Jak postavit roll up?

Co je to roll up

Roll Up, Roll-Up, Rolup, nebo také často označován jako Rolap je přenosný prezentační stojan. Roll up stojan je dnes na trhu stále nejpopulárnější reklamní prostředek pro prezentace, reklamní sdělení, propagaci a podporu prodeje.
Archiv

Jak postavit rollup

Jak rozložit Rollup bannerOpatrně banner přizvedněte. Odpojte banner od nosné tyče. BANNER NEPŘETAHUJTE!Opatrně spouštějte banner zpět dolů do základny. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPOUŠTĚJTE SAMOVOLNĚ Z VÝŠKY!Ujistěte se, že je banner při spouštění do základy umístěný na středu. JINAK HROZÍ POŠKOZENÍ OKRAJŮ GRAFIKY.
Archiv

Jak má vypadat rollup

Měli byste proto zvolit takový, který je čitelný jak z velké vzdálenosti, tak i zblízka. Textů by na rollupu mělo být minimum, a pokud chcete experimentovat s různými fonty, mějte na paměti, že 2 je maximum! Pokud tvoříte svůj první rollup a nevíte přesně jaký font zvolit, můžete se vždy inspirovat na google fonts.

Jak vyměnit roll up

Postup při výměně motivu:

Jistící (fixační) klíček vložte do otvoru na pravém boku stojanu. Horní část reklamního motivu vyjměte z lišty. Spodní část reklamního potisku odlepte. Novou grafiku vložte a zaklapněte do horní lišty.