این هفته در Crypto – 6 آوریل 2018

عزیزم ، طبقه کجاست?

نه جدی ، کجاست؟ پس از افت قیمت بیشتر در اواسط ماه مارس ، بازار ارزهای رمزپایه برای مدت کوتاهی به بالای 350 میلیارد دلار بازگشت ، تا اینکه روند نزولی آهسته و مداوم را تا سطح اواسط مارس ادامه داد..

با این حال ، در حال حاضر ، کل محدودیت بازار این فضا کمتر از پایین ترین میزان نیم ماه پیش است. با 249 میلیارد دلار ، ما از 22 نوامبر 2017 در پایین ترین سطح قرار داریم. از اینجا به بعد ، دیدن اقدامات جانبی طولانی مدت چند ماه یک نشانه مطلوب است ، که نشان می دهد بازار در حال آرام شدن و تحکیم است. در غیر اینصورت ، و بیت کوین به زیر 6 هزار دلار می رسد ، خود را برای ادامه روند نزولی حفظ کنید.

بیت کوین: پایین در هفته ، بیت کوین با کمی بیش از 6،600 دلار استراحت می کند. نه بدترین افت ، بلکه نشانه ای کاملاً آشکار است که نشان می دهد روند واضحی برای حمایت از افزایش قیمت ها به ما داده نشده است.

اتریوم: پسر نقره ای Crypto در همان قایق بزرگ بیت کوین است. با قیمت 368 دلار ، اتریوم نیز پایین آمده است , تقریباً استقبال خوبی از خسارات بیشتری است که در هفته های اخیر نسبت به گروه های دیگر خود به همراه داشته است.

موج دار شدن: در مقام سوم (از نظر قیمت و سقف بازار) ، ریپل دو برابر زیان دو دارایی دیگر ما را متحمل شده است ، از قیمت آن جمعه گذشته.

بازار ارزهای رمزنگاری 6 آوریل

اخبار داخلی

همه آنهایی که هنوز هم پول نقد و ریپل وجود ندارد در Gemini یا Coinbase لیست نمی شوند: این هفته گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه ، علی رغم تلاش های متعدد ، Ripple نتوانست XRP را در Coinbase یا Gemini ذکر کند. تیم سکه بانکی تلاش خود را در پرداخت 1 میلیون دلار از قبل به جوزا و حتی وام 100 میلیون دلاری XRP به Coinbase انجام داد ، هر دو نتیجه ای نداشت. به عنوان نقاط داغ ایالات متحده برای خرید رمزنگاری مستقیم با فیات ، یک لیست در هر بورس وضعیت Ripple را به عنوان یکی از دارایی های سطح بالای ارز رمزپایه تقویت می کند.

سرمایه گذاران آمریکایی بدهی 25 میلیارد دلاری مالیات Crypto را دارند ، برآورد استراتژیست: تصور کنید که یک بخش ناچیز – کمتر از 7٪ – از جمعیت یک کشور بیش از کل تولید ناخالص داخلی یک کشور کوچک ، مالیات دارد. خوب ، طبق گفته توماس لی ، بنیانگذار و محقق برجسته Fundstrat ، این بوت متناسب با جمعیت سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده ایالت متحده است. این تحلیلگر تخمین می زند که سرمایه گذاران آمریکایی حدود 25 میلیارد دلار مالیات بر ارز رمزپایه مدیون هستند ، نتیجه ای که می تواند از اواخر این امر به سلامت بیمار بازار رمزنگاری کمک کند ، لی معتقد است.

کنگره (درنهایت) رمز ارزهای رمزپایه را در گزارش سالانه مشترک اقتصادی ، S / O می دهد: تا ماه گذشته ، کمیته ها و کمیته های فرعی کنگره بحث ارزهای رمزنگاری شده را برای دولت فدرال انجام داده اند. هرچند در تاریخ 13 مارس ، کل کنگره در گزارش اقتصادی مشترک خود به رمزنگاری پرداخته و بخشی کامل را به تأثیر ارزهای رمزپایه و فناوری بلاکچین اختصاص داده است. به طور قابل توجهی ، این گزارش با عنوان “سال ارزهای رمزنگاری شده” 2017 عنوان کرد ، “[اگر] ارزهای دیجیتال در آینده از نوسانات کمتری برخوردار شوند ، ارزش گذاری اقلام در این فرقه ها آسان تر می شود و افراد ممکن است به طور متوسط ​​از آنها استفاده کنند مبادله

