با فرض اینکه تمام مدارک لازم برای تأیید دستمزد ، درآمد و هزینه های تجاری ، سود و زیان رمزنگاری شده ، سود ، سود سهام و غیره را به تهیه کننده مالیات خود داده باشید ، تعیین بدهی مالیاتی سالانه شما یک فرایند ساده است.

وقتی مالیات بر درآمد فدرال و ایالتی خود را پرداخت می کنید ، مسئولیت مالیات رمزنگاری شده شما است مشمول در کل کل بنابراین ، واقعاً هیچ تمایزی بین این دو وجود ندارد پرداخت مالیات بر رمزنگاری و پرداخت مالیات بر سایر منابع درآمد مشمول مالیات و سود سرمایه. بنابراین سوال از نحوه پرداخت مالیات بر ارزهای رمزپایه ممکن است بهتر باشد به عنوان نحوه پرداخت مالیات بر درآمد فدرال.

نحوه پرداخت مالیات بر ارزهای رمزنگاری شده – و سایر موارد

فرم 1040-ES را پر کنید و مالیات های سه ماهه خود را پرداخت کنید

این مرحله زمین صفر وقتی نوبت به آماده سازی و سپس پرداخت مالیات بر درآمد فدرال می رسد. خود را پر کنید فرم 1040-ES در شروع سال مالیات به طور دقیق پرداخت کنید و پرداخت های مالیاتی برآورد شده سه ماهه خود را به موقع به IRS انجام دهید. در این صورت ، پیش پرداخت مالیات پایان سال شما اندک خواهد بود (بدون مجازات) یا بازپرداخت مالیات شما به همان اندازه کم خواهد بود. اگر در پایان سال مقدار کمی مالیات به عمو سام بدهکار باشید مسئله بزرگی نیست.

اما ، اگر برآورد شما برای دستمزد ، درآمد خالص کسب و کار و سود و زیان سرمایه رمزنگاری شده شما بسیار کمتر از آنچه در سال مالیاتی آینده بدست می آورید چیست؟ سپس پرداخت های مالیاتی سه ماهه شما نیز بسیار کم خواهد شد. شما باید انتظار داشته باشید که با مجازات های کم پرداختی روبرو شوید و مطمئناً باید مالیات اضافی فدرال را که در تاریخ 15 آوریل تأمین می شود ، افزایش دهید..

روز پرداخت برای خزانه داری آمریکا

بعد از اینکه فرم 1040-ES خود را پر کردید ، مبلغی دلار برای ارسال پول به خزانه داری ایالات متحده در 15 ژانویه ، 15 آوریل ، 15 ژوئن و 15 سپتامبر به شما تعلق می گیرد (گاهی اوقات سررسید یک یا دو روز متفاوت است ) شما به سادگی یک چک به خزانه داری ایالات متحده برای مبلغ برآورد مالیات ، شماره تأمین اجتماعی یا مالیات دهنده خود را در چک قرار دهید (حواله ها نیز با کمال میل پذیرفته می شوند. یک Slurpee را همزمان انتخاب کنید و زمان مالیات را به یک مهمانی واقعی تبدیل کنید!) و همچنین “2018 (9) فرم 1040-ES. ”

چک یا حواله خود را به همراه کوپن پرداخت به آدرس IRS مناسب موجود در دفترچه دستورالعمل فرم 1040-ES ارسال کنید. پرستو ، شما مالیات برآورد شده سه ماهه خود را پرداخت کرده اید.

اگر درآمد شما ناگهان افزایش یابد یا در اواسط سال سقوط کند ، چه می کنید?

بگذارید بگوییم شما فرم 1040-ES 2019 خود را در اواسط ژانویه 2019 پر کرده اید. شما یک برآورد خیرخواهانه از سود سرمایه Crypto 2019 ، سود ، سود سهام ، دستمزد و درآمد خالص کسب و کار خود انجام داده اید.

اما بگویید در ماه مارس اتفاقی می افتد. شما به طور ناگهانی برنده 2500 درصدی در رمز ICO دارید که 40 هزار دلار به شما تعلق می گیرد یا اینکه شرکت شما قرارداد بزرگی را به دست می آورد که پایه اصلی شما را 100 هزار دلار افزایش می دهد. شاید شما بیمار یا از کار افتاده باشید و درآمد شما کم شود. شاید همسر / شوهر شما شما را به خاطر پسر و دختر خوش ظاهر با خمیر بیشتری دور کند و خانه شما را فقط برای سرگرمی ببرد.

شما باید تمام این تغییرات مالی را حساب کرده و یک 1040-ES جدید پر کنید. به این ترتیب ، وقتی زمان پرداخت مالیات فصلی بعدی شما است ، شما پرداخت مالیات برآورد شده اصلاح شده (بالاتر یا پایین) را ارسال می کنید. اگر درآمد مشمول مالیات شما در طول سال همچنان در نوسان است ، هر بار 1040 ES جدید پر کنید و اصلاحات لازم را انجام دهید.

تا زمانی که در 15 آوریل سال مالیاتی زیر میزان قابل توجهی در پرداخت مالیات ندارید ، هیچ نگرانی ندارید. 1040-ES یک متحد ارزشمند است که می تواند به شما کمک کند از مجازات های زیرپرداخت جلوگیری کنید.

