یکی از چهره های ابتکاری و سایه دار در طول زندگی ما باید خالق BTC Satoshi Nakamoto باشد. از ساتوشی اطلاعات کمی در دست است و نظریه ها در مورد هویت او بسیار گسترده است. این فرد ، گروهی از افراد یا برنامه هوش مصنوعی ، اولین ارز رمزنگاری شده خود ، بیت کوین را به دنیا آورد. از زمان معرفی BTC در جهان طی 9 سال گذشته اتفاقات زیادی افتاده است. امروز ، آقای ناکاموتو در بورس BTC در بلوک Genesis ، اولین آدرس در بلاکچین نشسته است. بیایید نگاه عمیق تری به ارزش واقعی ساتوشی بیندازیم.

Satoshi Nakamoto در اصل چند علامت تجاری است?

این سوال بوده است بحث کرد احتمالاً به اندازه هویت واقعی ساتوشی است. گسترده وجود داشته است مطالعات در مورد این موضوع انجام شده است ، و هیچ پاسخ منسجمی حاصل نشده است. مسلماً دقیق ترین است مطالعه انجام شده تاکنون نتیجه گرفته است که Satoshi حدود یک میلیون BTC دارد. محقق, سرجیو دمیان لرنر, برای استنباط یافته های خود از یک روش افزایش زمینه extraNonce استفاده کرد.

نمودار نمایش سودآوری استخراج اولیه BTC از طریق Bitcointalk

نمودار نمایش سودآوری استخراج اولیه BTC از طریق Bitcointalk

لرنر می توانست نتیجه گیری کند که یک کامپیوتر مسئول اکثر اولین BTC استخراج شده است. با ردیابی معامله Coinbase ، که ایجاد BTC جدید بود ، لرنر توانست نشان دهد که از بلوک Genesis تا بلوک 36288 یک ماینر قابل توجه در حال کار است. این یافته ها مطابق با تحقیقات قبلی است که تعداد سکه های استخراج شده را 1،148،800 می دانست.

ارزش Satoshi امروز چقدر است?

جمع کردن ثروت Satoshi کار جالبی است زیرا هیچ کس به طور قطع نمی داند کدام آدرس ها متعلق به Satoshi است. برای استدلال ، بگذارید بگوییم Satoshi در ابتدا 1،148،800 BTC بعلاوه 16.7 BTC را در نکات استخراج کرده است. این در کل 1،148،816.7 BTC (8،807،977،638.9 دلار) به ما می دهد. Satoshi’s BCH را اضافه کنید و 10،112،428،550.90 دلار دارید. این موارد همه هارد فورک های رخ داده را شامل نمی شود.

چنگال های سخت

همچنین باید تمام سخت افزارهایی را که هنگام جمع آوری ثروت واقعی Satoshi رخ داده است ، در نظر بگیرید. ساتوشی با استفاده از ارزش بازار در زمان نوشتن مقاله که 1،135،49 دلار برای هر BCH است ، ارزش تقریبی 1،304،450،912 دلار BCH خواهد داشت. هنگامی که شروع به انباشتن انبوهی از هارد فورک های جدید مانند Bitcoin Gold (51،765،680.502 دلار) ، Bitcoin Diamond (3،320،080.263 دلار) ، Bitcoin God (26،181،532.593 دلار) ، Super Bitcoin ، Bitcoin Platinum و … می کنید ، فقط نگاهی اجمالی به بازار می بینید تا ببینید سود شروع به جلب توجه می کند.

نمودار نمایش چنگالهای BTC 2017 از طریق آنتون بوکوف

نمودار نمایش چنگالهای BTC 2017 از طریق آنتون بوکوف

چیزی که حتی دیوانه کننده تر است این واقعیت است که روند سخت فورک تازه شروع شده است. در حال حاضر نزدیک به 20 هارد فورک وجود دارد برنامه ریزی شده برای این سال. حالا ده سال دیگر تصور کنید. انشعاب سخت برای بسیاری از علاقه مندان به بیت کوین در حال تبدیل شدن به یک حرفه است و ساتوشی در موقعیتی قرار دارد که از مزایای آن بهره مند شود.

ساتوشی در بالاترین میزان ارزش خود چقدر ارزش داشت?

