آیا Riot Blockchain نیمی از سال پس از Pivot هنوز سرمایه گذاری خوبی است?

Riot Blockchain (RIOT) که پیش از این یک شرکت بیوتکنولوژی بود و دستگاه های پزشکی تولید می کرد ، اکتبر گذشته مدل تجاری خود را به سمت تمرکز بر رمز ارز تغییر داد. Riot Blockchain اولین شرکت بلاک چین فهرست شده در ایالات متحده است که متمرکز بر خرید و توسعه شرکت هایی است که در بخش بلاک چین در حال ظهور تخصص دارند. بیش از هشت ماه است که این شرکت استراتژی کلی خود را محور قرار داده است. بیایید وارد آخرین اقدامات RIOT شویم و ببینیم که آیا هنوز هم فرصت خوبی برای سرمایه گذاری است.

سرصفحه Riot Blockchain

نمونه کارها Riot Blockchain

از زمان دور شدن از بخش بیوتکنولوژی ، RIOT به سرپرستی مدیر عامل جدید John O’Rourke ، نمونه کارهای متنوعی از ارزهای رمزپایه و بلاکچین را به دست آورد. با تنوع در صنعت بلاکچین ، بزرگترین سرمایه گذاری RIOT در مبادلات ارز رمزنگاری شده ، سرویس حسابرسی بلاکچین و خدمات قرارداد هوشمند مخابرات بوده است. علاوه بر این ، RIOT سرمایه گذاری گسترده ای در سخت افزار استخراج بیت کوین انجام داده است.

مربع سکه

اولین سرمایه گذاری ارز رمزنگاری شده RIOT تبدیل شدن به مالک جزئی آن شد مربع سکه, صرافی پیشرو ارز رمزنگاری شده کانادایی. این سرمایه گذاری در حال حاضر عاقلانه ثابت شده است زیرا ارزیابی Coinsquare بیش از 15 برابر ارزیابی اولیه از زمانی است که Riot در ابتدا سرمایه گذاری کرده است. RIOT اخیراً در آخرین گردآوری بودجه Coinsquare شرکت کرده است تا مالکیت کل خود را به 15٪ از سهام کل Coinsquare برساند. ارزش سهام RIOT در حال حاضر 50 میلیون دلار است.

O’Rourke اخیراً در مورد اهمیت این خرید اظهار داشت: “Coinsquare همچنان به رشد و اجرای سریع خود ادامه می دهد در حالی که خود را به عنوان صرافی ارز دیجیتال پیشرو در کانادا قرار می دهد … ما معتقدیم که Coinsquare جذاب ترین بستر را برای معامله با ارزهای دیجیتال در کانادا ارائه می دهد.”

صفحه اصلی سکه

TessPay

در اکتبر 2017 ، Riot Blockchain 52٪ سهام سهام را خریداری کرد TessPay برای 320،000 دلار و 75،000 سهام RIOT. TessPay یک شرکت بلاک چین است که راه حل هایی را برای شرکت های مخابراتی ارائه می دهد. به طور خاص ، مدل تجاری TessPay حول ایجاد یک سیستم پرداخت تضمین شده با استفاده از یک سرویس سپرده گذاری مبتنی بر بلاکچین برای شرکت های مخابراتی شرکت های بزرگ است.

دو ماه پس از سرمایه گذاری Riot ، تس نامه ای را برای ادغام با Cresval Capital کانادا (CVLCF) امضا کرد. به عنوان بخشی از ادغام ، RIOT 41.6 میلیون سهم Cresval Capital دریافت می کند. با ادغام پیش بینی شده در ماه های بعدی ، ارزش سهام RIOT در Cresval Capital بیش از 2 میلیون دلار خواهد بود.

TessPay

وردی

در نوامبر 2017 ، RIOT Blockchain در آن سرمایه گذاری کرد وردی, یک شرکت خدماتی است که خدمات حسابداری ، حسابرسی و تأیید برای دارایی های مبتنی بر بلاکچین را ارائه می دهد. Verady برای رفع شکاف گزارش دارایی بین شرکت های حسابداری سنتی و رونق چشم انداز بلاکچین و ارزهای رمزپایه تاسیس شد.

بر اساس نقشه راه ، Verady در حال گسترش شبکه شرکت های حسابداری معتبر خود در بستر حسابداری خود VeraNet است و همچنین خدمات ممیزی Ethereum خود را توسعه می دهد. در حال حاضر ، اطلاعات عمومی کمی در مورد وضعیت دقیق پلت فرم مالیاتی Verady’s VeraNet یا لیست فعلی مشتریان در دسترس است.

سربرگ Verady

عملیات استخراج بیت کوین

بزرگترین سرمایه گذاری Riot Blockchain در استخراج بیت کوین بوده است ، نقطه اصلی برای پیشبرد برنامه پرتفوی ارز Riot..

