رباتهای معاملاتی بیت کوین مورد توجه معامله گران رمزنگاری قرار گرفته اند. ادعاهای سیگنال های تجاری خودکار ، فرصت های معاملاتی 24/7 و تقریباً 100 درصد بهنگام بودن برای چرخاندن سر معامله گران رمزنگاری جدی کافی است. ده ها رقبا در فضای ربات های معاملاتی بیت کوین وجود دارند که هر یک برای کسب و کار شما رقابت می کنند.

با این حال ، اطمینان حاصل کنید که از الگوریتم های پیشرفته آنها چنان خیره نشده اید که واقعاً نمی توانید ارزیابی کنید که آیا شما در واقع کاندیدای مناسبی برای تجارت آنها هستید یا خیر.

ربات معاملاتی بیت کوین چیست

به زبان ساده ، این ربات ها برنامه های رایانه ای هستند که سیگنال های خرید و فروش بیت کوین را تولید می کنند. این برنامه ها که به الگوریتم های معاملاتی نیز معروف هستند ، از طریق API به حساب مبادله معاملات شما متصل می شوند. ایده اصلی این است که معاملات رمزنگاری خود را به حداکثر درجه ممکن خودکار کنید ، تصمیمات ذهنی تجاری را از بین ببرید و از عملیات تجاری استفاده کنید که در صورت عدم توانایی نظارت بر بازارها رخ می دهد.

به طور معمول ، نرم افزار ربات در محیط های زیر اجرا می شود:

 • ابر
 • یک برنامه تحت وب
 • آ VPS (سرور شخصی مجازی)

رباتها R Us

Cryptotrader.org ، BTC Robot.com ، Gekko.wizb.it ، 3Commas.io ، Cryptohopper.com ، Gimmer.net ، Gunbots.com و حداقل ده شرکت دیگر ربات های خود را به صورت آنلاین بازاریابی می کنند. شما باید مزایا و معایب احتمالی پیشنهادهای مربوطه را بررسی کنید. در اینجا چند نکته برای کمک به شناسایی بهترین مجموعه رباتها برای شما آورده شده است:

 • اطمینان حاصل کنید که ربات بر روی cloud کار می کند ، نه بر روی رایانه شما. اگر اینترنت یا قطعی برق ، خرابی رایانه یا سو mis استفاده دیگری دارید که باعث بی فایده شدن مک یا رایانه شخصی شما می شود ، بسیار خوشحال خواهید شد که بدانید ربات شما بدون وقفه ادامه خواهد داد.
 • تأیید کنید که ارائه دهنده ربات معاملاتی شما (TBP) مجموعه گسترده ای از شاخص های فنی را برای ساختن استراتژی تجارت خود ارائه می دهد.
 • علاوه بر این ، اطمینان حاصل کنید که TBP شما یک ابزار تست بازگشت استراتژی خوبی نیز ارائه می دهد. هرگز استراتژی ربات بیت کوین (رمزنگاری) را معامله نکنید ، مگر اینکه به طور گسترده آن را دوباره آزمایش کرده و آزمایش کنید.
 • TBP شما همچنین باید یک ویژگی تجارت شبیه سازی شده را ارائه دهد. این یک امر ضروری است ، خصوصاً اگر در دنیای توسعه سیستم تجارت تازه وارد هستید. شما می توانید نقاط قوت و ضعف استراتژی ربات جدید خود را در داده های رمزنگاری در زمان واقعی تأیید کنید اما بدون خطر از دست دادن پول.

ربات های تجارت بیت کوین استراتژی های Gimmer

Gimmer طیف گسترده ای از ربات های معاملاتی رمزنگاری را ارائه می دهد. شما باید مقدار مشخصی از نشانه های GMR آنها را خریداری و نگه دارید تا برای هرکدام مجاز باشد. تصویر: وب سایت Gimmer.net ، 8 ژانویه 2019

مقیاس پذیری ، پشتیبانی مشتری و گروه های کاربر

TBP شما نیز باید در این مناطق مهم سرآمد باشد –

 • شرکت ربات بیت کوین شما باید اتصال API را به بیشترین مبادلات رمزنگاری معتبر ارائه دهد. این امر به ویژه درصورتی که بخواهید استراتژی های آربیتراژ را مورد سو استفاده قرار دهید ، از سوricاستفاده از قیمت گذاری سکه در بورس های مختلف بهره برداری می کند ، بسیار درست است.
 • اطمینان حاصل کنید که پشتیبانی مطمئن و مفید مشتری در دسترس است. اگر ربات شما دچار یک بحران هویتی سه صبح است و فراموش می کند چه کاری باید انجام دهد – و چه زمانی – شما (و ارزش سهام حساب تجاری خود) ممکن است در دردسر بزرگی قرار بگیرید. توانایی برقراری تماس با یک نماینده پشتیبانی دوستانه و آگاه در چنین مواقعی بسیار ارزشمند است.
 • اگر TBP شما یک گروه اختصاصی از کاربران را ارائه می دهد ، می توانید منحنی یادگیری سیستم تجارت خود را تا حد زیادی کوتاه کنید. حتی بهتر ، اگر آنها بازار ربات معاملاتی را ارائه دهند ، ممکن است بتوانید یک استراتژی ربات برنده را بخرید یا اجاره دهید ، نه اینکه مجبور شوید خودتان یک استراتژی بسازید.

