جک دورسی ، بنیانگذار توییتر و بنیانگذار Square که در حال حاضر به عنوان مدیر عامل هر دو خدمت می کند ، ممکن است به دنبال راه اندازی ادغام پرداخت Bitcoin در توییتر باشد.

در سری اخیر توییت ها در مورد نقش وی در عبور “مشعل برق”, دورسی اشاره به عملکرد توییت فاکتور آینده طراحی شده توسط شبکه رعد و برق.

خوب… https://t.co/q3NuAT9jU9

– جک (jack) 5 فوریه 2019

یک ادغام احتمالی تعجب آور نیست ، زیرا دورسی از بیان عقاید طرفدار بیت کوین خود در گذشته طفره نرفته است ، تا آنجا که گفت بیت کوین در نهایت واحد پول واحد جهان خواهد بود. اگرچه صعودی است ، اما در زمان نقل قول (مارس 2018) ، دورسی همچنین ابراز تردید کرد که “[بیت کوین] اکنون توانایی تبدیل شدن به یک ارز موثر را ندارد. آهسته و پرهزینه است ، اما هرچه افراد بیشتری به آن مبتلا می شوند ، آن چیزها از بین می روند. فناوری های جدیدتری وجود دارند که از بلاکچین ساخته می شوند و قابلیت دسترسی بیشتری به آن دارند. “

The Pieces of Dorsey’s Bitcoin Puzzle: A Timeline Quick

  • 15 مارس 2018 – آزمایشگاه های رعد و برق اولین بتا mainnet خود را منتشر کرد و تأمین مالی بذر خود را از پرداخت کنندگان متضرر مانند جک دورسی (مدیر عامل توییتر و اسکوئر – یکی از بزرگترین سیستم عامل های پرداخت P2P با بیش از 2 میلیون کاربر) ، دیوید ساکس (COO سابق PayPal) ، ولاد تنف (بنیانگذار Robinhood) و چارلی لی: خالق Litecoin. آزمایشگاه های لایتنینگ در حال ساخت راه حل های لایه دوم برای کمک به سرعت و کارآیی پرداخت های بیت کوین است.
  • 29 آگوست 2018 – شرکت ثبت پرداخت دیجیتال مستقر در Dorsey’s در سانفرانسیسکو ، درخواست ثبت اختراع خود را تأیید کرد. این سیستم پیشنهادی به بازرگانان اجازه می دهد ارز رمزنگاری شده را بپذیرند و آن را به ارز دلخواه خود منتقل کنند.

ثبت اختراع مربع

  • 5 فوریه 2019 – دورسی از “مشعل رعد و برق” عبور می کند ، اساساً یک بازی دیجیتالی سیب زمینی داغ است که در آن هر شرکت کننده ای که مشعل برق را دریافت می کند ، کمی بیت کوین به مبلغ پرداختی اضافه می کند و آن را به یک نهاد معتبر دیگر در توییتر منتقل می کند. به گفته CoinDesk ، تقریباً 150 نفر در سراسر جهان در عبور مشعل شرکت کرده اند. دورسی با دریافت مشعل ، آن را به سرعت به مدیر عامل آزمایشگاه لایتنینگ الیزابت استارک منتقل کرد.

پیامدهای یکپارچه سازی بیت کوین توییتر

تقریباً هر بستر رسانه اجتماعی دیگر سیستمی برای ارسال و دریافت پرداخت دارد. فیس بوک ، اسنپ چت ، واتساپ ، اینستاگرام (حتی اگر بیشتر روی خرده فروشی تمرکز دارد) – شما آن را نامگذاری کنید.

