این هفته در Cryptocurrency – 16 فوریه 2018

از من یک راه پله به بهشت ​​بخر

مردمان – همه چیز به صورت واقعی و واقعی به دنبال چیزها هستند. از زمان افت قیمت به پایین ترین سطح از نوامبر 2017 ، اقدام قیمت ها در یک روند صعودی ثابت قرار داشته است. در 6 فوریه ، کل محدودیت بازار رمزنگاری به پایین 276 میلیارد دلار, از 834 میلیارد دلار در بالاترین میزان خود در ژانویه پایین تر است.

در زمان مطبوعات ، بازار 200 میلیارد دلار از پایین ترین قیمت خود در بازار گاو نر با 482 میلیارد دلار بدست آورده است و این بدان معناست که دارایی های سراسر هیئت مدیره عملکرد بهتری نسبت به ماه گذشته دارند.

بیت کوین: رهبر بسته بهبودی پسر طلایی رمزنگاری است. بیت کوین در حال حاضر با قیمت 10،120 دلار ، یک دلار سالم ، می رود 17٪ از 8،400 دلاری که جمعه گذشته نشسته بود صعود کند.

اتریوم: همه مواردی که در نظر گرفته شد ، Ethereum شاهد برخی از اقدامات مثبت نیز بوده است ، البته روند محافظه کارانه تری نسبت به بیت کوین. Ethereum با برچسب قیمت 937 دلار افزایش یافته است از 847 دلار در هفته گذشته.

موج دار شدن: Ripple این هفته کیک را برای بهترین عملکرد از بین سه بازی برتر می گیرد. سکه بانکدار در زمان نوشتن یک قیمت 14/1 دلاری درخواست می کند ، که به یک برابر است 21٪ هفته گذشته از 0.90 دلار افزایش یافت.

10 قیمت برتر ارز رمزپایه 16/2/18

اخبار داخلی

CFTC در حال انجام است زیرا میزبان رسیدگی به ارزهای خود است ، کمیته های فرعی را پیشنهاد می کند: یک هفته پس از شهادت های مجلس سنا از SEC / CFTC ، کمیته مشاوران فناوری CFTC یک جلسه عمومی درباره ارزهای رمزپایه و فناوری بلاکچین برگزار کرد. این جلسه شامل بحث در مورد توانایی های بلاکچین و نیاز به مقررات قوی تر برای بازار ارزهای رمزپایه بود و کمیته به اتفاق آرا به ایجاد دو کمیته فرعی جدید برای مقابله با این مناطق رای داد..

BitConnect در دادخواست دادرسی: سومین دادخواست این هفته در فلوریدا علیه BitConnect تشکیل شد و تعداد کل دادخواست ها را در سطح کشور به پنج دادخواست رساند. از زمان بسته شدن BitConnect در ژانویه ، کاربران از این فرصت برای طرح شکایت از سیستم وام برای فروش اوراق بهادار ثبت نشده پرش کرده اند. اوه ، و آخرین بیانیه افتتاحیه دادگاه مقایسه وعده های سرمایه گذاری کیشوتیکی BitConnect با فانتاسمهای سرزمین عجایب آلیس است – ما مطمئناً با این یکی از سوراخ خرگوش سقوط کرده ایم ، زیرا حتی دادگاه به نوبه خود سوررئال است.

دادخواست bitconnect

مایکروسافت برای قابلیت شناسایی به دنبال بلاکچین است: در یک پست وبلاگ, مایکروسافت اظهار داشت که با استفاده از برنامه Microsoft Authenticator خود شروع به سنجش توانایی استفاده از بلاکچین برای هویت های غیرمتمرکز کرده است. Ankur Patel ، کارمند بخش Microsoft ID ، در اطلاعیه رسمی نوشت: “برخی از بلاکچین های عمومی (بیت کوین ، ethereum ، litecoin ، به ذکر چند مورد) پایه محکمی برای ریشه کن کردن DID ها ، ثبت عملیات DPKI و لنگر دادن گواهی ها است.”.

