت های رمزنگاری وجود دارد. هرگز زمان بهتری برای ورود به بخش بلاکچین نبوده است..

قوانین منطقه ای بیت کوین

دنیای قانون ارزهای رمزنگاری شده عمدتا منطقه ای است. دولت های محلی موکول به تصمیم گیری در مورد احساس خود در مورد رمزنگاری ها مانند بیت کوین ، اتریوم و لیت کوین هستند. این روش یک سناریو را ایجاد کرده است که بیت کوین شما در برخی از کشورها مانند ژاپن مجاز قانونی است ، اما در کشورهای دیگر مانند چین همسایه ممنوع است. در اینجا نگاهی به برخی از مقررات و استراتژی های فعلی در حال استفاده است.

قانون رمزنگاری ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده رویکردی عمدتا عملی برای فضای رمزنگاری در پیش گرفته است. در ژوئن 2018 ، نماینده ایالات متحده وارن دیویدسون (R-OH) علنا صحبت کرد در مورد نیاز به تنظیم بیشتر در صنعت. وی توضیح داد که بدون “اطمینان نظارتی” بازار نمی تواند به توسعه مطلوب برسد. همچنین ، او لحظه ای به بیان چگونگی انعطاف پذیری چارچوب نظارتی برای جلوگیری از رشد در بخش پرداخت.

نماینده وارن دیویدسون نماینده ایالات متحده از طریق C-SPAN

نماینده وارن دیویدسون نماینده ایالات متحده از طریق C-SPAN

با وجود افزایش تعداد افراد در هر دو طرف راهرو رمزنگاری ، نهادهای نظارتی ایالات متحده هنوز گزینه های خود را ارزیابی می کنند. پیچیده تر شدن بحث این واقعیت است که ایالات بیشتری در حال گرم شدن به مفهوم ارزهای رمزپایه هستند. در ماه نوامبر گذشته ، اوهایو تبدیل به این کشور شد اولین دولت را بپذیرید که پرداخت مالیات در بیت کوین همین ماه ، وایومینگ گذشت قانون گذاری رسماً رمز ارز را به عنوان پول به رسمیت بشناسد.

پذیرش فزاینده بیت کوین از سوی دولت های محلی ، همراه با تمایل به پیشتازی در فضای بلاکچین ، قانون گذاران آمریکایی را به ویژه در موقعیت حساس قرار می دهد. در حال حاضر ، SEC سرکوب ICO را آغاز کرده است ، که به گفته آنها در واقع اوراق بهادار است. SEC حتی یک راهنمای ICO برای کمک به شرکت ها در تعیین اینکه آیا میزبان ICO هستند یا STO. گزینه دوم نیاز به رعایت دقیق قانون امنیت دارد.

قانون فعلی اتحادیه اروپا

در آن سوی اقیانوس اطلس ، اتحادیه اروپا همچنان شاهد تعدد قوانین جدید رمزنگاری است. مقررات اتحادیه اروپا دقیقاً مانند سایر نقاط جهان منطقه ای است. یکی از معدود قوانین ارز رمزنگاری شده در سراسر اتحادیه اروپا این است که هیچ کشور عضو قادر به انتشار ارز رمزنگاری شده خود نیست. اکنون اتحادیه اروپا طیف گسترده ای از قوانین بیت کوین را اعمال می کند.

در جولای 2018 ، یک گزارش اتحادیه اروپا به نهادهای نظارتی توصیه کرد که بخش Crypto در حال توسعه را ممنوع یا نادیده نگیرند. در سپتامبر همان سال ، وزرای دارایی اتحادیه اروپا شروع به کار کردند بحث و گفتگو امکان رویکرد مشترک به فضا. در حال حاضر این امر بعید است ، زیرا همه اعضا اشتیاق یکسانی به اقتصاد رقمی ندارند.