ربات مهم دیگر چیست

مقرون به صرفه بودن ربات تجاری خود را بسنجید. اطمینان حاصل کنید که ربات می تواند سود بیشتری نسبت به هزینه های اجتناب ناپذیر کمیسیون ، لغزش ، هزینه اشتراک بات و مالیات بر سود سرمایه داشته باشد. اگر نمی توانید یک ربات برنده مداوم را برنامه ریزی کنید ، هیچ دلیلی برای استفاده از آن وجود ندارد.

نگاهی به شرکت ربات یک بیت کوین

Gimmer.net TBP است که VPS اختصاصی خود را به مشتریان ارائه می دهد. با این حال ، قیمت آن:

“با VPS دیگر نگران قطع شدن اتصال به اینترنت ، قطع شدن برق در خانه یا خراب شدن رایانه نخواهید بود. به سادگی در سرویس VPS مشترک شوید و تمام اطلاعات لازم به یک رایانه ابری ارسال می شود که منحصر به فرد و خصوصی است. “

جدول زمانی معاملات بیت کوین Gimmer برای ارتقا جدول زمانی

ظاهراً Gimmer برای سال 2020 و فراتر از آن تعدادی نسخه ارتقا یافته در نظر گرفته است. ربات های “گسترش” و “مثلث آربیتراژ” اکنون فعال هستند. تصویر: وب سایت Gimmer.net ، 8 ژانویه 2019

Gimmer’s VPS 25 دلار در خرید رمز GMR خود در هر ماه به شما پس می دهد. علاوه بر این ، برای استفاده از هر یک از ربات های معاملاتی Gimmer ، باید 200 تا 500 رمز مشابه را خریداری و نگه دارید. ربات ها به گونه ای برنامه ریزی شده اند که بسیاری از سبک های تجاری را کنترل می کنند ، مانند:

 • تجارت بدون اهرم (انواع باغ ، استراتژی های جهت دار).
 • معاملات حاشیه ای ، با چند برابر اهرم بالا در دسترس است.
 • وام دهی (می توانید در رمزنگاری های مختلف وام بدهید)
 • Scalper (کدگذاری شده برای بدست آوردن سود سریع با ضرر و زیان کم)
 • استراتژی های مبتنی بر نمونه کارها (ممکن است برداشت ها را کاهش دهد ، به تنوع کمک می کند)
 • داوری (بهره برداری از اختلاف قیمت بین بورسی)
 • آربیتراژ مثلثی (مشابه آربیتراژ ، اما از سه یا چند سکه استفاده می کند)
 • Spreads (حتی اگر سکه دیگری را کوتاه کنید) یک سکه طولانی کنید (یک استراتژی محبوب برگشت متوسط).

علاوه بر این ، همه مشتریان Gimmer یک ربات تجارت رایگان دریافت می کنند:

“یک ربات معاملات رمزگذاری خودکار استاندارد به صورت رایگان ارائه می شود. این شامل استفاده از یک شاخص ، یک ایمنی و یک جفت ، بدون اهرم فشار است. “

مانند اکثر TBP های دیگر ، Gimmer به بسیاری از مبادلات عمده از جمله Binance ، Bitfinex ، BitMEX ، Bittrex ، Cobinhood ، Hubii ، Kraken ، KuKoin ، Poloniex و XTRADE.IO اتصال API را ارائه می دهد..

آیا یک ربات معاملاتی بیت کوین برای شما مناسب است?

شاید. شاید نه. همه اینها به سبک معاملات ، اندازه ارزش سهام ، تجربه معاملات و اهداف شخصی شما بستگی دارد. اگر از آموزش توسعه سیستم تجارت صوتی برخوردار باشید ، احتمالاً قادر خواهید بود بات معاملاتی را متناسب با خود بسازید یا پیدا کنید. اگر می دانید چگونه به سرعت با مسائل نرم افزاری کنار بیایید یا به کسانی که می توانند به شما در تشخیص و تعمیر مسائل مربوط به ربات کمک کنند ، دسترسی فوری دارید ، بنابراین ممکن است شما یک نامزد تجاری ربات خوبی باشید.

با این حال ، اگر ساده لوحانه اعتقاد دارید که کسب درآمد در بیت کوین یا هر رمزنگاری دیگر روشی ساده و بدون دردسر است که به سادگی به فشار یک دکمه نیاز دارد ، پس ممکن است به شدت ناامید شوید. تجارت موفق کار سختی است. اگر هر تاجر مبتدی بتواند یک ربات خرده فروشی بیت کوین بخرد ، سالانه سال آن را با 100000 دلار معامله کند و سالانه 50،000 دلار درآمد کسب کند ، بازارهای رمزنگاری به تدریج چنین استراتژی را بی اثر می کنند.