در واقع هیچ کس در مورد سود رمزنگاری شده به IRS گزارش نمی دهد: 0.04٪ از شهروندان ایالات متحده که از اعتبار کارما برای مالیات خود استفاده می کنند ، معاملات ارزهای رمزپایه را در پرونده های مالیاتی خود گزارش داده اند. حتی در حالی که 57٪ از 2،000 نفر در گزارش Credit Karma نظرسنجی کرده اند که آنها به سود حاصل از سرمایه گذاری های رمزنگاری شده خود رسیده اند ، فقط 100 از 250،000 آمریکایی که از این سرویس برای ثبت مالیات استفاده کرده اند ، هر چیزی را که مربوط به رمزنگاری است ، گزارش کرده اند. اکنون ، هرکسی که از اعتبار کارما استفاده می کند ، در رمزنگاری سرمایه گذاری نمی کند ، اما ما می خواهیم شرط بندی کنیم که این مقدار بیش از 0.04٪ است.

Pass the Buck، عمو سام: آریزونا پرداخت مالیات را در Crypto قانونی می کند: اگر مردم بتوانند با ارزهای رمزپایه پرداخت کنند ، شاید مالیات سودهای رمزنگاری شده را پرداخت کنند. خوب ، اگر در آریزونا زندگی می کنید ، اکنون این احتمال وجود دارد ، زیرا مجلس سنای ایالت آریزونا لایحه ای را تصویب کرده است که به شما اجازه می دهد مالیات را با ارزهای رمزپایه پرداخت کنند. ساکنان می توانند از طریق “یک درگاه پرداخت مانند بیت کوین ، Litecoin یا هر ارز رمزنگاری شده دیگر که توسط وزارتخانه شناخته شده است ، با استفاده از سیستم های الکترونیکی همتا به همتا” این کار را انجام دهند.

مالیات بیت کوین آریزونا

تمایل به مالکیت: یکی از نمایندگان کنگره خواستار شفافیت قانونگذار درباره منابع Crypto است: جارد پولیس (د) نماینده مجلس نمایندگان ایالات متحده از كلرادو ، یك فرستاده شد دادخواست این هفته به کمیته اخلاق مجلس نمایندگان درخواست کرده است که اعضای کنگره سرمایه های رمزنگاری شده خود را فاش کنند (کاری که قبلاً برای دارایی های سنتی بیش از 1000 دلار انجام داده اند). پولیس طرفدار صریح بلاکچین در مجلس ایالات متحده و بنیانگذار مجمع Blockchain آن است.

SEC اطلاعاتی در مورد IZ Tezos منتشر نمی کند: SEC درخواست دیوید سیلور برای اطلاعات مربوط به Tezos را تحت قانون آزادی اطلاعات رد کرد. نقره نماینده شاکیان در یک اقدام طبقاتی علیه Tezos است ، که از چندین پرونده با مشکلات حقوقی روبرو است زیرا توزیع رمزهای ICO هنوز در میان آشفتگی پروژه درگیر نشده است. SEC خواستار معافیت 7 (A) FOIA شد که “از سوابق افشای تهیه شده برای اهداف اجرای قانون محافظت می کند ، انتظار می رود انتشار آنها تداخل در فعالیت های اجرایی داشته باشد.”

ویس در مورد Tether شک دارد ، اخطار مسائل: آژانس رتبه بندی ویس با پیگیری درجه های بحث برانگیز ارزهای رمزنگاری شده خود ، هشدار رسمی درباره Tether صادر کرد و استدلال کرد که سرمایه گذاران باید محتاط باشند که Tether هرگز مورد بازرسی قرار نگرفته است تا تأیید کند که هر Tether به اندازه فیات پشتیبانی می شود. “مسئله مهم: هرگز ممیزی انجام نشده است و افراد پشت Tether وقتی از آنها خواسته شده کاملاً سایه انداز بوده اند. آنها به طور مداوم ادعا می کنند که نشانه های آنها 100٪ دلار واقعی پشتیبانی می کند ، اما آنها نتوانسته اند هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا ارائه دهند. “

موارد جدید در CoinCentral?