گزارش کنگره بیت کوین

Robinhood گزینه سرمایه گذاری Crypto بدون هزینه را راه اندازی می کند: در تاریخ 2 آوریل ، Robinhood خدمات مورد انتظار ارز رمزنگاری شده خود را راه اندازی کرد و به مجموعه گزینه های معاملات سهام خود افزود. Robinhood در میان هزاره ها محبوب است ، ژانویه امسال اعلام کرد که تجارت رمزنگاری بدون هزینه برای Ethereum و Bitcoin را فراهم می کند. اکنون این سرویس زنده است و به ساکنان کالیفرنیا ، ماساچوست ، میسوری و مونتانا امکان خرید بیت کوین و اتریوم را با دلار آمریکا می دهد. Robinhood انتظار دارد خدمات را به ایالات دیگر گسترش دهد.

SEC تحویل KO به ICO را توسط فلوید می ودر تبلیغ می کند: شاید افراد مشهور قبل از اینکه ICO را از اینجا به بعد ارتقا دهند ، دو بار فکر می کنند. شرکت Centra Tech Inc که توسط بوکسور بازنشسته فلوید می ودر تبلیغ شد ، 32 میلیون دلار پس از وعده به سرمایه گذاران که به آنها اجازه می دهد به لطف همکاری با ویزا و مسترکارد ، به آنها اجازه انتقال خودکار ارزهای رمزپایه را به فیات بدهند ، 32 میلیون دلار جمع آوری کرد. البته ، چنین مشارکتی وجود نداشته است و SEC بنیانگذاران آن ، سهراب شارما و رابرت فركاس را متهم به كلاهبرداری كرد ، و هنگام آماده شدن فرار از كشور ، فركاس را در فرودگاه دستگیر كرد..

دانشجویان کالج ایالات متحده در حال استخراج بیت کوین با برق رایگان در خوابگاه هستند: زمان تغییر آنها و دانش آموزان با آنها تغییر می کنند. این روزها بچه های دانشگاه به جای اینکه به یک کار معمولی کار یا نیمه وقت رضایت دهند ، از برق رایگان اتاق خوابگاه خود برای استخراج بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه استفاده می کنند. این روند سال گذشته بخار را شروع کرد ، اما در طی روند نزولی بازار ، با کاهش سود معدن ، این محبوبیت کمتری پیدا کرده است.

آریزونا استفاده از Blockchain را برای مشاغل ، شرکت ها قانونی می کند: تیتر همه چیز را می گوید. آریزونا با افزودن به لیست دعاوی مربوط به رمزنگاری ، اکنون به مشاغل داخل کشور چراغ سبز برای ذخیره و انتقال داده ها با استفاده از فناوری بلاکچین داده است. داگ دوسی ، فرماندار آریزونا ، این لایحه را در تاریخ 3 آوریل امضا کرد.

Coinbase با شروع تشکیل VC Fund به بازار گوشه ای ادامه می یابد: ممکن است بازار پایین باشد ، اما Coinbase هیچ توجهی نمی کند. بزرگترین صرافی / فروشنده ارز رمزنگاری شده جهان مارس امسال اعلام کرد که شاخص خود را راه اندازی می کند و اکنون صندوق سرمایه گذاری خطرناک خود را تأسیس می کند. طبق گفته Coinbase ، Coinbase Ventures به دنبال “شرکت های مرحله اولیه است که تیم ها و ایده هایی دارند که می توانند فضا را به روشی مثبت و معنی دار پیش ببرند”..

معرفی Coinbase Ventureshttps://t.co/flW2jsF60M

– Coinbase (Bitcoinbase @) 5 آوریل 2018

جورج سوروس تجارت Cryptocurrency را برای صندوق سرمایه گذاری خود تأیید کرد: در یک اتفاق شگفت آور ، جورج سوروس تجارت ارز رمزنگاری شده برای صندوق Soros مستقر در نیویورک را تأیید کرده است. در ماه ژانویه گذشته ، سوروس در مجمع جهانی اقتصاد در داووس ، سوئیس درباره ارزهای رمزپایه صحبت نکرد ، اما به نظر می رسد این حرکت نشان دهنده خروج از موضع تندروی چند ماه پیش وی باشد..