بگویید 5000 معامله گر بیت کوین امسال از همان ربات برنده استفاده می کنند. این 40 یا 50 درصد سود به دست می آورد. با انتشار خبر موفقیت آن ، سال آینده شاید 50،000 تاجر شروع به استفاده از آن کنند. با گذشت زمان ، معامله گران حرفه ای و نهادی قادر به معامله با ربات با اثربخشی بسیار زیاد خواهند بود ، بنابراین آن را خنثی می کنند. بسیاری از معامله گران علائم تجاری آن را در یک طرف بازار دنبال می کنند ، و این زمانی است که جوانب مثبت برای کشتن تاجر خرده فروشی.

این یکی از دلایلی است که باعث می شود شما هرگز یک سیستم معاملاتی را که شخصاً می خواهید با آن درآمد کسب کنید ، به بازار عرضه نکنید. به این فکر کنید که دفعه بعدی که برخی از توسعه دهندگان سیستم تجارت سعی می کنند 5000 دلار شما را برای یک سیستم معاملاتی جلب کند.

Plusses و Minuses Bitcoin Bot

مزایای

 • ربات معاملاتی شما می تواند سریعتر از آنچه که می توانید در مورد علائم تجاری عمل کند.
 • از فرصت ها 24/7 استفاده کنید. برخی از حرکات بزرگ بازار در جلسه عصر آغاز می شود و سپس با توجه به انبوهی از گله ها در صبح روز بعد ، بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.
 • عدم آموزش سیستم سازی مشکلی ایجاد نمی کند. شما می توانید رباتهای بیت کوین موثر را از سایر توسعه دهندگان خریداری یا اجاره کنید.
 • هوش مصنوعی (AI) طی چند سال در دنیای ربات بیت کوین بسیار برجسته خواهد شد. می توان تصور کرد که ربات های آینده بتوانند سیگنال های تجاری شما را در زمان واقعی بهینه کنند. هوش مصنوعی همچنین ممکن است به شما کمک کند ترکیبی ایده آل از استراتژی های معاملات ربات را برای نمونه کارهای خود انتخاب کنید.
 • همانطور که بیشتر معامله گران رمزنگاری استراتژی های کوتاه مدت و مبتنی بر ربات را انجام می دهند ، ممکن است در واقع نوسانات بازار رمزنگاری کاهش یابد. این ممکن است به دلیل افزایش گسترده محدودیت بازار نقدینگی و نقدینگی رخ دهد.

معایب

 • معاملات کوتاه مدت هزینه های کمیسیون و لغزش بالایی دارد.
 • کمبود نقدینگی بازار رمزنگاری در ساعات خاصی از روز. یک رویداد بزرگ جدید در ساعات پایانی ممکن است تجارت ضروری را از دست بدهد.
 • خطر خرابی فلش. از قضا ، اینها معمولاً توسط رباتهای تجاری سازمانی ایجاد می شوند.
 • قطع برق در صرافی ، مشکلات فنی بات ، مشکلات ارتباطی یا رایانه ای.
 • هزینه اشتراک ربات خود.
 • نیاز به نظارت مستمر بر عملکرد و قابلیت اطمینان ربات خود.
 • شما باید بدانید که چگونه ربات معاملاتی خود را دوباره بهینه کنید.
 • اگر ارائه دهنده ربات شما 100 درصد مبتنی بر ابر نیست ، هزینه های VPS مداوم خواهید داشت.

سخت کوشی ، تحصیلات ، خود انضباطی و کنار گذاشتن

آموزش تجارت سیستم ، مهارت های مدیریت پول ، روانشناسی معامله گر صدا و آموزش گسترده TA برای نتایج سودآور معاملات رمزنگاری خودکار ضروری است. شما نمی توانید به سادگی یک سیستم سریع با شاخص های کنسرو ایجاد کنید ، دکمه “اجرا” را بزنید و انتظار داشته باشید که از طریق ربات تجارت بیت کوین خود درآمد کسب کنید. با این حال ، اگر در توسعه رشته های تجارت فوق الذکر سخت تلاش کنید ، ممکن است به یک معامله گر بوت کوین با ثبات سودآور تبدیل شوید.

آخرین کلمه خردی که باید هنگام اجرای یک ربات معاملاتی کاملاً خودکار بیت کوین در نظر بگیرید ، آنچه را که می خواهید انجام دهید:

هرگز چشم از صفحه معاملات خود دور نکنید. همیشه. به ربات معاملاتی ، نرم افزار رایانه یا سخت افزار خود اطمینان 100 درصدی نداشته باشید. شرایط بازار رمزنگاری می تواند به سرعت تغییر کند و به طور بالقوه سناریوهایی را ایجاد کند که ربات شما هرگز برای مقابله با آنها طراحی نشده است. شما باید به طور مداوم بر ربات خود نظارت داشته باشید یا اینکه یک روز صبح با یک غافلگیری ناخوشایند و ضرر کننده از خواب بیدار شوید.

هرگز توانایی استدلال ذاتی برتر خود را نسبت به ماشین یا الگوریتم دست کم نگیرید. آماده ، قادر و مایل باشید هر زمان که بات شما روبرو شد با شرایط بازار رمزنگاری بیش از حد ناپایدار وارد عمل شوید و آن را نادیده بگیرید..