این احتمال وجود دارد که شما از قبل مالک بیت کوین یا رمزنگاری های دیگر باشید. بلند مدت ، این ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز ممکن است یک سرمایه گذاری سودآور باشد. با این حال ، ممکن است بخواهید املاک و مستغلات را برای دارایی های مالی طولانی مدت خود نیز در نظر بگیرید.

هرچه عاقلانه تر امور مالی خود را متنوع کنید ، ممکن است در برابر خطرات معاملات غیر منتظره در هر بازار معینی ، در معرض خطر باشید. شاید زمان آن فرا رسیده باشد که شما همین حالا و اکنون بحث Bitcoin و املاک و مستغلات را اندازه کنید.

این مقاله قدرت نسبی نسبی (RS) بیت کوین در مقابل صندوق اصلی معاملات بورس املاک و مستغلات را نشان می دهد (تیکر: ITB ، iShares US Home Construction ETF) در شش دوره زمانی مهم.

خواهید دید که چگونه BTCUSD در دوره های سه ، شش ، 12 ، 24 و 36 ماه گذشته در برابر ITB ظاهر شده است. همچنین خواهید دید که بیت کوین در پنج سال گذشته عملکرد چشمگیری نسبت به ITB داشته است. خواهید دید که بیت کوین حتی از سهام دو بزرگترین سازندگان خانه های ایالات متحده بهتر عمل کرد.

سرانجام ، شما در مورد چرایی سرمایه گذاری در بیت کوین اطلاعاتی کسب خواهید کرد و داشتن خانه شخصی (یا اجاره املاک و مستغلات) هنوز هم یک استراتژی مالی بلند مدت است.

بیت کوین در مقابل املاک و مستغلات: آمار کلیدی RS

ITB به چند دلیل به عنوان نماینده بازار املاک و مستغلات مسکونی ایالات متحده (RE) انتخاب شد:

 • در تمام طول روز (930 تا 1600 ET) ، دوشنبه تا جمعه (به جز روزهای تعطیل) تجارت می کند.
 • مانند بیت کوین ، برخلاف معامله برای خانه ، می توانید آن را به صورت لحظه ای کوتاه خریداری ، فروش یا فروش کنید.
 • این ETF (به طور غیرمستقیم) ردیابی عملکرد US RE خوب عمل می کند.
 • هنگامی که سازندگان خانه ها درآمد کسب می کنند و قیمت خانه ها بالاتر می رود ، ITB نیز تقریبا همیشه افزایش خواهد یافت.

آمار Bitcoin (BTCUSD) و ITB RS از اوج بازار رمزنگاری دسامبر 2017 در حال حاضر به نفع ITB مغرضانه است. هر دو بازار روند نزولی داشته اند ، اما شدت ITB کمتر است. علیرغم این ، علائم نزولی زندگی همچنان برای BTCUSD ظاهر می شوند. در مورد ITB ، به نظر می رسد که در یک الگوی کم موتورسیکلت بسیار معتبر که اغلب سودهای قابل معامله به دست می آورد ، در حال پیشرفت است.

آمارهای کوتاه مدت (یک سال یا کمتر)

عملکرد 3 ماهه BTCUSD: (41.76) درصد

عملکرد 3 ماهه ITB: (13.41) درصد

برنده RS: ITB

عملکرد 6 ماهه BTCUSD: (41.81) درصد

عملکرد 6 ماهه ITB: (22.13) درصد

برنده RS: ITB

عملکرد 12 ماهه BTCUSD: (75.00) درصد

عملکرد 12 ماهه ITB: (33.20) درصد

برنده RS: ITB

چرخه بیت کوین در مقابل ITB املاک و مستغلات

ITB ، نمودار دو هفته ای: اقدامات دوره ای موجود در سهام سازندگان خانه های آمریکایی به خصوص برای بیش از پنج سال قابل اعتماد بوده است. تصویر: MotiveWave Ultimate.

واضح است که در رده بندی کوتاه مدت RS هیچ مسابقه ای برگزار نشده است. درست است که ارزش ITB در هر سه چارچوب زمانی کوتاه مدت کاهش یافته است. با این حال ، ارزش آن با سرعت قابل توجهی کندتر از BTCUSD از دست داد.

آمار بلند مدت (دو سال یا بیشتر)

عملکرد 24 ماهه BTCUSD: + 265.07 درصد

عملکرد 24 ماهه ITB: + 18.67 درصد

برنده RS: BTCUSD

عملکرد 36 ماهه BTCUSD: + 784.12 درصد

عملکرد 36 ماهه ITB: + 14.42 درصد

برنده RS: BTCUSD

عملکرد 5 ساله BTCUSD: + 371.97 درصد

عملکرد 5 ساله ITB: + 22.28 درصد

برنده RS: BTCUSD

نوسانگرهای بیت کوین در مقابل املاک و مستغلات BTCUSD

BTCUSD ، هفتگی: بیت کوین هنوز بالاتر از میانگین متحرک ساده 200 هفته ای (SMA) معامله می شود. در اواسط سال 2019 به دنبال مقاومت نزدیک به 50 هفته کاهش SMA خود باشید. تصویر: NinjaTrader 8.

