این هفته در رمزنگاری: 4 مه 2018

No Bulls *** ، Market’s Looking Bullish

با یک هفته دیگر دستاورد قابل اعتماد در کتاب ها ، بازارها در حال جستجو هستند ، نمونه کارها سبز هستند و قهوه صبحگاهی که ممکن است هنگام خواندن این نوشیدنی بخورید خوش بینانه است.

سقف کلی بازار Crypto برای اولین بار از روزهای اول مارس بالاتر از 450 میلیارد دلار است. در طول هفته ، آن را به دست آورد , و هر ماه حتی بهتر هم می شود 42٪ از موقعیت خود در ابتدای آوریل.

قبل از اینکه خودمان را تحریک کنیم ، فراموش نکنید که در این بازار هیچ چیز قطعی نیست. بیت کوین می تواند برای همه آنچه که می دانیم یا حتی یک پمپ 1000 دلاری در عرض چند دقیقه یکی از تخریب های بدنام خود را انجام دهد. حتی هنوز هم ، عملکرد مثبت قیمت ثابت است و حجم معاملات افزایش یافته است ، بنابراین با نزدیک شدن به 10 هزار دلار ، Bitcoin را تحت نظر داشته باشید. اگر این شکسته شود ، هنوز می تواند یک راه طولانی برای صعود باشد.

بیت کوین: با قیمت 9658 دلار ، بیت کوین افزایش یافته است در هفته. سود ناچیز ، اما دوباره ، هر هفته رنگ سبز را نمی توان با سود دو رقمی رنگ آمیزی کرد.

اتریوم: گرچه برای Ethereum ، یکی از آن هفته های دو رقمی است ، زیرا شماره 2 رمزنگاری افزایش یافته است 15٪ با قیمت 791 دلار.

موج دار شدن: Ripple هفته نسبتاً آرامی را سپری کرد ، همچنین ، ارسال یک با برچسب قیمت 0.90 دلار خود سود کسب کنید.

اخبار داخلی

گلدمن ساکس اعتراف می کند ، “بیت کوین کلاهبرداری نیست” ، به دنبال معاملات است: چه کسی می گوید شما نمی توانید به یک سگ قدیمی کلاهبرداری جدیدی یاد دهید؟ Goldman Sachs ثابت است که شما می توانید ، زیرا شرکت مالی قدیمی نشان داد که در آینده نزدیک قصد ارائه خدمات ارز رمزنگاری شده را دارد. رانا یارد ، یکی از مدیران گلدمن ساکس ، متهم به ایجاد استراتژی ارز رمزنگاری شده شرکت ، اظهار داشت که شرکت بیش از حد درخواست مشتری را تحت فشار قرار داده است. وی به نیویورک تایمز گفت: “این برای ما طنین انداز می شود که مشتری می گوید ،” من می خواهم معاملات آتی بیت کوین یا بیت کوین را برگزار کنم ، زیرا فکر می کنم این یک ذخیره ارزش جایگزین است. “.

بلومبرگ می گوید: The Odd Man Out: Crypto برخلاف سایر کلاس های دارایی ، “سرمایه گذاران باید با احتیاط قدم بردارند”: یک روز دیگر ، یک رسانه خبری سنتی دیگر که از بی ثباتی ارز رمزنگاری شده خبر می دهد (فکر می کنم بسیاری از ما این یادداشت را پس از دوره دسامبر و سقوط فوریه دریافت کردیم). بلومبرگ روز چهارشنبه گزارشی منتشر کرد که به طور کامل این نوسانات را بررسی می کند. این مقاله در واقع برخی از دیدگاه های ظریف در مورد موقعیت نسبی رمزنگاری در مقایسه با دارایی های تثبیت شده را ارائه می دهد ، از جمله یک نمودار رنگارنگ ، در صورت پرهیز ، که عملکردهای همبسته را در بین طبقات مختلف دارایی بررسی می کند.

