آیا سالانه هزاران معامله کوتاه مدت رمزنگاری انجام می دهید؟ آیا تو تجارت روز در طول جلسه معاملات؟ آیا در طول هفته حداقل پنج یا شش روز به طور مداوم معامله می کنید؟ آیا چندین ساعت از روز معاملات شما به تحقیقات بازار و حسابداری تجارت اختصاص دارد؟ آیا حداقل یکی از حساب های رمزنگاری شده شما منحصراً به رژیم تجارت بیش فعال شما اختصاص دارد ، یکی برای تأمین هزینه های زندگی تمام وقت برای شما در صورت ممیزی ، آیا می توانید صادقانه تمام موارد فوق را برای حمایت از فعالیت های تجاری خود اثبات کنید؟ اگر چنین است ، وقت آن است که شما یاد بگیرید چگونه تجارت رمزنگاری را بصورت a کسب و کار از طریق IRS وضعیت تاجر.

تفاوت های کلیدی بین سرمایه گذاران و بازرگانان

رفتار درآمد داخلی (IRS) با سرمایه گذاران متفاوت از معامله گران است و اکنون (سال مالی 2018) که هزینه های سرمایه گذاری دیگر کسر نمی شود ، بازرگانان رمزنگاری فعال دلیل خوبی برای جستجوی وضعیت تاجر دارند.

سرمایه گذاران اساساً هر کسی که به صورت تمام وقت معامله نمی کند و درآمد اصلی خود را از طریق تجارت مکرر ارز رمزنگاری نمی کند (همانطور که در بند اول توضیح داده شده است).

در اینجا اشکال اصلی معامله رمزنگاری به عنوان یک سرمایه گذار به جای یک تاجر وجود دارد:

  • شما فقط می توانید 3000 دلار در سال از ضرر سرمایه کسر کنید. تصور کنید که یک واقعاً سال بد تجاری ، با از دست دادن سرمایه کوتاه مدت 24000 دلار. برای جبران کامل این ضررها حداقل هشت سال طول خواهد کشید. بدتر اینکه ، شما فقط می توانید زیان های کوتاه مدت را در برابر سودهای کوتاه مدت و زیان های بلند مدت را در برابر سودهای بلند مدت جبران کنید.
  • دیگر نمی توانید مانند سال های مالیاتی گذشته بخشی از هزینه خبرنامه ها ، مشاوره تجارت ، پیش پرداخت مالیات ، نرم افزار تجارت ، اطلاعات فید یا سایر هزینه های مربوط به سرمایه گذاری را کسر کنید. آخ.

مزایای احتمالی وضعیت معامله گر با انتخاب بخش 475 MTM

کلمه پتانسیل در اینجا بزرگ است دلیل این امر این است که IRS در حال حاضر ارزهای رمزپایه را به عنوان طبقه بندی می کند ویژگی و نه به عنوان یک اوراق بهادار یا کالا. اگر و هنگامی که افراد مالیاتی ارزهای رمزپایه را به عنوان یک اوراق بهادار یا کالا اعلام می کنند ، پس از این بخش 475 را انتخاب کنید مارک به بازار (MTM) انتخابات حسابداری به تصمیمی آسان تبدیل می شود.

  • با انتخاب استفاده از MTM ، سود و زیان سرمایه رمزپایه شما به عنوان سود و زیان عادی مالیات می شود.
  • دیگر کسر سالانه حداکثر 3000 دلار از دست دادن سرمایه که برای سرمایه گذاران اعمال می شود تحت تأثیر قرار نخواهید گرفت.
  • کلیه هزینه های معاملاتی شما از جدول C (سود یا زیان ناشی از تجارت) کسر خواهد شد. رایانه ، مانیتور ، اینترنت ، فید داده ، تلفن همراه ، مبلمان ، هزینه های آموزشی ، سمینارها ، اشتراک حرفه ای ، تهیه مالیات ، هزینه های حقوقی ، استهلاک ، هزینه های ماشین و کامیون ، بازنشستگی و سود ، مالیات و مجوزها ، سفر و وعده های غذایی و غیره همه هزینه های بالقوه قابل کسر برای تجارت تجارت رمزنگاری شما هستند. برای مشاغل کسر دفتر خانگی نیز دریافت خواهید کرد توابع اداری در داخل آن انجام شده است.

موضوعات مناسب تجاری بیشتر

  • اگر در واقع دفتر کار خود را اجاره کنید یا بخرید (نه در خانه خود) ، همچنین باید از اجاره ، بیمه ، سود وام مسکن ، آب و برق و مالیات املاک کسر کنید. اگر کارمند داشته باشید ، حقوق و مزایای آنها نیز کسر هزینه های تجاری خواهد بود.
  • حق بیمه بیمه شما به عنوان هزینه تجارت در برنامه C کسر می شود.
  • اگر مالک انفرادی هستید یا به عنوان یک شرکت تک عضو فعالیت می کنید ، باید مالیات خود اشتغالی بپردازید (برنامه SE) نیمی از مبلغ مالیات در فرم 1040 قابل کسر است. این اکنون به شما کمک نمی کند ، اما باید پرداخت امنیت اجتماعی شما را افزایش دهد ، بازنشستگی بیایید.
  • هنگامی که از طریق وضعیت معامله گر رمزنگاری می کنید ، مجاز به ایجاد یک حساب بازنشستگی مانند Solo 401-k و غیره هستید. محدودیت های مشارکت برای برنامه های Solo 401-k کوتاهی در حساب های IRA و Roth IRA است ، یک امتیاز مثبت برای شما.