سهام اصلی سازنده خانه: بیت کوین نیز برنده می شود

اگر در 3 ژانویه 2016 در سهام DR Horton (DHI) و BTCUSD سرمایه گذاری کرده باشید ، دارایی رمزنگاری شما به طور قابل توجهی بیشتر از سهام DHI شما خواهد بود:

عملکرد 36 ماهه BTCUSD: + 784.12 درصد

عملکرد DHI 36 ماهه: + 15.60 درصد

برنده RS: BTCUSD

در اینجا نگاهی به مقایسه عملکرد 3 ساله Lennar Corp. (LEN) در مقابل BTCUSD می اندازیم:

عملکرد 36 ماهه BTCUSD: + 784.12 درصد

عملکرد 36 ماهه LEN: (15.33) درصد

برنده RS: BTCUSD

مهم نیست که با ITB ، DHI یا LEN مقایسه شود ، عملکرد طولانی مدت BTCUSD به معنای واقعی کلمه نمایش را می دزدد.

همه داده ها از طریق TradingView.com تاریخ قطع نهایی داده ها 3 ژانویه است, 2019, برای BTCUSD ، DHI ، ITB و LEN. حق کمیسیون ، لغزش و سود سهام موجود نیست.

سرمایه گذاری که می خواهید در آن زندگی کنید

بسیار خوب ، بیت کوین به دلیل افزایش نجومی قیمت ، از جمله ITB و سهام اصلی سازنده خانه ، بسته به میزان زودهنگام یک سرمایه گذاری بلند مدت نسبت به سایر کلاسهای دارایی برتر بوده است. مالکیت خانه در مقابل بیت کوین چطور؟ چگونه کار کرده است؟ در حقیقت ، این داستان مشابه داستان بیت کوین در مقابل سهام فناوری ، طلا و RE است. در کوتاه مدت ، بیت کوین بسیار آسیب دیده است ، اما در دوره بازنگری دو تا ده ساله ، بیت کوین در جهان بازارهای مالی برابر کمی دارد.

همبستگی بیت کوین در مقابل املاک و مستغلات ITB و BTCUSD

ITB و BTCUSD ، هفتگی: سهام سازنده خانه و بیت کوین مقدار متوسطی از حرکت جهت دار را به اشتراک می گذارند. ممکن است هر دو در یک رالی قوی Q1 2019 باشند. تصویر: NinjaTrader 8.

این خبر خوبی برای بیت کوین است ، و برای هر کسی که می داند ، بیت کوین ممکن است به زودی به بالا بردن شکاف برتر کوتاه مدت RS در مقابل سایر مدعیان بازار مالی بپردازد. با این حال ، داشتن RE به عنوان سرمایه گذاری چیزی با ارزش به شما ارائه می دهد که هیچ کالای رمزنگاری ، سهام ، اوراق قرضه یا تسویه حساب نقدی قادر به خرید آن نیست. و این توانایی زندگی روزمره و لذت بردن از سرمایه گذاری شما است.

حتی اگر خانه 400 هزار دلاری شما در پنج سال آینده نیمی از ارزش دلاری خود را از دست بدهد ، باز هم زندگی در آن زندگی می کنید و از آن لذت می برید انگار اتفاقی نیفتاده است. فقط مالیات RE خود را به موقع پرداخت کنید ، خانه و دارایی خود را حفظ کنید و آرام باشید.

تا زمانی که نیازی به کار در یک شهر دیگر نداشته باشید ، می توانید منتظر عقب نشینی بازار RE باشید. حتی اگر شما انجام داد برای یافتن کار باید به محلی دیگر بروید ، همیشه می توانید اجاره دادن خانه خود را تا زمانی که آن را بفروشید.

پرچین تورم – معمولاً

در دوره تورم خورشید از 1966 تا 1981 ، RE در بسیاری از مناطق ایالات متحده ارزش پیدا کرد. به عنوان مثال ، خانه خانواده ما در لانگ آیلند در فاصله اکتبر 1964 تا آگوست 1972 از 16490 دلار به 30،000 دلار افزایش یافت. خانه دیگر ما در نیومکزیکو از سپتامبر 1972 تا ژوئن 1980 از 19،500 دلار به 52،000 دلار افزایش یافت. بسیاری از همسایگان و اقوام ما دستاوردهای مشابه RE را تجربه کردند. در همان محیط قبل از Reaganomics.

