طی چند سال گذشته انفجاری از پروژه های رمزنگاری موسیقی رخ داده است. Ujo ، Musicoin ، Voise ، Muse ، Opus ، Choon ، شما آن را نامگذاری کنید. فقط یک حرف از یک کلمه محبوب و presto را تغییر دهید ، شما یک پروژه کاملاً جدید دارید که می توانید بلاکچین را روی آن پیچ کنید. شوخی ها را کنار بگذاریم ، بازار فوق العاده اشباع شده است و بسیاری از ICO ها ، با وجود همه وعده ها ، هنوز ارزش قابل توجهی ارائه نمی دهند.

یک شرکت از زاویه ای کاملاً متفاوت به صحنه نزدیک می شود. جشنواره موسیقی ما پروژه ای است که با هدف بی توجهی به تجارت رویدادهای موسیقی ساخته شده است. و برخلاف ICO ، به دلیل وعده های انقلابی وحشی جمع آوری پول عمومی نیست. حداقل الان نه.

جشنواره موسیقی ما کیست?

OMF با همکاری DJ مشهور 3LAU (جاستین بلاو) ، شبکه سرگرمی بلاک چین SingularDTV و شرکت کنسرت و رویداد Prime Social Group ایجاد شده است. SingularDTV سرمایه گذاری مورد حمایت ConsenSys است که بودجه برنامه های غیرمتمرکز ساخته شده در بالای Ethereum را تأمین می کند. علاوه بر این ، بنیانگذاران پروتکل مبدا همچنین به خدمه OMF مشاوره می دهند.

Blau اعتبار دوقلوهای Winklevoss را به دلیل معرفی وی به رمزنگاری در زمانی که آنها صرافی Gemini را ساختند ، اعتبار می دهد. جشنواره موسیقی ما به طور دقیق در حال انجام آزمایشی از کالیفرنیا ، برکلی است. با این حال ، آنها امیدهای جاه طلبانه دارند که در عرض سه سال در سطح جهانی گسترش پیدا کنند و ایده را به مکانهایی مانند بارسلونا ، سئول و توکیو دور کنند..

آنها می خواهند چه مشکلاتی را حل کنند?

صنعت رویدادهای موسیقی از همان شیوه های انحصارطلبانه و رانت طلبانه تقریباً در موارد دیگر رنج می برد. انحصار بلیط, به ویژه ، به لطف خریدهای بزرگ و کاهش رقبا ، در سال های اخیر بدتر شده است. OMF معتقد است که وقتی هنرمندان بتوانند کنترل بیشتری به طرفداران خرید بلیط و تجربه کلی جشنواره آنها بدهند ، همه تغییر خواهد کرد.

آوردن این م componentsلفه ها به بلاکچین به طور ایده آل از مسائلی مانند تورم بلیط جلوگیری می کند. تورم بلیط اغلب توسط برنامه نویسان ایجاد می شود که هنگام آزاد شدن از ربات ها برای خرید بلیط دسته جمعی استفاده می کنند. متأسفانه ، عموم مردم ضرر می کنند و این اسکالرها بلیط ها را با قیمت تورم در بازارهای ثانویه می فروشند.

در مصاحبه در هکرنون, 3LAU توضیح می دهد که هنرمندان همچنین ایده آل تر هستند که کنترل بیشتری بر روند بازاریابی داشته باشند. در مقایسه با مجریان ، مروجین با هواداران در ارتباط نیستند. Blockchain همچنین می تواند هنرمندان را از نظر تئوری قادر به بازیابی داده ها و تجزیه و تحلیل های مربوط به نمایش های خود کند.

مدل OMF

مدل OMF

مروجان ، که معمولاً این داده ها را در اختیار دارند ، از مزیت اضافی فروش آن به عنوان منبع درآمد دیگر برخوردار هستند. در مدل OMF ، طرفداران می توانند این اطلاعات را بدهند و در ازای آن ارز رمزپایه دریافت کنند. بلاو امیدوار است به جای استخراج ارزش از طرفداران ، مدل جدید در فرآیند ایجاد ارزش سهیم باشد و به بازخورد و مراجعه به طرفداران پاداش دهد..

