در زمان رونق ارزهای رمزپایه ، نمی توانید سرمایه گذاری بدی انجام دهید. این مثل این است که شرط بندی کنید و هرگز ضرر نکنید. اما ، وقتی همه چیز رو به پایین است ، این کار آسان نیست. اگر می خواهید به طور مداوم درآمد کسب کنید ، هنگام برداشتن سکه های خود باید کارهای دیگری از پرتاب دارت به روی تخته انجام دهید.

بیرون کشیدن کشتی های موشکی از دریای شتک غیرممکن است. پرسیدن سوالات درست راهی برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد سرمایه گذاری است. در مورد چگونگی ارزیابی ارز رمزنگاری شده این دستورالعمل های زیر را دنبال کنید ، بنابراین می توانید از اینجا به بعد سرمایه گذاری آگاهانه انجام دهید.

پروژه چه کاری انجام می دهد?

پروژه های Blockchain شباهت زیادی به استارت آپ های فناوری دارند. هر کدام از آنها از تیمی تشکیل شده اند که برای حل یک مشکل تلاش می کنند. هنگام خرید سکه ، فقط 1 و 0 نمی خرید و روزی به طرز جادویی ارزش بیشتری خواهد داشت. شما در حال خرید ایده ای هستید که آن را پشتیبانی می کند و همچنین تیمی که در حال ساخت آن است نیز هستید. یک ایده خوب با یک مورد استفاده عملی در blockchain سهم عمده ای در ارزش سکه دارد.

آنها می خواهند چه مشکلی را حل کنند?

پروژه های بلاکچین مشکلات فنی را برطرف می کنند. بیت کوین – ارزش خود را در یک دفتر تغییرناپذیر ذخیره کنید ، بنابراین پول شما ایمن است. Ethereum – توافقات دیجیتالی را به روشی ساده تسهیل کنید و واسطه را از تصویر خارج کنید. Monero – انتقال دارایی همتا به همتا را به صورت ناشناس و ایمن ایجاد کنید.

سپس برخی از آنها کمی بیشتر وجود دارد. شاید شما هم در مورد Cryptokitties ، یک نسخه مدرن از حیوانات اهلی Tamagotchi برای بلاکچین ، چیزی شنیده باشید. گربه های دیجیتال به معنای واقعی کلمه رمز هستند. ممکن است گنگ به نظر برسد ، اما حیوانات خانگی تقلبی از طریق Pokemon از صخره های حیوانات اهلی موفق بوده اند. در واقع این یک مدل کسب و کار است که با موفقیت در فناوری قدیمی دیده شده و اکنون به زنجیره بلوکی آورده شده است.

مقایسه رمزنگاری ها

آیا قبلاً انجام شده است?

ممکن است ایده ای که قبلاً انجام شده کار بدی به نظر برسد ، اما وقتی می خواهید ارزش سکه را قضاوت کنید ، معمولاً خوب است. حضور در بلاکچین مزایای ذاتی دارد. امنیت اطلاعات و مسئولیت پذیری حزب می تواند به ایده های موجود اضافه شود.

ریپل از رمز XRP خود برای انتقال بین موسسات مالی استفاده می کند.

این یک ایده جدید نیست انتقال مالی تا زمانی که م institutionsسسات مالی وجود داشته است وجود داشته است. با این حال ، شخص ثالث مورد اعتماد تراکنش را برای بانک ها انجام می دهد و برای انجام آن درصد قابل توجهی در نظر می گیرد. ریپل از شر واسطه خلاص می شود و درصد را فقط به یک کسر – کسری از یک پتانسیل – کاهش می دهد صنعت چند تریلیون دلاری بد نیست.

چه کسی آن را می سازد / پشتیبانی می کند?

یک محصول فقط به خوبی تیم سازنده آن است. این مفاهیم جدید و از نظر فنی چالش برانگیز است ، بنابراین افرادی که سکه آنها را می خرید بهتر می دانند که آنها چه کاری انجام می دهند. پروژه های جدید بلاکچین باید به راحتی صفحات تیمی را در وب سایت خود پیدا کنند. سوابق آنها را بررسی کنید و مطمئن شوید که آنها گروه متنوعی از استعدادها را دارند. اگر تیمی همه مهندس MIT باشد ، این می تواند یک مسئله باشد. در آن تیم ، که در حال کار برای ارتقا پروژه و ساخت تصویب آن است?