ICO در مقابل IPO بیش از 90 روز باز می گردد

آیا به عنوان س Overالاتی در مورد مشروعیت Ethereum’s Loom ، آیا باید (به صورت عقب افتاده) یک امنیت محسوب شود ؟: این بحث چیز جدیدی نیست ، اما اخیراً ، نهادهای نظارتی با افزایش نظارت بر آن بحث می کنند. هفته گذشته ، رئیس سابق CFTC ، گری گنسلر در سخنرانی صحبت کرد که “یک مورد قوی وجود دارد که یکی یا هر دو ETH و XRP اوراق بهادار ناسازگار هستند.” اگر دولت فدرال بخواهد Ethereum را به عنوان یک امنیت در نظر بگیرد ، این ICO 2014 پروژه را به فروش غیرقانونی اوراق بهادار تبدیل می کند و ارز رمزنگاری شده برای تجارت در ایالات متحده باید در SEC ثبت نام کند. با این وجود ، هیچ چیز در سنگ قرار ندارد و بحث بر سر افشای “منطقه خاکستری” برای تنظیم ارزهای رمزپایه است. پیشنهادی که در ماه مارس به SEC ارائه شد و درخواست معافیت نظارتی را دارد ، به عنوان مثال ، استدلال می كند كه Ethereum “چنان غیرمتمرکز شده است كه نباید آن را به عنوان یك امنیت قلمداد كرد” ، احساسی كه بنیاد Ethereum اعلام كرد كه فقط كمتر از 1٪ را كنترل می كند ، از عرضه در گردش ETH.

در مورد تنظیم گسترده ، به زودی انتظار اجماع یا وضوح را نداشته باشید ، رئیس CFTC هشدار می دهد: کریس جیانکارلو از زمان شهادت خود در مجلس سنا در ماه مارس تبدیل به عزیزم سیاسی جنبش رمزنگاری شده است. اما این بدان معنا نیست که Crypto Dad قصد دارد طبقه بندی نظارتی کلاس دارایی را برای خانواده خود از سرمایه گذاران ایالات متحده قند کند. روز دوشنبه ، رئیس CFTC در مصاحبه ای اظهار داشت که استفاده از اساسنامه های نوشته شده در سال 1935 برای یک دارایی جدید با کلاهبرداری بسیار دشوار است ، با بیان اینکه “بیت کوین و بسیاری از همتایان ارز مجازی دیگر واقعاً عناصر تمام طبقات مختلف دارایی را دارند. چه یک وسیله پرداخت ، چه یک دارایی بلند مدت ، و غیره به عنوان نهادهای نظارتی ما اکنون در زمان واقعی با این مسئله مقابله کرده ایم و پیچیده است. و من نمی بینم که به این زودی ها حل شود. “

SEC با فروش غیرقانونی سهام در برابر شرکت Blockchain پیشروی می کند: در اوایل آوریل ، SEC شکایتی علیه Longfin Corp ، شرکتی که پس از تغییر تمرکز خود به بلاکچین ، شاهد افزایش 2000 درصدی سهام خود بود ، تشکیل داد. SEC با استفاده از فروش مجدد 27 میلیون دلار سهام غیرقانونی معامله شده ، تقریباً دو میلیون سهم در این روند را متهم کرده است ، Andy Altahawi ، Suresh Tammineedi و Dorababu Penumarthi ، همکاران Longfin را به بهره برداری از این تغییر نام تجاری متهم کرده است. قاضی منطقه ایالات متحده دنیس کوت در گزارش دادگاه می نویسد: “SEC نشان داده است که احتمالاً در دادگاه ثابت می شود که این متهمان در یک پیشنهاد عمومی غیرقانونی و غیرقانونی سهام Longfin Corp شرکت داشته اند.”.

مقامات کلرادو شرکتهایی را برای ICO غیرقانونی ادعا کرده اند: وزارت آژانس های نظارتی کلرادو (DORA) به دلیل ارتقا sales فروش غیرقانونی ارزهای رمزنگاری شده به ساکنان کلرادو ، از دو شرکت منصرف می شود. DORA شرکت Linda Healthcare Corp. مستقر در کالیفرنیا و Broad Investments LLC مستقر در ایالت واشنگتن را با نقض قوانین اوراق بهادار ایالتی کلرادو محکم کرده است. هر دو شرکت در میان ICO های خود قرار دارند و DORA استدلال می کند که هیچ یک از سرمایه گذاران با توجه به خطر سرمایه گذاری در توکن های سودمند تذکر نمی دهند..

اسکار مایر تبلیغ تبلیغی ارز رمزنگاری را راه اندازی می کند و درباره آنچه انتظار می رود: اسکار مایر ارز رمزنگاری شده ای ایجاد کرد که با توجه به آنچه که آن را استاندارد طلای غذای صبحانه تزریق شده با کلسترول در آمریکا می داند ، پشتیبانی می کند: نوارهای بیکن بسته بندی شده با مواد نگهدارنده خود. مردم نمی توانند این موارد را درست کنند. همانطور که شرکت آن را صدا می زند ، Bacoin “برای بسته های بیکن واقعی اسکار مایر قابل بازخرید است.” این شرکت سکه تبلیغاتی را که ارزش پولی ندارد از طریق a قرعه کشی که تا 14 مه ادامه دارد و برندگان و شرکت کنندگان می توانند کمپین تبلیغاتی را برای تقویت بازگشت چربی Bacoin در توییتر به اشتراک بگذارند.

