بهترین کیف پول Ethereum برای سال 2017

Ethereum دومین سقف بازار در دنیای ارزهای رمزنگاری شده را دارد ، بنابراین تعجب آور نیست که توجه عمده ای از سرمایه گذاران به آن صورت گرفته است.

با افزایش این توجه نیاز به مکانی امن برای ذخیره اتر به وجود می آید.

بنابراین ما می خواهیم در مورد کیف پول های Ethereum صحبت کنیم. به آنچه در ذخیره سازی اتر خود واقعاً نیاز دارید ، بیاندیشید. چند سوال برای طرح کردن:

 • آیا به کیف پولی نیاز دارید که بتواند چندین ارز را در خود جای دهد یا فقط Ethereum؟ کیف پول های زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد رمزنگاری های مختلف را نگه دارید ، و همچنین برخی که کاملا برای Ethereum است.
 • آیا شما قصد تجارت مکرر Ethereum خود را دارید؟ برخی از کیف پول ها برای معامله گران مکرر آسان تر می کنند ، و دیگران امنیت را در اولویت قرار می دهند و می توانند برای خرید و فروش مکرر با آنها کمی دردسر داشته باشند.
 • آیا می خواهید از هرجای هر زمان یا فقط از یک مکان به کیف پول خود دسترسی داشته باشید؟ بین دسترسی و امنیت اغلب رابطه معکوس وجود دارد.

در پایان این راهنما ، محبوب ترین کیف پول های Ethereum و اینکه کدام یک برای شما مناسب است را خواهید شناخت.

بهترین کیف پول های اتریوم

چه چیزی را باید در کیف پول Ethereum جستجو کنید

یافتن کیف پول کامل Ethereum کار دشواری نیست ، اما به یک درک کلی از نحوه ذخیره سازی ارز رمزنگاری شده نیاز دارد..

در سکته های گسترده ، به طور کلی چهار نوع کیف پول مختلف وجود دارد:

 1. کیف پول سخت افزار: این کیف پول ها کیف پول های فیزیکی هستند که کلیدهای خصوصی شما در آنها رمزگذاری شده است. اینها ایمن ترین نوع هستند. سطح بانک جادوگر Gringotts. کیف پول های سخت افزاری به شما امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده خود را در فضای ذخیره سازی “سرد” – آفلاین نگه دارید – بنابراین سکه های شما برای هکرهای اینترنت غیرقابل دسترسی هستند.
 2. کیف پول آنلاین: این کیف پول ها به صورت آنلاین وجود دارد. دهو در حالی که آنها هنوز هم بسیار امن در نظر گرفته می شوند ، اما اتصال آنها به اینترنت شما را در معرض خطر کمی قرار می دهد. می توانید از این کیف پول ها در دستگاه های مختلفی استفاده کنید.
 3. کیف پول رومیزی: این کیف پول ها بارگیری و روی رایانه (رایانه شخصی یا لپ تاپ) شما نصب می شوند. پس از نصب ، فقط آن رایانه خاص می تواند به کیف پول دسترسی پیدا کند.
 4. کیف پول های کاغذی: این کیف پول ها تکه های کاغذی هستند که کلیدهای خصوصی شما روی آنهاست. اینها بسیار خطرناک است زیرا اگر این قطعه کاغذ را گم کنید ، احتمال دستیابی به سکه هایتان در آینده بسیار ناچیز است. خداحافظ ملا بعلاوه ، بیشتر سایتهای تولید کیف پول کاغذی در واقع سایتهای فیشینگ هستند که سوداگران رمزنگاری تازه کار را طعمه خود می کنند. کیف پول های کاغذی برای Ethereum از آنجا که وجود دارد غیر قابل توصیه است فقدان قابل توجه گزینه های خوب.

