بردلی توسک آینده ای را متصور است که سیاستمداران بیشتر مردم را هدایت می کنند ، نه فقط کسانی که خود را به مراکز رای گیری برسانند. توسک ، که به چندین استارت آپ با رشد بالا مانند Uber ، Lemonade و Eaze در زمینه سیاست و مقررات مشاوره داده است ، طرفدار اصلی رای گیری موبایل برای انتخابات محلی و ملی است و فکر می کند بلاکچین می تواند به تحقق آن کمک کند.

در دهه گذشته ، ابتکارات مختلفی برای تشویق مردم به رأی دادن وجود داشته است ، که بیشتر آنها فقط در حد حاشیه موثر بودند. بسیاری مشارکت کم در رای دهندگان ، به ویژه انتخابات محلی را ناشی از بی علاقگی می دانند. با این حال ، امکان دادن به آمریکایی ها برای دادن رای خود با یک تلفن هوشمند ممکن است این مسئله را تغییر دهد.

رأی گیری همراه با بلاکچین ممکن است در آستانه مشاهده باشد. اگر هرگز به آن دست یابیم ، ممکن است در جهانی زندگی کنیم که همه افراد توانایی رای دادن را دارند ، نه فقط کسانی که واقعاً به کتابخانه متعفن محلی خود می روند تا روی برگ درختان مرده رای گیری کنند..

بسیاری از سازمان هایی که رای گیری در موبایل را بررسی می کنند به بلاکچین روی آورده اند. Blockchain ردیابی و تأیید شناسایی ملموس را ارائه می دهد بسیاری از افراد مشکوک به رأی دادن به تلفن همراه نسبت به آن نگران هستند ، اما اکثر پروژه های متمرکز بر رأی گیری دیجیتال با استفاده از فناوری بلاکچین بودجه کم و فقدان حامیان فعال دارند..

بردلی توسک

بردلی توسک (جوان) جوان. عکس توسط روبی واشنگتن – نیویورک تایمز / ردوکس

وارد بردلی توسک شوید. توسک بیست و اوایل سی سالگی خود را در سمت های سیاسی سطح بالا مانند مدیر ارتباطات سناتور آمریکایی چاک شومر ، معاون فرماندار ایلینوی و مدیر مبارزات انتخاباتی موفقیت آمیز انتخاب مجدد مایکل بلومبرگ میلیاردر فناوری شهر نیویورک در سال 2009 گذراند.

توسک ، که اغلب به دلیل سازمان دقیق و توانایی خود برای انجام کارها در محیط های راکد سیاسی مورد تحسین قرار می گرفت ، با تأسیس Tusk Strategies در سال 2011 ، یک شرکت مشاوره سیاسی که به شرکت هایی مانند Google ، Walmart و Uber مبارزات گسترده ای را در زمینه های مختلف قضایی اجرا می کند.

توسک زندگی سیاسی و کارآفرینی خود را در کتاب 2018 خود بازگو می کند The Fixer: My Adventures Saving Startups from Death by Politics اشاره می کند که او “به طور تصادفی به فن آوری افتاد” زمانی که تراویس کالانیک ، بنیانگذار استارت آپ حمل و نقل کوچک (در آن زمان) به نام اوبر, درخواست راهنمایی استراتژیک و در مبارزه با صنعت تاکسی در شهر نیویورک کمک کند. توسک به عنوان اولین مشاور سیاسی اوبر ، به اوبر کمک کرد تا در اختلافات خود در شهر نیویورک و درگیری های مشابه در ایالات متحده پیروز شود.

Tusk Tusk Ventures را اداره می کند ، جایی که وی با راه اندازی سیاسی ، نظارتی و رسانه ای ، استارت آپ های پرمخاطره را راهنمایی می کند و در برخی موارد نیز سرمایه گذاری می کند. علاوه بر Uber ، Tusk به بسیاری از استارت آپ های سطح بالا کمک کرده است که به دلیل اخلال در سیاست ، از مرگ توسط سیاست جلوگیری کنند. این لیست شامل موارد زیر است:

