تبلیغات دیجیتال شکسته است – لین دای می خواهد آن را با شبکه TAP برطرف کند

لین دای یک فرد شیطان توصیف شده است. وی در حالی که دانشجوی کارنگی ملون بود ، کار حرفه ای خود را در اولین بوت نقطه شروع کرد. دای یکی از اولین شبکه های اجتماعی را برای نوجوانان به نام Kiwibox Media Inc. با حدود دو میلیون نفر در وب سایت ایجاد کرد. پس از عمومی کردن شرکت ، دای به شهر نیویورک نقل مکان کرد و در اثر سقوط و سوختن dot com زندگی کرد.

Dai در ادامه به شرکت های بزرگ رسانه ای مانند Viacom و Alloy در صنعت تبلیغات دیجیتال کمک کرد. پس از چند سال کار در شرکت ، دای بازگشت به دنیای استارتاپ و رفتن به یک شبکه اجتماعی ویدئویی موبایل به نام Keek پیوست ، که به او کمک کرد تا در حدود سه سال به 75 میلیون کاربر برسد.

امروز ، تمرکز اصلی دای در حال اجرا است شبکه TAP, یک شبکه مبتنی بر بلاکچین که یک اکوسیستم را قطع می کند که تاجر داده شخص ثالث را قطع می کند.

اکوسیستم تبلیغات دیجیتال فعلی چه مشکلی دارد?

مهم نیست که چگونه آن را در اکوسیستم تبلیغات دیجیتال فعلی قطع کنید ، فیس بوک و گوگل 99٪ کسب و کار را برنده خواهند شد.

هر مارک رسانه ای دیگری در تلاش است. شرکت های رسانه ای به درآمد تبلیغاتی نیاز دارند ، که مورد حمله فیس بوک قرار گرفته است.

بخشی از راه حل برای شرکت های رسانه ای متنوع سازی جریان درآمد است. ترکیبی از درآمد آینده می تواند ⅓ محصولات مبتنی بر اشتراک ، advertising تبلیغات رسانه ای و ⅓ تجارت باشد.

منظره تبلیغات دیجیتال امروز چگونه است?

بخش عمده ای از داده های کاربر توسط دو شرکت جمع می شود: گوگل و فیس بوک. این شرکت ها با ارائه آن به اشخاص ثالث از این داده ها استفاده می کنند. این بازاریاب های شخص ثالث سپس از این داده ها برای تبلیغات استفاده می کنند.

هدف قرار دادن تبلیغات شامل دو مجموعه هویت است: شناسه دستگاه (هر اتفاقی که در تلفن شما می افتد و می تواند آن را هدف قرار دهد) و شناسه مرورگر (کوکی یا چیزی که شما را ردیابی می کند و مهم نیست که کجا جستجو می کنید). شناسه مرورگر شما با چیزی برچسب گذاری شده است که تبلیغ کنندگان می توانند تبلیغات را به آن ارائه دهند. صدها شرکت می توانند داده های شما را از طریق مکان GPS ، تنظیمات برگزیده دیگری که تعیین می کنید ، اقداماتی که از طریق مرورگرها انجام می دهید جمع آوری کنند.

تبلیغات امروزه بسیار متفاوت از روزهای ابتدایی آن است. قبل از اینکه اینگونه باشد ، “ما یک شرکت اصلاح هستیم و می خواهیم در مجله Men’s Health تبلیغ کنیم!”

اکنون ، تبلیغ کنندگان فقط به صورت برنامه ریزی خرید می کنند. آنها لزوماً حتی تبلیغات خود را نمی بینند و نیازی هم به آن ندارند. هر کجا که باشید می توانند شما را که به نظر آنها مشتری بالقوه است ، هدف قرار دهند. این از نظر ما خوب است ، به شرطی که به آنها اجازه دهید و غرامت دریافت کنید. اما امروز فقط اینطور نیست. شرکت های چند میلیارد دلاری واسطه هایی هستند که به بازاریابان اجازه می دهند از این داده ها استفاده کنند و این به نفع شخص و بازاریاب نیست..

در حالی که این مدل کار می کند ، اما واقعاً پایدار نیستیم. بیشتر این داده ها بدون اجازه کاربر جمع آوری می شوند ، یا حداقل استفاده از آن توسط اشخاص ثالث به صراحت توسط کاربران تأیید نمی شود.

مصرف کننده بدون رضایت وی مورد هدف قرار می گیرد و واسطه صرف نظر از فروش یا عدم فروش ، کارمزد آنها را می گیرد.

