بخش خودپردازهای بیت کوین به لطف ترکیبی از عوامل ، از جمله فناوری بهتر ، عملکرد بیشتر و افزایش تقاضا ، در حال گرم شدن است. افزایش تقاضا دلیل اصلی این است که سرمایه گذاران بیشتر به دنبال این مدل تجاری خودکار به عنوان نقطه ورود هوشمند به بخش تجارت بیت کوین هستند.

دستگاه های خودپرداز بیت کوین در مکان های جدید در محل جدید به بازار می آیند در حال افزایش نرخ. این مراکز مستقل رمزنگاری به کاربران اجازه می دهد بدون نیاز به دانش فنی وارد بازار رمزنگاری شوند. در واقع ، یک کاربر خودپرداز بیت کوین نیازی به دانستن چیزی در مورد بازار رمزنگاری ندارد. بسیاری از خودپردازهای بیت کوین به عنوان حلقه مفقوده بازار رمزنگاری و مصرف کنندگان روزمره در نظر گرفته می شوند. استفاده از این ماشین ها آسان است و گزینه های قابل اعتمادی برای مبادلات فیات به رمزنگاری مانند Coinbase برای سرمایه گذاران رمزنگاری فراهم می کنند. بیایید لحظه ای وقت بگذاریم تا مزایا و معایب این بخش تجاری رمزنگاری نوپا را بررسی کنیم.

محبوبیت رو به رشد

بازار رمزنگاری در حال گسترش است. هر روز ، سرمایه گذاران جدید در حال یادگیری مزایای فناوری بلاکچین هستند. این تقاضا فرصتی منحصر به فرد برای کارآفرینان باهوشی ایجاد می کند که می خواهند خود را در بازار قبل از تصویب جریان اصلی قرار دهند. دستگاه های خودپرداز بیت کوین با اجازه دادن به هر شخصی برای خرید مستقیم رمزنگاری ، سطح جدیدی از راحتی را در بازار رمزنگاری به ارمغان می آورند.

خودپرداز بیت کوین از طریق Beyond Your Daily News

خودپرداز بیت کوین از طریق Beyond Your Daily News

مقرون به صرفه

خودپردازهای بیت کوین یکی از مقرون به صرفه ترین مشاغل BTC است که می توانید شروع کنید. این واحدها هر کدام حدود 10 هزار دلار قیمت دارند. دستگاه های خودپرداز بیت کوین برای عملکرد به برق زیادی احتیاج ندارند و هیچ سخت افزار اضافی برای نظارت بر سرمایه گذاری شما لازم نیست. این هزینه های عملیاتی کاهش یافته ، ماینرهای احتمالی را به بخش خودپرداز جذب می کند.

هنگام در نظر گرفتن هزینه های عملکرد خودپرداز ، هزینه های ذخیره مجدد باید محاسبه شود. بیشتر واحدها نیاز دارند تا دستگاه خود را به یک کیف پول داغ اختصاص داده شده به دستگاه خودپرداز خود متصل کنید. برای اطمینان از در دسترس بودن بیت کوین برای خرید توسط مشتریان ، باید این کیف پول را کنترل کنید. اگر اجازه دهید کیف پول شما خالی شود ، مشتریان شما قادر به خرید بیت کوین نخواهند بود.

بعضی از واحدها از قبل برنامه ریزی شده برای مبادله می آیند. این واحدها نیازی به تهیه کیف پول داغ ندارند. در عوض ، بیت کوین مستقیماً از صرافی خریداری و به کاربر خودپرداز بیت کوین منتقل می شود. این گزینه می تواند در هزینه های راه اندازی شما صرفه جویی کند ، اما برای جلوگیری از کاهش سود خود مجبورید هزینه مبادله را به مشتری خود تحویل دهید.

اگر در منطقه ای زندگی می کنید که مشتریان بتوانند بیت کوین خود را در دستگاه بفروشند ، باید خودپرداز خود را با پول نقد تهیه کنید. کشورهای طرفدار رمزنگاری مانند ژاپن و کره جنوبی این گزینه را در اختیار شهروندان خود قرار می دهند. به دلیل مقررات مربوط به مبادلات ارزی فیات ، ایالات متحده محدودیت در انتخاب این گزینه را داشته است.

قابلیت اضافه شده

تولیدکنندگان خودپرداز بیت کوین عملکرد جدیدی را با سرعتی گیج کننده به واحدهای خود اضافه می کنند. ممکن است دریابید که برخی از این ویژگی های جدید برای توانایی خرید بیت کوین به همان اندازه ارزش دارند. بیشتر دستگاه های خودپرداز بیت کوین به کاربر اجازه می دهند تا انواع مختلف آلت کوین را خریداری کند. Litecoin ، Ethereum و Bitcoin Cash محبوب ترین آلت کوین های اضافه شده به این خودپردازها هستند. اگرچه ، برخی از واحدها انتخاب بسیار گسترده تری را ارائه می دهند.

اختیاری KYC – معاملات ناشناس

یکی از بزرگترین مزایای دستگاه خودپرداز بیت کوین بی هویتی است که کاربر می تواند از آن لذت ببرد. همانطور که ، قوانین مشتری خود را بشناسید (KYC) به فضای رمزنگاری نفوذ می کند ، کسانی که می خواهند از حریم خصوصی خود محافظت کنند می توانند با استفاده از یکی از این ابزارهای مفید این کار را انجام دهند.