موارد جدید در CoinCentral?

راهنمای راه اندازی Ledger Nano S (پیکربندی + نصب برنامه): برای تنظیم Ledger Nano S خود نیاز به کمک دارید؟ ما شما را تحت پوشش قرار دادیم.

گره های کامل بیت کوین: چه هستند و چگونه می توان یکی را تنظیم کرد: درک نحوه عملکرد گره ها وظیفه ای خاص برای خود است ، چه رسد به اینکه یکی از این موارد را برای خود تعیین کنید. خوشبختانه ، ما تمام اطلاعات مورد نیاز شما را بدست آورده ایم.

Blockchain and Art: بازار اینجاست و آنچه شما باید بدانید: برخی می گویند که فناوری نوعی هنر است. با رونق اخیر بازار هنر بلاکچین ، این روزها به نظر می رسد واقعیت بیش از داستان باشد.

Civic (CVC) چیست؟ راهنمای مبتدیان: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تأیید و مدیریت هویت بلاکچین ، به راهنمای مبتدیان در Civic نگاهی بیندازید.

نحوه ارسال نشانه های ERC20 از Ledger Nano S (با استفاده از MyEtherWallet): کیف پول های سخت افزاری Ledger Nano S با خدمات MyEtherWallet ادغام شده و ذخیره و ارسال نشانه های ERC20 را به یک سینچ تبدیل می کند..

Chris Keshian از Apex Token Fund در حال آوردن Crypto Hedge Funds به متوسط ​​سرمایه گذار است: چند صندوق هجینگ ارز رمزنگاری شده برای سرمایه گذاران بدون اعتبار باز است – کریس کشیان می خواهد آن را تغییر دهد.

حمل و نقل بلاکچین: پروتکل حمل و نقل جدید: فناوری Blockchain این امکان را دارد که انقلابی در یک صنعت قدیمی ایجاد کند: حمل و نقل.

استخراج بیت کوین در پردیس های کالج گرم می شود: سلام ، اگر به برق رایگان دسترسی داشتید ، آیا استخراج را امتحان نمی کنید?

Bitcoin Private ، اولین نوع “ادغام چنگال” Bitcoin و Zclassic در نوع خود: برخی از توسعه دهندگان دور هم جمع شدند تا چیزی بی سابقه در حوزه رمزنگاری را به دست آورند: آنها با ایجاد دو ارز موجود ، ارز جدیدی ایجاد کردند.

نحوه انتقال نشانه های ERC20 از Ledger Nano S (با استفاده از MyEtherWallet): ارسال نشانه های ERC20 برای Ledger شما کمی پیچیده تر از ارسال بیت کوین و Ethereum است. به جای استفاده از برنامه Ledger ، باید از MyEtherWallet استفاده کنید. هر چند خسته نباشید. در این راهنما ، ما به شما آموزش می دهیم که چگونه نشانه های ERC20 را به Ledger Nano S منتقل کنید.

با اسلایدهای بازار ، وجوه Crypto Hedge با آن کاهش می یابد: با 9 صندوق تامینی که امسال مجبور به خدمات شاتر شده اند ، بیش از 250 رمزارز ارز باقیمانده جهان می توانند مشکلاتی را در افق مشاهده کنند.

Blockchain با تبلیغات دیجیتال دیدار می کند: 3 پروژه ای که به دنبال سلطنت پادشاهان هستند: بلاکچین به صدها پروژه گلوله نقره ای برای از بین بردن واسطه های حاکم داده است – سوال این است که آیا آنها برای ساخت اسلحه و شلیک واقعی آن چه چیزی لازم دارند؟.

مقدمه ای بر الگوهای نمودار معکوس: آیا می خواهید مهارت های TA خود را افزایش دهید؟ ما می توانیم با راهنمای تغییر الگوها به شما کمک کنیم.

سکه Enjin چیست؟ راهنمای مبتدیان: با راهنمای مبتدیان ما در مورد سکه Enjin و دارایی های درون بازی مورد حمایت بلاکچین بیشتر بدانید.

نحوه انتقال بیت کوین به Ledger Nano S: به نظر ساده می رسد ، گاهی اوقات همه به کمی کمک احتیاج دارند ، بنابراین چیزهای کوچک را عرق نکنید – ما قبلاً برای شما آماده کرده ایم.