ما در حال تصور راهی هستیم که مصرف کننده می تواند به یک مارک تجاری مجوز بدهد و مارک ها می توانند مخاطبان “انتخاب شده” خود را بهتر درک کنند.

ما به این فکر افتادیم که چگونه می توانیم ارزش بیشتری برای کاربران ایجاد کنیم و در عین حال به آنها داده هایشان را نیز بدهیم. بخشی از این راه حل به معنای یافتن راه هایی برای جمع آوری داده های برتر از آنچه فیس بوک و گوگل جمع آوری می کنند ، بود. همچنین ، ما مجبور بودیم راهی پیدا کنیم تا بتوانیم به مشتریانی که از زمان داوری داده هایشان برای کسب درآمد آگاهی دارند ، آگاهی پیدا کنیم.

آخرین مرز برای داده ها یافتن داده های عملی است که کار بسیار بهتری را در تعیین پاسخ یک فرد یا مخاطب در آینده انجام می دهد. به عنوان مثال ، اگر من دومینو باشم ، می توانم افرادی را که عکس پیتزا دوست دارند ، هدف قرار دهم. اما ، اگر بتوانم افرادی را که عکس پیتزا را دوست دارند و همچنین در 10 روز گذشته از Papa John’s چیزی خریداری کرده اند ، هدف قرار دهم ، مخاطبان با کیفیت بسیار بالاتری پیدا کرده ام.

مشکل این است که مردم مجبور می شوند با اشتیاق آن نوع داده را به اشتراک بگذارند.

اطلاعات جمع آوری شده توسط TAP چگونه از آنچه فیس بوک و گوگل جمع آوری می کنند برتر است?

اعضای TAP مستقیماً داده های خرید خود را انتخاب می کنند ، که بسیار دقیق تر از سایر داده های رفتاری مانند “پسندیدن” یا علایق در فیس بوک است.

به عنوان مثال ، اگر مصرف کننده ای مایل است هر ماه چند بار و چقدر در Domino’s هزینه می کند ، به اشتراک بگذارد ، این بسیار دقیق تر از این است که اگر عکس پیتزا را در فیس بوک “دوست” داشته باشد.

همچنین ، تمایز عمده این است TAP مستقیماً در مورد جمع آوری داده های خرید ، از شخص اول مصرف کننده اجازه می گیرد, و همچنین به صورت مستقیم پاداش مصرف کننده را در قالب امتیازات پاداش یا پاداش دلار از مارک ها دریافت می کند. این تفاوت اساسی با شبکه های اجتماعی عمده و سیستم عامل های اینترنتی دارد که از داده های شما بدون جبران مستقیم به شما جمع آوری و درآمد زایی می کنند.

چگونه یک شرکت ارزش پولی را از داده های جمع آوری شده استخراج می کند?

داده های خرید دقیق به شبکه مارک ها و بازرگانان این امکان را می دهد تا معاملات و جوایز خاصی را برای مصرف کننده اختصاص دهند و ROI بالاتری تولید کنند..

به عنوان مثال ، خریدهای مشتری بسیار بر ارزش داده های وی تأثیر می گذارد. مثلا. اگر داده ها و سابقه خرید من نشان دهد من مسافر سنگینی هستم که 14 بار در سال سفر می کنم و سالانه 20000 دلار یا بیشتر برای هتل ها و بلیط هواپیما هزینه می کنم ، گروه های بزرگ هتل در شبکه TAP حداکثر 70 درصد تخفیف را در اختیار شما قرار می دهند به طور خاص برای من دفعه بعدی که از طریق موتور رزرو TAP سفر را رزرو می کنم.

شبکه TAP کمیسیون فروش تولید شده را دریافت می کند و بیشتر درآمد حاصل را به صورت پاداش به مصرف کننده تقسیم می کند.

آیا می توانید بازار یافتن خریدار برای این داده ها را توصیف کنید?

TAP هرگز داده های کاربر را نمی فروشد. داده های کاربر در سیستم TAP ایمن و ناشناس است و TAP مستقیماً با مارک ها و بازرگانانی که به دنبال ارائه پیشنهاداتی به اعضای پاداش TAP متناسب با معیارهای خاص یا الگوی خرید هستند کار می کند.