AdEx (ADX) چیست؟ راهنمای مبتدیان: AdEx (ADX) مخفف “تبادل تبلیغات” است. آنها در حال ساخت یک پلت فرم غیرمتمرکز هستند که تبلیغ کنندگان و ناشران آنلاین می توانند برای مذاکره در مورد قرارداد تبلیغات با یکدیگر دیدار کنند.

در اینجا LitePay ، پردازنده پرداخت Litecoin آمده است: Litecoin اخیراً از LitePay ، یک پلتفرم راه حل پرداخت ، رونمایی کرده است که می خواهد “اولین شبکه پرداخت بدون مرز” باشد.

Quantumstamp (QSP) چیست؟ راهنمای مبتدیان: Quantstamp یک است پروتکل حسابرسی امنیتی برای قراردادهای هوشمند. در راهنمای مبتدیان بیشتر بیاموزید.

استورج چیست؟ راهنمای مبتدیان: Storj یک راه حل منبع باز و غیرمتمرکز برای ذخیره فایل است. این برنامه از رمزگذاری ، تقسیم پرونده و جدول هش مبتنی بر بلاک چین برای ذخیره سازی پرونده ها در شبکه همتا به همتا استفاده می کند. هدف این است که فضای ذخیره سازی فضای ابری سریعتر ، ارزان تر و خصوصی تر شود.

Bluzelle چیست؟ راهنمای مبتدیان: با راهنمای مبتدیان ما درباره Bluzelle و ماموریت آن برای ایجاد یک پایگاه داده غیرمتمرکز در بلاکچین بیشتر بیاموزید.

SingularityNET (AGI) چیست؟ راهنمای مبتدیان: SingularityNET یک بازار غیرمتمرکز برای هوش مصنوعی (AI).

Verge (XVG) چیست؟ راهنمای مبتدیان: Verge یک ارز رمزپایه محرمانه است که هدف آن این است که تراکنش ها را ناشناس و غیرقابل ردیابی نگه دارد در حالی که امکان تولید توان بالا و زمان تأیید سریع را دارد..

سازنده دای چیست؟ راهنمای مبتدیان: ارائه دهنده یک جایگزین مناسب برای پایدار کوین به Tether ، Maker یک بستر قرارداد هوشمند است که Dai را کنترل و می فروشد. غیرمتمرکز و بی اعتماد ، پلت فرم Maker با استفاده از مکانیزم های بازار خارجی و مشوق های اقتصادی ارزش Dai را به یک دلار آمریکا تثبیت می کند.

David Sønstebø IOTA در مورد درآمدزایی از داده ها ، حریم خصوصی کاربر و اولویت های 2018: Coet Central ، بنت گارنر اخیراً این فرصت را داشت که با David Sønstebø ، یکی از بنیانگذاران IOTA مصاحبه کند و در مورد چگونگی اجرای IOTA Tangle خود در دنیای واقعی صحبت کند. به عنوان بخشی از مکالمه ، آنها همچنین در مورد کسب درآمد از داده ها ، محافظت از حریم خصوصی کاربران و اولویت های IOTA برای سال 2018 بحث کردند..

میلیون ها نفر از دست رفته XRB دارای ورشکستگی BitGrail نیستند: این چیزی است که ما می دانیم: Bitgrail اخیراً ورشکستگی خود را پس از ناپدید شدن حدود 15-17 میلیون XRB اعلام کرد. این چیزی است که ما تاکنون درباره وضعیت چیزها می دانیم.