Meet Plantoid: یک کار رباتیک مبتنی بر بلاکچین و بیت کوین خوار: Plantoid یک نصب هنری ربات است که بر روی بلاکچین ساخته شده است. کاملاً خودمختار ، این گیاه رباتیک پس از اهدای بیت کوین با تنها هدف تولید مثل سایر Plantoids زنده می ماند.

حتی با پول روی میز ، صرافی های برتر ایالات متحده موج نمی خواهند: به نظر می رسد Ripple حتی نمی تواند استراحت کند ، حتی اگر سعی کند راه خود را به Gemini و Coinbase بپردازد.

Verge رنج می برد 51٪ حمله ، هارد فورک در پاسخ: Verge طعمه اولین حمله 51٪ در تاریخ رمزنگاری شد ، و تیم آن سخت تلاش می کند تا خسارت مالی را به حداقل برساند.

مدیر عامل Coinnest به جرم کلاهبرداری ، اختلاس دستگیر شد: برای بانک ها و صرافی ها ، مقامات کره جنوبی مواظب بوده اند که اقدامات کلاهبرداری و پولشویی را در قفل قرار دهند ، و همانطور که توسط Coinnest بازداشت ها پیشنهاد می شود ، با دلیل خوبی.

Aragon’s Luis Cuende در باره بلاکچین حاکمیت & صلاحیت دیجیتال: ما این امتیاز را داشتیم که با Luis Cuende ، بنیانگذار و سرپرست پروژه آراگون ، درمورد نقش بلاکچین در حکومت گپ بزنیم..

ظهور دوره های Blockchain در دانشگاه های برتر آمریکا: Blockchain در حال برنامه ریزی برای برنامه های علوم کامپیوتر در سراسر کشور است ، بنابراین ما نگاهی به این برنامه های درسی و دانشگاه های ارائه دهنده آنها می اندازیم.

نحوه ارسال بیت کوین از Ledger Nano S: باز هم ، ممکن است ساده به نظر برسد ، اما در صورت نیاز به شما یک خلاصه سریع ارائه می شود.

اخبار رمزنگاری شده از سراسر جهان

Execs Exchange کره ای با اختلاس برچسب گذاری می شوند: مدیر عامل شرکت Coinnest و خدمه وی به دلیل “اختلاس میلیاردها وون از حساب مشتریان خود و انتقال آن به حساب خود” توسط پلیس کره جنوبی بازداشت شده اند. در کل ، گزارش شده است که آنها تقریباً 940،000 دلار بودجه اختلاس کرده اند.

مونکس Coincheck را خریداری می کند ، به دنبال رد پای دایره می رود: مونکس ، یک شرکت کارگزاری اینترنت ژاپن ، با خرید چند میلیون دلاری Coincheck را وثیقه می دهد. در اواخر ژانویه سال جاری ، بورس گران ترین هک در حوزه رمزنگاری تاکنون را تجربه کرد و ارزش 530 میلیون دلار از طریق NEM از دست داد. این خرید پس از خرید صرافی های Poloniex توسط Circle ، Monex را به دومین شرکتی تبدیل می کند که در سال جاری صرافی خریداری کرده است..

بانک مرکزی هند همه حسابهای مربوط به رمزنگاری را رها می کند: خیر ، هند منع ارزهای رمزنگاری شده را ندارد ، همانطور که برخی گزارش ها به اشتباه عنوان کرده اند. گفته شد ، بانک مرکزی هند در حال قطع کلیه روابط با مشاغل ، اشخاص یا سازمان هایی است که درگیر ارزهای رمزپایه هستند. مقام بانکی اخبار خود را منتشر کرد “بیانیه سیاست های توسعه ای و نظارتی” در تاریخ 5 آوریل ، همراه با برنامه های خود برای انتشار ارز رمزنگاری شده ملی خود در جاده ها.

Verge با 51٪ حمله هدف قرار می گیرد ، تیم تصمیم می گیرد هارد فورک کند: برای اولین بار در حوزه ارزهای رمزنگاری شده ، سکه محبوب حریم خصوصی Verge این چهارشنبه قربانی حمله 51٪ شبکه شد. هکر با سو cons استفاده از اجماع منحصر به فرد چند الگوریتمی PoW در Verge ، شبکه را فریب داد و اجازه داد با استفاده از Scrypt یک بلاک در ثانیه استخراج کند. پس از آنکه هکر با ارزش XVG به ارزش یک میلیون دلار درآمد ، تیم Verge در حال برنامه ریزی یک چنگال سخت برای اصلاح ضررها است.

