TaxBit یک شرکت نرم افزاری مالیاتی ارزهای رمزنگاری شده است که به دارندگان ارزهای رمزپایه و سرمایه گذاران کمک می کند سود ، زیان و بدهی های مالیاتی خود را محاسبه کرده و فرم های مالیاتی منطبق با IRS تولید کنند..

هنگامی که یک کاربر مبادلات خود را از طریق کلیدهای API فقط خواندنی TaxBit متصل می کند ، TaxBit به طور خودکار سابقه معاملات کاربر را می کشد و آنها را از طریق موتور مالیات خود دور می زند. سپس کاربران می توانند تأثیر مالیات در زمان واقعی همه معاملات ارزهای رمزنگاری شده خود را مشاهده کرده و فرم های گزارش مالیاتی سالانه خود را بارگیری کنند.

از آنجا که TaxBit فقط کلیدهای API فقط خواندنی را جمع می کند ، این پلتفرم فقط برای مشاهده معاملات کاربر و دسترسی صفر به دارایی های واقعی دسترسی دارد. در صورت فرض هک ، هکر فقط به دسترسی معاملات کاربر دسترسی خواهد داشت ، بدون اینکه به دارایی دسترسی داشته باشد. یک نماینده TaxBit همچنین اظهار داشت که این پلتفرم اطلاعات شخصی مانند شماره های تأمین اجتماعی یا شماره شناسایی مالیات را بر روی سرورهای خود ذخیره نمی کند.

موسسین TaxBit و اطلاعات شرکت

TaxBit توسط دو برادر تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در سالت لیک سیتی ، یوتا است.

تیم مالیات

آستین وودوارد (مدیر عامل) یک حسابدار رسمی (“CPA”) دارای مدرک کارشناسی ارشد حسابداری از BYU ، یک برنامه حسابداری با رتبه بندی برتر در ایالات متحده است. قبل از TaxBit ، آستین کنترل کننده و متخصص امور مالی در Qualtrics بود.

جاستین وودوارد (مطابقت مالیاتی و افسر حقوقی) یک وکیل مالیاتی دارای مجوز با مدرک حقوق از دانشگاه شیکاگو ، یک برنامه عالی حقوق در ایالات متحده است.

قیمت گذاری TaxBit

قیمت گذاری TaxBit بر اساس حجم معاملات به سه طبقه تقسیم می شود. هر بسته شامل ادغام های مبادله API ، نمونه کارها و پیگیری مالیاتی در زمان واقعی ، معاملات انجام شده توسط CPA و مسیرهای ممیزی IRS ، پشتیبانی آنلاین مشتری با کارشناسان مالیاتی مجاز و تولید فرم خودکار مالیات.

قیمت گذاری TaxBit

به نظر می رسد مدل کسب و کار TaxBit از سیستم ها و فرآیندهای خودکار داخلی آنها استفاده می کند تا برچسب تهیه مالیات مقرون به صرفه (نسبت به استخدام CPA) را برای جذب مشتریان باهوش ارزهای رمزپایه فراهم کند. از آنجا که بیشتر کاربران در سال 2018 زیان ایجاد کرده اند ، بسیاری از آنها واجد شرایط گزارش این ضررها و افزایش بازپرداخت مالیات سال 2018 خود هستند.

جریان Onboarding

شروع کار با TaxBit یک روند کاملاً ساده است. ابتدا TaxBit برخی س questionsالات اساسی جمعیتی را می پرسد که به آنها امکان می دهد نرخ مالیات فردی کاربر را محاسبه کنند. TaxBit سود و زیان مشمول مالیات کاربر را نمایش می دهد و سپس نرخ مالیات فردی او را برای سود و زیان اعمال می کند تا آنچه را که در مالیات بدهکار هستند نشان دهد.