  • FanDuel و DraftKings (قانونی کردن ورزش های فانتزی روزانه آنلاین),
  • لیموناد (بیمه بزرگ و مبارزه با اداره خدمات مالی دقیق نیویورک برای کسب مجوز بیمه)
  • Eaze (تهیه ماری جوانا درخواستی در مناطق انتخاب شده ساده ، ایمن و قانونی)
  • پرنده (موارد بی شماری که گریبانگیر صنعت اسکوتر درخواستی می شود)
  • مفید (در پیمایش تمایز بین کارکنان پیمانکار و تمام وقت)
  • مراقبت / از (در بازاریابی سازگار شرکت از طریق تأثیرگذار)
  • Ripple (یکی از عزیزان / شیاطین محبوب صنعت رمزنگاری ما)

اگر یک استارت آپ با عملکرد بالا درگیر یک وضعیت سیاسی چسبنده از نظر تهدیدآمیز شود ، احتمال این وجود دارد که توسک تماس بگیرد.

Tusk Ventures Portfolio از 5/9/2019.

من این فرصت را پیدا کردم که با توسک در دفتر او در نیویورک صحبت کنم و در مورد افکار وی در مورد رأی گیری مبتنی بر بلاکچین ، نبرد پر سر و صدا پیش رو برای پروژه های ارزهای رمزپایه و آنچه که شرکت های نوپا می توانند برای موفقیت در آب و هوای سیاسی غیر مهمان نواز انجام دهند ، صحبت کنم. مقاله زیر به رای گیری مبتنی بر موبایل و بلاکچین متمرکز است.

رأی دادن به وسیله موبایل: از بین بردن توده های مردم در عمل

تمایل توسک به رای گیری در تلفن همراه احتمالاً ریشه در استراتژی موفقیت آمیز او در سال 2015 برای Uber دارد. Uber با یک لایحه پیشنهادی در شهر نیویورک روبرو شد که نرخ رشد آن را در سال به 1٪ در شهر برساند – اساساً یک خواب آور برای یک شرکت با رشد بالا.

اوبر دو میلیون مشتری در شهر نیویورک داشت که بسیاری از آنها تاکسی های قدیمی یا ناامن و اغلب تبعیض آمیز را بیشتر به Ubers ترجیح می دادند. تیم Tusk تصمیم گرفت پایگاه کاربران Uber را از داخل برنامه بسیج کند.

اوبر

عکس: اسپنسر پلات (گتی)

هر زمان که یک کاربر Uber را در شهر نیویورک باز می کرد ، یک پنجره بازشو به سرعت موضوع را توضیح می داد و به راحتی می توانست از یک طرفه برای Uber طرفداری کند. حتی گزینه “de Blasio” (ایده ای که به Kaitlin Durkosh نسبت داده شده است) به نام بیل دی بلازیو شهردار شهر وجود داشت که در صورت انتخاب ، بیست و پنج دقیقه زمان انتظار به مردم نشان داد و مشکل را توضیح داد. سپس ، از کاربران می خواهد برای مخالفت با این لایحه ، به اعضای شورای خود ایمیل و توییت کنند. طی یک هفته ، 250،000 نفر این کار را کردند – تقریباً 10٪ از پایگاه کاربری Uber’s NYC.

اطلاعات درون برنامه ای ، همراه با یک کارزار تبلیغاتی تهاجمی که در رشته هایی که صاحبان تاکسی به سمت دولت شهر می کشیدند ، ایجاد کرد ، تالار شهر را به زحمت انداخت.

توسک توانست پایگاه کاربران عظیم اوبر را به یک ابزار سیاسی تبدیل کند که نه تنها برای شهردار بیل دی بلازیو ، بلکه نمایندگان اطراف ، مقامات و شورای شهر 51 عضو که برای آینده اوبر رای گیری می کنند ، فریبکاری ایجاد کرد. سرانجام نمایندگان تالار شهر موافقت کردند که اگر اوبر به مبارزات انتخاباتی خود پایان داد ، این لایحه را لغو کرد ، که به عنوان یک موفقیت برجسته برای استراتژی های اوبر و توسک ثبت شد..

توسک همچنین یک استراتژی مشابه را در یک کارزار ملی برای کمک به سیستم عامل های شرط بندی ورزشی فانتزی به کار گرفت ورزش های فانتزی خوب یا بد بودند. اگر نماینده ایالتی در یک شهرستان کوچک که به 60،000 نفر رأی می دهد عادت دارد که 40،000 نفر جدید را ببینند که برای رای دادن ثبت نام می کنند فقط به این دلیل که ورزش های فانتزی می خواهند ، احتمالاً سعی در جلب آنها دارند.