هنگامی که به دنبال یک کیف پول ارز رمزنگاری شده ایمن هستید ، مراقب این کیف پول باشید زیر چهار ویژگی:

 1. کلیدهای خصوصی: شما می خواهید یک کلید خصوصی داشته باشید که فقط شما آن را در اختیار داشته باشید. این اساساً کلیدهای دستیابی به سکه های شما است و امنیت در اینجا قابل بحث نیست.
 2. جامعه توسعه: از آنجا که کیف پول Ethereum نسبتاً جدید است ، شهرت بسیار زیادی دارد. به دنبال یک جامعه فعال فعال باشید که آینده امیدوار کننده ای داشته باشد.
 3. رابط کاربری ساده: به دنبال چیزی باشید که استفاده از آن آسان باشد. همچنین می خواهید اطمینان حاصل کنید که کیف پول شما با سیستم عامل های مختلف سازگار است.
 4. امنیت و پشتیبان گیری: قرار گرفتن در معرض خطای انسانی را به حداقل برسانید. کسی باشید که با جابجایی کیف پول سخت افزاری خود و فراموش کردن پشتیبان گیری از اطلاعات خود ، خبر از دست دادن یک میلیون دلار رمزنگاری را می دهد.

دردسر خود را نجات دهید و کیف پولی پیدا کنید که چهار معیار بالا را داشته باشد.

TREZOR

TREZOR یک کیف پول سخت افزاری است ، به این معنی که کلیدهای خصوصی شما را آفلاین نگه می دارد (که قبلاً می دانستید زیرا متن قبلی را با دقت خوانده اید ، درست است؟!). در اصل برای بیت کوین اختراع شده است ، کاربران اکنون می توانند Ethereum را با استفاده از رابط وب MyEtherWallet در TREZOR ذخیره کنند.

نقد و بررسی کیف پول trezor

این دستگاه به اندازه درایو فلش اتر را به صورت آفلاین با یک تراشه الکترونیکی ایمن ذخیره می کند. کاربران تنها با ورود به سیستم با رمز ورود خود می توانند این تراشه الکترونیکی را فعال کنند. TREZOR همچنین از اتصال USB محدودی استفاده می کند ، به این معنی که حتی می تواند با رایانه هایی که ممکن است به خطر بیفتند یا آلوده باشند ارتباط برقرار کند.

به طور کلی: TREZOR یک انتخاب عالی است زیرا بسیار ایمن است ، دارای یک جامعه توسعه فعال است و به کاربران امکان می دهد تا بیت کوین و Ethereum را ذخیره کنند. قیمت آن در حدود 99 دلار است.

از ترزور دیدن کنید

لجر نانو اس

Ledger Nano S یکی از بالاترین امتیاز کیف پول های سخت افزاری است زیرا از چهار معیار که قبلاً ذکر کردیم برتری دارد. رابط کاربری بسیار کاربر پسند است. این یک صفحه کوچک OLED ارائه می دهد که کنترل معاملات شما را ساده می کند. کاربران می توانند یک پین 4 رقمی روی کیف پول فیزیکی خود قرار دهند ، این یک عنصر اضافی است که برای جلوگیری از ورود به سیستم با keylog اضافه می شود.

کیف پول سخت افزاری ledger nano s

Ledger Nano S اتر را بصورت آفلاین ذخیره می کند و از کاربران می خواهد برای خرج کردن اتر با کلید خصوصی خود معاملات را امضا کنند. علاوه بر این ، Ledger Nano S این گزینه را دارد که در صورت گم شدن یا خراب شدن دستگاه ، یک باند بازیابی برای بازیابی کلیدهای خصوصی شما ایجاد کند. اگر دستگاه خود را اشتباه استفاده کنید ، این ویژگی اضافه شده خطر از دست دادن تمام سکه های شما را به حداقل می رساند. Ledge Nano S استرس استفاده از کیف پول سخت افزاری را کاهش می دهد و Ethereum (ETH) و Ethereum Classic (ETC) را ذخیره می کند..

به طور کلی: Ledger Nano S گردن و گردن Trezor است ، اما قیمت بسیار متوسط ​​آن 65 دلار است. رابط کاربری زیبا و عناصر امنیتی اضافه شده ، آن را به گزینه ای کاملاً رقابتی برای هر سرمایه گذار ارز رمزپایه تبدیل کرده است.