نمودار bacoin

موارد جدید در CoinCentral?

نحوه ساخت نمونه کارها مناسب رمز ارزها: هنوز راهنمای Crypto Investing for Dummies وجود ندارد ، اما ما در مورد این موضوع چند کلمه داریم.

چگونه بلاکچین می تواند فقر را در کشورهای جهان سوم از بین ببرد: کمی خوشبینانه به نظر می رسد ، اما بانکداری برای خدمات غیربانکی و غیرمتمرکز توانایی احیای مجدد اقتصادهای جهان سوم را دارد.

Monero Mining: مقدمه ای برای ورود به دنیای سکه حریم خصوصی استخراج: برای شروع کار با استخراج Monero به دنبال راهنما هستید؟ جلوترش رو نگاه نکن.

لاچلان مک دونالد از MOVA می خواهد مسئولیت پذیری را در زنجیره های تأمین ایجاد کند: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جایگاه بلاکچین در تدارکات زنجیره تامین ، مصاحبه ما را با مدیر عامل MOVA و بنیانگذار Lachlan McDonald بررسی کنید.

بحث سهام بیت کوین: مشاوره عملی سرمایه گذاری برای سرمایه گذار بلند مدت: ممکن است خطرات رمزنگاری شده با سهام سنتی برای برخی از دلالان خیانت باشد ، اما ما فکر می کنیم که این یک ایده عالی است.

آیا درآمد حاصل از استخراج ارز رمزنگاری شده مشمول مالیات است: پاسخ کوتاه این است که ، بسته به موقعیت مکانی شما ، بله ، احتمالاً درآمد حاصل از استخراج به عنوان بخشی از درآمد عادی تلقی می شود.

Waves قراردادهای هوشمند را در Testnet راه اندازی می کند: Waves شروع به شکستن قراردادهای هوشمند تازه معرفی شده خود در این هفته در شبکه آزمایشی شبکه کردند.

چگونه در حال حاضر Blockchain در امنیت سایبری اعمال می شود ؟: مردم اغلب مثالهایی از برنامه blockchain در دنیای واقعی را می پرسند. در حوزه امنیت سایبری چطور؟?

آیا باید حقوق خود را در بیت کوین بپذیرید ؟: ما می توانیم نکات مثبت و منفی را به شما ارائه دهیم ، اما در نهایت ، انتخاب با شماست.

آیا سرمایه گذاری Cryptocurrency می تواند انقلابی در صنعت بهداشت ایجاد کند ؟: سوابق بهداشتی در بلاکچین ، بیمه درمانی در بلاکچین ، مدیریت داده های مراقبت های بهداشتی غیرمتمرکز – این لیست ادامه دارد.

Bitcoin Cash برای ارتقا به قراردادهای هوشمند ، اندازه بلوک بزرگتر با هارد فورک 15 مه: بله ، شما می توانید یک چنگال چنگال بزنید ، و بله ، Bitcoin Cash بلوک های بزرگتری می خواهد و برای رقابت با Ethereum.

مصاحبه اختصاصی با Qtum’s Patrick Dai: مقیاس گذاری در اکوسیستم رمزنگاری با سرعت بالا: در مصاحبه ما ، پاتریک دای بینش بسیار خوبی درباره مقیاس پذیری و تحولات مورد نیاز برای جریان اصلی رمزنگاری داشت.

سکه Kik’s Kin: بازنگری در اقتصاد توجه: کیک می خواهد با ICO برای Kin Coin رسانه های اجتماعی را غیرمتمرکز کند.

مقایسه Coinbase در مقابل Binance: مسلماً دو بزرگترین مبادله در خارج ، ببینید که چگونه این دو غول در برابر یکدیگر قرار می گیرند.

Oscar Mayer Just Bacoin را ایجاد کرد ، ارز رمزنگاری شده ای که می توانید برای Bacon بازپرداخت کنید (به طور جدی): شما می توانید Bacoin را با “استاندارد طلای بیکن” معامله کنید ، و معنای جدیدی در درک ما از عبارت “پول قانونی” می دهد.

اجلاس Ethereal 2018: پروژه های بلاکچین متمرکز بر تأثیر ، هنر ، موسیقی و موارد دیگر: ما خوشحالیم که می توانیم نقش خود را به عنوان یک حامی رسانه در اجلاس Ethereal امسال ، یک کنفرانس بلاکچین با تمرکز بر هنرهای تجسمی و موسیقی اعلام کنیم.

