South by Southwest کانونی برای گرده افشانی ایده ها است ، دقیقاً همان چیزی که صنعت ارز رمزنگاری شده به آن نیاز دارد..

در همین راستا ، SXSW 2019 یک توپ از هرج و مرج سازمان یافته بود ، که در آن شرکت کنندگان در اطراف طیف گسترده ای از گفتگوها ، نوارهای نوار با حمایت مالی شرکت و میله های مضمون ، و جلسات برای “یک فنجان قهوه یا نوشیدنی سریع” در هر ساعت از زمان روز این رویداد به گونه ای زیبا سازماندهی شده بود ، بنابراین کلاه برای تیم تدارکات SXSW بود ، زیرا بدون آنها ، آستین ، تگزاس برای بخشی از ماه مارس به هرج و مرج مست تبدیل می شد.

الکس و استیون در SXSW

الکس و استیون SXSW (یا حداقل این دیوار پوشیده از درختچه ، برای حدود سی ثانیه) را تصاحب می کنند

مسیر ارز رمزنگاری شده در SXSW ، مانند اکثر کنفرانس های مهم چند رشته ای ، از نظر حضور نسبتاً کم بود اما از نظر موضوعات جالب.

چند مورد مورد علاقه افراد موضوعاتی از قبیل:

“پول ، بی علاقگی و رمزنگاری: سرنوشت جوامع اینترنتی” نوشته کلوویر کافوندر & مدیر عامل آمبر بالدت ، که بر چگونگی دفع رمزنگاری و سیستم های توزیع شده در برابر جمع آوری داده ها توسط الیگارشی فناوری و دولت ها متمرکز است.

کامرون و تایلر وینکلوس ، بنیانگذاران Gemini ، در مورد آینده صنعت ارزهای رمزنگاری شده و اینکه “زمستان رمزنگاری” زمان خوبی برای نوآوری پایدار است صحبت کردند..

سخنرانی اصلی توسط جو لوبین ، بنیانگذار Ethereum و مدیرعامل ConsenSys ، در مورد وضعیت صنعت ارز رمزنگاری شده ، نظر او در مورد اکوسیستم و یک گردهمایی عمومی برای Ethereum و ConsenSys سخنرانی کرد..

“چرا VC ها به حزب بلاک پیوسته اند”: پانلی با جیمی سانگ ، یک کمک کننده اصلی بیت کوین و یک شریک سرمایه گذاری در Blockchain Capital؛ گیل بیدا ، مدیر عامل در Comcast Ventures ؛ و آلیس کیلین ، یک شریک در StillMark ؛ به میزبانی راشل ولفسون ، روزنامه نگار ارز رمزنگاری شده و میزبان پادکست “The Crypto Chick”.

صرف نظر از گفتگوهای جذاب ، اولین مسیر بلاکچین و رمز ارز SXSW واقعیت های صنعت رمزنگاری را در سال 2019 روشن می کند.

در سال 2017 ، کنفرانس های ارز رمزپایه گران فروشی برای قیمت های وحشی بود و جمعیت متشکل از ترکیبی عمیق از کارآفرینان انبوه ، سرمایه گذاران ، توسعه دهندگان ، روزنامه نگاران و سایر کشورها بود. بسیاری از مکالمات با شرکت کنندگان در اطراف نشانه های “نوآورانه” جدید بود ، مباهات نادرست و محجبه در مورد شروع کار با برخی از پروژه های ماه و مجالس فکری گاه و بیگاه مکانی که صنعت ارزهای رمزپایه در آن ایستاده است..

با این حال ، در سال 2019 ، تنظیمات رویداد ارز رمزپایه کمی پراکنده تر است ، کوسه های کمتری به دنبال شارژ ICO خود هستند. مکالمات ترکیبی از شرکت کنندگان شاغل در شرکت بود که به دنبال درک و اجرای بالقوه فن آوری های خاص بودند ، دکمه های دیر به مهمانی رمزنگاری و دامپزشکان بی رمق بی رمق که از یک تیتو و نوشابه به زخم های روانی یک زمستان رمزنگاری طولانی تمایل داشتند ،.

یکی از تعاملات مورد علاقه من در SXSW 2019 زمانی بود که با توسعه دهنده باتجربه بیت کوین و گاوچران رمزنگاری ، جیمی سانگ روبرو شدیم و برای یک گفتگوی طولانی درباره همه چیز از رمزنگاری 2019 گرفته تا فلسفه زندگی نشستیم. چند بازدید سریع با پاراگراف عبارتند از:

  • “بسیاری از شرکتهای نوپای ارزهای رمزنگاری شده در یافتن تناسب بازار با محصول سخت شکست می خورند. این تفاوت بین پیدا کردن آنچه خنده دار است و مردم به آن می خندند و به سادگی نوشتن یک شوخی و امیدوارم که از بین برود. “
  • “متأسفانه ICOs ، مدل های تجاری خود را حتی در یافتن بازار محصولات منطبقی در بازار محصور كرده اند.”
  • “آزمایش و خطای کافی برای بسیاری از پروژه های جدید وجود ندارد.”
  • “چیزهایی که در بیت کوین درآمد کسب می کنند: تجهیزات استخراج ، مبادلات و کنفرانس ها.”

صحبت های ما با یک یادداشت مثبت به پایان رسید ، جیمی گفت: “بهترین سالهای شما پیش رو است ، خودتان را نفروشید”. جملات خردمندانه جیمی همچنین احساسات عمومی او را در صنعت ارزهای رمزپایه انعکاس می دهد.

CC با جیمی

با تشکر از وقت شما ، جیمی!

یکی دیگر از موارد جالب توجه ، گذراندن یک شب در شهر با بود وینای گوپتا, آ نظریه پرداز ، آینده نگر و نظریه پرداز سیستم درخشان که ادعا می کند بلاکچین می تواند دنیا را نجات دهد. Vinay قبلاً به اجرای 20 میلیارد دلار Ethereum کمک کرده و یکی از متفکران بزرگ در فضای ارزهای رمزنگاری شده است (جدی ، بروید او را دنبال کنید.) ما در مورد همه چیز ، از داستان پس زمینه Ethereum ، نقش طنز در رسانه ها ، و راه حل های کلی جهان برای مشکلات مختلف آن نیاز داریم.

من هم به طور خلاصه با نیل اشتراوس, یک روزنامه نگار و نویسنده باورنکردنی ، که در مورد قدرت داستان سرایی در قالب های مختلف صحبت کرد.

چند مورد از صحبت های مورد علاقه من شامل جونا پرتی از Buzzfeed درباره آینده رسانه های دیجیتال و مکالمه با بنیانگذاران اینستاگرام مایک کریگر و کوین سیستروم به میزبانی TechCrunch سردبیر Josh Constine در مورد تحول سیستم عامل های اجتماعی بود..

افکار نهایی

به طور کلی ، SXSW 2019 چیزی برای همه داشت و به اعتبار خود زندگی می کرد. شهر آستین ، تگزاس به یک سری طولانی از گفتگوهای رهبران صنعت ، زبانه های باز ، خانه های تعاملی توسط مارک های معروف و برخوردهای بی شماری شانس با افراد شگفت آور تبدیل شده است..

اولین آهنگ رمزنگاری ابتدایی آن مربوط به وضعیت بلاکچین و فضای رمزنگاری در سال 2019 بود و ما در CoinCentral منتظر رشد آن در کنار اکوسیستم هستیم..