Hush ، یک سکه حفظ حریم خصوصی در سطح پروتکل و پیام رسان امن مبتنی بر Zcash: Hush در تاریخ 21 نوامبر 2016 راه اندازی شد ، یک سکوی پیام رسان رمزدار و امن و چنگال پایگاه کد Zcash 1.0.9 است.

Eximchain چیست؟ | بهبود منابع مالی برای زنجیره تامین برای SME ها: Eximchain مبتنی بر MIT است شرکت توسعه نرم افزار استفاده از زنجیره بلوک برای بهبود تأمین مالی زنجیره تأمین (SCF).

اتریوم کلاسیک | راهنمای مبتدیان: Ethereum Classic بلاک چین اصلی Ethereum است و امکان اجرای برنامه های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند را فراهم می کند.

Aeternity چیست؟ | راهنمای مبتدیان: Aeternity یک بستر جدید برای برنامه های غیرمتمرکز (dapps) است که در testnet در سال 2017 راه اندازی شده است. همچنین یک توکن موفقیت آمیز در سال 2017 برای رمز Aeon (AE) خود برگزار کرد.

بنیانگذار MyEtherWallet شکسته از پروژه ، نرم افزار Forks برای ایجاد رمزنگاری من: تیلور موناهان ، بنیانگذار MyEtherWallet (MEW) ، کودک خود را ترک کرده تا کار در یک کار جدید را آغاز کند. پروژه نوپا ، دوبله شده MyCrypto, شبیه نسخه اصلی است ، تا حدی که در واقع یک نرم افزار نرم افزاری از کد MyEtherWallet است.

Forbes لیست Crypto Rich را منتشر کرد: Ripple Royalty ، Winklevoss Twins, & تیم دراپر: هفته گذشته فوربس اولین لیست غنی از ارز رمزنگاری شده خود را منتشر کرد – بررسی کنید چه کسی این برش را انجام داده است.

اخبار Cryptocurrency از سراسر جهان

آتاری سکه خود را با Atari Token راه اندازی خواهد کرد: آتاری در Pong و Pacman برای یک مدل جدیدتر: بلاکچین تجارت می کند. این شرکت اخیراً اعلام کرده است که توکن خود ، Atari Token را با برنامه هایی برای ساخت یک بستر سرگرمی مبتنی بر بلاکچین راه اندازی خواهد کرد. فردریک چسنس ، مدیر عامل شرکت اظهار داشت: “فناوری Blockchain آماده است تا جایگاه بسیار مهمی در محیط ما داشته باشد و اگر انقلابی ایجاد نکند ، اکوسیستم اقتصادی فعلی را به خصوص در زمینه های صنعت بازی های ویدیویی و معاملات آنلاین دگرگون می کند.”.

در المپیک ، طلا بروید و در طلای دیجیتال دستمزد بگیرید: تد جان بلومن در این المپیک دو رکورد ثبت کرد: یکی برای مدال طلای خود در مسابقات اسکیت سرعت 10000 متر مردان در مسابقات مدال طلا 12: 39.77. کانادایی ارز رمزپایه ای را برای یک قرارداد حمایت مالی یک ساله با ONG Social ، یک انجمن رسانه های اجتماعی رمزنگاری و CEEK VR ، یک شرکت توسعه واقعیت مجازی دریافت کرد.

من بسیار خوشحالم که اولین نفر هستم # رمزنگاری ورزشکار اسپانسر شده. با تشکر CEEK # واقعیت مجازی و Ong_Social برای اینکه در خط مقدم فناوری و این دستاورد بزرگ است. منتظر یک رابطه عالی و دوران هیجان انگیز پیش رو هستم. pic.twitter.com/mCHbNzkKW8

– تد-جان بلومن (TedJan) 31 ژانویه 2018

دولت کره جنوبی بیانیه ای درباره دادخواست رمزگذاری عمومی صادر می کند: دادخواست کره جنوبی که دولت را به آرام کردن کنترل قانونی خود بر ارزهای رمزپایه فرا می خواند ، به 280،000 امضا رسیده است. وزیر هماهنگی سیاست های دولت ، هونگ نام کی ، با صدور بیانیه زیر به این دادخواست پاسخ داد: “قانون اساسی دولت جلوگیری از هرگونه اعمال غیرقانونی یا عدم اطمینان در مورد تجارت ارزهای رمزپایه است ، در حالی که با اشتیاق فن آوری بلاکچین را پرورش می دهید.”