نحوه پرداخت مالیات بر ارزهای رمزپایه پرداختهای IRS

با IRS Direct Pay می توانید مالیات برآورد شده سه ماهه و فرم 1040 خود را بصورت فلاش پرداخت کنید. و بدون هیچ گونه هزینه ای. تصویر: وب سایت IRS.gov.

تسویه امتیازات با مرد

اکنون سازمان امور مالیاتی حداقل ده روش مختلف برای بازپرداخت پرداخت مالیات به شما ارائه می دهد. بسیاری از آنها نیاز به هزینه پردازش اضافی دارند ، اما بسیاری از آنها چنین نیستند (چک ، پرداخت مستقیم IRS).

در اینجا روش های پرداخت مالیات IRS موجود است:

  • پرداخت مستقیم IRS (رایگان)
  • برداشت وجوه الکترونیکی (EFW)
  • سیستم پرداخت مالیات فدرال الکترونیکی (EFTPS)
  • بررسی
  • انتقال سیم (هزینه بانکی اعمال می شود)
  • سفارش پول (باید برای این مخلوط همراه با Slurpee خود پرداخت کنید)
  • کارت اعتباری (هزینه اعمال می شود)
  • کارت بدهی (هزینه اعمال می شود)
  • وجه نقد (به طرز باورنکردنی ، هزینه 3.99 دلار برای پرداخت های نقدی اعمال می شود!)

و اگر سرانجام به IRS بدهکار باشید ، پول ویژه ای به شما ارائه می دهد موافقت نصبenتی (برای بدهی های مالیاتی ، سود و مجازات 50000 دلار یا کمتر). اگر شما نتوانستید با شرایط موافقت کنید ، هنوز پایی می شکنند هیچ کلمه ای وجود ندارد ، اما من گمان می کنم بیشتر افراد با تمایل روی خط خال خالی امضا می کنند.

پیشنهادی که نمی توانست رد کند ، اما کارت اعتباری در دسترس نداشت

بعضی اوقات ، یک مpدی خاص فقط پول لازم برای تسویه حساب با IRS را ندارد. حداقل بلافاصله.

پرونده ماجراجویی لانگ آیلند را در نظر بگیرید مایکل فرانتس.

Franzese که فردی بزرگ و بزرگ در خانواده کلمبو بود ، شاید بزرگترین درآمد در تاریخ جنایات سازمان یافته ایالات متحده بود. برای یک دوره چند ساله (پایان سال 1985) ، عملیات کلاهبرداری مالیاتی بنزین فدرال وی شش تا هشت میلیون دلار درآمد کسب کرد – پهفته گذشته. درآمد از دست رفته به بانکهای فدرال (Fed) بسیار بیشتر بود. فرانتزی و کارتل وی برای هر گالن گاز فروخته شده سی و پنج سنت مالیات گاز فدرال پرداخت نشده سرقت کردند. با نزدیک به نیم میلیارد گالن در ماه ، هزینه خزانه داری آمریکا نجومی بود.

کارت پستال از لبه

البته ، وی سرانجام به دلیل داشتن لیست شستشوی عظیمی از جرایم جنایی از جمله دزدگیر مالیات بنزین باورنکردنی وی محکوم شد. وی که در سال 1988 در یک ندامتگاه فدرال نشسته بود نامه ای از سازمان امور مالیاتی دریافت کرد. آنها به او اطلاع دادند كه بابت درآمد شخصي خود از اين كلاهبرداري 50 ميليون دلار بدهي ماليات پس داد. ظاهراً ، آنها احتمالاً اعتقاد داشتند که وی هنوز توانایی تسویه بدهی مالیاتی خود را دارد ، زیرا در پایین نامه نامه برای Franzese در نظر گرفته شده بود تا شماره ویزا ، Mastercard یا American Express خود را پر کند.

همانطور که در کتاب 2009 خود نوشت, من به شما پیشنهادی میدهم که نمی توانید رد کنید,

“اگر من به کارت اعتباری خود دسترسی داشتم ، شماره را پر می کردم و برای آن ارسال می کردم.”

خوشبختانه ، شما در چنین وضعیتی نیستید با این حال ، در اینجا یک درس مهم برای همه معامله گران ارزهای رمزپایه و مودیان به طور کلی وجود دارد. در اینجا آمده است: سازمان امور مالیاتی در هنگام جمع آوری پولی که فکر می کنند به آنها بدهکار است ، حافظه بسیار خوبی دارد و برای آنها مهم نیست که درآمد مشمول مالیات شما از منابع قانونی یا غیرقانونی است.

افکار نهایی – دو دهه

این طول کشید مایکل Franzese تیسالهای طولانی تا سرانجام یک برنامه پرداخت برای مالیات های برگشتی 50 میلیون دلاری IRS خود تهیه کند. مدتها پس از مشروط شدن از زندان ، مجبور به بازپرداخت بدهی شد زیرا مانند بقیه ما زندگی مافیائی بدست آورد.

هربار بارگیری و پرداخت مالیات تخمینی خود را به موقع انجام دهید. سود و زیان ارز رمزنگاری شده خود را محاسبه کنید و از بهترین خدمات تهیه مالیات یا نرم افزار موجود تا 15 آوریل استفاده کنید. به این ترتیب ، شما می توانید از دستاوردهای رمزنگاری شده خود لذت ببرید ، شب ها خوب بخوابید و هرگز نگران تغییر مکان IRS نباشید.