تیم نئو

برخی از پروژه های قدیمی تر و تاسیس شده تیم ها ندارند ، بلکه کل جوامع هستند. ارز رمزنگاری شده در درجه اول غیر متمرکز است ، بنابراین بسیاری از گروه های سازنده این پروژه ها نیز هستند. به کانالهای Reddit ، Twitter یا Telegram آنها نگاه کنید تا ببینید چه کسی با این پروژه درگیر است. ببینید آیا احساسات مثبتی در اطراف آن وجود دارد یا خیر و یا اینکه آیا پشتیبان هایی وجود دارد که تحت تأثیر آنها قرار گرفته باشید. همچنین ، اگر تمرکززدایی مفهومی است که به آن اعتقاد دارید ، پس ارزش بیشتری به سکه های تیم های غیرمتمرکز بدهید.

شاخص دیگر قدرت پروژه این است که چه کسی از آن حمایت می کند. در حالی که شرکای استراتژیک هوشمند می توانند روی پروژه تأثیر بگذارند ، آنها به آن پایداری می بخشند. NEO در حال کار با دولت چین است. اگر دولت بزرگترین کشور و قوی ترین اقتصاد نوظهور کره زمین به محصولی اعتقاد داشته باشد ، این امر می تواند به آن ارزش اضافی بدهد.

سکه چه می کند?

ممکن است به نظر برسد که این سکه ها فقط کلاهبرداری و کلاهبرداری در بازار هستند ، اما هدف آنها نیز است. برخی از سکه ها نقدینگی فراهم می کنند ، برخی دیگر می توانند برای خدمات دیگر بازخرید شوند ، برخی به عنوان اوراق بهادار عمل می کنند و برخی دیگر فقط کارتهای عضویت هستند.

سکه هایی مانند بیت کوین یا Dash موارد استفاده بسیار گسترده ای دارند – به ترتیب طلا و پول نقد ارزهای رمزپایه هستند. Ether و NEO’s GAS نوعی پرداخت در اکوسیستم های DApp خودشان هستند. سایر نشانه ها حتی کاربردهای خاص تری دارند. گولم به کاربران این امکان را می دهد تا در قبال توکن خود فضای رایانه استفاده نشده را اجاره دهند. ممکن است یک مورد یکبار مصرف باشد ، اما ارزش سکه سرراست است.

سکه های دیگر به همین سادگی نیستند. EOS ، در حال حاضر در رتبه 6 بازار ، یک پلت فرم DApp است که دارای یک رمز است ، اما طبق وب سایت آنها ، “نشانه های EOS فاقد هرگونه حقوق ، کاربرد ، هدف ، ویژگی ها ، ویژگی ها یا ویژگی ها ، صریح یا ضمنی ، از جمله ، بدون محدودیت ، هرگونه استفاده ، هدف ، ویژگیها ، ویژگیها یا ویژگیها در بستر EOS. ” برخی بر این باورند که این زبان فقط در قرارداد حذف هرگونه مسئولیت از EOS است ، اما هنوز هم چیزی است که باید در ارزیابی خود در نظر بگیرید.

مورد دیگر Ripple’s XRP است. همانطور که بحث شد ، این امر به انتقال بانکی در شبکه Ripple نقدینگی می دهد. پس اگر یک موسسه مالی بزرگ نیستید ، چه فایده ای دارد؟ ممکن است مورد خوبی وجود نداشته باشد. اما اگر فکر می کنید بانک ها به طور گسترده رمز Ripple را در پیش بگیرند و تقاضای آن سر به فلک بکشد ، اکنون خرید کم و فروش بعداً به یک بانک می تواند سودآور باشد. با این اوصاف ، اگر همه در حال خرید Ripple هستند و مقدار کافی از آن برای کار در موسسات مالی وجود ندارد ، ممکن است مشکلی وجود داشته باشد.

سکه ای که ICO شما قصد خرید آن را دارید ممکن است توسط نوابغ با یک محصول شگفت انگیز ساخته شود ، اما اگر از این سکه نمی توان برای هر چیزی استفاده کرد ، قبل از خرید باید خوب فکر کنید.

افکار نهایی

ارزیابی یک سکه عمدتا ذهنی است. شما می توانید صدها عامل را بررسی کنید و همچنان اشتباه کنید. اما ، پرسیدن س questionsالاتی که در این مقاله آورده شده است ، مطمئناً شما را در مسیر درست قرار می دهد. دفعه دیگر که می خواهید ارز رمزپایه بخرید ، بدانید چه می خواهید بخرید. دانستن اینکه سکه برای چه کاری استفاده می شود و چه کسی آن را ایجاد کرده است ، بیشترین اطلاعاتی را برای تصمیم گیری آگاهانه به شما می دهد. آرامش خاطر و حساب بانکی شما از شما تشکر می کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me