پس از محاسبه نرخ مالیات کاربر ، TaxBit کاربران را به لینک مبادلات خود راهنمایی می کند. برخی از مبادلات ، مانند Coinbase و Uphold که دارای یکپارچه سازی سریع ورود به سیستم هستند ، به کاربران امکان می دهد با کلیک بر روی اتصال ، مبادله خود را به راحتی لینک کنند. صرافی های دیگر ، مانند Binance و Bittrex ، کلیدهای API را فراهم می کنند که به کاربران امکان می دهد مقادیر را در TaxBit جای گذاری کنند تا مبادله به حساب آنها متصل شود. TaxBit مستندات و آموزشهای ویدئویی ویژه هر مبادله را راهنمایی می کند تا کاربران در مورد چگونگی اتصال سریع مبادلات خود راهنمایی کنند.

هنگامی که یک کاربر مبادلات خود را متصل می کند ، سیستم TaxBit شروع به کشیدن مبادلات کاربر می کند. این روند ممکن است چند دقیقه طول بکشد. پس از اتمام فرآیند همگام سازی ، کاربر می تواند بلافاصله به رابط کاربری خود بپردازد و تأثیر مالیات همه معاملات ارز رمزنگاری شده خود را ببیند ، و همچنین فرم های مالیاتی خود را بارگیری کند.

رابط کاربری TaxBit

رابط کاربری TaxBit به کاربران اجازه می دهد تا نمای بالایی از حساب خود و همچنین توانایی آزمایش تراکنش های منفرد را مشاهده کنند. کاربران می توانند ارزش کل نمونه کارها ، سود یا زیان سال ، سکه و بدهی مالیاتی آنها را ببینند. TaxBit بر اساس هر معامله و سود و زیان کوتاه مدت و بلند مدت ، هزینه کاربران را ردیابی می کند.مالیاتبا ردیابی و آزمایش دقیق هر معامله ، کاربران می توانند محاسبات دقیق مالیات مربوط به هر یک از معاملات خود را مشاهده کنند. این امر در صورت بررسی ممیزی IRS یا بررسی CPA ، ردیابی کامل حسابرسی را در اختیار کاربران قرار می دهد. کاربران می توانند خیالشان راحت باشد و بدانند که مالیات های آنها توسط متخصصان مجاز مالیات در فضای ارزهای رمزپایه به روش صحیح اداره می شود.

تولید فرم مالیات

وقتی همه مبادلات کاربر به هم متصل شدند ، آنها می توانند IRS فرم 8949 خود را تکمیل کنند – فرم مالیاتی که IRS برای گزارش سود و زیان سرمایه نیاز دارد. کاربران می توانند فرم مالیاتی خود را در حساب TaxBit خود در قالب PDF یا CSV تهیه کنند. قالب PDF زمانی مفید است که کاربر از CPA برای انجام مالیات خود استفاده می کند ، زیرا می تواند این فرم را به سادگی به حسابدار خود تحویل دهد و نگران هزینه های بالای یک حسابدار نباشد تا به صورت دستی فرم را برای آنها تهیه کند. قالب CSV هنگامی مفید است که کاربر مالیات خود را با نرم افزار معروف تشکیل پرونده مالیات مانند TurboTax ، TaxAct و غیره ثبت کند.

خلاصه

مالیات قرار است نقشی عظیم در بلوغ صنعت ارزهای رمزپایه ایفا کند. در حال حاضر ، مرور قوانین مالیاتی فعلی در مورد دارایی های دیجیتال می تواند یک روند گیج کننده و خسته کننده باشد. در مورد دریافت مالیات برای ارزهای رمزپایه ، به نظر می رسد TaxBit دارایی خوبی برای استفاده به منظور تهیه دقیق مالیات و درک مسئولیت مالیاتی شما است..

شما می توانید 10 درصد تخفیف برای ثبت مالیات خود با CoinCentral بگیرید: www.taxbit.com/invite/CoinCentral

Editor’s Note: مقاله فوق بخشی از محتوای حمایت شده است. تمام محتوای حمایت شده در CoinCentral باید به دستورالعمل های ویرایش محتوای حمایت شده ما بپیوندند.