آوردن رای گیری موبایل به توده های مردم

بردلی توسک به استارتاپ هایی مانند Uber ، Fanduel و Draftkings کمک کرد تا از موانع منافع سیاسی سیاستمداران ، لابی ها و شرکت ها و شبکه سیاسی خوب قدیمی پیروز شوند..

با توجه به مشارکت سیاسی قبلی توسک ، روایت دست اول فساد سیاسی و رکود (بعد از همه ، او در یک نقطه با رود بلاگوئویچ کار کرد) و توانایی نشان دادن اثربخشی رای گیری در تلفن همراه برای منافع شرکت های نوپا ، جای تعجب ندارد که او بسیار بزرگ است طرفدار رای گیری از طریق تلفن همراه است.

توسک اظهار داشت: “همه کاربران Uber دارای تلفن های هوشمند بودند ، تنها کاری که ما باید انجام دهیم این است که آنها را درگیر کنیم و آنها را بسیج کنیم تا از خدمتی که دوست دارند استفاده کنند”.. “رای گیری از طریق تلفن همراه ، انتخابات را به جایی که مردم هستند ، می رساند ، به جای اینکه آنها بخواهند برای صحبت در رای گیری محلی شرکت کنند.”

توسک به همراه همسرش هارپر مونتگومری بنیانگذاری کرد خیرخواهانه Tusk Montgomery, بنیادی با مأموریت ایجاد روشی مطمئن و کارآمد برای رای دادن با تلفن شما.

رای گیری از طریق تلفن همراه به دو دلیل پشتیبانی شده از داده ، مفهومی قدرتمند است:

  • تخمین زده شده است که 80٪ تا 95٪ از همه بزرگسالان در ایالات متحده تلفن های همراه دارند, 68 درصد از آنها تلفن های هوشمند در سال 2015 هستند. اکثر مردم در تمام طول روز به تلفن های هوشمند خود متصل هستند و از آنها برای مقدار بیشتری از نیازها مانند بانکداری ، حمل و نقل و حتی دوست یابی استفاده می کنند.. رای گیری از جیب شما به اندازه دو دهه پیش مفهومی خارجی نیست ، اجازه دهید وقتی قوانین رای گیری ما در قرن هجدهم ایجاد شد.
  • میزان مشارکت رای دهندگان در انتخابات ریاست جمهوری از سال 1960 حدود 55٪ معلق بود. با این حال ، اگر در زمان انتخابات نزدیک به سیستم عامل های رسانه های اجتماعی بوده اید ، مردم در مورد سیاست خاموش نمی شوند. رسانه های اجتماعی به تحریک و درگیر کردن میلیون ها نفر در مکالمه سیاسی کمک کرده است. با 169.5 میلیون نفر استفاده از فیس بوک در ایالات متحده (حدود 52٪ از جمعیت), تقریباً برابر با رای مردم به طور منظم از فیس بوک استفاده می شود. مطمئناً ، این آمار شامل بسیاری از افراد که نمی توانند رأی دهند (سن ، جرایم جنسی ، و غیره) است ، اما این مسئله باعث نمی شود که تکه ای از جمعیت ایالات متحده (به ویژه بخش جوان تر) تا حدی راحت باشد ، اگر غرق در فناوری نیست.

موارد مربوط به رأی دادن به تلفن همراه در هنگام انتخاب حوزه های محلی ، جایی که تأثیر هر رأی هر شخص بسیار بیشتر است ، گرم می شود ، اما مشارکت رأی دهندگان رقت انگیز است.

به عنوان مثال ، در انتخابات مقدماتی دموکرات برای شهردار 2013 در شهر نیویورک ، فقط 691000 نفر از 8.5 میلیون نفر رأی دادند ، 282000 نفر از آنها به برنده بیل دی بلازی ، كه بعداً با 8٪ از كل آرا در انتخابات پیروز می شود ، رأی دادند.. اساساً ، برای انتخاب شهردار پایتخت مالی جهان و محل زندگی یکی از متنوع ترین جوامع در جهان ، به 3.3٪ از جمعیت رای دهنده شهر نیویورک نیاز بود. تاسک توانست 250،000 نفر را برای مخالفت با لایحه Uber-antagonistic de Blasio با تنها یک برنامه بسیج کند.