برای ماه آوریل ، عملیات استخراج RIOT در مجموع 100 بیت کوین (BTC) و 61 بیت کوین کش (BCH) تولید کرد. اگرچه RIOT علاوه بر بیت کوین ، بیت کوین کش را استخراج می کند ، اما مرتباً تمام بیت کوین کش استخراج شده را به بیت کوین تبدیل می کند.

برنامه های توسعه معدن Riot به 7،850 استخراج کننده Bitmain S9 رسیده است که تا پایان ماه مه بهره برداری می شوند که از 11.5 مگاوات ظرفیت انرژی استفاده می کنند.

استخراج بیت کوین Riot

گزارش بحث و جدال اخیر

اگرچه RIOT لزوماً به انجام هرگونه کار غیرقانونی متهم نشده است ، Riot Blockchain در چند ماه گذشته در مرکز بررسی و انتقاد رسانه های اصلی قرار داشته است.

گزارش CNBC

در ماه فوریه ، CNBC Riot Blockchain را در a گزارش مخرب که منفی شرکت بلاکچین تازه تمرکز شده را به تصویر می کشد. گزارش CNBC ادعا کرد که RIOT از نام بلاکچین خود برای افزایش قیمت سهام خود بهره می برد در حالی که در واقع ، این شرکت هیچ برنامه اساسی برای سرمایه گذاری در فناوری بلاکچین نداشت. O’Rourke از شرکت خود دفاع کرد و ادعا کرد که این قطعه کاملاً یک طرفه است.

اگرچه RIOT با تبدیل شدن به یکی از بزرگترین عملیات استخراج بیت کوین در جهان و سرمایه گذاری در چندین شرکت بلاکچین ، خود را بعنوان یک شرکت واقعی بلاکچین تثبیت کرد ، CNBC هنوز ادعا می کند که RIOT برای سخت افزار استخراج خود به شدت اضافه پرداخت می کند.

احضار اخبار اخیر

ماه گذشته ، Riot Blockchain احضاریه ای را از کمیسیون بورس و اوراق بهادار دریافت کرد “درخواست اطلاعات خاص”. پس از علنی شدن تحقیقات ، اورورک اظهار داشت که نمی تواند درمورد اوضاع اظهارنظر کند و از ماهیت تحقیق یا آنچه در جستجوی آن است بی اطلاع است..

ماه ها قبل از استیضاح از SEC ، O ‘Rourke با مراجعه به CNBC گفت: “من نگران SEC نیستم زیرا RIOT بیش از حد افشا می کند”.

گزارش سه ماهه سود

RIOT درآمد سه ماهه اول خود را در 17 مه منتشر کرد. گزارش سه ماهه RIOT نشان داد که درآمد آن کمتر از 1 میلیون دلار بوده و در کل سه ماهه اول با ضرر 1.6 میلیون دلار کار کرده است. بیشتر درآمد این شرکت از طریق عملیات استخراج ارز رمزنگاری شده بود که در ماه جاری نیز به گسترش آن ادامه داد.

صورتهای مالی RIOT همچنین فاش کرد که آن مبلغ 36.4 میلیون دلار در شش ماه گذشته هزینه کرده است و شرکت تنها 5.3 میلیون دلار در ترازنامه خود باقیمانده است. بیشتر این پول صرف سخت افزار استخراج بیت کوین و سایر سرمایه گذاری های طولانی مدت شده است.

با ادامه سرمایه گذاری در استخراج بیت کوین ، انتظار افزایش قابل توجه درآمد RIOT در سه ماهه آینده را داریم.

تاریخچه تجارت

هنگامی که RIOT برای اولین بار در 4 اکتبر 2017 به عنوان یک شرکت متمرکز بر زنجیره بلوک نام تجاری خود را تغییر داد ، قیمت سهام آن بلافاصله 17 درصد از 8.18 دلار به 9.50 دلار جهش کرد. فقط در طی چند ماه ، قیمت سهام Riot در 19 دسامبر 2017 به سرعت به بالاترین رقم 38.60 دلار رسید..

از سال جدید ، پوشش خبری منفی و کاهش بازار ارزهای رمزنگاری شده قیمت سهام RIOT را قبل از اعلامیه های تغییر نام تجاری به سطح قیمت قبلی برگرداند. در زمان نوشتن این مقاله ، قیمت سهام Riot’s 7.54 دلار است.

نمودار سهام بلاکچین Riot

حکم نهایی

اگرچه RIOT در حال حاضر با سود عمل نمی کند ، اما سبد سرمایه گذاری متنوعی از شرکت های بلاکچین را به دست آورده و با سرمایه گذاری گسترده در زمینه سخت افزار استخراج ، خود را به عنوان یک بازیگر اصلی در صنعت ارزهای رمزپایه جای داده است..

موفقیت مالی آینده شرکت بسیار با عملکرد خود صنعت بلاکچین ، به ویژه بیت کوین ارتباط خواهد داشت. بنابراین ، اگر به Bitcoin اعتقاد دارید ، احتمالاً باید به RIOT نیز اعتقاد داشته باشید. اگرچه ، هر دو با سهم عادلانه خطرات مواجه هستند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me