شاید یک زنجیره عمده پیتزا مایل باشد به هرکسی که ماهیانه 100 دلار یا بیشتر با پیتزا خریداری می کند پاداش پاداش دهد یا یک سرویس پخش جریانی بخواهد به هرکسی که هنوز از خدمات خود استفاده نکرده است پیشنهاد آزمایشی ارائه دهد. داده ها برای ساخت هر کمپین به صورت ناشناس مورد استفاده قرار می گیرند اما هرگز در خارج از اکوسیستم TAP فروخته نمی شوند.

چه چیزی باعث می شود شریک بازرگان با TAP شریک شود?

TAP Network با ارائه جوایز جهانی ، اعضای پاداش را تشویق می کند تا برای کسب امتیازات پاداش فعالانه با شرکای تجاری در شبکه خرید کنند..

شرکای تجاری از کاربران جدید و موجود فروش اضافی ایجاد می کنند, و می تواند از طریق تجزیه و تحلیل TAP درآمد فروش یا افزایش فرکانس را به طور دقیق اندازه گیری کند.

TAP چگونه قصد دارد فضای تبلیغات دیجیتال را اصلاح کند?

اگر اطلاعات شما لمس شود ، باید جبران کنید. شما باید کنترل کاملی بر دسترسی به داده های شما داشته باشید. می توانید بگویید ، این داده های من است و نمی خواهم آن را با مارک یا شخص خاصی به اشتراک بگذارم.

ما یک آزمایش با Hooch ، یک برنامه پاداش که با نوشیدنی های رایگان به مردم پاداش می داد ، شروع کردیم. آنها به شرطی که داده های خرید خود را به اشتراک بگذارند ، هر هفته یک نوشیدنی رایگان دریافت می کنند.

ما از OpenFinance API استفاده کردیم که به آنها امکان می دهد تمام کارتهای اعتباری و نقدی خود را به ما متصل کنند. سپس ، ما می توانیم معاملات آنها را اسکن کرده و خریدهای آنها را درک کنیم. به عنوان مثال ، اگر شما یک باربر فعال هستید و این داده ها توسط سابقه معاملات شما پشتیبانی می شوند ، شما یک فرد بسیار ارزشمند هستید که برای شرکت های مشروبات الکلی هدف قرار می دهید. آنها به شما پاداش می دهند و برای کسب و کار شما رقابت می کنند.

نوشیدنی ها فرقه ای ناسازگار از پاداش ها بودند. ما تصمیم گرفتیم به یک برنامه کامل پاداش تبدیل شویم که در آن کاربران می توانند برای هر چیزی از یک قهوه 5 دلار یا یک اتاق هتل 500 دلار امتیاز پاداش جمع کنند.

امتیازات پاداش مفهومی است که بسیاری از مردم قبلاً آن را درک می کنند. آنها به راحتی می توانند 20 دلار در TAP را با فروشندگان موجود در شبکه تبدیل کنند.

برنامه های پاداش سنتی برای استفاده از مصرف کننده طراحی شده اند. به عنوان مثال ، اگر به اندازه کافی پرواز کنید ، می توانید امتیاز کافی برای چیزهای رایگان جمع کنید. مسئله این است که 80٪ کاربران در واقع امتیاز کافی برای انجام هر کاری را جمع نمی کنند. ما می خواهیم جوایز را عادلانه تر و در دسترس مصرف کننده قرار دهیم. می توانید یک ارز واحد جمع کنید و آن را با صدها مارک خرج کنید.

آیا شما هنوز سرمایه جمع کرده اید?

هووچ فن آوری TAP و شبکه آن را توسعه داده و از زمان Series Seed خود 7.8 میلیون دلار جمع کرده است. ما در حال بحث و گفتگو با VC ها و سرمایه گذاران استراتژیک در مورد سری A در اوایل سال 2020 هستیم.

بلاکچین از کجا بازی می کند؟?

تعداد زیادی از مصرف کنندگان شروع به اشتراک گذاری داده های خود کردند. فرضیه ما این بود که فقط 20٪ از کاربران ما داده های خود را به اشتراک می گذارند ، اما حدود 80٪ از مردم آنها را به اشتراک می گذارند. بلاکچین وارد عمل شد زیرا ما می خواستیم با اطمینان مسئولیت این داده ها را ایمن کنیم.

ما می خواستیم به کاربران اجازه دهیم داده های خود را بدون به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی واگذار کنند. این کار با اتصال رمز با بانک صادر کننده انجام می شود ، مانند نحوه استفاده Mint و Acorn از API های مشابه. ما شماره کارت و نام را ضبط نمی کنیم. آنها به شما پیوند نخورده و ردیابی نمی شوند.