استفاده از آن در عمل

خوشبختانه ، OMF فقط مانند بسیاری از همتایان ICO خود در مورد این ایده صحبت نمی کند. سال گذشته ، آنها اولین جشنواره رمز ارزهای موسیقی خود را در تئاتر یونان در برکلی برگزار کردند. در این مهمانی افرادی چون ماتی ، کیم ، 3LAU و هنرمند برنده جایزه گرمی Zed حضور داشتند. جمعیتی در حدود 8000 نفر در این مهمانی حاضر شدند كه حتی برخی از افراد مشهور رمزنگاری مانند فرد ارسام (بنیانگذار Coinbase) و آدام لودوین (مدیرعامل Interstellar) نیز در این مهمانی حضور داشتند. ناگفته نماند که 3LAU هر زمان که فرصتی پیدا کرد وظیفه خود را برای ترویج بلاکچین انجام داد.

نشانه های OMF برای خرید در این رویداد در دسترس بود که افراد مهمانی را قادر به خرید بلیط و دریافت تخفیف در کالاها و مواد غذایی می کرد. در کل ، 2000 پرداخت به علاوه ارزهای رمزپایه ثبت شده است که با توجه به جمعیت زیاد بسیار قابل توجه است. این ، تا حدی ، نحوه گرم شدن نسل جوان به رمزنگاری را به عنوان جایگزینی برای سیستم های منحصر به فرد فیات ، نشان می دهد. همچنین نشان می دهد که اهمیت استفاده از نشانه ها در شبکه تا چه حد است.

مشاهده این پست در اینستاگرام

اولینourmusicfestival در کتابهاست! از همه کسانی که دیشب بیرون آمدند متشکرم! # جشنواره موسیقی ما 2018

پستی که توسط OMF (ourmusicfestival) در 21 اکتبر 2018 در ساعت 1:20 بعد از ظهر PDT

تلفیق فیزیکی با مجازی

در اواخر مجموعه 3LAU ، خدمه پشتیبانی مقادیر زیادی شیرینی را به داخل جمعیت شلیک کردند. آنچه که برای اولین بار به نظر می رسید یک شیرین کاری استاندارد خشنود کننده از جمعیت باشد ، در حقیقت فرصتی دیگر برای ارتقا cry رمزنگاری بود: هزاران کیف پول رمزنگاری کاغذی به صورت کد QR. طرفداران زرنگ و دانا بعداً می توانند رمزنگاری خود را برای دستبندهای دوستی با رنگهای مختلف بازخرید کنند.

این همه از طریق برنامه OMF که توسعه دهندگان به طور خاص برای این رویداد ایجاد کرده بودند ، انجام شد. متأسفانه تعداد زیادی از طرفداران گزارش دادند که تجربه کاربر کاملاً خالی از لطف نیست. به نظر نمی رسید که این روحیه حزب را تضعیف کند و علی رغم مشکلات ، شما سخت خواسته اید که دادگاه را چیزی جز موفقیت بخوانید.

حرکت به سمت آینده ارز رمزنگاری شده موسیقی

این طراوت است که می بینید یک پروژه در واقع پول خود را در جایی قرار می دهد که دهانش باشد. در صنعت مملو از پول نقد و پر از وعده ممکن است انگیزه های زیادی برای پروژه ها وجود داشته باشد تا با چشم اندازهای خود فاصله کامل را طی کنند. گفته می شود ، هنوز یک جشنواره برای موفقیت در پروژه OMF کافی نیست. برای یک چیز ، کارهای بیشتری باید روی برنامه انجام شود. هیچ کس نمی خواهد تمام شب در یک کنسرت با تلفن خود کمانچه کند. به راحتی می توان گفت که این رویداد بیشتر از یک ویترین صیقل یافته یک آزمایش موفقیت آمیز بود. و این اشکالی ندارد دقیقاً مانند بلاکچین ، OMF نیز در روزهای ابتدایی رشد خود به سر می برد و برای بالغ شدن به زمان نیاز دارد.

رمز OMF در حال حاضر برای خرید در خارج از جشنواره های واقعی در دسترس نیست. این ممکن است اتفاق خوبی باشد زیرا بسیاری از افراد در حال حاضر به جای سودمندی واقعی آن ، روی ماهیت سوداگرانه ارز رمزنگاری شده تمرکز دارند. طنز این است که وقتی پروژه ها برای اولین بار برای برنامه ایجاد می شوند ، در نهایت توکن های زیادی را ایجاد می کنند. آیا OMF پروژه ای خواهد بود که تجارت رویدادهای موسیقی را به جلو سوق می دهد؟ چه کسی می داند اگر موفقیت در اولین جشنواره موسیقی ما در یونانی چیزی برای موفقیت بود ، آینده امیدوار کننده به نظر می رسد.