میزان مشارکت کم در رای دهندگان لزوماً هیچ سیاستمدار برنده ای را یک شرور نمی داند. این فقط بدان معنی است که سیستم خراب است و می توان آن را دستکاری کرد. کسی که با درصد کمی انتخاب شود ، قصد دارد عملیاتی را انجام دهد تا سعی کند از این درصد سود ببرد ، اگر نه تعداد کل افرادی که در نظرسنجی ها رای می دهند. و 100٪ از جمعیت یک شهر؟ خوب ، صدای آنها به سادگی بلند نیست مگر اینکه روی برگه رایانه مداد باشند. گذشته از همه اینها, بازی برای اکثر سیاستمداران خوب نبودن در دفتر کار است – این ماندن در دفتر است.

جاستین مریمان گتی ایماژ

توسک به همراه بسیاری از آمریکایی های ناامید از سیستم سیاسی کنونی آمریکا مشتاق کاوش هستند رای گیری موبایل تغییر چیزها توسک اظهار داشت: “ایده خلاص شدن از سیستم قدیمی صندوق های رای نیست.” “این استفاده از فن آوری مدرن برای گسترش دموکراسی و تشویق رهبران ما برای رهبری اکثریت به جای تعداد کمی از افراد که در واقع یک رای را پر کرده اند ، است.”

به عنوان مثال استونی به شهروندان خود اجازه داده است از رایانه ای با اتصال اینترنت در هر مکان رأی دهید در جهان از سال 2005 تاکنون ، و دولت ادعا می کند 30 درصد از 1.3 میلیون نفر استونی تخمین زده شده است که از این سیستم برای رای دادن به صورت الکترونیکی استفاده می کنند.

ایالات متحده سابقه انتخابات بسیار نزدیک دارد که معمولاً در زادگاه این نویسنده زیبا و کاملاً ناکارآمد و نویسنده در Broward County ، فلوریدا ، مملو از رسوایی می شود..

رای گیری موبایل ، در ایده آل های عالی دقیق ، ردیابی سریع و ضد دستکاری ، افراد بیشتری را به رای گیری ترغیب می کند. برای مشارکت بسیار ناچیز رای دهندگان در انتخابات محلی ، رای گیری سیار یک بازیگر برای جمعیت کم نماینده است.

بعلاوه ، ترجیحات فناوری جمعیتی رای گیری در چند دوره انتخابات بسیار متفاوت به نظر می رسد. اگر شواهد حکایتی در اینجا ارزشی داشته باشد ، ما هزاره ها ممکن است بسیار متفکر یا از نظر سیاسی بی احساس باشیم ، اما به عنوان یک واحد به طور کلی بیش از حد مشغول ، تنبل یا حواس پرت هستیم که بیرون برویم و در یک انتخابات محلی رأی بدهیم ، مگر اینکه البته سطح خاصی وجود داشته باشد از نفوذ رسانه های اجتماعی به شکل یک مرسوم ، مد روز من رای دادم استیکر. این حکم هنوز در مورد اینکه ژنرال Z از رپ گول زدن و فاز Tidepod خوردن خود دوام خواهد آورد ، منتفی است ، اما حتی بیشتر از Millennials در گوشی های هوشمند گیر کرده است..

اگر گزینه رأی دادن از طریق تلفن هوشمند وجود داشته باشد ، احتمال افزایش تعداد رای دهندگان توسط جمعیت جوان وجود دارد و سیاستمداران باید راهی برای تأمین نیاز رای دهندگان بجای لابی گران و بودجه دهندگان کمپین پیدا کنند..

در مصاحبه با نیویورکر, توسک گفت: “ما در حال کار با این افراد هستیم تا به ما کمک کنیم تا این کار را درست انجام دهیم. اما نظر من کمتر است که بزرگترین تهدید برای دموکراسی ما خطر هک است. بزرگترین تهدید برای دموکراسی ما این است که هیچ کس رأی ندهد. ”

وضعیت رای گیری Blockchain

پیشگامان طرح رأی گیری در بلاکچین به طور حتم پروژه هایی هستند که محصولاتشان را اجرا می کنند در مقابل دمیدن هوای گرم به شکل کاغذهای سفید.

اعدامهای امروز شرکتهای رای دهنده بلاکچین در دامنه انتخابات ملی بسیار ناچیز به نظر می رسد ، اما قابل توجه است.