Coinbase اذعان می کند که یک اشکال پلت فرم خود را برای اضافه بار برخی از کاربران هدایت می کند: پس از شکایت های متعدد از Reddit ، Coinbase تصور کرد که هنگام استفاده از سایت برای خرید ارزهای رمزپایه ، یک سیستم باعث خرابی بیش از حد برخی از مشتریان شده است. برخی از کاربران از شارژ حدوداً 17 برابر مبلغ در نظر گرفته شده شکایت داشتند. سخنگوی Coinbase در Reddit نوشت که این شرکت “به طور فعال در حال بررسی برخی گزارشات مشتریان ما در مورد اتهامات غیر منتظره کارت اعتباری یا کارت بدهی است که در اظهارات آنها از خریدهای قبلی Coinbase ظاهر می شود.”

شارژ بیش از حد سکه

به زودی انتظار نداشته باشید که بانک مرکزی اروپا از مقررات رمزنگاری استفاده کند: رئیس بانک مرکزی اروپا ماریو دراگی اعتقاد ندارد که تنظیم مقررات مربوط به ارزهای رمزپایه به مرکز بانکی اتحادیه اروپا بستگی دارد. وی در پاسخ به س questionsالات توییتر از این دست در ویدئوی جدی #AskDraghi خود ، به طور مختصر پاسخ داد ، “این مسئولیت ECB نیست که چنین کاری کند.”

جبل الطارق برای معرفی اولین مقررات جامع ICO در جهان: کمیسیون خدمات مالی جبل الطارق این هفته اعلام کرد که قصد دارد طی چند هفته آینده قوانینی برای تنظیم ICO ها تنظیم کند. پیش نویس قانون بر بازاریابی ، فروش و توزیع توکن ICO در قلمرو انگلیس نظارت خواهد کرد و این اولین قانونی است که مستقیماً ICO ها را در جهان هدف قرار می دهد.

Exchange Bitgrail ایتالیایی ورشکسته است و ما هنوز نمی دانیم چرا: آخر هفته گذشته ، Bitgrail پس از مفقود شدن 15-17 میلیون XRB در ذخایر کیف پول خود ، ورشکستگی خود را به جهانیان اعلام کرد. چیزی است که ، بنیانگذار Bitgrail ، Francisco Firano ادعا کرد که ضرر و زیان حاصل یک هک است. اعضای جامعه (و تیم نانو) چندان متقاعد نشده اند ، و احتمالاً فرصت طلبان بدخواه از ماه ها پیش از سو buاستفاده از یک اشکال برداشت در سیستم عامل Bitgrail برای خارج کردن ارز بیشتر از مبادله ای که از سپرده خود خارج کرده اند ، استفاده کرده اند..

استخراج ارز رمزنگاری شده با سرعت در مصرف انرژی خانگی در سال 2018: استخراج معدن در ایسلند به جرم بحرانی رسیده است. Johan Snorri Sigurbergsson ، کارمند ارائه دهنده انرژی Hitaveita Sudurnesja ، محاسبه می کند که استخراج ارز رمزنگاری شده می تواند بیش از 100 مگاوات باشد ، یعنی بیش از 340،000 ساکن این کشور سالانه مصرف می کنند. این کشور یخبندان به لطف آب و هوای سرد و منابع تجدیدپذیر انرژی خود در سال گذشته به کانونی برای استخراج معدن تبدیل شده است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me