بدیهی است که موقعیت مکانی عامل اصلی در این دستاوردها بود (اقتصاد نیویورک و نیومکزیکو در آن زمان بسیار سالم بود). سایر مناطق ایالات متحده (از جمله به اصطلاح) کمربند زنگ زده) در طی رکودهای مختلفی که بین نوامبر 1973 و ژوئن 1982 ایالات متحده را لرزاند ، در واقع شاهد رکود RE (یا حتی کاهش) است.

نرخ پایین تر ، اجتماعات بزرگ

هنگامی که نرخ بهره در 1981-1982 به اوج خود رسید (آن نرخ 16 درصدی اسکناس خزانه داری آمریکا را به خاطر می آورید؟) ، نرخ وام مسکن شروع به کاهش کرد ، در حالی که قیمت مسکن از ذینفعان اصلی آن بود. به عنوان مثال ، والدین من در اوایل سال 1983 یک خانه سه خوابه با 72000 دلار در هارتفورد ، کانتیکت را خریداری کردند. نرخ بهره وام برای 30 سال 12٪ بود. دیری نپایید که نرخ بهره به سرعت کاهش یافت و برای چندین سال دیگر به طور مداوم نزولی بود.

ناگهان همه خواهان خانه ای شدند و بیش از چهار سال در منطقه هارتفورد RE بی وقفه بالاتر از سطح زمین کوبید. والدین من اسکناس را دو بار مجدداً تأمین کردند و پرداخت ماهانه به بانک را به طرز چشمگیری کاهش دادند. در ژوئیه 1987 ، آن خانه با قیمت 172،000 دلار فروخته شد که 139٪ سود قبل از فروش مجدد کالا و کمیسیون فروش بود. برای یک سرمایه گذاری 52 ماهه بد نیست!

برای بسیاری از خانواده ها و سرمایه گذاران آمریکایی ، RE به طور قابل اعتماد اثبات شده است که یک پرچین تورمی سالم است. همچنین یکی از بهترین دارایی ها برای مالکیت در اوج دوره های بهره و شروع به روند نزولی است. FYI ، روند نزولی بلند مدت نرخ بهره اخیراً هنگامی پایان یافت که اسکناسهای 10 ساله خزانه داری یک تغییر اساسی فنی را به وجود آوردند. این احتمال وجود دارد که بالاخره بازار خرس 37 ساله در نرخ بهره به پایان رسیده باشد.

در Crypto سرمایه گذاری کنید و خانه خود

در اینجا برخی از مزایای اصلی داشتن خانه شخصی خود حتی در سرمایه گذاری در بیت کوین و سایر رمزنگاری ها آورده شده است:

خانه شخصی شما:

 • به جای پرداخت اجاره به صاحبخانه خود ، سهام عدالت بسازید.
 • پتانسیل بزرگ سود سرمایه در زمان گسترش اقتصادی (و به ویژه در پایین آمدن محیط نرخ بهره).
 • اگر پیشنهاد کار بهتر در یک شهر (کشور) دیگر نیاز به جابجایی فوری دارد ، خانه خود را اجاره کنید.
 • صرف نظر از نوسانات ارزش خانه از آن لذت ببرید.
 • یکی از معدود سرمایه هایی که می توانید در آن زندگی کنید و به طور بالقوه از آن سود می کنید.

سرمایه گذاری بیت کوین شما:

 • برخلاف خانه شما ، بیت کوین مایع است. اگر به پول نقد نیاز دارید می توانید بلافاصله آن را بفروشید.
 • بیت کوین پتانسیل بلند مدت برای سود دارد ، احتمالاً چندین برابر بیشتر از مالکیت خانه.
 • سرمایه گذاری بیت کوین شما هرگز به سقف جدید ، ماشین ظرفشویی ، فرش یا موریانه نیاز نخواهد داشت. حتی از هزینه های بازسازی آشپزخانه نیز صرف نظر می کنید.
 • برای خرید بیت کوین هیچ وام 30 ساله لازم نیست. هیچ هزینه بسته شدن یا 6 درصد کمیسیون RE برای پرداخت وجود ندارد.
 • ارزش بیت کوین مستقیماً تحت تأثیر حرکات نرخ بهره قرار نمی گیرد.
 • از نظر تاریخی بسیار خطرناک تر از سایر طبقات دارایی است

سپس ، اکنون و آینده

بر اساس داده های تاریخی ، داشتن بیت کوین و خانه شخصی شما اغلب می تواند سرمایه گذاری بلند مدت باشد. در حالی که هیچ کس نمی داند آینده بیت کوین یا RE چیست ، اما به نظر می رسد هر دو سرمایه گذاری بالقوه بالقوه رشد طولانی مدت را ارائه می دهند. حتی بهتر ، داشتن خانه و بیت کوین می تواند به شما کمک کند از مجموعه ای منحصر به فرد از مزایا بهره مند شوید که می تواند به جبران برخی از اشکالات جزئی دیگر کمک کند..