وواتز به نظر می رسد در اتخاذ مسئولیت رأی دادن به بلاکچین ، از بسته نامطلوب رقبا جلوتر است. Voatz یک دور بذر 2.2 میلیون دلاری به رهبری Medici Ventures ، که یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Overstock.com است ، جمع آوری کرد (به tZero مراجعه کنید.)

وواتز

سیستم رأی گیری مبتنی بر بلاکچین پروژه اخیراً در ویرجینیای غربی اجرا شد ، در درجه اول برای این که پرسنل نظامی و شهروندان عادی بتوانند با تلفن های خود رای دهند. توسک مونتگومری خلبان کوچک را با مبلغ 150،000 دلار تأمین کرد. در انتخابات مقدماتی 2018 ، دو از 55 ایالت این ایالت از Voatz استفاده کردند و فقط 13 نفر با استفاده از این سیستم رأی دادند. در انتخابات میان دوره ای 2018 ، تعداد شهرستانهایی که به Voatz رأی می دهند ، به 24 و نزدیک به 150 نفر رأی دادند – در حدود چند ماه 11.5 برابر رشد.

Voatz همچنین در دنور ، انتخابات شهرداری کلرادو در 7 مه 2019 استفاده شد.

Agora ، یکی دیگر از شرکت های رأی دهنده بلاکچین ، گاهی اوقات در بحث رأی گیری موبایل نیز مورد اشاره قرار می گیرد. سایت Agora ادعا می کند پروتکل رأی گیری دیجیتال آن تا حدی به عنوان ناظر بین المللی در سیرالئون مستقر شده است تا مطالعه ای را به نمایش بگذارد که بلاکچین را برای رای گیری به نمایش می گذارد. این سایت همچنان متذکر می شود که پروتکل رأی گیری “تا حدی برای ثبت آرا از نمونه مراکز اخذ رأی در دفتر بلاکچین تغییرناپذیر به کار گرفته شده است” ، منتهی به نتایجی که نتایج دقیق روزهای قبل از مراحل شمارش دستی را از مناطق مورد مطالعه ارائه می دهد.

سیرا لئون

با این حال ، پیوند مطالعه موردی به “دسترسی به نتایج” به سایت “Not Secure” اخطار Chrome می رسد ، و سپس جستجوگر را به وب سایت یک هتل ایتالیایی می فرستد. این یکی از محبوب ترین پروژه های بررسی رأی گیری در بلاکچین است ، چیزی که باید به همان شکل باشد هواپذیر ، شفاف و ایمن تا حد ممکن.

این شرکت همچنین پس از آنچه مدیر عامل شرکت لئو گرامر آن را “یک سوcommun ارتباط اشتباه و چند اشتباه روابط عمومی از طرف ما” نامید ، خود را در آب گرم قرار داد. آگورا اساساً در مورد نقش این پروژه اغراق کرد ، و ادعا کرد که کل انتخابات با استفاده از بلاکچین انجام شده است ، در عوض اینکه صرفاً یک مطالعه همزمان در اندازه نمونه محدود باشد ، شبیه به یک پروژه عادلانه علوم.

از دیگر پروژه های موجود در فضا می توان به پروژه های دیگر اشاره کرد ووتم, دموکراسی زمین, رأی من را دنبال کنید, و بوله, که در حال حاضر به نظر می رسد مفاهیم ابتدایی با صفحات فرود تبلیغ مفهوم رأی بلاکچین در مقابل پروژه های صادقانه است که سیاستمداران (یا روزنامه نگاران) می توانند دندان های خود را فرو ببرند.

Blockchain Voting’s Long Road Ahead

هر جنبشی پیشگامان خود را دارد. رای گیری از طریق تلفن همراه پیامدهای زیادی برای ایالات متحده و بقیه جهان دارد ، اما همچنین یک سفر ناخوشایند است که مملو از تله های انفجار و خصومت است.

مبارزه با گارد قدیمی به عنوان یک کودک بی سرپرست بیچاره

بسیاری از شرکت های رای دهنده بلاکچین در یک نبرد سربالایی فوق العاده شدید ثبت نام می کنند که از خزانه های عمدتا خالی و طرح های مبهم برای کسب درآمد فعالیت می کنند..