از لجر دیدن کنید

Exodus Wallet

Exodus یک کیف پول رومیزی است و اولین کیف پول رومیزی جهان است که می تواند چندین ارز رمزپایه را در خود جای دهد. در حالی که اکثر کیف پول های رمزنگاری فقط به بیت کوین و Ethereum محدود می شوند ، Exodus امکان ایجاد نمونه کارهای بسیار متنوع تری را فراهم می کند.

یکی از جنبه های جذاب Exodus ، رابط کاربری یکپارچه و تمیز است که نمونه کارها کاربر را به عنوان نمودار پای ارائه می دهد. Exodus همیشه به اینترنت متصل است اما کلیدهای خصوصی شما را از دستگاه نمی گیرد. علاوه بر این ، با یک کلیک بازیابی ایمیل و کلیدهای پشتیبان دانه ، بازیابی کیف پول شما را ممکن می کند.

نمونه کارها بررسی کیف پول خروج

همچنین ShapeShift در آن تعبیه شده است بنابراین تبادل ارزهای رمزپایه بسیار آسان تر است. مزیت Exodus این است که شما می توانید ارزهای رمزنگاری شده را با خیال راحت معامله کنید ، در حالی که مجبورید با کیف پول های سخت افزاری مراحل طولانی را طی کنید.

به طور کلی: در حالی که Exodus یک رابط کاربری کاملاً ساده دارد ، اما باید به خاطر داشته باشید که همیشه به اینترنت متصل است. این واقعیت به تنهایی امنیت کمی نسبت به کیف پول سخت افزاری را ایجاد می کند. اگرچه خطر ناچیز است ، اما هنوز هم قابل ذکر است.

از Exodus دیدن کنید

Coinbase

Coinbase ، یک کیف پول وب ، در مقایسه با سایر گزینه های موجود در این لیست ، ساده ترین و آسان ترین کاربرد است. هم مبادله است و هم یک سیستم عامل کیف پول. شما می توانید Ethereum ، Bitcoin و Litecoin را با ارز فیات خریداری کنید و ارزهای رمزپایه خود را ایمن نگه دارید.

بررسی کیف پول coinbase

از آنجا که کلیدهای خصوصی در سرورهای میزبان Coinbase ذخیره می شوند ، در نهایت شما کنترل کاملی بر کلیدهای خود ندارید. خوشبختانه ، Coinbase یک شرکت مستقر در سانفرانسیسکو با اعتبار بیش از 1 میلیارد دلار است و دارای شهرت بسیار معتبری و قابل اعتماد است..

به طور کلی: سهولت استفاده Coinbase را برای بسیاری از مبتدیان به گزینه ای برتر تبدیل می کند. تنها اشکال این است که در نهایت کاربران کنترل مشابه کلیدهای شخصی خود را با کنترل کیف پول سخت افزاری ندارند..

از Coinbase دیدن کنید

MyEtherWallet

MyEtherWallet یک کیف پول وب منبع باز است که با Coinbase و سایر کیف پول های وب سنتی متفاوت است زیرا شما بر روی رایانه خود کنترل کامل کلید خصوصی خود را دارید. این بدان معناست که شما می توانید کیف پول جدید تولید کرده و اتر خود را بدون نیاز به انجام آن در سرورهای MyEtherWallet ذخیره کنید. این همچنین بدان معنی است که شما کاملاً مسئولیت پشتیبان گیری ایمن از کیف پول خود را دارید.

MyEtherWallet عالی است زیرا به شما امکان می دهد قراردادهای هوشمند را بنویسید و به آنها دسترسی پیدا کنید. همچنین با Trezor و Ledger Nano S متصل می شود تا با خیال راحت به Ethereum شما در بستر MyEther دسترسی پیدا کند.