بهترین خودپردازهای بیت کوین به شما این امکان را می دهد که در صورت نیاز به قوانین KYC در هنگام کار در منطقه خود ، تصمیم بگیرید. این ویژگی همچنین به شما امکان می دهد عملکرد ATM Bitcoin خود را مطابق با قوانین محلی خود تنظیم کنید. فضای رمزنگاری شاهد مقررات رو به رشد است و با انتخاب خودپرداز با این توانایی ، اطمینان حاصل می کنید که دستگاه شما می تواند الزامات قانونی محلی را برآورده کند.

دسترسی مستقیم به ICO ها

برخی از خودپردازهای بیت کوین دسترسی مستقیم مشتریان به پیشنهادات اولیه سکه (ICO) را فراهم می کنند. آخرین خط Trilliant به شما امکان می دهد altcoins را از ICO با استفاده از BTC ، ETH ، LTC یا ارز فیات خریداری کنید. توسعه دهندگان این پروژه نیاز به دسترسی بازتر به بازار رمزنگاری را تشخیص دادند و این ویژگی جدید ورود به فضای رمزنگاری را بیش از هر زمان دیگری آسان می کند.

برنامه های مالکیت کسری

مالکیت کسری دستگاه های خودپرداز بیت کوین به شما این امکان را می دهد تا با پرداخت 100 دلار در یک واحد خرید کنید. این برنامه ها از قراردادهای هوشمند مبتنی بر بلاکچین و دارای تعهدات قانونی تقسیم درآمد استفاده می کنند تا درصد سود شما را تضمین کنند. فناوری Blockchain شفافیت 100 درصدی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

مشکلات خودپرداز بیت کوین

برخی از مشکلات ذاتی در بازار خودپردازهای بیت کوین وجود دارد. به طور خاص ، هیچ قانون فدرال در مورد استقرار این واحدها در اکثر مناطق جهان وجود ندارد. این عدم شفافیت تضمین اینکه دستگاه های خودپرداز بیت کوین شما توسط مقامات محلی بهم نخورد دشوار است. ایالت ورمونت معروف است تعطیل خودپرداز اولیه بیت کوین در سال 2015 به دلیل تفسیرهای مختلف از وضعیت حقوقی این ماشین ها.

علاوه بر عدم اطمینان بازار ، باید با نوسانات قیمت بیت کوین نیز کنار بیایید. دسامبر گذشته ، هر قطعه بیت کوین کمی کمتر از 20،000 دلار بود. امروز بیت کوین کمی بالاتر از 6000 دلار است. اگر کیف پول گرم خود را با 19000 دلار BTC تهیه کنید و آنها را با کمتر از نصف قیمت خرید اصلی خود بفروشید ، ضرر قابل توجهی می کردید. نوسانات بازار تأثیر مستقیمی بر سود شما خواهد داشت.

خودپردازهای بیت کوین مرتبط با مبادله دارای مسائل مختلفی هستند. این واحدها برای تکمیل سفارش مشتری باید به مبادلات متکی باشند. شکایت های زیادی توسط افرادی صورت گرفته است که می گویند این واحدها به طور مداوم از کار می افتند.

خودپرداز بیت کوین از طریق مگنت های مالی

خودپرداز بیت کوین از طریق مگنت های مالی

هنگامی که مت وینبرگر ، تحلیل گران Business Insider ، یکی از بیشترین حوادث منتشر شده تاکنون را نشان داد تلاش استفاده از دستگاه خودپرداز بیت کوین در لاس وگاس. دستگاه خودپرداز به دلیل عدم تأمین حداقل مبلغ مورد نیاز در نهایت خرید 11 دلاری وی را رد کرد. با این حال ، هیچ اشاره ای به حداقل مبلغ خرید در این واحد صورت نگرفت.

در نتیجه ، واحد 11 دلار خود را حفظ کرد و هیچ BTC به او نداد. بعد از اینکه او تماس گرفت ابر سکه ای, این شرکت توضیح داد که واحد به دلیل هزینه های استخراج در آن زمان قادر به توزیع BTC خود نبود. این شرکت پیشنهاد کرد که مستقیماً BTC وی را ارسال کند. این حادثه نقایصی را که هنوز در این فناوری جدید وجود دارد برجسته می کند.

در پایان ، خودپرداز به درستی کار می کرد ، اما بازار با ازدحام روبرو بود که منجر به هزینه های تمسخر شد. می توانید تصور کنید که مشتریان آینده شما در این شرایط چگونه ناراحت می شوند.

خودپردازهای بیت کوین – شما تصمیم می گیرید

فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا تجارت خودپرداز بیت کوین سرمایه گذاری درستی است یا خیر. اگر در منطقه ای زندگی کنید که دارای رمزپایه های قوی است ، ممکن است این یک سرمایه گذاری سودآور باشد. انتظار می رود مشاغل BTC در ماه های آینده شاهد تصویب بیشتر باشند. جای تعجب نیست مردم همیشه به دنبال روش ساده تری برای ورود به بازار رمزنگاری هستند. خودپردازهای بیت کوین می توانند آن مسیر باشند.