اولاً ، هیچ سیاستمداری که عمر خود را صرف تسلط بر هنر جمع آوری پول مبارزات انتخاباتی و انتخاب در انتخابات و ماندن در کار خود کرده باشد ، به احتمال زیاد مایل نیست که از داشتن یک چیز متزلزل اساسی به عنوان داشتن میلیون ها نفر که معمولاً رای نمی دهند برای شروع رای گیری از آنها استقبال کند ، استقبال کند. تلفن آنها سیاستمداران فعلی نه تنها مشاغل خود را به جزر و مد سرنوشت می اندازند ، بلکه به موج جدیدی از سیاستمداران که می توانند انبوهی از رای دهندگان را درگیر و بسیج کنند ، یک مزیت فناوری نیز خواهند داشت..

کنگره

کنگره کارهای کنگره را انجام می دهد. الکس وونگ / گتی ایماژ

“کسانی که همه چیز را مانند آنچه که هست دوست دارند – به عبارت دیگر ، هر سیاستمدار فعلی ، گروه علاقه ، اتحادیه ، اهدا کنندگان عمده و هر کس دیگری که علاقه ای به آسان تر کردن مردم برای به چالش کشیدن قدرت خود ندارد – بسیاری از مخالفت ها را مطرح می کند توسک در رای خود می نویسد.

دومین, برای مقابله با تأسیسات ، منابع عظیمی را صرف خواهد کرد, به خصوص با ذخایر پول مبارزات انتخاباتی ، پول مالیات دهندگان و ارتباطات عمیق با افرادی که در بازی سیاست داخلی و خارجی تسلط دارند. علاوه بر این ، مبارزه با روند رای گیری تعیین شده به آسانی حمله به یک قلعه مستحکم نیست. این به معنای جنگ با هزاران سنگر در خطوط دولت است. در حالی که دولتهای هزاران ایالت و شهر ممکن است اولویتهای متفاوتی داشته باشند ، آنها هنوز تحت یک آهنگ واحد راهپیمایی می کنند.

“[رای گیری گسترده موبایل] به معنای واقعی است تغییر قوانین در هر ایالت برای امکان رای گیری از طریق تلفن همراه ، ایجاد مجموعه ای از قوانین ، سیاست ها و رویه های انتخاباتی که می تواند برای هر حوزه قضایی اقتباس شود, پیدا کردن چند حوزه قضایی مایل به انجام یک برنامه آزمایشی برای امتحان کردن ایده ، و متقاعد کردن سیستم عامل های بزرگ اجتماعی ، و همچنین خود توسعه دهندگان دستگاه ، برای کمک به آنها با یادآوری مداوم به کاربران خود برای رای دادن ، “یادداشت های توسک.

فقدان گزینه های خوب کسب درآمد ، دسترسی یک پروژه به بودجه سرمایه گذاران را کاهش می دهد و نوع دوستی به تنهایی برای ریشه کن کردن یکی از قوی ترین سیستم های سیاسی در همه زمان ها کافی نیست.

استدلال دستکاری رأی Blockchain

تصور یک سیستم سیاسی دو حزب با سابقه ای سایه دار با کنترل هرزگردی ، فساد ، ارعاب رای دهندگان ، دستکاری از طریق رسانه ها (و اخیراً رسانه های اجتماعی) ، و پر کردن آرا نمی تواند استادان هنرهای تاریک سیاسی راهی برای رای گیری مبتنی بر موبایل یا بلاک چین را دستکاری کنید.

خود بلاکچین ممکن است تغییرناپذیر باشد ، اما هنوز بسیاری از نقاط خرابی وجود دارد که می تواند در موارد مختلف استفاده از آن مورد سو استفاده قرار گیرد. بهره برداری به خودی خود چندان خسته کننده نیست ، زیرا بیایید این را بپذیریم ، استراتژیست های سیاسی چند قرن فرصت داشته اند تا راه هایی برای پیشی گرفتن از سیستم سیاسی فعلی پیدا کنند. آنچه نگران کننده است ، با این حال ، است اگر یک سیستم رای گیری همراه به خطر بیفتد ، این کار در مقیاس انجام می شود و تشخیص آن تا دیر وقت دشوار است.