ما فردا کیف پول جدید Qt برای ویندوز و سیستم عامل Mac به همراه توضیحات مفصلی در مورد بهره برداری استخراج که با آن روبرو شدیم منتشر خواهیم کرد. از همه به خاطر صبوری ممنونم همانطور که در زیر مشاهده می شود ، ما هیچ نوع هدیه ای نداریم ، این هرزنامه است. #vergefam XVG دلار

– vergecurrency (vergecurrency) 6 آوریل 2018

ژاپن چارچوبی برای ICO توسعه می دهد ، به دنبال قانونی شدن است: گروه کاری ICO دولت ژاپن یک کتاب قانون برای امکان ارائه پیشنهادات اولیه سکه در کشور خود شرح داده است. در تاریخ 5 آوریل ، گروه تحقیقاتی ICO گزارش که به دنبال پیشبرد رشد است در حالی که کلاهبرداری را دور نگه می دارد ، با بیان اینکه “مدل [ICO] هنوز در مراحل ابتدایی است و هنوز هیچ روش صنعتی ندارد” ، بنابراین “قوانین [مناسب] باید تنظیم شود تا [ICO ها] بتوانند اعتماد عمومی را به دست آورند و به عنوان یک روش مالی مطمئن و قابل اعتماد گسترش یابد. “

غول های بانکی کره جنوبی با ارزهای رمزپایه دوستانه باقی بمانند ، OmiseGo: حتی در حالی که کوکمین ، بزرگترین بانک کره جنوبی ، خدمات ارز رمزنگاری شده را متوقف می کند ، شینهان و ووری آغوش باز به جنبش و مبادلات آن را باز نگه داشته اند. به عنوان مثال ، Shinhan شروع به آزمایش پرداخت در شبکه Ripple کرده است ، در حال توسعه خدمات کیف پول و طاق برای ذخیره سازی سرد است و با OmiseGo به یک همکاری استراتژیک پرداخته است.

اولین برنامه شبکه رعد و برق به فروشگاه Google Play حمله می کند: کمی بیشتر از سه هفته است که آزمایشگاه های لایتنینگ نسخه آزمایشی خود را برای شبکه لایتنینگ منتشر کرده اند و توسعه دهندگان مشغول کار هستند. ACINQ کیف پول Eclair خود را که یکی از اجرای LN است ، در تاریخ 4 آوریل منتشر کرد ، “یک نسل بعدی کیف پول بیت کوین آماده رعد و برق” که “می تواند به عنوان یک کیف پول بیت کوین معمولی مورد استفاده قرار گیرد ، و همچنین می تواند به صورت ارزان و فوری به شبکه رعد و برق متصل شود. پرداخت ، “با توجه به راه اندازی فن آوری.

Bitmain معرفی Ethash ، یک استخراج کننده ASIC سازگار با Ethereum: در تاریخ 3 آوریل ، تولید کننده معدن چینی Bitmain در توییت خود اعلام کرد که تولید معدن Ethash ASIC خود را آغاز کرده اند. ASIC به کاربران این امکان را می دهد تا Ethereum و تعداد انگشت شماری از آلت کوین های اثبات کار را استخراج کنند و این شرکت سخت افزار را به عنوان “قدرتمندترین و کارآمدترین استخراج کننده EtHash ASIC جهان” تبلیغ می کند. هر کدام 800 دلار قیمت دارند ، برای ساکنان چین در دسترس نیستند و خریداران در هر سفارش به یک مورد محدود می شوند. از قضا ، این شرکت فقط BCH یا USD را برای سفارشات قبول می کند.

ما خوشحالیم که Antminer E3 ، قدرتمندترین و کارآمدترین استخراج کننده EtHash ASIC جهان را معرفی می کنیم.

سقف سفارش یک ماینر برای هر کاربر و در چین موجود نیست.

سهام محدود ، اکنون در اینجا سفارش دهید: https://t.co/Zfw3afjJHs# antminerE3 pic.twitter.com/SjHu2eUThp

– BITMAIN (BITMAINtech @) 3 آوریل 2018

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me