Qlink (QLC) & تلاش برای تصور مجدد ارتباطات از راه دور: یک ارائه دهنده تلفن همراه را تصور کنید که به هیچ وجه ارائه دهنده نیست بلکه شبکه ای از دستگاه های توزیع شده و متصل به wifi است.

CyberMiles (CMT) & چالش قراردادهای هوشمند تجارت الکترونیکی: CyberMiles یک بستر جدید بلاکچین است که برای تسهیل معاملات سریع تجارت الکترونیکی طراحی شده است.

Loopring NEO: همه چیز درباره نشانه LRN & Airdrop: Loopring در حال راه اندازی رمز جدیدی برای شبکه NEO است – آنچه را باید بدانید در اینجا آورده شده است.

مقایسه Bittrex در مقابل Binance: ببینید که چگونه این دو مبادله با راهنمای ما مقایسه می شوند.

چگونه Blockchain انقلابی در زیرساخت های فناوری اطلاعات ایجاد می کند: بیایید نگاهی به برخی از بزرگترین پروژه های بلاکچین موجود در بازار امروز بیندازیم و اینکه چگونه آنها می توانند به طور بالقوه بر آینده زیرساخت های فناوری اطلاعات تأثیر بگذارند.

Miner One بیت کوین را به ستاره ها بیاورید ، دکل استخراج را در فضا راه اندازی کنید: Space Miner One به معنای واقعی کلمه بیت کوین را به اوج می رساند.

بلاکچین انقلابی در صنعت پزشکی ایجاد می کند – نحوه کار: عملکرد Blockchain برای تغییر نحوه عملکرد صنعت بهداشت و درمان است.

سه استراتژی برای انتخاب کدام ارز رمزنگاری شده برای سرمایه گذاری بعدی: کمی پرچم های سبز (و قرمز) را تازه کنید تا هنگام خرید سکه های جدید به دنبال آنها باشید.

مقایسه Bittrex و GDAX: سومین مقایسه مبادله ای ما برای هفته ، زیرا اگر قصد تجارت دارید ، بهتر است با بهترین ها تجارت کنید.

استخراج Ethereum در عصر ASIC: ASIC ها برای Ethereum در اینجا هستند ، و آنها احتمالاً یک آچار در گسترش هش یک سکه می اندازند که تا این لحظه تحت سلطه GPU ها قرار دارد.

معرفی شاخص های فنی: مروری بر برخی از شاخص های مهمتری که باید هنگام معامله به دنبال آنها باشید.

آیا استخراج موبایل سودآور است ؟: مطمئناً امیدواریم که چنین باشد ، زیرا دکل های استخراج از hella پشتیبانی می کنند.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان.

تلگرام پس از جمع آوری بیش از یک میلیارد دلار در دورهای خصوصی ، ICO عمومی خود را لغو می کند: تلگرام بودجه کامل خود را تأمین کرده است ، بنابراین برنامه ICO عمومی خود را لغو می کند. سرویس های پیام رمزگذاری شده این هفته اعلام کردند که پس از جمع آوری تقریباً 1.7 میلیارد دلار از 165 سرمایه گذار معتبر در دو دوره ICO خصوصی ، فروش عمومی پلت فرم بلاک چین Telegram Open شبکه دیگر نیازی نخواهد بود. اخیراً ، تلگرام در ایران و در کشور خود روسیه ، ممنوع شد ، این ممنوعیت دوم ناشی از امتناع بنیانگذار آن از تحویل کلیدهای رمزگذاری شده به دولت روسیه است.

رادیوی ملی چین با شلیک عکس در OKEx ، تبادل خدمات غیرقانونی شهروندان چینی را متهم می کند: در بخشی با عنوان “صدای چین” رادیوی ملی چین صرافی OKEx را برای سرویس دهی به مشتری چینی فرا می خواند. به گفته یانگ ، منبع مستعار رادیو ، OKEx همچنان در خارج از پکن فعالیت می کند ، نه بلیز و هنگ کنگ به عنوان تبلیغات. یانگ همچنان ادعا می کند که OKEx با استفاده از حساب های Alipay و Wechat برای پرداخت ها ، قراردادهای آتی بیت کوین را به کاربران چینی فروخته است..