“اگر رایانه کوانتومی سیستم سیاسی ما را خراب کند ، چه می شود؟” بحث و جدل

محاسبات کوانتومی ، که اغلب به عنوان “قاتل رمزنگاری” شناخته می شود ، تهدیدی وجودی است که باعث می شود رای گیری مبتنی بر بلاکچین بی فایده شود. رایانه های کوانتومی قادرند محاسباتی را انجام دهند که در غیر اینصورت برای کامپیوترهای امروزی در یک بازه زمانی معقول غیرممکن است ، این به معنی شبیه سازی مولکول است (شیمی کوانتوم به معنای بالقوه یافتن درمان بیماریها در طی چند روز به جای سالها یا دهه ها) ، بهینه سازی های لجستیک و شکستن کدهای رمزنگاری.

به عنوان مثال ، بیت کوین در محاسبات فعلی فوق العاده پایدار است ، اما محاسبات کوانتومی مانند Humpy Dumpty ، که افسانه دارد ، یک بار روی دیوار بزرگی نشسته و سقوط بزرگی داشته است ، آن را شکست. امروزه یک رایانه سنتی نیاز به عملکرد دارد 340،282،366،920،938،463،463،374،607،431،768،211،456 عملیات اساسی برای استخراج کلید خصوصی بیت کوین از آدرس عمومی یا 340 بی میلیونی (340 میلیارد میلیارد میلیارد میلیارد دلار).

استفاده كردن الگوریتم Shor, یک کامپیوتر کوانتومی کاملاً بزرگ تقریباً به آن احتیاج دارد 2،097،152 عملیاتی برای شکستن یک کلید خصوصی ، تعداد قابل کنترل تری نسبت به شماره ای که چهار بار کلمه “میلیارد” در آن وجود دارد.

بسیاری از رایانه های کوانتومی پرقدرت هنوز سالها با ما فاصله دارند. با این حال ، این استدلال که استفاده از سیستم رأی گیری الکترونیکی مبتنی بر بلاکچین به عنوان روش اصلی رأی گیری در سیستم دموکراتیک ما ، مشت محکم روده را توسط رستاخیزگران کوانتومی به همراه دارد. اینکه آیا محاسبات کوانتومی خطری برای پروژه های بلاکچین مقاوم در برابر کوانتوم ایجاد می کند ، این ایده به تنهایی گیج کننده و با فن آوری است که بتواند به یک کمپین رأی گیری ضد بلاکچین بچرخد..

افکار نهایی – ایجاد بنیاد رای گیری سیار برای آینده

به نظر می رسد نظریه رأی گیری دیجیتال با استفاده از فناوری blockchain در حال جلب حمایت است ، اما بدون تحقق استعداد و سرمایه کافی برای تحقق بخشیدن به آن ، در تحقق مشکل دارد..

با این حال ، این فقط مورد امروز است. احتمالاً آمریكایی ها متقاعد نمی شوند از چیزی پشتیبانی كنند كه برای انتخاب رهبران ما گیج كننده و بیش از حد تكنولوژیك باشد ، خصوصاً اگر تنها داده های ما سیزده نفر باشد كه از بلاكچین برای رای دادن با تلفن های خود در ویرجینیا غربی استفاده می كنند.

اما ، این دقیقاً همان چیزی است که در حال حاضر این پروژه ها هستند – نقاط داده. “این احتمالاً یک پروژه ده تا بیست ساله است و به معنای داشتن پاسخ های کاملاً محکم به نگرانی های […] در مورد هک است, به خصوص وقتی نگرانی در مورد دخالت خارجی در انتخابات ایالات متحده از طریق فیس بوک ، گوگل و توییتر افزایش می یابد ، “توسک در کتاب خود نوشت و در گفتگو ما تقویت کرد. “هرچه تعداد بیشتری از رای گیری های مبتنی بر بلاک چین مبتنی بر بلاکچین داشته باشیم ، استدلال برای آن در آینده بهتر خواهد بود.”

در انتخابات آینده ملی احتمالاً رای گیری موبایل یا رأی دادن به بلاکچین را نخواهیم دید ، اما در حال حاضر ، این در مورد جمع آوری امتیازات داده است که نشان می دهد عملی است. در صورت وجود ، پروژه های موفق رأی گیری در بلاکچین امروز به عنوان مهمات مورد نیاز برای نسل های آینده خدمت می کنند که مشعل آزادی را به دست می گیرند و راه بین سیستم سیاسی باستان گرایانه و فناوری فردا را روشن می کنند.

تصویر ویژه توسط باک انیس