قوانین رمزنگاری سوئیس

سوئیس به عنوان پیشرو در تدوین مقررات ارزهای رمزپایه شناخته می شود. سال گذشته اداره مالیات فدرال سوئیس (SFTA) اعلام کرد که ارزهای رمزپایه به عنوان دارایی تلقی می شوند. FINMA همچنین مجموعه ای از رهنمودها برای ICOs در فوریه 2018. این محیط نظارتی حامی رمزنگاری باعث رشد در بخش بلاک چین سوئیس شده است. این رشد به طور گسترده ای شامل بورس سهام سوئیس (SIX) نیز شده است اعلام کرد قصد دارد میزبان STO در H2 2019 باشد.

مقررات دولت بیت کوین: قوانین ضد رمزنگاری

همه در بیت کوین صعودی نیستند. سال گذشته ، جوزف استیگلیتز ، رئیس اقتصاد سابق بانک جهانی, پیش بینی کرد با توسعه بازار ، Bitcoin از طریق مقررات شدید خفه خواهد شد. او در این چشم انداز تنها نیست و برخی از کشورها در راه رسیدن به این هدف هستند.

ممنوعیت بیت کوین

چین یکی از نمونه های این نوع رفتارهای ضد رمزنگاری تأثیرگذار بر بازار است. مقامات چینی به قدری در کند کردن بخش رمزنگاری موثر بوده اند که بانک مرکزی آنها اخیراً به صورت علنی اعلام کرده است مباهات در مورد از بین بردن تقریبا تمام تجارت بیت کوین در کشور. در حالی که ممنوعیت بیت کوین چین بیش از حد به نظر می رسد ، آنها در تلاش برای از بین بردن بازار در حال ظهور رمزنگاری از طریق قانون ضد بیت کوین تنها نیستند. در حقیقت ، بسیاری از کشورها بیت کوین را در گذشته ممنوع کرده بودند.

نمونه کامل آن تایوان است. این کشور پس از یک میلیاردر ، بیت کوین را در نوامبر 2015 ممنوع کرد برای دیه بیت کوین برگزار شد. در سال 2018 ، دولت با اصلاح قانون ، فعالیت رمزگذاری ناشناس را غیرقانونی اعلام کرد. مثال دیگر کلمبیا است. کلمبیا تقریباً بیت کوین را در ژانویه 2017 ممنوع کرد. خوشبختانه ، مقامات موضع خود را در ژوئن همان سال که به صورت عمومی اعلام شد ، روشن کردند اعلام کرد که این قانون بانک های کلمبیایی را از استفاده از رمزنگاری محدود کرده است.

قانون بیت کوین

ممکن است هرگز روزی را نبینیم که قانون جهانی جهانی بیت کوین وجود داشته باشد. در حال حاضر ، شما ترکیبی از کشورها با سطح متفاوتی از درک بلاکچین دارید. از قضا ، امنیت و کارایی حاصل از فناوری بلاکچین مطمئناً سناریویی را ایجاد می کند که در آن کشورهایی که توسعه بلاکچین را خفه می کنند ، در آینده به شدت رنج می برند..

دقیقاً همین طبیعت رقابتی است که ارزهای رمزپایه را در راس ذهن دستگاه های نظارتی نگه می دارد. اکنون بازار بیش از هر زمان دیگری فعال است و هر روز کشورهای بیشتری به دنبال کانون بعدی این انقلاب اقتصادی دیجیتال هستند. فضای رمزنگاری اکنون بیش از حد فعال است که نادیده گرفته شود و هرچه مناطق بیشتری طرفدار رمزنگاری شوند ، دیگران برای ادامه رقابت باید از این الگو پیروی کنند.

انقلاب فین تک

آن دسته از کشورهایی که اولین عامل حرکت در بخش رمزنگاری هستند ، می توانند انتظار داشته باشند که پاداش های هنگفت مالی کسب کنند. در حال حاضر ، کشورهایی مانند ژاپن همچنان شاهد ورود سیل سرمایه گذاری جدید بلاکچین به اقتصاد خود هستند. تصور سناریویی که دیگر دولت ها چنین چیزی را نمی خواهند دشوار است.