MyEtherWalletReview

از MyEtherWallet دیدن کنید

جکس

Jaxx یک کیف پول نرم افزاری است که از بسیاری از سکه های برجسته رمز ارز از جمله Ethereum پشتیبانی می کند. کیف پول به راحتی در دسترس است در:

 • Android (تلفن همراه و رایانه لوحی)
 • iOS (تلفن همراه و رایانه لوحی)
 • OS X
 • پنجره ها
 • لینوکس
 • Chrome (برنامه افزودنی)

به زودی کیف پول سخت افزاری نیز عرضه می شود.

این کیف پول با در نظر گرفتن کاربر نهایی طراحی شده است ، استفاده از آن ساده است و دارای یک رابط بصری است که حتی یک دارنده مبتدی نیز برای کشف آن مشکلی ندارد.

با استفاده از Jaxx ، قدرت کاملاً در دست شماست. همه کلیدها در دستگاه محلی شما ایجاد می شوند و هرگز به هیچ سروری ارسال نمی شوند. به همین دلیل ، هیچ راهی برای دسترسی شرکت به وجوه شما وجود ندارد. Jaxx همچنین از جمع آوری اطلاعات شخصی جلوگیری می کند و برای استفاده از کیف پول نیازی به تأیید اعتبار نیست. برای علاقه مندان به رمزنگاری که به حریم خصوصی اهمیت می دهند ، این یک چیز شگفت انگیز است.

علاوه بر این ، کد کیف پول Jaxx برای همه قابل کنترل است. این یک میزان اعتماد به جامعه را به همراه دارد زیرا هر شخصی می تواند پایگاه کد خود را بررسی کند و هرگونه مشکل یا خلا lo را برطرف کند. Jaxx تأکید می کند که برای جلوگیری از کپی برداری های مخرب ، کد آنها منبع باز نیست. با این حال ، سطح شفافیت آنها باید به اندازه کافی باشد تا اعتماد شما را به شرکت جلب کند.

به طور کلی: با رابط کاربری تمیز و کنترل کامل کلیدهای کیف پول ، Jaxx گزینه ای عالی برای ذخیره ارز رمزنگاری شده شما است. امنیت کیف پول بیشتر از یک گزینه کاملاً آنلاین است اما آسیب پذیری بیشتری نسبت به کیف پول سخت افزاری دارد.

از Jaxx دیدن کنید

غبار

Mist یک کیف پول رومیزی ترکیبی با رابط وب است و کیف پول رسمی ذکر شده در آن است وب سایت پروژه Ethereum. این محصول هنوز در مرحله بتا است ، بنابراین مواردی وجود دارد که ممکن است هنگام استفاده از آن به وجود بیاید. برای کمک به این مشکلات ، تیم توسعه لیستی از مسائل رایج و چگونگی رفع آنها را ارائه می دهد ویکی گیتوب.

کیف پول موجود در Mac ، Linux و Windows است ، بنابراین اگر این مقاله را می خوانید ، به احتمال زیاد می توانید از آن استفاده کنید.

Mist با رمز عبوری از کیف پول شما محافظت می کند هرگز تغییر نمی کند وقتی تنظیم شد من اکیداً توصیه می کنم که یک گذرواژه قوی انتخاب کنید و آن را فراموش نکنید. آن را یادداشت کنید ، به خاطر بسپارید ، در صندوق امانات بگذارید و آن را در پایین یک میز در وسط پارک حک کنید – هر کاری که باید انجام دهید تا مطمئن شوید آن را به خاطر می آورید. اگر این گذرواژه خود را گم کنید ، دیگر راهی برای دسترسی به کیف پول خود ندارید.

با غبار ، شما ناشناس هستید. شما می توانید کیف پول را بدون نیاز به ارائه اطلاعات شخصی یا شناسایی ، بارگیری و استفاده کنید. شما همچنین بر کلیدهای خصوصی خود که در هر دستگاهی برای بارگیری کیف پول استفاده می کنید کنترل کامل دارید.