شما احتمالاً کنجکاو هستید که ثروت Satoshi در دسامبر 2017 ، زمانی که بازار رمزنگاری اوج های تاریخی خود را نشان می داد ، در چه چیزی سنجیده شد. بیایید ببینیم ساتوشی وقتی BTC در بالاترین سطح خود از 19،783.06 دلار بود ، ارزش داشت ، بنابراین ما واقعاً می توانیم درآمد بالقوه او را درک کنیم. ریاضیات را انجام دهید و 22،726،779،328 دلار دریافت خواهید کرد. اصلا بد نیست آقای ناکاموتو.

آیا ساتوشی می تواند ثروتمندترین مرد جهان شود?

BTC برای تبدیل ناکاموتو به ثروتمندترین مرد جهان باید به ارزش بازار 60،000 دلار در هر سکه برسد. در حال حاضر ، او حتی در 1000 فرد ثروتمند برتر از نظر فوربس رتبه بندی نمی کند “ثروتمندترین افراد”رتبه بندی.

20 میلیاردر ثروتمند از طریق گوگل

20 میلیاردر ثروتمند از طریق گوگل

ساتوشی با BTC خود چه خواهد کرد?

هیچ کس نمی داند ساتوشی با BTC های ارزشمند خود چه خواهد کرد. تنها چیزی که هر کس واقعاً می داند این است که این BTC هرگز جابجا نشده اند. اندازه گسترده دارایی ها بسیاری از مردم را نگران کرده است که اگر این 1 میلیون BTC ممکن است در بازار تأثیر بگذارد اگر مثلاً Satoshi تصمیم بگیرد همه آنها را یک روز بفروشد.

ثروت ساتوشی به قدری زیاد است که اگر تصمیم گرفت سکه های خود را در بازار آزاد کند ، قیمت BTC را تحویل می دهد. استاد رمز ارز دانشگاه هاپکینز, مت گرین, به طور گسترده ای در مورد اثراتی که این اقدامات بر ارزش بازار BTC می گذارد نوشته است. وی در آثار خود ابراز نگرانی واقعی از این واقعیت می کند که از زمان عزیمت وی ​​تاکنون تأثیر ساتوشی در بازار احساس نشده است.

افراد Satoshi BTC را ارسال می کنند

از قضا ، Satoshi’s BTC کیف پول به رشد خود ادامه می دهد. به دلایلی ناشناخته ، افراد مرتبا Satoshi BTC را ارسال می کنند. در یک حادثه قابل توجه به خصوص ، کوه. Gox Satoshi 1.23 BTC را ارسال کرد. در کل ، Satoshi 16.7 BTC اضافی در مورد راهنمایی آدرس Genesis دریافت کرده است.

با توجه به نحوه کدگذاری BTC ، این وجوه نمی توانند هزینه شوند زیرا بلوک Genesis هرگز به زنجیره بلوک اضافه نشده است. در نتیجه ، به همین دلیل است که این بلوک نیز نامیده می شود بلوک 0. هر کسی که Satoshi BTC را ارسال کرده است ، بودجه خود را به آنچه در اصل بلاتکلیکی بلاک چین است ارسال می کند. این فکر مهم است ، درست است?

میلیاردر بی چهره

ساتوشی هر کس که باشد و در حال حاضر هر کجا باشد (شاید این را بخواند؟) ، شایسته تشویق ایستاده است. کل دنیا کنجکاو است که صاحب ثروت BTC چه کسی است. دولت ها حتی در مورد ساتوشی تحقیق کرده اند. گزارش ها از نتایج این تلاش ها متفاوت است ، برخی ادعا می کنند که آنها قادر به شناسایی بودند به او, اما ، همانطور که امروز ایستاده است ، هیچ کس حاضر نشده است و نتوانسته است ثابت کند که آنها صاحب واقعی ثروت BTC هستند.

افکار نهایی – او آن را به دست آورد

فناوری بلاکچین با ارائه ابزاری مطمئن و کارآمد برای انجام تجارت ، اقتصاد جهانی را متحول می کند. دشوار است بگویم اگر Satoshi از همان ابتدا هویت خود را نشان می داد ، این فناوری یا قیمت BTC با همان سرعت پیشرفت می کرد. تنها چیزی که می توانید از آن کاملاً مطمئن باشید این است که روزی که یکی از آن BTC از کیف پول Satoshi حرکت کند ، همه دنیا تماشا خواهند کرد.