به شما یک آدرس کیف پول blockchain ، شناسه شبه خود در سیستم ما اختصاص داده شده است.

بچه ها چطور پول در می آورند?

ما با حدود 250،000 شریک تجاری ، مسافرت ، ناهار خوری ، هتل ها ، خرده فروشی ها ، شرکت های تجارت الکترونیکی و غیره معاملات انجام دادیم..

وقتی با آنها خرید می کنید ، یا با پیوند دیجیتال ردیابی می شود یا از کارت شناسایی می شود. ما می توانیم کیف پول را شخصاً شناسایی کنیم. آن شرکا برای هدایت آن فروش TAP Network را پرداخت می کنند. حدود 50٪ از آنچه دریافت می کنیم به TAP Coin تبدیل می شود (یک اوراق بهادار ثابت به USD) و به کیف پول کاربر واریز می شود.

ما می خواستیم پروژه ای برای مصرف کننده انبوه بسازیم ، بنابراین جوایز آنها باید به راحتی به چیزی قابل لمس تبدیل شود که می توانند از آنها استفاده کنند تا برخی از نشانه های گیج کننده مبهم.

اگر مصرف کننده هستید ، می توانید آن را بارگیری کنید برنامه هوچ و هر تعداد کارت بدهی و اعتباری را بهم پیوند دهید. این برنامه شروع به شناسایی خریدها می کند. اگر به سراغ یکی از بازرگانان شریک ما بروید ، بگذارید بگوییم استارباکس ، ما تشخیص دادیم که معامله ای با آن شریک انجام شده است. پس از تأیید معامله ، TAP Network از آن شریک کمیسیون دریافت می کند. سپس ، بخشی از آن کمیسیون به کیف پول کاربر واریز می شود.

** یادداشت سردبیر: پیوند موجود یک پیوند وابسته است که 5 دلار در TAP به شما می دهد. **

در قسمت بازرگان ، همه چیز در مورد داشتن رابطه با مشتری شما است. در روزهای ابتدایی فیس بوک ، فیس بوک به شخصی مانند پپسی می گوید که مخاطبان خود را در بستر فیس بوک بیاورد زیرا آنها می توانند کارهای جالب بسیاری مانند هدف قرار دادن آنها به روش های مختلف انجام دهند و اطلاعات بیشتری در مورد آنها کسب کنند. سالها بعد ، آنها فیلمنامه را ورق زدند. آنها الگوریتم خود را تغییر دادند بنابراین شرکتها فقط می توانند درصد کمی از مخاطبان خود را بدست آورند و برای رسیدن به بقیه مجبورند هزینه فیس بوک را پرداخت کنند. این یکی از بزرگترین طعمه ها و سوئیچ های سازمانی است.

شرکای تجاری انگیزه دارند کانالهای مستقیم خود را با داده های مشتری خود بسازند.

آینده TAP چیست?

ما برنامه ای داریم که طی دو سال آینده به 30 میلیون کاربر دسترسی پیدا کنیم.

ما این کار را با همکاری با شرکت های موجود مانند رسانه های بزرگ و شرکت های سرگرمی انجام می دهیم تا فناوری خود را به نام خود مجوز و برچسب گذاری کنیم.

هر دلار تبلیغات دیجیتال جدید که وارد بازار می شود ، فیس بوک و گوگل حدود 94 سنت از آن می گیرند. شرکت های بزرگ با بیش از 6 سنت از هر دلار درگیر هستند زیرا داده هایی که فیس بوک و گوگل ارائه می دهند بسیار عملی است.

ما می خواهیم به سراغ این شرکت ها برویم و به آنها بگوییم راهی داریم که مصرف کنندگان آنها مستقیماً اطلاعاتشان را برای آنها ارسال کنند. آنها می توانند در مدت 60-90 روز یک برنامه پاداش را به نام خودشان برچسب گذاری کنند ، که ساخت آنها ممکن است 2 سال طول بکشد.

ما اولین پرچم سفید خود را در اواسط ماه نوامبر عرضه می کنیم ، بنابراین واقعا هیجان انگیز است. این یک شرکت در صنعت سرگرمی با 10 میلیون کاربر است. ما می خواهیم برای دهها میلیون کاربر خیلی سریع مقیاس بندی کنیم.

ما می خواهیم به مخاطبان موج دوم کمک کنیم و سهم خود را در آوردن بلاکچین برای توده ها انجام دهیم.

متشکرم ، لین!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map