Miner One با ارسال دکل معدن به فضا تاریخ سازی می کند: Space Miner One مجهز به دیسک سخت Raspberry Pi 3 ، باتری ، فرستنده ماهواره ای و GoPro Hero 5 این دوشنبه برای آزمایش امکان استخراج بیت کوین در مرزهای خالی نهایی به استراتوسفر راه اندازی شد. بالون هیدروژن دکل پس از رسیدن به 100000 فوت ، ترکید و تجهیزات را به زمین پرتاب کرد. به نظر احمقانه است ، اما در واقع یک مورد برای استخراج در فضا وجود دارد ، از جمله بهره مندی از انرژی خورشیدی به راحتی برداشت شده و دمای خنک تر.

به نظر می رسد دیوانه وار نیست: پرتوی انرژی خورشیدی جمع شده در فضا به صورت بلوک به زمین بسیار ارزان تر از برق است. https://t.co/GWeby2f9ce

– پیتر تاد (peterktodd) 16 آگوست 2017

چارچوب قانونی ICO در کره جنوبی: به گفته کره تایمز ، قانونگذاران کره جنوبی در حال تهیه پیش نویس قانونی هستند که ICO ها و پیشنهادات جدید سکه را در این کشور قانونی می کند. نماینده حزب دموکرات کره ، هونگ یو-راک ، از ابتکار استقبال شده رهبری می کند که به نظر می رسد تصمیم سال گذشته دولت برای ممنوعیت ICO داخلی را لغو کند. هونگ روز چهارشنبه در یک مجمع شورای ملی گفت: “این لایحه برای قانونی کردن ICOs تحت نظارت دولت است” ، و در ادامه اظهار داشت که “هدف اصلی [این قانون] [کمک به] رفع عدم قطعیت های پیش روی مشاغل مرتبط با بلاکچین است.” “

اطلاعات بیشتر در مورد کره: توسعه دهنده پرونده صلح کره در مورد بلاکچین اتریوم را ثبت می کند: اعلامیه Panmunjom خواهد بود به طور دائمی در بلاکچین Ethereum قابل دسترسی است با تشکر از ابتکار یک توسعه دهنده کره جنوبی. Ryu Gi-hyeok با معاملات انگلیسی و کره ای معاهده صلح که توسط مون جائه این و کیم جونگ-اون در اجلاس بین کره ای 2018 امضا شده ، دو معامله را با بلاک چین Ethereum انجام داده است. پیمان صلح پایان رسمی آتش بس جنگ 1953 کره است و شامل تعهد هر دو کشور برای “تلاش های مشترک برای کاهش تنش حاد نظامی و از بین بردن عملا خطر جنگ در شبه جزیره کره” است.

آزمایشگاه های Huobi برای ایجاد صندوق بلاکچین میلیارد دلاری وارد مشارکت می شوند: صرافی چینی Huobi ، یکی از برترین سیستم عامل های معاملات ارزهای رمزنگاری در جهان ، برای ایجاد یک صندوق صنعت بلاکچین 1 میلیارد دلاری با جامعه تیانیا همکاری می کند. طبق بیانیه رسمی مطبوعاتی صندوق ، این ابتکار یک استراتژی “در سطح ملی” است که توسط دبیرکل حزب کمونیست چین تحریم شده است و شامل ساخت “آزمایشگاه جهانی بلاکچین فرهنگی و خلاقانه در استان هاینان” چین است. “

شرکای اتیوپی با Cardano برای آوردن Blockchain به Agritech: این هفته ، دولت اتیوپی تفاهم نامه ای را با کاردانو امضا کرد تا از فناوری بلاکچین در صنعت فناوری کشاورزی این کشور استفاده کند. این توافق نامه که با وزارت علوم و فناوری اتیوپی همراه است ، تصریح می کند که کاردانو به آموزش توسعه دهندگان اتیوپی در زمینه فناوری بلاکچین کمک خواهد کرد. راه حل های Agritech بر اساس Cardano ساخته خواهد شد ، و انتظار می رود تا پایان سال یک پلت فرم کامل ارائه شود. جان اوکانر ، مدیر عملیات آفریقا در والدین کاردانو ، گفت: “ما امسال اولین دوره خود را در آفریقا ، احتمالاً در اتیوپی ارائه خواهیم داد و انتظار داریم اولین گروه از توسعه دهندگان اتیوپی تا پایان سال در کد Cardano همکاری کنند.” شرکت ، IOHK ، در رابطه با این توافق نامه گفت.

فقط با وزارت علوم و فناوری اتیوپی تفاهم نامه امضا کرده اید تا به آموزش توسعه دهندگان بلاکچین و استفاده از Cardano در صنعت Agritech بپردازید. pic.twitter.com/r06W0RSZye

– چارلز هوسکینسون (IIOK_Charles @) 3 مه 2018

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me