به طور کلی: به عنوان کیف پول رسمی Ethereum ، نمی توانید در انتخاب Mist اشتباه کنید. اگرچه کیف پول های دیگر با رابط کاربری بهتر یا امنیت بیشتری (کیف پول های سخت افزاری) وجود دارند ، اما این تأیید اعتبار قابل توجهی به سیستم عامل می افزاید.

از مه دیدن کن

MetaMask

MetaMask یک برنامه افزودنی مرورگر است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به اجرای یک گره کامل Ethereum ، dApps Ethereum را مستقیماً در مرورگر خود اجرا کنید. بیش از یک کیف پول ، شما همچنین می توانید با dApps و قراردادهای هوشمند در MetaMask تعامل داشته باشید.

MetaMask در حال حاضر فقط به عنوان پسوند Chrome یا از طریق مرورگر Brave در دسترس است ، اما تیم اظهار داشت که قصد دارند به زودی از Firefox و بقیه مرورگرهای محبوب پشتیبانی کنند.

رابط MetaMask

اطلاعات حساب شما رمزگذاری شده و به صورت محلی در مرورگر شما ذخیره می شود ، بنابراین هیچ اطلاعاتی سرورهای MetaMask را لمس نمی کند. شما همچنین کنترل کامل کلیدهای خصوصی خود را کنترل می کنید.

اگر در شروع کار با MetaMask مشکلی دارید ، آنها یک ویدیو در صفحه اصلی خود دارند که می توانید تماشا کنید و همچنین یک فیلم جامع بخش پشتیبانی مشتری در وب سایت آنها.

MetaMask به عنوان یک کیف پول تحت وب خطرات ذاتی دارد که در کیف پول های سخت افزاری مشاهده نمی شود. وجوه شما هنوز در معرض ویروس های نرم افزاری است اما تا زمانی که از دستورالعمل های ایمنی مناسب پیروی کنید باید خوب باشید.

به طور کلی: MetaMask گزینه عالی دیگری برای ذخیره Ethereum شماست. این پلت فرم به عنوان پلی برای وب توزیع شده برای افرادی که به دنبال کیف پول با برخی ویژگی های اضافی هستند ایده آل است.

از MetaMask دیدن کنید

افکار نهایی

قبل از آزاد کردن شما در دنیای کیف پول های Ethereum ، بیایید چند توصیه نهایی را بیان کنیم. حتماً توجه داشته باشید زیرا این نکات می تواند در آینده باعث صرفه جویی در وقت شما (و سکه) شود.

 1. همیشه از کیف پولهای خود پشتیبان تهیه کنید. بسیاری از کیف پول های فوق گزینه استفاده از عبارت پنومونیک یا دانه را در صورت بروز اتفاقی برای کیف پول شما فراهم می کنند. این کاملا استاندارد است ، اما اگر صراحتاً بیان نشده است حتماً بررسی کنید. احمقانه است که تمام سکه های خود را گم کنید زیرا تلفن خود را گم کرده اید یا هارد دیسک خود را سرخ کرده اید.
 2. امنیت اضافی اضافه کنید. اقدامات امنیتی اضافی ساده مانند تأیید اعتبار 2 عامل از طریق تأیید اعتبار Google می تواند شما را از هک شدن در آینده نجات دهد. بخاطر داشته باشید که تأیید پیام کوتاه از آنجا که می توان تلفن ها را شبیه سازی کرد ، روش ایمنی نیست.
 3. نرم افزار خود را به روز نگه دارید. به همین دلیل است که مهم است که به دنبال یک انجمن توسعه فعال برای هر کیف پول باشید. این انجمن ها نه تنها به ساختن کیف پول های مقاوم و کاربر پسند ، بلکه امنیت را در اولویت خود قرار می دهند. از این مزیت استفاده کنید. مطمئن شوید که نرم افزار شما به روز است.

حتماً با آخرین اطلاعات امنیت Ethereum همراه باشید. هرچه بیشتر بدانید ، در سرمایه گذاری و محافظت از ارزهای رمزپایه خود بهتر خواهید بود.