این یک بخش بسیار سخاوتمندانه از مزایای مالیاتی بالقوه سودآور برای تجارت تجارت رمزنگاری شما است. بسته به چگونگی ساختار واقعی کسب و کار خود (S-Corp. ، LLC ، C-Corp ، مالک انفرادی و غیره) ، این اجناس مالیاتی می توانند سودآور باشند.

تجارت Crypto به عنوان یک تجارت از طریق چرخه وضعیت بورس Bitcoin معامله گر

در نظر داشته باشید چرخه های قدرتمند بیت کوین و خرس را به جای سرمایه گذار به عنوان یک صاحب مشاغل برای شما کار کنید. تصویر: MotiveWave Ultimate.

قبل از انتخاب وضعیت معامله گر و MTM ، به دنبال مشاور مالیات حرفه ای باشید

با فرض اینکه شما یک بازرگان رمزنگاری بسیار سودآور و بیش فعال هستید ، عاقلانه است که بهترین مشاوره مالیاتی موجود را جستجو و پرداخت کنید. به ویژه هنگام انتخاب وضعیت معامله گر با MTM و دو برابر بیشتر اگر تلاش برای انجام این کار برای یک معامله رمزنگاری.

بسیاری از شرکت های ارائه دهنده تهیه مالیات ویژه معامله گران ، C-Corp.، S-Corp را نیز ارائه می دهند. و خدمات تشکیل LLC. اطمینان حاصل کنید که آنها مهارت بالایی در مالیات معامله گر رمزنگاری دارند و طرفهای تشکیل شرکت از معادله. اگرچه در این مسیر بسته بندی معاملات ، تشکیل شرکت ممکن است پرهزینه باشد. در عوض ، ایجاد هر یک از آن ساختارهای تجاری را در یکی از وب سایت های حقوقی ارزان قیمت در نظر بگیرید.

بسیاری از معامله گران حرفه ای از S-Corp استفاده می کنند. یا LLC برای اداره مشاغل خود. می توانید به همین ترتیب ، حتی ترکیب این دو ساختار برای انعطاف پذیری بیشتر (و کاغذ بازی بیشتر!) را با هم ترکیب کنید. هر دو از دارایی شخصی محافظت می کنند. با این حال ، یک مزیت خوب S-Corp است. توانایی انتشار سهام سهام برای جذب سرمایه است. LLC ها نمی توانند در ازای سرمایه سهام خود را به سرمایه گذاران بفروشند اما می توانند بفروشند منافع در خود شرکت.

Crypto را به عنوان یک تجارت از طریق ساعت و لباس فانتزی Trader Status تجارت کنید

برای تجارت ارز رمزنگاری شده به عنوان یک تجارت به ساعت فانتزی یا لباس ابریشمی نیاز ندارید ، اما برای انجام موفقیت آمیز این کار به مشاوره مالیاتی متخصص و تشکیل شرکت نیاز دارید. عکس Adeolu Eletu در Unsplash

تجارت رمزنگاری به عنوان یک تجارت از طریق وضعیت معامله گر

به گفته همه ، به نظر می رسد انتخاب وضعیت معامله گر IRS با MTM یک استراتژی پیروز برای معامله گران فعال رمزنگاری است. شما در مالیات پس انداز می کنید ، سود و زیان سرمایه را به سود و زیان معمولی تبدیل می کنید ، می توانید فوراً ضررهای معاملاتی بزرگ را کسر کنید (چرا هشت سال صبر کنید؟) و هر هزینه معاملاتی را به عنوان هزینه انجام کار تجاری نوشتید.

کسر حق بیمه درمانی و شروع برنامه بازنشستگی Solo 401-k مزایای اضافی است که با تغییر سرمایه گذار رمزنگاری به تاجر رمزنگاری ارائه می شود. با ادامه کار ، می توانید با ایجاد یک شرکت یا LLC برای تجارت تجاری خود ، از دارایی های شخصی خود نیز محافظت کنید.

سابقه و شهرت تهیه کنندگان مالیات را که ادعا می کنند در امور مالیات معامله گران خبره اند ، بررسی کنید. از آنها بپرسید که در به دست آوردن وضعیت تاجر IRS به چه تعداد مشتری رمزنگاری کمک کرده اند. هزینه های آنها برای تشکیل شرکت و LLC را با هزینه های وب سایت های قانونی معمولی مقایسه کنید. با تشکیل S-Corp خود می توانید صدها دلار پس انداز کنید. یا LLC با دومی ، به جای قبلی.

از هر مسیری که برای مشاوره وضعیت معامله گر رمزنگاری و تشکیل شرکت می روید ، حتماً مشاوره متخصص و تایید شده توسط IRS را دریافت کنید.