“توییتر با سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی با ادغام پرداخت تفاوت عمده ای در نحوه استفاده کاربران از سیستم عامل دارد. فیس بوک ، اسنپ چت و واتس اپ همه سیستم های بسته دوستان هستند و بیشتر پست ها برای دوستان شما خصوصی است و بیشتر به تقویت روابط شما می پردازد. ” تروی اوسینوف, یکی از بنیانگذاران آژانس بازاریابی JUICE مستقر در NYC و علاقه مندان به رمز ارز است. “توییتر (و اینستاگرام) معمولاً شما را برای غریبه ها پیش بینی می کند. مطمئناً ، برخی از افراد حساب خود را خصوصی می کنند ، اما اکثر آنها این کار را نمی کنند. بسیاری از کاربران در تعامل با غریبه ها در توییتر ارزش بیشتری نسبت به فیس بوک دارند. ”

به نظر می رسد توییتر ادغام پرداخت های بیت کوین با چگونگی استفاده پایگاه کاربر از این پلتفرم مطابقت دارد. توییتر از نظر تاریخی به عنوان یک بازار خرده فروشی آنلاین ، که به نظر می رسد اینستاگرام به سمت آن جلب می شود ، خدمت نکرده است ، اما در گرفتن احساسات زمان واقعی در مقیاس گسترده کار بزرگی انجام داده است.

بیت کوین ، همراه با راه حل های لایه دوم ایجاد شده در آزمایشگاه های لایتنینگ ، به جامعه توییتر یک روش تقریباً فوری برای انتقال ارزش در چیزی همانند عملکرد فاکتور توسط توییت ارائه می دهد..

افکار نهایی

جامعه ارزهای رمزنگاری شده خیلی سریع می توانند واگن را جلوی اسب قرار دهند ، اما نمی توان از این اطلاعات صرف نظر کرد.

بیت کوین انعطاف پذیر است. بیت کوین اصولی است. بیت کوین بومی ایده آل های اینترنتی است. و این یک مارک عالی است.

– جک (jack) 5 فوریه 2019

آیا ادغام توییتر و بیت کوین باعث می شود بیت کوین به ماه برود؟ ادغام به طور قطع صدمه ای نخواهد دید ، اما احتمالاً نه. توییتر ساعت را به اطراف می چرخاند 326 میلیون کاربر در Q3 2018 و ادغام حداقل میلیون ها نفر را در معرض ارز رمزنگاری شده قرار می دهد و بالقوه یک قسمت کوچکتر را تبدیل می کند تا شروع به استفاده از آن برای معاملات گاه و بیگاه کند.

با 17.5 میلیون BTC در حال حاضر در گردش ، افزایش بسیار زیاد تقاضا احتمالاً باعث جهش قیمت می شود – اما خیلی زود درگیر قیمت نمی شوید. ارزش ادغام بیت کوین در توییتر در قدردانی از بیت کوین (یا سهام TWTR) نیست ، بلکه در ایجاد سطح بی سابقه ای از قابلیت استفاده جریان اصلی است.

“مردم نباید آنقدر که باید به اخبار روزانه توجه کنند ، باید به روندهای کلان افرادی که در چه کاری سرمایه گذاری کرده اند و منافعشان چیست توجه کنند.” جارد مور, یک علاقه مند به ارزهای رمزنگاری شده. “پتانسیل انبوه کیف پول با مبادله غیرمتمرکز” dex “، پایدار بیت کوین و امنیت دیجیتالی را در نظر بگیرید که همه از طریق یک پلت فرم گسترده رسانه های اجتماعی مانند توییتر یا فیس بوک قابل ارسال است.”

ادغام پرداخت های بیت کوین در توییتر یک موقعیت مهم برای ارز دیجیتال خواهد بود ، به خصوص در یک سیستم عامل با یک مدیر عامل برجسته بیت کوین مانند جک دورسی. سرمایه گذاری دورسی در راه حل های مقیاس سازی ایجاد شده توسط آزمایشگاه های لایتنینگ به کاهش ناکارآمدی بیت کوین کمک می کند و یک قدم به جلو در تحقق پیشگویی دورسی درباره یک واحد پول جهانی برمی دارد..